Екстрим шоу

Згадала бабця, як дівкою була. (с) Так само і я сьогодні нагадав про те, як колись у 2008 році із товаришем на ім’я Andy Viter, за допомоги місцевої активної молоді із екстримальними захопленнями, організували Екстрим шоу «Чиста енергія» у м.Хмельницький.

брейк денс, вуличні танці, трюки

Було досить складно, бо все робилося із «нуля», не маючи досвіду проведення публічних шоу, не маючи спонсорів і меценатів. Але ентузіазм активної молоді — це потужна річ. Перед головним виступом, ми проводили публічні тренуванння, для того, щоб можна було бачити реакцію людей, та при нагоді,  корегувати якісь деталі задуму. Перше тренування пройшло на вул. Проскурівська. Це була лише частина шоу, так як більшість учасників в той момент не змогла прийти.

фаєр шоу, поі, керосин

Наша головна ідея полягала в тому, щоб показати, що існує альтернатива комп’ютерним іграм, алкоголю, наркотикам та іншим порокам сьогодення, які затягнули молодь у свої тенета.  Що існують модні, цікаві напрямки, які дозволять кожному тінейджеру (і не тільки) виділитися, відчути себе особливим. Адже ніхто навіть не здогадувався, що у нашому місті є хлопці, які займаються віндсерфіном (windsurfing) та кайтингом(kiting). Дивиною для наших хмельничан також стали: велотріал (bike trials), агресивні ролики (agressive skating), паркур (фр. parkour) та капуейра (порт. Capoeira). Більш звичним явищем для глядачів, були хлопці-брейкденсери, які часом з’являлися на центральній вулиці міста із своїми виступами та скейтери, які постійно тренуються навпроти міської ради.

На жаль, репортажу із головного Екстрим шоу, що відбувалося у День молоді 2008р. я не бачив взагалі, і свого інтерв’ю в тому числі. Але мене тішило те, що більшість моїх друзів та знайомих після відеорепортажу по одному із хмельницьких каналів, показували на мене пальцем і казали: О, диви — екстримал! ))))

Паркур, сальто, стрибокпаркур, сальто, стрибокпаркур, сальто, супер сальто
agressive skating, jump, трюк, агресивні роликивелотріал, велосипед, трюк

На завершення фесту, Andy Viter продемонстрував своє фаєр шоу. Навчався він тій справі в Індії, під час однієї із кругосвітніх подорожей

3 thoughts on “Екстрим шоу

 • 18.01.2013 at 1:20 дп
  Permalink

  Да ладно, старый хрыч уже, раз Сельский Философ :) Что еще остается делать, как не философствовать, сидя на завалинке и попивая цветочный чай :)

  Отож и я в Гданьске сидеть в квартире не мог, постоянно ноги меня носили по городу, в поисках приключений :)

  Reply
 • 17.01.2013 at 12:16 дп
  Permalink

  Прикольно :) Вот так и узнаешь людей :)
  Да, бурная у тебя была молодость, но и рассказать будет что своим потомкам :)
  Я в молодости просто панковал, с длинными патлами, с банданой и рваных джинсах. Но, на 1 сентября в школе или универе я был как огурчик — подстриженный и прилично одет :) Многие одноклассники меня узнать не могли, вроде еще вчера что-то волосатое лазило на раЕне, а тут — приличный мальчик :) Но даже тогда я понимал, что никотин и алкоголь — это плохо, а украшать себя пирсингом и тату — слишком банально. Поэтому я был панком в рваных, но чистых джинсах, без тату и сережек и абсолютно трезвым :)

  Reply
  • 17.01.2013 at 10:16 пп
   Permalink

   А чого була?
   Я ще й зараз молодий! Он завтра заберу свого лісапета і поїду ганяти містом, всеодно без роботи сиджу — нуджуся!
   Потепліє — ролики почнуться, а що? Я люблю швидкість, люблю динаміку, тому походи із великими рюкзаками на тиждень-два по лісах мене не дуже приваблюють.

   Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *