Чому поляки охоче одружуються на українках?

wedding

Поляк прагне мати дружину-українку. Краще подбає про дім і пробачить зраду?

Щиросердні, не такі вимогливі, краще дбають про дім і толерантніші у питаннях зради – такими, на думку поляків, є жінки із України. В минулому році понад 6 тис. поляків вирішили одружитися із українками, білорусками або росіянками. Ця цифра вже у 5 разів більша, аніж 10 років тому.

«Там немає незалежних бізнес-вумен, там жінки й надалі вважають, що повинні дбати про дім і займатися дітьми і т.д. Українка у Польщі може бути і юристом, але це ніяк не змінить того факту, що родина буде для неї в пріоритеті, чого, на жаль, не можна сказати про польок, які не раз нарікають, що чоловік не допомагає їм готувати, прати чи займатися домашньою роботою» — пише на одному із Інтернет-форумів «Закоханий в українку». Чоловіків, які думають так, як він, у Польщі щораз, то більше – лише в минулому році взяти жінку зі Сходу вирішили понад 6 тис. За останні роки ця цифра збільшилася у 5 разів.

— Дослідження, що були зроблені у жовтні 2011 року групою експертів eDarling, дуже ясно показують, що самотні чоловіки у Польщі шукають партнерок, з якими могли б створити зв’язок, що базувався б на вірності, взаємній довірі, фізичній та емоційній близькості. При цьому, для них не так важливо, яка в їх обраниці освіта чи матеріальне становище – каже Агнешка Каджела із сервісу eDarling. На її думку, це характерні особливості у ставленні поляків до зв’язку із партнерками зі Сходу — Польські жінки щоразу частіше присвячують себе кар’єрі, цінують власну фінансову незалежність і рівноправність.

— Можливо, в Росії, Україні чи у Білорусії ці соціальні настрої і бізнес ще не стали настільки поширеними, тож жінки із цих країн здаються полякам привабливішими, бо вони й досі дотримуються традиційних поглядів на сім’ю, а свої уявлення про шлюб винесли із власних сімей – пояснює Агнешка Каджела.

— Привабливим для поляків може бути також і ставлення жінок зі Сходу до вірності у стосунках. За результатами досліджень, проведених eDarling, випливає, що вірність важлива лише для половини опитаних жінок. Як важливу рису її виокремлює аж 90% польських жінок.

А що для жінок зі Сходу такого привабливого в поляках? На сайті rosjanki.org, де чоловіки шукають жінок з-поза східних кордонів, зареєструвалися понад 230 тисяч жінок: росіянок – 145 тис., українок — 54 тис., а білорусок – 15 тис. На думку працівників порталу знайомств, однією з причин збільшення трафіку можна вважати те, що Польща стала членом Європейського Союзу і поляки – значно заможніші, ніж чоловіки на Сході, але ментально, вони не настільки «чужі», як, наприклад, німці.

— Звісно, при виокремленні подібних причин треба бути дуже обережними, оскільки з впевненістю можна сказати, що жінки із згаданих країн, які вирішили обрати чоловіка із Польщі, пояснюють свій вибір не виключно почуттями – зауважує пані Агнєшка.

Багато жінок зі Сходу визнають, що польські чоловіки ставляться до них краще, ніж чоловіки із батьківщини. До Польщі жінки часто приїжджають після невдалих зв’язків, в яких чоловік бив, пиячив, зраджував і відбирав засоби для життя.

— Втім, це не корисливість, а звичайний здоровий прагматизм. Жінки просто бажають скористатися подружньою еміграцією і вважають, що краще створити щасливий зв’язок із поляком, аніж такий же щасливий зв’язок, але з низьким рівнем життя, зі своїм співвітчизником – пояснює Єва Сапєя з порталу sympatia.pl і нагадує історію Людмили і Януша, які познайомилися на їх сервісі і вже рік, як вони одружені. Він працює рятувальником, а вона – виховує дитину.

Психолог і сімейний терапевт — доктор Єва Крупінська вважає, що у зв’язках між жінками зі Сходу та польськими чоловіками – великі шанси на успіх. «У нас спільний історичний досвід, ментальність, яка залишилася після комунізму. Культурні відмінності могли б відігравати значну роль у випадку із мусульманкою, чи африканкою, але із українкою чи росіянкою – це не має значення» — говорить пані Єва та додає – «Проблеми можуть з’явитися, якщо у партнерів різні очікування. Багато польських чоловіків вважає, що жінка зі Сходу – це домогосподарка і прибиральниця. Якщо чоловік буде мислити в такий спосіб, а вона приїде для того, щоб зробити кар’єру, їх зв’язок може не витримати такого випробування».

Джерело: http://natemat.pl/13357,polak-woli-narzeczona-z-ukrainy-lepiej-zadba-o-dom-i-wybaczy-zdrady

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *