притулок в швеції, шахрайство, імміграція до швеціїЯк повідомляє сайт Державної служби міграції Швеції, в соціальній мережі facebook було зафіксовано розповсюдження підроблених анкет для людей із Іраку, які шукають притулку (asylum)

Розповсюджувача неправдивої інформації знайшли досить швидко. Ним виявилася іракська туристична компанія, яка використовуючи емблему відомої світової організації із захисту прав людини, розробила анкету для шукачів притулку в Швеції, яку розповсюджувала із своєї сторінки на facebook, беручи чималу платню за свої послуги. Таким чином, спритники змогли обманути кілька тисяч чоловік.

Шведська міграційна служба, усіма доступними способами інформує людей, про шахраїв, та їх дії. Голова інформаційного центру, Fredrik Bengtsson, заявляє:

«Ця форма не допоможе вам покинути Ірак, і це головне, що ви повінні знати», говорить він. «Ви платите за те, що ви не використовуєте. Ми, звичайно, відслідковуємо  інформацію, і повідомляємо людям всіма можливими каналами, що це неправда.»

За матеріалами Шведського радіо

Позначено на:        

2 thoughts on “Черговий обман для шукаючих притулку в Швеції

 • 30.08.2014 о 9:02 дп
  Постійне посилання

  День добрий. В мене така ситуація що я перший раз в Польші і наразі маю візу до 19-го грудня, хочу залишитись тут довше (про причини наразі небуду), хочу запитати які є легальні можливості (якщо такі є)? На перед дякую.

  Відповіcти
  • 30.08.2014 о 2:44 пп
   Постійне посилання

   Доброго дня Романе
   На жаль, про подовження віз я нічого не знаю. Хіба що у вас дозвіл на працю, на основі якого можна зробити карту тимчасового побуту (Czasowy pobyt), або є інші передумови, для отримання Zezwolania na osiedle. Інших легальних способів отримати законну можливість перебування без виїзду із Польщі, я не знаю.
   Якщо у вас є ще стільки часу, то просто раджу все гарно підготувати, щоб поїздка в Україну і назад зайняла півтора тижні (отримати зезволєнє, записатися у чергу в консульстві, підготувати страховий поліс та інші документи)

   Відповіcти

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *