Гданьск у фотографіях.

Мені дуже подобається як поляки дбають про свою форму і здоров’я. Уздовж пляжу між Сопотом і Гданьском є асфальтна доріжка гарної якості та шириною у 2,5 метра, вона призначена тільки для велосипедистів (для піших є окремий ходнік). Так ось увечері, там на велосипедній доріжці стільки людей на велосипедах, роликах, скейтах, що проскочити неможливо. Настільки густий потік, ніби в центрі міста в час-пік. Приємно навіть просто посидіти і поспостерігати за цими активними людьми. Але я і сам маю шило в попі, тому на велосипеді катався не тільки уздовж моря, але й по вечірньому місту, відкриваючи для себе нові краєвиди. Дуже-дуже люблю вогні нічного міста.

Коли над морем здіймається вітер, то море стає темне і має загрозливий, дуже непривітний вигляд, але всеодно залишається чаруючим своєю силою. Пісок на пляжу починає мігрувати із неймовірною швидкістю, а йти проти вітру то взагалі подвиг )

Вигляд на нічне місто із Олівського парку, місця, що зветься Pachołek. Це оглядова вишка на великому горбі. Всім, хто побуває в Гданьску — раджу завітати туди у будь-яку пору доби.


Гданьский мол. Уночі гарно освічується, в туристичний сезон тут є безкоштовний wi-fi інтернет. Взимку є доступна мережа, але до інтернету вже підключитися не вдасться )

Авторство цього фото і наступних належить милій дівчині-фотографу на ім’я Міра. Її сторінка в ЖЖ: http://molcvika.livejournal.com/

Кожного разу, коли увечері спостерігав захід сонця на пляжу, згадував слова головних героїв фільму «Достучаться до небес»:

 

— Стоишь на берегу и чувствуешь соленый запах ветра, что веет с моря. И веришь, что свободен ты, и жизнь лишь началась. И губы жжет подруги поцелуй, пропитанный слезой…
— Я не был на море…
— Ладно, не заливай! Ни разу не был на море?
— Не довелось. Не был.
— Уже постучались на небеса, накачались текилой, буквально проводили себя в последний путь… А ты на море-то не побывал…
— Не успел. Не вышло.
— Не знал, что на небесах никуда без этого? Пойми, на небесах только и говорят, что о море. Как оно бесконечно прекрасно… О закате, который они видели… О том, как солнце, погружаясь в волны, стало алым как кровь. И почувствовали, что море впитало энергию светила в себя, и солнце было укрощено, и огонь уже догорал в глубине. А ты?.. Что ты им скажешь? Ведь ты ни разу не был на море. Там наверху тебя окрестят лохом…

—————————————————————————

Компания Primuss предлагает различные блоки питания Acer для питания мобильных устройств от сети 220В и бортовой сети автомобиля. Кроме того, на сайте компании вы сможете найти электронные книги, ноутбуки, телефоны, аккумуляторы.

2 thoughts on “Гданьск у фотографіях.

 • 16.11.2012 at 7:15 дп
  Permalink

  ти просто красавчик!

  Reply
  • 16.11.2012 at 9:45 дп
   Permalink

   კარგი დღე Мао!
   Бачу, що тобі фото сподобалися )
   Заходь ще!

   Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *