immigracija v canaduРобота в Канаді та іміграція в Канаду – питання, які турбують тих, хто мріє залишити не завжди привітні терени Батьківщини, щоб знайти щастя за океаном. Там воно справді є. Для тих, хто не побоявся труднощів, добре володіє хоча б однією із офіційних державних мов у Канаді – англійською чи французькою, має професію, на яку в Канаді є попит і може запропонувати від себе наявність відповідної кваліфікації і досвіду роботи. Отже, щасливі ті імігранти, які змогли витримати конкуренцію і знайти відповідну своєму фаху роботу в Канаді.

А з ринком праці у Канаді відбувається наступне. Оскільки рівень життя там високий, більшість молоді обирає професії, не пов’язані з робочими спеціальностями. Із останньої доповіді, нещодавно опублікованої Canadian Imperial Bank of Commerce (CIBC), стало відомо, що у лютому значно збільшилася прірва між висококваліфікованими професіями і робочими. Місцева молодь прагне влаштуватися в офіси, установи і бізнес-компанії, а на копальнях, в медичних установах, на виробництві працівників не вистачає. Тому все частіше канадські роботодавці звертають увагу на працівників з-за кордону, а чиновники роблять все можливе, аби іміграційні програми приводили в країну не всіх підряд, кого приваблює чудове життя в країні Кленового Листа, а тих, чия професія і кваліфікація, рівень володіння державною мовою зроблять конкурентоспроможними на ринку праці. Нікого не цікавить баласт, який висітиме на шиї канадського суспільства. У Канаді чекають творчих, обдарованих особистостей і кваліфікованих працівників, які зможуть принести своєю працею користь.

Тому-то велику увагу приділяють розвиткові всієї іміграційної системи.

Переглянуто квоти на 2013 рік по всім програмам. Так, на федеральному рівні пріоритетними залишаються програми:
• Federal Skilled Worker Program (програма для кваліфікованих працівників певних професій)
• Canadian Experience Class (програма для тих, хто має досвід роботи чи навчання в Канаді)
• International Experience Canada (програма для міжнародних студентів)

Деяких із них торкнулися значні зміни, інформацію про які я намагатимусь проаналізувати. До того ж, з січня запущено нову програму Federal Skilled Trades Program
– саме для робітників. Зверніть увагу і на неї, якщо вас справді цікавить життя і робота в Канаді.

Окрім федеральних, існують провінційні іміграційні програми, які розробляються під потреби кожної провінції. Свою програму має і франкомовний Квебек — Quebec Skilled Worker, по якій у 2013 році очікують 33,4 тисячі імігрантів. При цьому квоти на провінційні програми встановлюються на федеральному рівні з урахуванням запитів самих провінцій.

В Альберті, наприклад, запущено пілотний проект, по якому до 31 липня 2013 року можуть в’їжджати слюсарі-монтажники трубопроводів, зварювальники, механіки важкої техніки і промислового обладнання, деревообробники. Програма розрахована на тимчасових робітників: тим, хто вже працює, дають можливість подовжити термін роботи в Канаді, а іншим дають можливість працювати без зайвого клопоту з боку роботодавців. Адже зазвичай, щоб найняти іноземного працівника, канадські роботодавці мають довести в Міністерстві праці, що вони шукали, але так і не знайшли бажаючих працювати на своєму підприємстві серед самих канадців. Дозвіл на роботу в Канаді в штаті Альберта в такому разі дається на 1 рік, працівник має трудитися у певного роботодавця, але за цей рік він може отримати відповідні документи, атестуватися, отримати сертифікат і можливість відкритого дозволу на працевлаштування.

——————————————————————————————————-

Щоб зрозуміти, як краще імігрувати в Канаду, треба детально вивчити всі іміграційні програми і зважити свої шанси, а потім спакувати валізи всіма необхідними речами та й летіти з Божою допомогою. До речі, валізи на колесах можна знайти тут: Mister Wallet

No votes yet.
Please wait...

107 thoughts on “Іміграція до Канади 2013: огляд іміграційних програм

 • 11.02.2015 at 3:49 пп
  Permalink

  Опрацювавши багато інформації по Канаді зробив висновок, що оптимальний шлях для виїзду — по робочому контракту.
  Цікавлюсь, чи вимагає посольство на робочу візу здачі тесту з англійської ІЕЛТС , чи то залежить вже від роботодавця.
  Чому велика різниця у вартості тієї ж послуги у різних фірм від 2 до 10 тис. доларів та тривалості оформлення від 3 до 12 міс?
  Хтось має інформацію про такі :
  Техінком (067)776-45-90 Київ
  europaplus 067-827-82-34 Житомир
  ILC (066) 0000-773 (093) 0000-773 (096) 0000-773 Київ
  Канада-Львів 096 -571- 02- 67 Львів

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
  • 13.02.2015 at 2:26 дп
   Permalink

   Різниця в ціні — більш чесні беруть 3 тисячі, менш чесні — 10 тисяч, але ні ті, ні інші не дають 100 % гарантію.
   Тривалість оформлення — менш чесні говорять, що зроблять за три місяці, більш чесні — за 12. Хоча це може зайняти і роки і закінчитись нічим, але вам цього ніхто не скаже, бо тоді ви не захочете платити.
   Про згадані фірми нічого не чув. В цій програмі виїзду за кордон потрібно знайти роботодавця, який може вам дати дозвіл на роботу. Саме цим в теорії повинні займатись посередники, але чи займаються — не знаю.

   No votes yet.
   Please wait...
   Reply
  • 22.07.2015 at 5:04 пп
   Permalink

   Привет всем, сегодня позвонил в Техінком (067)776-45-90 Київ , сложно сказать что на другом конце меня убедили но по моему особо и не старались просто описали условия , (3000 гр) стоимость услуг, —оформление документов, поиск работодателя , заключение контракта, это первый этап, а рассмотрение анкеты. ну и далее если всё хорошо то подача на визу (что оплачивает работодатель и билет тоже ) по приезде с меня будут высчитывать какую то сумму(даже не помню) сроки рассмотрения не большие но после того как я сказал что приеду к ним лично уж как то не очень они этому обрадовались .
   может у кого то есть опыт общения с ними , поделитесь . стоит ли с ними связываться.
   моя сложность в том что у меня нет док. подтверждения квалификации , я работаю на себя , (ремонт и монтаж гидравлического оборудования,) (кровельные работы) а они пообещали что то придумать

   No votes yet.
   Please wait...
   Reply
   • 22.07.2015 at 10:41 пп
    Permalink

    ПРивіт, Артуре
    Якщо виникла хоч одна підозра стосовно порядності працівників фірми, тоді тримайтесь подалі від таких спритників.

    No votes yet.
    Please wait...
    Reply
 • 05.02.2015 at 10:49 пп
  Permalink

  Доброго дня.
  Вже не перший день перечитую різну інформацію щодо Канади.
  Прочитавши статтю
  http://putnik.biz/rabota-v-kanade/kak-immigrirovat-v-kanadu-skilled-worker/
  Звернув увагу на цей рядок:
  «обязательном порядке потребуется доказать, что вы имеете опыт работы в заявленной сфере – не менее 1 года за последние 10 лет.»
  Виникли запитання:
  1) Тобто, я повинен мати офіційно задекларований ОБОВ’ЯЗКОВИЙ 10ти річний досвід роботи? З яких мінімум 1 рік я працював за «потрібною» спеціальністю.
  Якщо зараз мені 23, працюю вже 3й рік, тоді подачу документів потрібно розпочати з 30ти річного віку?

  2) Взагалі я підприємець. Чи є програми для підприємців? Чи окрема спеціальність?

  3) Чи правильно я зрозумів схему імміграції? Підправте мене якщо помиляюсь.
  — надсилаю заявку на участь у програмі, набираю бали — проходжу або не проходжу
  — прибуваю до Канади (з теперішнім курсом валют навіть моторошно уявити вартість подорожі)
  — судячи з безлічі інформації про шахраїв посередників — самотужки шукаю роботу по тій спеціальності на яку подавав документи. Короче кажучи, пан або пропав?

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
  • 08.02.2015 at 10:20 дп
   Permalink

   Доброго дня, Ярославе
   Я можу відповісти на Ваші запитання, але думаю, що ліпше запропоную вам свій досвід: http://sirko.org.ua/immigratsiya-do-kanadi-chi-ye-alternativa/
   Не подумайте, що відмовляю Вас від Канади, тільки повідомляю про альтернативний варіант. Сам через все те пройшов

   No votes yet.
   Please wait...
   Reply
  • 10.02.2015 at 5:05 дп
   Permalink

   @ Ярослав Гринько

   1) потрібно мати безперебійний офіційний робочий стаж за потрібною спеціальністю не менше одного року на протязі останніх десяти. Не десять років, а один рік. Наприклад, ви чотири роки тому працювали за «потрібною» спеціальністю на протязі року, а потім поміняли роботу і працюєте за іншою спеціальністю.
   І ще, потрібен не «задекларований» досвід, а реальний, офіційний, який ви можете підтвердити.

   2) Є програми для підприємців, але там потрібні великі гроші. Точно не скажу, але це десь від 100 тисяч доларів (думаю, що в кілька разів більше).

   3) щодо схеми іміграції, то не забігайте наперед. Перший етап — збір, подача та проходження іміграції є основним. Моеж забрати від 3 — 5 років часу. Тому планувати про пошуки роботи і т.п. не має сенсу, бо ніхто вам не гарантує успішного завершення. Інша справа, якщо такий план буде вимагатись для самого проходження відбору.

   4) послухайте Сірка, розгляньте всі варіанти в інші країни.

   No votes yet.
   Please wait...
   Reply
   • 12.02.2015 at 9:14 пп
    Permalink

    Дякую, Михайле
    Як завжди — чітка та вичерпна відповідь на кожне із питань )

    No votes yet.
    Please wait...
    Reply
    • 13.02.2015 at 2:21 дп
     Permalink

     будь-ласка ))
     В цій темі завжди хтось постить нові повідомлення. Їхати, чи не їхати, одвічне питання…

     No votes yet.
     Please wait...
     Reply
 • 19.01.2015 at 5:03 пп
  Permalink

  Сам я если честно не смогу всё так профессионально сделать как это делают фирмы.

  И с рабочей визой как быть? Мне же её никто не даст без посредников, правильно?

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
  • 19.01.2015 at 5:57 пп
   Permalink

   Олександре, якщо ви колись знайдете фірму, яка робить все професійно і дбає про своїх клієнтів, то дайте знати, а тим часом потрібно ставитися до усіх скептично, дуже скептично. Адже це ви платите гроші, і ви ризикуєте своїми грошима.

   Стосовно польської робочої візи, то без посередників не обійтися — це правда. Але тільки для виготовлення самого Oswiadczenia, все інше можна і потрібно робити самостійно.

   No votes yet.
   Please wait...
   Reply
 • 19.01.2015 at 2:51 пп
  Permalink

  Здравствуйте. Подскажите какие нибудь нормальные фирмы которые могут помочь с эмиграцией в Канаду.
  Из того что нашёл можете что то ответить. Вот перечень:
  [адреси сайтів видалено адміністратором]
  Заранее благодарен

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
  • 19.01.2015 at 4:23 пп
   Permalink

   Доброго дня, Sasha
   Раджу взагалі не мати справи із посередниками. Дуже багато шахраїв. Надто багато…
   Ось як варіант:
   http://sirko.org.ua/immigratsiya-do-kanadi-chi-ye-alternativa/

   No votes yet.
   Please wait...
   Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *