immigracija v canaduРобота в Канаді та іміграція в Канаду – питання, які турбують тих, хто мріє залишити не завжди привітні терени Батьківщини, щоб знайти щастя за океаном. Там воно справді є. Для тих, хто не побоявся труднощів, добре володіє хоча б однією із офіційних державних мов у Канаді – англійською чи французькою, має професію, на яку в Канаді є попит і може запропонувати від себе наявність відповідної кваліфікації і досвіду роботи. Отже, щасливі ті імігранти, які змогли витримати конкуренцію і знайти відповідну своєму фаху роботу в Канаді.

А з ринком праці у Канаді відбувається наступне. Оскільки рівень життя там високий, більшість молоді обирає професії, не пов’язані з робочими спеціальностями. Із останньої доповіді, нещодавно опублікованої Canadian Imperial Bank of Commerce (CIBC), стало відомо, що у лютому значно збільшилася прірва між висококваліфікованими професіями і робочими. Місцева молодь прагне влаштуватися в офіси, установи і бізнес-компанії, а на копальнях, в медичних установах, на виробництві працівників не вистачає. Тому все частіше канадські роботодавці звертають увагу на працівників з-за кордону, а чиновники роблять все можливе, аби іміграційні програми приводили в країну не всіх підряд, кого приваблює чудове життя в країні Кленового Листа, а тих, чия професія і кваліфікація, рівень володіння державною мовою зроблять конкурентоспроможними на ринку праці. Нікого не цікавить баласт, який висітиме на шиї канадського суспільства. У Канаді чекають творчих, обдарованих особистостей і кваліфікованих працівників, які зможуть принести своєю працею користь.

Тому-то велику увагу приділяють розвиткові всієї іміграційної системи.

Переглянуто квоти на 2013 рік по всім програмам. Так, на федеральному рівні пріоритетними залишаються програми:
• Federal Skilled Worker Program (програма для кваліфікованих працівників певних професій)
• Canadian Experience Class (програма для тих, хто має досвід роботи чи навчання в Канаді)
• International Experience Canada (програма для міжнародних студентів)

Деяких із них торкнулися значні зміни, інформацію про які я намагатимусь проаналізувати. До того ж, з січня запущено нову програму Federal Skilled Trades Program
– саме для робітників. Зверніть увагу і на неї, якщо вас справді цікавить життя і робота в Канаді.

Окрім федеральних, існують провінційні іміграційні програми, які розробляються під потреби кожної провінції. Свою програму має і франкомовний Квебек — Quebec Skilled Worker, по якій у 2013 році очікують 33,4 тисячі імігрантів. При цьому квоти на провінційні програми встановлюються на федеральному рівні з урахуванням запитів самих провінцій.

В Альберті, наприклад, запущено пілотний проект, по якому до 31 липня 2013 року можуть в’їжджати слюсарі-монтажники трубопроводів, зварювальники, механіки важкої техніки і промислового обладнання, деревообробники. Програма розрахована на тимчасових робітників: тим, хто вже працює, дають можливість подовжити термін роботи в Канаді, а іншим дають можливість працювати без зайвого клопоту з боку роботодавців. Адже зазвичай, щоб найняти іноземного працівника, канадські роботодавці мають довести в Міністерстві праці, що вони шукали, але так і не знайшли бажаючих працювати на своєму підприємстві серед самих канадців. Дозвіл на роботу в Канаді в штаті Альберта в такому разі дається на 1 рік, працівник має трудитися у певного роботодавця, але за цей рік він може отримати відповідні документи, атестуватися, отримати сертифікат і можливість відкритого дозволу на працевлаштування.

——————————————————————————————————-

Щоб зрозуміти, як краще імігрувати в Канаду, треба детально вивчити всі іміграційні програми і зважити свої шанси, а потім спакувати валізи всіма необхідними речами та й летіти з Божою допомогою. До речі, валізи на колесах можна знайти тут: Mister Wallet

108 thoughts on “Іміграція до Канади 2013: огляд іміграційних програм

 • 19.03.2013 at 2:54 пп
  Permalink

  пропаганда однако…
  с учетом того сколько тут своих же работяг находящихся без работы , то найти работу в Канаде, практически не светит.. а у читывая знойную зависимость економики от США, то и подавно…

  лучше искать работу в той же Норвегии, головной боли меньше

  Reply
  • 20.03.2013 at 8:10 дп
   Permalink

   Може комусь Канада так само сниться, як мені колись. Ти був правий, паршиво я хотів, бо мова не вчилася і взагалі нічого не робилося. Коли ж треба було їхати в Європу, то мова почала вчитися і все почало складатися. В Європу дешевше і простіше їхати — це правда, але знайти нормальну роботу в тій самій Норвегії бещ букмолу чи в Швеції без шведської так само нереально, як в Канаді без англійської. Тоді перед кожним стоїть вибір: покращувати англійську чи вчити з нуля якусь із європейських мов. Свого часу я відмів Фінляндію як країну для іміграції, бо для мене вимова фінської настілька складна, що ну його в баню )))

   Reply
 • 02.04.2013 at 1:17 пп
  Permalink

  Шановний, Сірко. Ваша допомога яку ви надаєте людям просто неоціненна. Я дуже радий, що у нас в країні ще лишились люди, які турбуються про інших людей, а не живуть по принципу моя хата з краю. Я приєднуюсь до вас і цілком підтримую ту справу яку ви робите.
  Чисто із-за цікавості, підкріпившись певними знаннями з вашого сайту я також вирішив влаштувати маленьке полювання за шахраями. Якщо дозволете я коротко розповім про свої успіхи.
  Почав з того, що зайшов на самий розкручений сайт по пошуку роботи www . jobs . ua знайшов там вакансію про поїздку до канади з ВНЖ і подав туди заявку. У розділі запитання я все досконало розписав ті питання які мене цікавлять. Відповіді я не отримав, та й ніхто мені не перетелефонував. Сьогодні зайшовши на сайт і що б ви думали? Заявки як і вакансії вже немає, зникла, зщезла:)
  Спочатку я засмутився, адже ніякого задоволення я не отримав від виявлення шахрайства. Надибав ось цей сайт. http : // www . canadaru . ca / Default . asp?sType=0&PageId=35936 заповнив анкету для зворотнього звязку. Зателевонували об 21.30 з МТС-а представились і попросили перетелефонувати на зазаначений номер Київстара. Я перетелефонував. Зі мною звязався начальник Херсонського представництва і відразу вступив в діалог розписував, розповідав, і т.д. Н всі ті питання, що я задавав, що обговорювались на вашому сайті, він відповідав конструктивно вірно і чітко. Запропонував завітати до їхнього офісу в м. Херсон вул. Белінського 13.
  Я в гуглі прописав його номер телефону 0983938611 і мені видало цікаву інфу, цей номер зустрічається в інших вакансіях іміграції в Польшу, Німеччину і т.д. ПредставивсЯ він як Сергій Анатолійович Макаренко, але особи за таким імям та прізвищем я не знайшов ніде (навіть пілючив знайомих з Херсонського відділу міліції)

  Reply
  • 03.04.2013 at 8:15 дп
   Permalink

   Ну, я теж вбив той номер у гуглі і знайшов оголошення на роботу в Польщу — типовий лохотрон. Нічого не пишуть про роботу, але зарплата від 8000 грн… Триматися подалі від таких посередників.

   Reply
  • 07.04.2013 at 12:47 пп
   Permalink

   Игорь,Сірко, Алекс, а Вы где- то работали в Европе? Хочется поработать например в Польше или в другой стране, на неквалифицированном труде , но как же на развод то не попасть? Где найти желающих за небольшое вознаграждение чтоб тебя готовы были трудоустроить?

   Reply
   • 13.04.2013 at 12:40 пп
    Permalink

    Лилия, некваліфікована праця без знання мови — це гра проти себе. Таким чином ви здаєте себе у рабство. Повірте, я бачив багато людей, які виїжджали за кордон через фірми посередники на роботу в теплицях, м´ясокомбінатах, кафе і потім проклинали все на світі, бо умови, ставлення і оплата майже завжди були жахливими. Не шукайте посередників, вчіть мову, складіть резюме і шукайте роботу на місцевих сайтах вакансій. То займе більше часу, ніж при співпраці із посередниками, але повірте, що шансів отримати кращі умови роботи і достойну зарплату буде більше. За три роки праці у поляків, у мене не було жодного випадку, щоб мені не віддали гроші, або заплатили менше, ніж обіцяно. Просто, якщо господар не розрахується із вами, ви завжди можете написати заяву до місцевого urzedu pracy і тоді проблем у господаря буде багато. Але це за умови, що ви вмієте розмовляти польською (у варіанті із Польщею), інакше ви просто маріонетка у руках працедавця.
    Колись я так само шукав будь-якого способу виїхати працювати десь, щоб заробити гроші, але мій товариш сказав одну дуже правильну фразу: За кордон потрібно їхати спокійно і без гарячки, чітко розуміючи що ти робиш і що будеш із того мати. (с)

    П.С. У всіх випадках, коли люди через посередників потрапляли у халепу (за великі чи невеликі гроші), шахраями виявлялися якраз земляки. Запитайте себе чи хочете зіграти у рулетку із нашим братом?

    Reply
 • 02.04.2013 at 1:29 пп
  Permalink

  Він розповів мені про умови подачі заявки на іміграцію до Канади на ВНЖ чи просто по трудовій домовленості. Сказав, що буде підписано 2-х сторонній договір зі мною та канадським представництвом. Коштує це 1000 грн. які я оплачую одразу. Я запитав за, що конкретно я плачу кошти. Він відповів, що плачу я за «спробу» отримати вакансію в канаді. Якщо вакансію мені там знаходять то я оплачую певну сумму в залежності від того яку роботу мені пропонуватимуть, тобто віза на пряму залежить від тієї з.п яку я отримкватиму там, якщо наприклад я отримуватиму 10 КД за год то це одна ціна візи якщо 40КД то це інша ціна візи. Якщо вони мені не знаходять роботу то кошти повертаються мені — 10% збору фірми за послуги (це з тих 1000 грн.) Договір я можу розірвати в будь-який момент і всі кошти мені повернуться назад. Ще сказав, що є можливісь сплати візи в кредит, якщо не спроможний оплатити всю сумму одразу. Я сказав, щоб договір був наторіально завірений, він не став заперечувати, але наголосив, що мені доведеться оплачувати нотаріуса зі своєї кишені, та чи воно мені треба той геморой.
  Я просто зараз трохи грипую, але поправлю здоровя то обовязково відвідаю цю канторку в м. Херсоні. і тоді на цьому сайті відпишусь, з вашого дозволу.
  П,С. Якщо ви маєте більшу інфу по темі мого висловлювання я буду ду же радий ознайомитись. Дякую.

  Reply
 • 16.04.2013 at 11:48 пп
  Permalink

  Игор умнее быть надо..я так думаю что вам надо бежать от предлагаемых вам сделок…

  все документы вы можете оформить сами в канадском посольстве взять форму и выискать инфо в интернете…

  не берите тяжелого в руки и дурного в голову..

  Reply
 • 13.05.2013 at 11:44 дп
  Permalink

  Добрый день, занялся вопросом поиска работы за кордоном, нашол Ваш сайт! У меня есть несколько вопросов, подскажите где мне посмотреть эти программы для емигрантов, про которые вы писали выше?очень хочу уехать в Канаду! язык знаю, образование есть! буду благодарен за любой совет, помощь! спасибо

  Reply
  • 14.05.2013 at 11:26 пп
   Permalink

   http://www.cic.gc.ca/english/index-can.asp — якщо англійська на рівні, то всю потрібну інфомарцію можна знайти там.
   Я сам колись дуже сильно хотів до канади, але мабуть не настільки сильно, бо туди не потрапив. Зараз у нових статтях я поділюся своїм досвідом про те, як знайшов альтернативу Канаді без ризиків і куди ближче. Детальна інформація скоро буде на сторінках блогу.

   Reply
   • 15.05.2013 at 2:10 пп
    Permalink

    Спасибо за ответ, есть еще пару вопросов, смотрел я ети прогграмы, но к сожалению моей проффеси нету в списках, что можете посоветовать?по образованию я юрист! опыт работы есть в Гос. органах, но я и не думал работать п о професии в Канаде! спасибо

    Reply
    • 15.05.2013 at 3:33 пп
     Permalink

     Часом коментиться тут пан Алекс, він багато знає за Канаду, юристів і роботу там взагалі. Думаю, що за кілька днів він сюди завітає і може щось відповість на Ваше питання, бо важко підказати що можна зробити, коли нема удокоментованого стажу та й досвіду, а їхати хочеться.

     Reply
    • 17.05.2013 at 10:00 дп
     Permalink

     Вам нужно очень хорошо изучить список востребованных профессий. Он выписан так, что может быть немного резиновым. Да, вы юрист, но пересмотрите список и может быть, найдете смежную профессию. Так, с вашим образованием, вы вполне могли бы претендовать на роль соцработника))) Тут важно найти сходство и соответствие должностных обязанностей, выполняемых вами в какой-то период вашего рабочего стажа и описанием профессии.

     Почему так говорю? http://putnik.biz/rabota-v-kanade/immigratsiya-v-kanadu-federal-skilled-worker-program/ Это касается программистов. Но кто знает, может, в каком-то из списков вы найдете что-то, к чему сможете «подтянуть» свое образование и стаж. Необязательно, чтобы все одинаково называлось, Вот.

     Сам иммиграционный адвокат Девид Коуен так говорит)))

     http://putnik.biz/rabota-v-kanade/kak-immigrirovat-v-kanadu-skilled-worker/ — здесь список востребованных профессий по программе Квалифицированный работник. Жаль, ничего подходящего там не наблюдается. Но есть же еще иммиграция в Квебек, в другие провинции. У них свои программы — провинциальные. То, что на высоквалифицированный труд там пртендуют и сами канадцы — это однозначно. Нам предлагают рабочие профессии, также нужны медики, программисты… Подумайте, а может быть вы можете хвастнуть одним годом стажа на должности программиста или смежной профессии? или были на других работах. Нужен 1 год полной занятости по профессии.

     Reply
     • 17.05.2013 at 10:05 дп
      Permalink

      Добавлюсь — за последние 10 лет) Может, вы на заре деятельности работали в шахте или на заводе. Рабочие профессии очень востребованы по Программе Federal Skilled Trades Program, но и там нужно документы подтверждать или уже иметь приглашение от работодателя. Непросто все.

      Reply
     • 17.05.2013 at 10:14 дп
      Permalink

      И как вариант — иммиграция через обучение. Деньжат, правда, стоит дополнительных. Слышала, что можно выбрать обучение в колледже — есть специальные программы последипломного образования. Так вот, порой сами канадцы получив диплом вуза идут на эти программы, поскольку они ают намного больше пользы и опыта. Для жизни, как говорится. Годик проучиться там, получить диплом, который котируется выше, чем наши, подтверждать уже ничего не нужно, опыт выбранной профессии, языковую практику и можно рассчитывать на то, что вас примут по программе Сanadian Experience Class. В блоге есть соответствующая статья. С 2013 года приняли, что достаточно 1 год проучиться или проработать в Канаде, чтобы была возможна иммиграция по этой программе.

      Reply
    • 17.05.2013 at 10:19 дп
     Permalink

     Postgraduate programs in Canada — так называются эти программы при колледжах. А условия уже вычитаете на сайтах учебных заведений.

     Reply
    • 17.05.2013 at 10:26 дп
     Permalink

     Diploma или Advanced Diploma — это программы рассчитанные на 2-3 года — типа на бакалавра. По более простым профессиям достаточно будет сертификатных программ — 1-1,5 обучения. Обратите внимание на со-ор программы — это возможность учиться и стажироваться (а при этом и получать какие-то деньги). ВАЖНО соотнести тип учебной занятости по программе и требованиям к занятости студентов, чтобы не получилось, что отучился, а программа была построена так, что не может быть засчитана за год образования. В этом я уже не ориентируюсь. Нужно внимательно читать Сanadian Experience Class.

     Reply
 • 20.05.2013 at 10:02 дп
  Permalink

  Ого, спасибо за такой развернутый ответ)))проблема в том, что возможности уехать и поучится там нет, так как есть семья (жена)! скажите Наталья а Вы там? ну в смысле в Канаде?

  Reply
 • 20.05.2013 at 10:03 дп
  Permalink

  Я почему спрашиваю, если Вы там я хотел спросить Вы сами туда выбирались? или обращались за помощью в агенство например?

  Reply
  • 20.05.2013 at 3:23 пп
   Permalink

   Нет, Борис, я не в Канаде. Информация из разряда теоретической, просто очень много пришлось изучать данный вопрос. Но основные факты брались все-таки с компетентного источника — того же Министерства иммиграции. И где-то читала, что даже студентам разрешается с собой брать семью)))

   Reply
 • 27.05.2013 at 11:32 пп
  Permalink

  Дякую за огляд. Вперше почув про Federal Skilled Trades Program, це щось зовсім нове. А ви не підкажете, для яких професій ця програма? І наскільки реально по ній потрапити в Канаду на роботу?

  Reply
  • 28.05.2013 at 9:52 пп
   Permalink

   В світлі нововведень, важко що-небудь визначено сказати, потрібно побачити цей рік, як воно піде. Так розумію, що Канадою цікавитеся вже давно. Чому саме Канада?

   Reply
 • 03.06.2013 at 1:22 пп
  Permalink

  Доброго часу доби! Із задоволенням перечитав все,що є на сайті))
  Маю запитання до п.Сірка: чи можу я на сайті нашої компанії виставляти Ваші публікації,вказуючи Ваше авторство,або посилання на Ваш сайт.
  Щоб було зрозуміліше,я скину адресу нашого сайту.Якщо порахуєте це за рекламу і видалите,я зрозумію)
  tocanada.if.ua/
  Ми не одні з… В першу чергу для нас важлива репутація,а потім уже матеріальне заохочення.

  Reply
  • 03.06.2013 at 11:50 пп
   Permalink

   Доброго дня, Романе.
   Так, будь ласка, можете сміливо використовувати повні тексти статтей за умови посилання на першоджерело. Буду вдячний, якщо посилання будуть активними.
   Подивився Ваш сайт, поки що я нічого не зрозумів (правда, глибоко не вчитувався), яка ваша роль у підготовці, скільки то коштує, як Ви виглядаєте, яка організаційно-правова форма у Вашого Центру допомоги. Про ліцензії навіть не питаюся )
   Буду вдячний за розгорнуту відповідь.

   Reply
 • 04.06.2013 at 1:00 пп
  Permalink

  Доброго дня.
  Вдячний за дозвіл) Посилання зробимо активними(власна АйТі фірма в цьому допоможе)),крім того,можу «повішати» у себе перехід на ваш сайт.По-простому-додати до списку партнерів.Відвідуваність нашого сайту дуже хороша,враховуючи,що напрямок діяльності спеціалізований.
  Про ліцензії справді питатись зайве,бо консультації не ліцензуються) Правову форму найближчим часом будемо міняти з приватного підприємця на юридичну особу.При цьому буде оновлено сайт повністю.
  Наша роль така,як і роль інших компаній в цій сфері,хоча послуг надаємо в рази більше.Але підхід до роботи,до клієнтів у нас кардинально інший.На сайті не даємо всієї інформації,бо не буде видно повної картини активності.За цією ж причиною не даємо на сайті розцінки.Імміграція-це не торгівля.Тут люди міняють все своє життя.Тому з кожним бажаючим потрібно спілкуватись вживу.Імхо)
  Наразі ще раз дякую за дозвіл,і за те,що не проігнорували,що останнім часом зустрічається надто часто…
  Успіхів нам всім.

  Reply
  • 04.06.2013 at 10:27 пп
   Permalink

   Імміграція — це не торгівля (с)
   Пане Романе, якщо Ви за свої послуги берете гроші, а не просите допомогти город підгорнути чи буряки посапати, то це вже бізнес. У моєму розумінні бізнес — це чіткі питання, чіткі відповіді та відкритість, а ваша завуальованість та відповіді без конкретики змушуть сильно задуматися.

   Reply
 • 05.06.2013 at 4:45 пп
  Permalink

  На даний момент працюємо на документах ПП.
  Консультації не потребують ліцензії.
  Весь процес підготовки аж до виходу з літака в Монреалі обійдеться сім»ї з 4 осіб приблизно 11 000$ (навчання входить у вартість).Точну суму,яка залишається нам,вирахувати просто нереально.Приблизно це 2 000-2 500$.Кошти платяться протягом близько 2 років(приблизний період підготовки та очікування)
  Послуги? Від безкоштовного підрахунку балів ще до початку підготовки,до пошуку можливої роботи та житла на території Канади(заповнення форм,переклади документів,завірка цих документів,навчання,підготовка до тестів… тощо)
  Так конкретно?))

  Reply
  • 05.06.2013 at 7:01 пп
   Permalink

   Романе, ви наче партизан на допиті. Своїми розпитуваннями я даю вам можливість заявити про себе на сторінках мого блогу, в сутності — зробити собі невеличку рекламу, не вимагаючи нічого, крім конкретики, якої хоче кожен, хто зібрався емігрувати.
   Не ображайтесь, але поки що я не побачив нічого, чим би ви принципово відрізнялися від усіх інших контор, що надають подібні послуги.

   Reply
 • 05.06.2013 at 10:36 пп
  Permalink

  Я не ображаюсь) І мабуть ми дійсно не відрізняємось від інших,а одні з… Проте у Франківську з 6-ти фірм ми залишились одні і важко прогресувати без конкуренції) Тішить той факт,що сім»ї приїжджають з інших областей за рекомендаціями товаришів,знайомих.А чому не дав конкретики з фінансової частини? Бо ми не вважаємо це бізнесом.Сьогодні спеціально порахував наші комісійні,які ми отримали від однієї з тих сімейних пар,що вже в Монреалі.Якщо розбити на кількість місяців підготовки,то вийшло 97$ на місяць) Крім того все більше людей відмовляються від послуг консультантів(таких зараз у нас 16 пар.Вчать мову).
  Щодо невеличкої реклами: сьогодні зателефонувала перша жіночка,що знайшла нас саме на цій сторінці)) Широ вдячний Вам за її створення!
  З кінця червня починаємо міняти наповнення сайту,тоді і статті Ваші будуть і «живе» посилання на Ваш ресурс.
  Думаю,що Ви знаєте про діяльність не однієї фірми в даній сфері.Може Доля заведе Вас колись у Івано-Франківськ,завітайте до нас.Тоді зможете побачити,чим ми відрізняємось від інших.І чи взагалі відрізняємось)

  Reply
  • 06.06.2013 at 1:04 дп
   Permalink

   Стосовно конкретики, то я не жадаю знати скільки ви заробляєте на годину, місяць, рік…
   Просто є певний набір послуг, які коштують теж у визначених межах.
   Ті ж самі курси французької, заповнення паперів, подання апеляцій, пошук роботи — це все коштує грошей.

   П.С. Дякую за пропозицію, як колись буду у Франіку, то обовязково завітаю на каву, але відразу скажу, що знайшов куди більш реальну і доступнішу альтернативу Канаді, тому тепер для мене Канада тільки як країна для відвідин туристичних.

   Reply
 • 05.06.2013 at 10:50 пп
  Permalink

  Відійду від теми.Є важливіші речі)
  За останні 2 місяці посольство Канади в Україні дало значну кількість безпідставних відмов по відкриттю робочих та гостьових віз.По 2-х випадках готуємо апеляції.Вже рік тому один процес виграли,тому досвід є.Саме цікаве,що при повторному поданні ТИХ САМИХ документів,але через посольства в сусідніх країнах,візи були відкриті.
  Може хтось знає причину цьому? Відмови отримали жителі Франківська,Львова,Чернівців та Тернополя.Це не діяльність нашої контори.Люди прийшли вже після відмов.Всі документи оформлені були ідеально
  Якщо є потреба,то можу дати опис КОНКРЕТНИХ випадків.
  Буду вдячний за якусь інформацію.

  Reply
  • 06.06.2013 at 12:59 дп
   Permalink

   А тут грає роль сліпий випадок або людський фактор.
   Тому при подачі паперів на польську візу, завжди стаю у чергу до того віконечка, де пані виглядає найбільш доброзичливою, не нервується, якщо виникають помилки у паперах. В такому випадку найменші шанси отримати відмову в отриманні візи.
   Така сама ситуація і в інших країнах…
   Стосовно конкретних випадків — із задоволенням почитаю. Викладайте тут же в коментарях.

   Reply
 • 17.06.2013 at 11:52 дп
  Permalink

  Я , оказывается, невнимательная и эту статью о Канаде только заметила.
  Немного вопрос работы и эмиграции в Канаду затронут у нас в теме о работе в Израиле. Так получилось. По ходу вышли на 2 надежных сайта по эмиграции в Канаду. Сайты на русском и английском языке, владельцы — русскоязычные граждане Канады, работают официально. Они без всяких условий рассказывают чистую правду. Дают все официальные контакты и предостерегают против всяких эмиграционных адвокатов, не имеющих лицензий и права заниматься такой деятельностью. Сейчас по памяти не назову, но адрес темы Вам знаком. О том же что украинцы в Канаде легче устроиться тоже известно. Через украинское землячества там. Очень сильная община, говорят.

  Reply
  • 17.06.2013 at 9:54 пп
   Permalink

   Ой, не знаю, не знаю… Діаспора то існує, але чи допомагає?
   Все, що я читав про діЯспору, то це: збираються, спілкуються, але не чув ще ні одного випадку, де б українська діаспора допомагала своїм землякам.
   Щиро кажучи, я НІДЕ не зустрічав, щоб земляки-українці допомогали своїм і при цьому у останніх не виникало фінансових чи інших проблем.
   Мало того, це стосується не тільки братів-українців, але й всіх вихідців слов»янської зовнішності із колишнього союзу.
   Не обходиться і без приємних вийнятків, але то ВИЙНЯТКИ, а не правило.

   Reply
 • 18.06.2013 at 12:07 дп
  Permalink

  Sirko! Видимо ты прав.
  Не хочется вспоминать грустные анекдоты на эту тему.

  Reply
 • 18.06.2013 at 1:36 дп
  Permalink

  Еще о Канаде и посредниках. Запостили один приличный сайт albertacanada.com/ и там по ссылке внизу Don’t be a victim of fraud — не станьте жертвой мошенничества нашла важную статью суть которой, что не всегда использование Иммиграционного представителя (адвоката) нужна и не всегда она дает преимущества.
  И на ней не менее важная ссылка на перечень официальных организаций, в которые можно обращаться, если все таки такая помощь требуется. А не к посредникам без лицензий, берущим такие высокие комиссионные, как указано выше.
  О том же самом на сайтах http://WWW.LAWPOINT.CA http://WWW.LAWPOINT.RU э то то что я уже упоминала.

  Reply
  • 18.06.2013 at 7:50 пп
   Permalink

   Зайду — почитаю. Так, я чув раніше, що імміграційний адвокат далеко не гарантія успішного процесу імміграції.

   Reply
 • 21.07.2013 at 5:47 пп
  Permalink

  Коментарі читати було ще цікавіше, ніж статтю ))
  Не потрібно розглядати Канаду, як і будь-яку іншу країну з точки зору «важко-легко знайти роботу». Це не простіше і не важче ніж будь-деінде. Але якщо ти знаєш мову, вмієш щось робити, то є великі шанси працевлаштуватись. І не потрібно, як сказав автор блогу, шукати некваліфіковану роботу, бо це шлях в нікуди. Ніхто не збирається нормально платити чорноробам-аля-улю, які два слова не можуть звязати. Навіть в Канаді діє це правило.
  Зауваження до Наталя — список професій аж ніяк не є резиновим. Професії чітко прописані і по ним вимагається диплом зазначеного рівня. І людина з дипломом юриста ну ніяк не пройде як соцпрацівник, тому що для соцпрацівника вимагається відповідний диплом. На сайті, який ви дали http://putnik.biz/rabota-v-kanade/immigratsiya-v-kanadu-federal-skilled-worker-program/ — все вірно написано, тільки ви цю інформацію не зовсім вірно інтерпретуєте. Людина, яка працює з Word’ом, це не програміст, як і юрист, це не соціальний працівник. І доказувати комусь, що це саме так, навіть не буде можливості, тому що такому кандидату скоріш за все завернуть всі його документи, правда не зрау, через 6-12 місяців, поки йде процес обробки, щоб він за цей час встиг помучитись ))

  Найнадійніший спосіб — це отримати диплом із списку пріоритетних професій в Україні, вчити мову і подавати документи. Щодо навчання в Канаді — то для іноземців це дорого, плюс проживання. Все це на рік виходить десь в межах 15-20 тис. доларів. Право працювати виможете отримати тільки через півроку по приїзду на навчання. Ну і заробити достатньо і паралельно навчатись, це нелегко. Тому це спосіб для тих, хто має такі гроші. Крім того, ніщо не гарантує успішного закінчення справи.

  Ну і декілька слів для Роман Просто-Роман , який говорить не всю правду, коли каже, що ліцензування послуг консультатнтів не потрібне. В Україні може і так, але ви працюєте як іміграційний консультант-посередник, а згідно Квебекських законів, ви повинні бути внесені в спеціальний реєстр. Інакше ви просто не маєте права займатись цією діяльністю. А бути внесеним в цей реєстр, значить мати місцевий диплом і платити членські внески, тому не думаю, що ви там є. Ну і ваша байка про «Весь процес підготовки аж до виходу з літака в Монреалі обійдеться сім»ї з 4 осіб приблизно 11 000$ (навчання входить у вартість).Точну суму,яка залишається нам,вирахувати просто нереально.Приблизно це 2 000-2 500$» — ви напевно помилилися цифрами, і 2 500 тисячі це гроші, які витрачені, і це при умові, що ваша фірма оплачує навчання сім»ї французької та англійської мов на курсах протягом двох років. І ви оплачуєте всі офіційні збори іміграційної програми. Інакше переклад документів забере якихось нещасних 500 гривень.
  Якщо розділити 11 000 на 97 доларів, які ви нібито заробляєте, то виходить, що процес тривав 9 років, і аж ніяк не два роки, як ви обіцяєте.

  На останок про діаспору — як вона може чимось допомогти? Діаспора — це кожен українець, який знаходиться , до прикладу в Канаді, чи Швеції. Це не юридичн особа, яка заробляє мільйони доларів і може працевлаштувати нескнченну кількість бажаючих. Все що має діаспора, створене добровільною працею протягом вже століття. І все це створювалось саме заради можливості зустрітись і поговорити в колі серед своїх. і якщо хтось може допомогти, то обовязково допоможе, не доларом, але порадою, чи дією.

  Ну і заходьте на мій блог, де я пишу про наше життя в Квебеку quebua.blogspot.ca/

  Reply
  • 22.07.2013 at 1:25 пп
   Permalink

   Змістовно. Дякую за коментар, Михайле.
   На рахунок критики моїх слів, що некваліфікована робота — шлях в нікуди, скажу, що якщо тільки на цьому зупинитися, то саме так і буде.
   Але спілкуючись із нашими (та й не тільки нашими) емігрантами, то всі без виключення починали із некваліфікованої роботи по тій простій причині, що підтвердження кваліфікації у будь-якій країні — це досить тривалий процес (за виключенням Польщі, яка признає без підтвердження кваліфікацію наших працівників). Цей процес часто включає в себе і проходження курсів, тренінгів (як скажімо — електробезпека), і здачу додаткових екзаменів.
   Добре, коли є фінансова можливість оплатити цей процес і не працювати, але більшість виїжджають не від кращої долі і з невеличким запасом грошей.
   Ні, я не закликаю саме всім так робити, куди ліпше приїжджати вже на готове робоче місце, із чудовим знанням мови і всіма потрібними документами, але як на мене, то це із розряду фантастики, бо завжди не вистачає то грошей, то часу, то бажання, то інформації…

   П.С. Мало не загубив Ваш коментар у купі спаму. Спамом просто засипають.

   Reply
 • 22.07.2013 at 3:05 пп
  Permalink

  Ну занесіть мене в якийсь білий список ))
  Люблю читати цікаві блоги.

  Reply
  • 22.07.2013 at 5:36 пп
   Permalink

   Так вже )
   Ласкаво прошу, пане Михайло!

   Reply
   • 30.07.2013 at 12:34 пп
    Permalink

    Добрий день пан Сірко, хотів Вас запитатись , Ви неодноразово писали що знайшли альтернативу Канаді,можна подробніше яка вона.

    Reply
    • 31.07.2013 at 12:17 дп
     Permalink

     Доброго дня, пане Юрію
     Так, знайшов — http://sirko.org.ua/immigratsiya-v-shvetsiyu-na-osnovi-roboti/
     Найбільш реальна і доступна альтернатива Канаді, хоча з кожним роком тут легалізуватися стає важче і важче.

     Reply
 • 28.09.2013 at 11:33 пп
  Permalink

  Здравствуйте. Мне нужен ваш совет или помощь. Что вы сможете предложить с трудоустройством в Канаде, а точнее Торонто и постоянным местожительством. Заранее благодарю.

  Reply
  • 29.09.2013 at 10:30 дп
   Permalink

   Svyat, на жаль, я не можу вам запропонувати нічого такого, що вам могло б допомогти. Я і сам давно поміняв мрію про Канаду на більш реальну і доступну країну.

   Reply
  • 30.09.2013 at 4:52 дп
   Permalink

   В принципі, в статті все написано — існують федеральна та провінційні іміграційні програми. По федералці є встановлений список професій, свій окремий список має провінція Квебек. Манітоба має свою програму, основним критерієм до якої є проходження співбесіди із іміграційним працівником. Також можна шукати запрошення на роботу від канадських фірм. Кожен йде своїм шляхом. Шукайте спеціалізовані форуми, там знайдете багато інформації.
   І не заціклюйтесь на одному Торонто, Канада набагато більша. Якщо ваша професія є в списку пріоритетних, то як на мене найкращий варіант подаватись за професійними програмами (федералка або Квебек). Але майте на увазі, що процес іміграції може тривати в середньому 3-4 роки.

   Reply
 • 12.10.2013 at 10:11 пп
  Permalink

  На даный момент е можливість оформлення робочої візи можливо цікаво кому

  Reply
 • 12.10.2013 at 10:14 пп
  Permalink

  [url]тут можна знайти анкету на еміграцію до провінції Манітоба

  Reply
  • 13.10.2013 at 10:41 дп
   Permalink

   Вирішили зробити рекламу ресурсу?
   Тарасе, а замість того, щоб розхвалювати Канаду та життя в ній, може розкажете читачам, із якими труднощами доводиться мати справу, коли наш брат починає процес імміграції?
   Які підводні камені? Як добре людина повинна розмовляти англійською? Як із пошуками роботи, та як робоча віза оформляється без робочого місця? А якщо є робоче місце, то що це за робота та із якими умовами? Чим та кому допомала українська діяспора в Канаді? Та саме головне: хто ви? де знаходитесь? які номери ваших реєстраційних документів? скільки часу існуєте, скільком людям допомогли із імміграцією та скільком прийшли відмови? скільки коштують ваші консультації?
   От мене таке цікавить, бо всі солодко співають про Канаду, але замовчують про ложку дьогтю в тій канадійській бочці меду.

   Reply
 • 18.10.2013 at 10:14 пп
  Permalink

  Підкажіть будь ласка в яку країну найлегше подати на (сімейну ) еміграцію?

  Reply
  • 20.10.2013 at 8:37 пп
   Permalink

   В будь-якому разі, імміграція відбувається на одній із підстав: бізнес-імміграція, трудова-імміграція, біжанство.
   Найбільш розповсюдженний варіант імміграції до розвинутих країн — це трудова імміграція. Якщо хтось із сім’ї отримує дозвіл на роботу, то при отримання виду на тимчасове проживання, можна відразу складати документи на возз’єднання сім’ї. Ця процедура у розвинутих країнах виглядає приблизно однаково, і не викликає труднощів. Тому раджу поглянути на цю ситуацію із точки зору: Де ВИ зможете презентувати себе як спеціаліст, щоб отримати можливість офіційно працювати? — все інше, то вже технічні моменти.
   Найлегше по такому принципу потрапити до Польщі. Інше питання: це підходить Вам Польща, як країна для постійного проживання?

   Reply
  • 27.10.2013 at 2:59 дп
   Permalink

   При професійній іміграції в Канаду, ви імігруєте зразу всією сімєю.

   Reply
   • 27.10.2013 at 3:02 дп
    Permalink

    Маленька ремарка — немає «найлегшого», чи й просто «легкого» варіанту іміграції. Це складно, довго, і потребує певних фінансів, а також знання мови країни, в яку збираєшся поїхати. Тому потрібно, щоб були стовідсоткові причини покинути Україну. Якщо причина тільки грошова, то вам це надоїсть дуже швидко.

    Reply
   • 27.10.2013 at 10:57 дп
    Permalink

    Одне тільки, що знайти роботу за океаном дуже непросто, як і всюди…

    Reply
 • 05.11.2013 at 8:16 пп
  Permalink

  Почитавши подібні «откровєнія» залішається тільки одне — бігти і купувати квиток. Шановний автор, а ви в цій самій Канаді були? А ви знаєте як важко туди зараз виїхати?

  Reply
  • 06.11.2013 at 10:19 дп
   Permalink

   Пане, Valeriy, зважаючи на останні «тенденції», навіть до Польщі стало проблематичним отримати дозвіл на працю. Що це міняє?
   Не багато людей мають достатньо сили, щоб пройти весь процес і не здатися. Мене на Канаду не вистачило, тому вибрав що ближче і простіше — Європа, але це не значить, що я маю всіх поголівно агітувати тільки до того, що сам вибрав.

   Reply
 • 11.11.2013 at 4:01 пп
  Permalink

  Вибачаюсь що незаходив давно. Мене звати Тарас, живу у місти Вінніпег, центральне місто, столиця Манітоби. Роботу знайшов за неповних 2 тижня, приїхав сюди по робочій візі яку можу допомогти відкрити. Незнаю про які підводні камені ви говорите але думаю що в любій країні важко спочатку. Але боятись вовка в ліс неходити, якшо нічого не міняти нічого і незміниться, як би важко небуло на початку люди сюди їхали і не перестають їхати вже дуже багато років, і я чогось незнаю таких що з документами permanent resinent поїхали на Україну жити.Шановний пане Сірко в цій країні стабільно як ніде в світі, тут про кризу люди тільки по телевізору чують, і якшо ти хочеш працювати робота завжди знайдеться, про англійську так дійсно добре знати трохи, я наприклад їхав з базовим знанням (5 балів по IELTS) але знаю багато людей з 0 знанням які працюють і не жаліються.

  Reply
  • 11.11.2013 at 9:52 пп
   Permalink

   Пане Тарасе, перед тим рекламувати свої послуги, потрібно заслужити довіру як адміністратора, так і читачів.
   Мінімальне, що для цього потрібне — розкажіть про спектр своїх послуг та ціни на них.
   Добре було, якби ви описали весь шлях отримання work permit та resident permit крок за кроком. За якісного викладення інформації, я готовий викласти цю інструкцію у вигляді окремої статті із вказанням авторства.

   Reply
 • 17.11.2013 at 5:01 дп
  Permalink

  Пане TarasSK , якщо в Канаді не чули про кризу, то в звязку з чим пояснюється урізання бюджетних витрат в 2013 році? Особисто я не знаю людей, які з нульовим знанням мови добре себе почувють в Кнаді. Це швидше український міф, який розвіюється як тільки ступиш на канадську землю.

  Reply
  • 18.11.2013 at 9:05 дп
   Permalink

   Пане, Mykhaylo S, ваша правда.
   Стосовно кризи в Канаді я начувся вже від тих, хто в Канаді вже по-над 20 років і цим людям нема чого прибіднятися (ну, крім однієї пра-пра бабці, яка кожного разу як я телефоную, думає, що я хочу від неї допомоги у імміграції до Канади).
   От що до мови, то це не тільки у Канаді, а й у будь-якій іншій країні точнісінько так само. Не знаєш мови країни, то або працюєш за пів-дармо у співвітчизників, або просто думаєш як вижити. В будь-якому разі — хорошого нічого нема.
   Пане Михайле, як там погода у вас?

   Reply
   • 19.11.2013 at 4:34 дп
    Permalink

    Щодо знань мови, то найкраще проектувати на себе — дайте собі відповідь, як би ви ставились до чужоземця, який приїхав в Україну, знає зо двадцять слів, та і ті перекривляє? Ви б йому платили так само, як і українцю? Напевно, що ні. Так в Канаді так само.
    А погода поки нормальна, останніх вихідних було +10!! По вулиці можна було ходити водній кофті )). На наступний тиждень по прогнозу має бути вночі -5..-10, вдень десь +2. Зими ще нема, але вона вже близько. Сьогодні думав, що дощ падає, але насправді то була якась суміш снігу і води.

    Reply
     • 19.11.2013 at 4:48 дп
      Permalink

      А я зараз в Україні, тому про погоду в Швеції чую від друзів )

      Reply
 • 19.11.2013 at 11:58 пп
  Permalink

  Привет из знойной Канады.
  У нас сейчас плюс 5 с ветерком и обещанием снежных заносов в конце недели. Не знаю как на счет работы, но по последним данным уже начали сокращать правительственный аппарат, реорганизовать административную систему, и продавать собственную нефть, вместо того чтобы покупать бензин в Штатах.

  Большинство штатовских компашек предпочитают торговать в Канаде , но в то же самое время сокращают все что связано с производством, перенося фабрики в третьи страны.

  Появилось масса новых иммигрантов из покрасневшей Франции и воюющих арабских эмиратов.

  Хотя несколько лет назад и был поднят минимум зарплаты, текучка увеличилась в четверо и хорошaя работа по прежнему в провинциях богатых с налаженной тяжелой промышленностью или сельским хозяйством ( Альберта и Саскачеван)

  Правда в Саскачеван лучше знать немецкий и быть богобоязненым, чтобы найти там поддержку и получить хорошую работу.
  Про украинскую коммуну лучше промолчу. Очень традиционные люди, которые предпочтут испортить кому либо жизнь чем дать хорошую работу своему соотечественнику, не говоря о том язык уже сильно отличается от того что был вывезен из Австрии (много австрийско-украинских подданных — дети детей прошедших не только вторую но и первую мировую)

  Нельзя сказать что везде и всюду плохо, но стабильность жизни разменивается теперешним правительством достаточно быстро. Такое впечатление что накроет кризис, как это было в перестройку в Совке.

  Если будет желание податься на роботу то лучше место сейчас Альберта, для людей- професионалов с техническим образованием и хорошим опытом.

  Но желательно проверить все и вся перед тем как туда ехать..

  Ну пока все ..

  Reply
  • 20.11.2013 at 7:19 пп
   Permalink

   Ну, ось, власне цього коментаря я і чекав, правда в іншій статті, де пан Тарас розказував казки солодке життя в Канаді. Практично те ж саме, я бачив в Швеції. Стабільно, спокійно, але маєш володіти мовою, спеціальністю, мати гарний досвід в роботі, тоді можна чогось досягти, інакше доведеться працювати у співвітчизників на ремонтах за мінімальну платню і постійно в овертайм.

   П.С. В нас теж вже стає зимно, обіцяють морозець і сніжок. Зима на носі )

   Reply
 • 21.11.2013 at 8:37 пп
  Permalink

  Доброго вечера всім хто сидить зараз за своїм компютером і читає цей блог.Дійсно,у вас тут є дуже багато цікавої і потрібної інформації-але нажаль ніхто так і незаговорив про можливість виїзду В в Канаду здобувши угорське громадянство.Можливо хто-що чув про це(чи можливо,які підводні камні можуть бути)Сама з чоловіком вже 6 років пробую емігрувати в Канаду-та ніяк не виходить

  Reply
  • 28.11.2013 at 4:53 пп
   Permalink

   Доброго дня і вам, пані Світлано.
   На жаль нічого не можу розказати вам про угорське громадянство, прошу мене пробачити. Просто не володію інформацією про те.
   Дозвольте зустрічне питання: Після 6 років невдалих спроб виїхати багато людей вже опустили б руки, але ви не здаєтесь. Що вас надихає?

   Reply
 • 30.11.2013 at 3:31 дп
  Permalink

  для канади немає різниці, яке у вас громадянство, для країн євросоюзу немає жодних пільг чи квот. ви будете подаватись як і всі інші — потрібно оцінити ймовірність набору потрібної кількості балів, здати мовні тести, відправити документи і чекати.
  Як саме ви пробували імігрувати в Канаду, по яких програмах подавались?

  Reply
  • 30.11.2013 at 11:46 дп
   Permalink

   Пане Mykhaylo S, насправді де-які полегшення для громадян ЄС існують певні полегшення. Мається на увазі — відвідування країни:
   Посилання на Вікіпедію
   А це вже не мало, тому як для першого відвідування і можливості знайти працедавця не потрібно нічого, крім запасу грошей )

   Reply
   • 01.12.2013 at 3:35 дп
    Permalink

    В плані приїхати туристом і роздивитись, то так, має бути простіше отримати візу. Але турист немає права легально працювати, якщо з»являться такі думки ))
    А в плані іміграції для Канади всі країни рівні.

    Reply
 • 14.01.2014 at 1:10 дп
  Permalink

  Сірко,наскільки добре ви знали шведську коли вперше прибули до Швеціі?
  Наскільки реально вивчити шведську у нас в Україні?

  Reply
  • 14.01.2014 at 5:36 дп
   Permalink

   Коли вперше потрапив, то взагалі не знав. Зрозумів, що то було помилкою. Без мови знайти достойну роботу ду-у-у-уже складно, майже неможливо, навіть маючи perfect English.
   Вивчити самостійно цілком можливо, але початок всеодно має бути із вчителем, щоб пояснив засади граматики. Шведська дуже схожа на англійську та німецьку.

   Reply
 • 14.01.2014 at 2:53 пп
  Permalink

  Напевно шведська в Одесі вважається дуже екзотичною;) Не можу знайти ані репетитора ні курсів по вивченню мови

  Reply
  • 14.01.2014 at 3:13 пп
   Permalink

   Шведська взагалі є екзотичною мовою в Україні )
   Але хто шукає, той завжди знайде.
   Ось де-хто, щоб вивчити польську — їде до Польщі на курси вивчення мови.

   Reply
 • 09.02.2014 at 4:13 пп
  Permalink

  Багато писанини а толку нуль……..от я молодий чоловік хочу поїхати та офіційно працювати в Канаді,що мені треба зробити а точніше до кого звернутись,але щоб допомогли а не розвели…?

  Reply
  • 09.02.2014 at 5:17 пп
   Permalink

   Пане Володимире, я не займаюся рекламою фірм по імміграції до Канади.
   Стосовно фірм — ліпше шукайте відклики на тематичних форумах.

   Reply
 • 11.02.2014 at 11:50 дп
  Permalink

  Слава Україні)
  Хочу звернутися особисто до вас пане Сірко та до інших осіб котрі частенько відвідують цей сайт і мають певні знання стосовно еміграції. Буду дуже вдячний за будь які поради.
  Отже, мені зараз 23 роки, маю диплом бакалавра історичного факультету, зараз працюю на державній роботі не хочу уточнювати де саме, але справа в тому що, на таку мізерну зарплату неможливо не те щоб жити але і взагалі…і ще й до того на роботі так грузять що нереально витримувати. Вирішив літом звільнятися і прагну знайти своє щастя за кордоном.
  Ситуація в мене наступна : у 2010 році навчаючись в універі я взяв участь у програмі Work and travel USA, отримав візу в штати і мені вдалося виїхати. Ця програма розрахована на максимум 4 місяці, хоча багато студіків там залишається. Через проблеми в родині та через відсутність на той час тверезого мислення я повернувся в Україну, хоча в штатах дуже круто влаштувався, знайшов багато хороших знайомих та декілька робіт на яких заробляв свою сьогоднішню зарплату за добу-дві максимум. Після приїзду зрозумів, що зробив велику помилку, тому старався знову виїхати. Нажаль отримав за півтори роки дві відмови(старався отримати туристичну візу ну а там вже з часом переробити). При тому, що ніяких умов візи не порушував, проблем з законом в штатах ніяких не мав і ще й другий раз йдучи в консульство мав дуже хороші документи. Я, наскільки був одержимий ідеєю туди повернутись, що вже планував перетин кордону через Мексику)Здоровий глузд переміг)
  Наразі два роки нікуди не старався виїжджати бо умови роботи не дозволяють. Ну от і зараз мої нерви здають планую літом кудись нарешті рвонути і почати нове життя, нехай важке, але нове і не таке як зараз.

  Коротко розказав про себе щоб ви розуміли ситуацію і хочу попросити порад, якщо можна я напишу по пунктах :

  1) як ви думаєте які шанси після відмов отримати візу все таки в штати?чи можливо можете порадити найкращі шляхи виїзду? може отримати візу іншої країни з котрою в штатів безвізовий режим? (якби мені вдалось туди потрапити вже просто впевнений, що мав би роботу і все таке тому найбільше розглядаю варіанти як туди повернутися!)

  2)бачу ви багато знаєте про виїзд у Канаду, можливо порадите якісь варіанти найкращі для мене?

  3)можливо пробувати трошки блище у Європу?рівень англійської досить не поганий хоча немає практики, порадите якісь країни чи сайти?

  Ну загалом буду дуже вдячний за всі коменти та поради!Приємно, що є до кого звернутися у такий не простий час)

  Reply
  • 11.02.2014 at 5:12 пп
   Permalink

   Доброго дня, Дмитре
   На жаль, інформації що до Штатів я не маю. Навіть порадити когось, хто б знався на деталях імміграції до США я не маю. Якось доводилося читати у англомовному виданні про скандал із студентськими візами а Америці, як туди вивозили дівчат під виглядом студенток, де вони надавали послуги інтимного характеру. Автор писав, що вимоги що до видачі такого виду віз стануть жорсткішими. От і всього, що я знаю про Штати.
   Ось маю одного колегу в Канаді, він час-від-часу сюди заглядає, почекаємо відповіді від нього, може щось слушне порадить, бо знається на візових справах.

   Стосовно Європи, то персонально я раджу звернути увагу на Швецію, там із англійською можна на перших порах зачепитися, але потім шведську доведеться вчити всеодно (хоча вона і не складна). Ось невеличке порівняння: http://sirko.org.ua/immigratsiya-do-kanadi-chi-ye-alternativa/
   Скажу чесно, що мрію про Канаду я проміняв на відвідування Швеції )

   Reply
 • 11.02.2014 at 7:44 пп
  Permalink

  1) як ви думаєте які шанси після відмов отримати візу все таки в штати?чи можливо можете порадити найкращі шляхи виїзду?

  с товим дипломом только можно как студенту, однако , как вяысняется ты там уже был , следущую визу получиш, какминимум через два года..

  може отримати візу іншої країни з котрою в штатів безвізовий режим?

  не т такой страны. разве что острова (якби мені вдалось туди потрапити вже просто впевнений, що мав би роботу і все таке тому найбільше розглядаю варіанти як туди повернутися!)

  не т такой страны. разве что острова

  2)бачу ви багато знаєте про виїзд у Канаду, можливо порадите якісь варіанти найкращі для мене?

  опять таки не та професия,можехс взыть курсы языка и свалить в штаты, но это чревато депортацией

  3)можливо пробувати трошки блище у Європу?рівень англійської досить не поганий хоча немає практики, порадите якісь країни чи сайти?
  Ну загалом буду дуже вдячний за всі коменти та поради!Приємно, що є до кого звернутися у такий не простий час)

  это уже к Сирко

  Reply
 • 11.02.2014 at 7:45 пп
  Permalink

  п.с можно прокатить под голубого и подать на беженство ,но это уже кому как

  Reply
 • 11.02.2014 at 9:15 пп
  Permalink

  Alex, дякую за консультацію. Дуже оперативно )
  Стосовно голубої теми, то боюсь що у нас таке не дуже проконає. Але так як турки (брати) тобі одного разу сказали, то не скажуть ))))

  Reply
 • 22.10.2014 at 6:13 пп
  Permalink

  Доброго вечора! З дитинства мріяла про іміграцію, але зараз маю для цього всі підстави. Порадьте будь-ласка яким шляхом можна легально іммігрувати до Канади. Я за фахом вчитель англійської (звичайно моя спеціальність не така дефіцитна), але я готова до зміни спеціальності. А ще я заміжня та ми разом з чоловіком, який має спеціальність будівельника, плануємо переїхати в найближчі 2 роки. Англійську я знаю на досить високому рівні, та і маючи бажання, якщо буде видно шлях , можна і освоїти. Підкажіть у якому напрямку рухатися та куди краще звернутись. Будемо дуже вдячні за допомогу!!!

  Reply
  • 24.10.2014 at 6:02 пп
   Permalink

   Доброго дня, Надіє
   Federal Skilled Worker Program — це той шлях, яким варто рухатися. Знаючі люди радять подавати на провінційні програми, в яких прохідний бал нижчий від загальнонаціонального.
   Ось (забрати пробели): www. cic .gc .ca /english/immigrate/provincial/apply-who.asp — там приводиться список провінцій, та умови. Якщо ви вирішили іммігрувати до Канади, то це має бути той сайт, звідки ви маєте черпати інформацію, і забудьте про всі російсько-, україномовні сайти про імміграцію в Канаду. Інормація про імміграцію має бути тільки із першоджерела.

   Я знаю, чим зумовлене бажання іммігрувати до Канади, тому для роздумів, раджу почитати ось це: http://sirko.org.ua/immigratsiya-do-kanadi-chi-ye-alternativa/

   Reply
   • 24.10.2014 at 6:39 пп
    Permalink

    Велике спасибі за поради!Будемо рухатися в цьому напрямку! Дуже добре, що є люди, яким не байдужа доля інших людей, що є до кого звернутися за допомогою! Дакуємо!!!

    Reply
    • 24.10.2014 at 9:07 пп
     Permalink

     Будь ласка, Надіє
     Як будете мати цікаву інформацію — діліться. Думаю, то буде корисним, як для читачів блогу, так і для мене.

     Reply
 • 25.10.2014 at 12:18 пп
  Permalink

  Привіт! Я так зрозуміла, що ви допомагаєте людям виїхати в Швецію?

  Reply
  • 25.10.2014 at 3:30 пп
   Permalink

   Ні, ви неправильно зрозуміли.
   Я ділюся досвідом, та інформацією, що трапляється на очі — це моя допомога.
   Дам тільки одну пораду — розраховуйте тільки на власні сили, і не шукайте допомоги у сторонніх людей (маю на увазі — посередників), бо обов»язково потрапите у халепу.

   Reply
   • 07.12.2014 at 3:51 дп
    Permalink

    Не спиться»думи мої,думи мої лихо мені з вами».Випадково натрапила на Ваш сайт.хочу подякувати Сіркові та іншим небайдужим українцям.не у всіх»хата скраю»думаю багатьом людям допомогли бо не від хорошого життя люди шукають кращого і на цьому спекулювати гріх.ще раз дякую за всіх.
    .Давно думаю підробити десь близько,Польща думаю підійде.За професією конструктор-технолог (легка промисловість ) працюю за спеціальністю,стаж роботи є,рівень. англ.середній,маю своє невеличке ательє.але підростає донька і я хочу щоб вона мала змогу вчитися за кордоном .як Ви думаєте варто спробувати?

    Reply
    • 08.12.2014 at 5:17 пп
     Permalink

     Доброго вечора, Оксано
     Відправляти доньку вчитися до Польщі — то гарна ідея, але їхати на заробітки до Польщі я вам не раджу, маючи таку «базу» в Україні. Крім того, я розумію, що польською мовою ви не володієте, що являється ще однією причиною не їхати до Польщі на роботу.
     Поясню чому: без знання мови, навіть маючи високу кваліфікацію, ви будете виконувати роботу набагато нижче вашої кваліфікації, з відповідною ЗП.
     Якщо ви хочете використати Польщу для влаштування майбутнього своєї доньки (та й свого), то перш за все — почніть із вивчення мови, щоб ви мали змогу отримати роботу із гарною зарплатнею та умовами. Тоді вже зможете отримати всі потрібні документи для побуту та спокійного життя, та допомогти доньці із навчанням.
     В інакшому разі, я не раджу вам зриватися з місця. В Польщі ви багато не заробите, але наробитеся добряче.

     Reply
 • 18.01.2015 at 1:28 дп
  Permalink

  Sirko! Привет. Правда, что Канада прекратила выдачу рабочих виз?

  Reply
  • 18.01.2015 at 7:50 дп
   Permalink

   Привіт, Белла. Радий бачити )
   Нічого подібного не чув про Канаду, там і планів таких не було.
   Дякую за наводку, пошукаю-но на їхніх сайтах інфу.

   Reply
 • 18.01.2015 at 1:29 дп
  Permalink

  И еще. Твое мнение о сайте klenland.com?

  Reply
  • 18.01.2015 at 8:44 дп
   Permalink

   Пробігся я по сайту, і ось що помітив:
   1. Зроблений якісно, із знанням справи. Пора і самому такий лад навести на своєму блозі.
   2. Конкретної пропозиції не роблять, тільки потрібно заповнити завку. Трохи підозріло, бо виглядає на збір бази імейлів, чітко сфокусованої аудиторії. Можливо під якийсь проект, а можливо і щось пропонувати будуть. Потрібно досліджувати.

   Резюме: якісний сайт, із якісним контентом, зроблений професійно.Потрібно дізнатися, що вони пропонують, бо такої інформації на сайті не міститься.

   Reply
 • 19.01.2015 at 2:51 пп
  Permalink

  Здравствуйте. Подскажите какие нибудь нормальные фирмы которые могут помочь с эмиграцией в Канаду.
  Из того что нашёл можете что то ответить. Вот перечень:
  [адреси сайтів видалено адміністратором]
  Заранее благодарен

  Reply
 • 19.01.2015 at 5:03 пп
  Permalink

  Сам я если честно не смогу всё так профессионально сделать как это делают фирмы.

  И с рабочей визой как быть? Мне же её никто не даст без посредников, правильно?

  Reply
  • 19.01.2015 at 5:57 пп
   Permalink

   Олександре, якщо ви колись знайдете фірму, яка робить все професійно і дбає про своїх клієнтів, то дайте знати, а тим часом потрібно ставитися до усіх скептично, дуже скептично. Адже це ви платите гроші, і ви ризикуєте своїми грошима.

   Стосовно польської робочої візи, то без посередників не обійтися — це правда. Але тільки для виготовлення самого Oswiadczenia, все інше можна і потрібно робити самостійно.

   Reply
 • 05.02.2015 at 10:49 пп
  Permalink

  Доброго дня.
  Вже не перший день перечитую різну інформацію щодо Канади.
  Прочитавши статтю
  http://putnik.biz/rabota-v-kanade/kak-immigrirovat-v-kanadu-skilled-worker/
  Звернув увагу на цей рядок:
  «обязательном порядке потребуется доказать, что вы имеете опыт работы в заявленной сфере – не менее 1 года за последние 10 лет.»
  Виникли запитання:
  1) Тобто, я повинен мати офіційно задекларований ОБОВ’ЯЗКОВИЙ 10ти річний досвід роботи? З яких мінімум 1 рік я працював за «потрібною» спеціальністю.
  Якщо зараз мені 23, працюю вже 3й рік, тоді подачу документів потрібно розпочати з 30ти річного віку?

  2) Взагалі я підприємець. Чи є програми для підприємців? Чи окрема спеціальність?

  3) Чи правильно я зрозумів схему імміграції? Підправте мене якщо помиляюсь.
  — надсилаю заявку на участь у програмі, набираю бали — проходжу або не проходжу
  — прибуваю до Канади (з теперішнім курсом валют навіть моторошно уявити вартість подорожі)
  — судячи з безлічі інформації про шахраїв посередників — самотужки шукаю роботу по тій спеціальності на яку подавав документи. Короче кажучи, пан або пропав?

  Reply
  • 08.02.2015 at 10:20 дп
   Permalink

   Доброго дня, Ярославе
   Я можу відповісти на Ваші запитання, але думаю, що ліпше запропоную вам свій досвід: http://sirko.org.ua/immigratsiya-do-kanadi-chi-ye-alternativa/
   Не подумайте, що відмовляю Вас від Канади, тільки повідомляю про альтернативний варіант. Сам через все те пройшов

   Reply
  • 10.02.2015 at 5:05 дп
   Permalink

   @ Ярослав Гринько

   1) потрібно мати безперебійний офіційний робочий стаж за потрібною спеціальністю не менше одного року на протязі останніх десяти. Не десять років, а один рік. Наприклад, ви чотири роки тому працювали за «потрібною» спеціальністю на протязі року, а потім поміняли роботу і працюєте за іншою спеціальністю.
   І ще, потрібен не «задекларований» досвід, а реальний, офіційний, який ви можете підтвердити.

   2) Є програми для підприємців, але там потрібні великі гроші. Точно не скажу, але це десь від 100 тисяч доларів (думаю, що в кілька разів більше).

   3) щодо схеми іміграції, то не забігайте наперед. Перший етап — збір, подача та проходження іміграції є основним. Моеж забрати від 3 — 5 років часу. Тому планувати про пошуки роботи і т.п. не має сенсу, бо ніхто вам не гарантує успішного завершення. Інша справа, якщо такий план буде вимагатись для самого проходження відбору.

   4) послухайте Сірка, розгляньте всі варіанти в інші країни.

   Reply
   • 12.02.2015 at 9:14 пп
    Permalink

    Дякую, Михайле
    Як завжди — чітка та вичерпна відповідь на кожне із питань )

    Reply
    • 13.02.2015 at 2:21 дп
     Permalink

     будь-ласка ))
     В цій темі завжди хтось постить нові повідомлення. Їхати, чи не їхати, одвічне питання…

     Reply
 • 11.02.2015 at 3:49 пп
  Permalink

  Опрацювавши багато інформації по Канаді зробив висновок, що оптимальний шлях для виїзду — по робочому контракту.
  Цікавлюсь, чи вимагає посольство на робочу візу здачі тесту з англійської ІЕЛТС , чи то залежить вже від роботодавця.
  Чому велика різниця у вартості тієї ж послуги у різних фірм від 2 до 10 тис. доларів та тривалості оформлення від 3 до 12 міс?
  Хтось має інформацію про такі :
  Техінком (067)776-45-90 Київ
  europaplus 067-827-82-34 Житомир
  ILC (066) 0000-773 (093) 0000-773 (096) 0000-773 Київ
  Канада-Львів 096 -571- 02- 67 Львів

  Reply
  • 13.02.2015 at 2:26 дп
   Permalink

   Різниця в ціні — більш чесні беруть 3 тисячі, менш чесні — 10 тисяч, але ні ті, ні інші не дають 100 % гарантію.
   Тривалість оформлення — менш чесні говорять, що зроблять за три місяці, більш чесні — за 12. Хоча це може зайняти і роки і закінчитись нічим, але вам цього ніхто не скаже, бо тоді ви не захочете платити.
   Про згадані фірми нічого не чув. В цій програмі виїзду за кордон потрібно знайти роботодавця, який може вам дати дозвіл на роботу. Саме цим в теорії повинні займатись посередники, але чи займаються — не знаю.

   Reply
  • 22.07.2015 at 5:04 пп
   Permalink

   Привет всем, сегодня позвонил в Техінком (067)776-45-90 Київ , сложно сказать что на другом конце меня убедили но по моему особо и не старались просто описали условия , (3000 гр) стоимость услуг, —оформление документов, поиск работодателя , заключение контракта, это первый этап, а рассмотрение анкеты. ну и далее если всё хорошо то подача на визу (что оплачивает работодатель и билет тоже ) по приезде с меня будут высчитывать какую то сумму(даже не помню) сроки рассмотрения не большие но после того как я сказал что приеду к ним лично уж как то не очень они этому обрадовались .
   может у кого то есть опыт общения с ними , поделитесь . стоит ли с ними связываться.
   моя сложность в том что у меня нет док. подтверждения квалификации , я работаю на себя , (ремонт и монтаж гидравлического оборудования,) (кровельные работы) а они пообещали что то придумать

   Reply
   • 22.07.2015 at 10:41 пп
    Permalink

    ПРивіт, Артуре
    Якщо виникла хоч одна підозра стосовно порядності працівників фірми, тоді тримайтесь подалі від таких спритників.

    Reply
 • 22.01.2017 at 5:54 пп
  Permalink

  Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фотографии заказчиков, которые готовы платить за качество.

  Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и получить за это деньги.

  Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 рублей за 1 поставленный лайк,

  достаточно просто зарегистрироваться на нашем сервисе. > like.zarplatt.ru <

  Вывод заработанных средств ежедневно в течении нескольких минут.

  Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *