Фото Стокгольму та околиць з повітря. Увага! Конкурс!

Як казали мама і тато 25-ьох дітей: «А ми продовжуємо!» (с) ))))
Отже, сьогодні новий рекорд — два серйозних падіння коптером, і зліт на висоту 460 метрів. На другому фото вже видно Балтійське море, котре знаходиться за якихось 10 км. І нехай вас не вводить в оману слово «море», бо навіть влітку, воно ледь солоне, не має запаху і зимне мов пиво з холодильника. Хтось може дорікнути мені про заборону польотів на такій висоті, і буде правий. Мені достатньо одного разу зробити помилку, щоб потім не повертатися до неї. Зрозумів, що підйом на висоту у 500 метрів небезпечний тим, що десь в тій зоні починають заходити на посадку літаки в аеропорт Bromma, якраз увечері після польоту звернув увагу на кілька крилатих машин на досить низькій висоті.

Що ж,  ще одним порушенням правил польотів, виявився політ в центрі Стокгольму в районі Södermalm. Як потім, на карті відповідного відомства, з’ясувалося, що там зона гелікоптерного майданчика і всі польоти в радіусі кілометра можуть проходити тільки з дозволу з керівництва цієї зони. Добре, що ніхто не знав про те, так само як я!

Отже, тепер я знаю як виглядали дахи для Карлсона з казок Астрід Ліндгрен. Не зважаючи на свою трохи его- та ексцентричну натуру, Карлсон був романтиком, і це факт! Я його розумію, бо тут інакше не виходить.

Типово туристичне місце — міська Ратуша. Тут обмеження польоту у 50 метрів, тільки строго вертикально і за межами гелікоптерної зони. Літати в місті на частотах Wifi діапазону — це ризик втратити звязок вже на відстані 50-70 метрів, тому все досить обережно, без бешкетування і підглядання у вікна шведів )Хто дочитав до цього місця, і хоче отримати від мене поштову картку зі Стокгольму, тоді заграймо у гру: «Знайди мене». Досліджуйте фото унизу і залишайте свої версії у коментарях. Обов’язково вказуйте свій імейл при розміщенні відповіді, щоб я міг зконтактуватися із вами у разі виграшу

Що на завершення хочу сказати: якщо ви придбали квадрокоптер (мультикоптер), обов’язково дотримуйтесь інструкцій з техніки безпеки, а саме: дотримуйтесь дозволеної висоти, не літайте у місці скупчення людей, над дорожніми шляхами та у нетверезому стані (абсолютно серйозно!). Оскільки будь-які літаючі пристрої за неправильного використання можуть призвести до дуже серйозних наслідків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *