immigracija v canaduРобота в Канаді та іміграція в Канаду – питання, які турбують тих, хто мріє залишити не завжди привітні терени Батьківщини, щоб знайти щастя за океаном. Там воно справді є. Для тих, хто не побоявся труднощів, добре володіє хоча б однією із офіційних державних мов у Канаді – англійською чи французькою, має професію, на яку в Канаді є попит і може запропонувати від себе наявність відповідної кваліфікації і досвіду роботи. Отже, щасливі ті імігранти, які змогли витримати конкуренцію і знайти відповідну своєму фаху роботу в Канаді.

А з ринком праці у Канаді відбувається наступне. Оскільки рівень життя там високий, більшість молоді обирає професії, не пов’язані з робочими спеціальностями. Із останньої доповіді, нещодавно опублікованої Canadian Imperial Bank of Commerce (CIBC), стало відомо, що у лютому значно збільшилася прірва між висококваліфікованими професіями і робочими. Місцева молодь прагне влаштуватися в офіси, установи і бізнес-компанії, а на копальнях, в медичних установах, на виробництві працівників не вистачає. Тому все частіше канадські роботодавці звертають увагу на працівників з-за кордону, а чиновники роблять все можливе, аби іміграційні програми приводили в країну не всіх підряд, кого приваблює чудове життя в країні Кленового Листа, а тих, чия професія і кваліфікація, рівень володіння державною мовою зроблять конкурентоспроможними на ринку праці. Нікого не цікавить баласт, який висітиме на шиї канадського суспільства. У Канаді чекають творчих, обдарованих особистостей і кваліфікованих працівників, які зможуть принести своєю працею користь.

Тому-то велику увагу приділяють розвиткові всієї іміграційної системи.

Переглянуто квоти на 2013 рік по всім програмам. Так, на федеральному рівні пріоритетними залишаються програми:
• Federal Skilled Worker Program (програма для кваліфікованих працівників певних професій)
• Canadian Experience Class (програма для тих, хто має досвід роботи чи навчання в Канаді)
• International Experience Canada (програма для міжнародних студентів)

Деяких із них торкнулися значні зміни, інформацію про які я намагатимусь проаналізувати. До того ж, з січня запущено нову програму Federal Skilled Trades Program
– саме для робітників. Зверніть увагу і на неї, якщо вас справді цікавить життя і робота в Канаді.

Окрім федеральних, існують провінційні іміграційні програми, які розробляються під потреби кожної провінції. Свою програму має і франкомовний Квебек — Quebec Skilled Worker, по якій у 2013 році очікують 33,4 тисячі імігрантів. При цьому квоти на провінційні програми встановлюються на федеральному рівні з урахуванням запитів самих провінцій.

В Альберті, наприклад, запущено пілотний проект, по якому до 31 липня 2013 року можуть в’їжджати слюсарі-монтажники трубопроводів, зварювальники, механіки важкої техніки і промислового обладнання, деревообробники. Програма розрахована на тимчасових робітників: тим, хто вже працює, дають можливість подовжити термін роботи в Канаді, а іншим дають можливість працювати без зайвого клопоту з боку роботодавців. Адже зазвичай, щоб найняти іноземного працівника, канадські роботодавці мають довести в Міністерстві праці, що вони шукали, але так і не знайшли бажаючих працювати на своєму підприємстві серед самих канадців. Дозвіл на роботу в Канаді в штаті Альберта в такому разі дається на 1 рік, працівник має трудитися у певного роботодавця, але за цей рік він може отримати відповідні документи, атестуватися, отримати сертифікат і можливість відкритого дозволу на працевлаштування.

——————————————————————————————————-

Щоб зрозуміти, як краще імігрувати в Канаду, треба детально вивчити всі іміграційні програми і зважити свої шанси, а потім спакувати валізи всіма необхідними речами та й летіти з Божою допомогою. До речі, валізи на колесах можна знайти тут: Mister Wallet

107 thoughts on “Іміграція до Канади 2013: огляд іміграційних програм

  • 14.01.2014 о 5:36 дп
   Постійне посилання

   Коли вперше потрапив, то взагалі не знав. Зрозумів, що то було помилкою. Без мови знайти достойну роботу ду-у-у-уже складно, майже неможливо, навіть маючи perfect English.
   Вивчити самостійно цілком можливо, але початок всеодно має бути із вчителем, щоб пояснив засади граматики. Шведська дуже схожа на англійську та німецьку.

   Відповіcти
 • 30.11.2013 о 3:31 дп
  Постійне посилання

  для канади немає різниці, яке у вас громадянство, для країн євросоюзу немає жодних пільг чи квот. ви будете подаватись як і всі інші — потрібно оцінити ймовірність набору потрібної кількості балів, здати мовні тести, відправити документи і чекати.
  Як саме ви пробували імігрувати в Канаду, по яких програмах подавались?

  Відповіcти
  • 30.11.2013 о 11:46 дп
   Постійне посилання

   Пане Mykhaylo S, насправді де-які полегшення для громадян ЄС існують певні полегшення. Мається на увазі — відвідування країни:
   Посилання на Вікіпедію
   А це вже не мало, тому як для першого відвідування і можливості знайти працедавця не потрібно нічого, крім запасу грошей )

   Відповіcти
   • 01.12.2013 о 3:35 дп
    Постійне посилання

    В плані приїхати туристом і роздивитись, то так, має бути простіше отримати візу. Але турист немає права легально працювати, якщо з»являться такі думки ))
    А в плані іміграції для Канади всі країни рівні.

    Відповіcти
 • 21.11.2013 о 8:37 пп
  Постійне посилання

  Доброго вечера всім хто сидить зараз за своїм компютером і читає цей блог.Дійсно,у вас тут є дуже багато цікавої і потрібної інформації-але нажаль ніхто так і незаговорив про можливість виїзду В в Канаду здобувши угорське громадянство.Можливо хто-що чув про це(чи можливо,які підводні камні можуть бути)Сама з чоловіком вже 6 років пробую емігрувати в Канаду-та ніяк не виходить

  Відповіcти
  • 28.11.2013 о 4:53 пп
   Постійне посилання

   Доброго дня і вам, пані Світлано.
   На жаль нічого не можу розказати вам про угорське громадянство, прошу мене пробачити. Просто не володію інформацією про те.
   Дозвольте зустрічне питання: Після 6 років невдалих спроб виїхати багато людей вже опустили б руки, але ви не здаєтесь. Що вас надихає?

   Відповіcти
 • 19.11.2013 о 11:58 пп
  Постійне посилання

  Привет из знойной Канады.
  У нас сейчас плюс 5 с ветерком и обещанием снежных заносов в конце недели. Не знаю как на счет работы, но по последним данным уже начали сокращать правительственный аппарат, реорганизовать административную систему, и продавать собственную нефть, вместо того чтобы покупать бензин в Штатах.

  Большинство штатовских компашек предпочитают торговать в Канаде , но в то же самое время сокращают все что связано с производством, перенося фабрики в третьи страны.

  Появилось масса новых иммигрантов из покрасневшей Франции и воюющих арабских эмиратов.

  Хотя несколько лет назад и был поднят минимум зарплаты, текучка увеличилась в четверо и хорошaя работа по прежнему в провинциях богатых с налаженной тяжелой промышленностью или сельским хозяйством ( Альберта и Саскачеван)

  Правда в Саскачеван лучше знать немецкий и быть богобоязненым, чтобы найти там поддержку и получить хорошую работу.
  Про украинскую коммуну лучше промолчу. Очень традиционные люди, которые предпочтут испортить кому либо жизнь чем дать хорошую работу своему соотечественнику, не говоря о том язык уже сильно отличается от того что был вывезен из Австрии (много австрийско-украинских подданных — дети детей прошедших не только вторую но и первую мировую)

  Нельзя сказать что везде и всюду плохо, но стабильность жизни разменивается теперешним правительством достаточно быстро. Такое впечатление что накроет кризис, как это было в перестройку в Совке.

  Если будет желание податься на роботу то лучше место сейчас Альберта, для людей- професионалов с техническим образованием и хорошим опытом.

  Но желательно проверить все и вся перед тем как туда ехать..

  Ну пока все ..

  Відповіcти
  • 20.11.2013 о 7:19 пп
   Постійне посилання

   Ну, ось, власне цього коментаря я і чекав, правда в іншій статті, де пан Тарас розказував казки солодке життя в Канаді. Практично те ж саме, я бачив в Швеції. Стабільно, спокійно, але маєш володіти мовою, спеціальністю, мати гарний досвід в роботі, тоді можна чогось досягти, інакше доведеться працювати у співвітчизників на ремонтах за мінімальну платню і постійно в овертайм.

   П.С. В нас теж вже стає зимно, обіцяють морозець і сніжок. Зима на носі )

   Відповіcти
 • 17.11.2013 о 5:01 дп
  Постійне посилання

  Пане TarasSK , якщо в Канаді не чули про кризу, то в звязку з чим пояснюється урізання бюджетних витрат в 2013 році? Особисто я не знаю людей, які з нульовим знанням мови добре себе почувють в Кнаді. Це швидше український міф, який розвіюється як тільки ступиш на канадську землю.

  Відповіcти
  • 18.11.2013 о 9:05 дп
   Постійне посилання

   Пане, Mykhaylo S, ваша правда.
   Стосовно кризи в Канаді я начувся вже від тих, хто в Канаді вже по-над 20 років і цим людям нема чого прибіднятися (ну, крім однієї пра-пра бабці, яка кожного разу як я телефоную, думає, що я хочу від неї допомоги у імміграції до Канади).
   От що до мови, то це не тільки у Канаді, а й у будь-якій іншій країні точнісінько так само. Не знаєш мови країни, то або працюєш за пів-дармо у співвітчизників, або просто думаєш як вижити. В будь-якому разі — хорошого нічого нема.
   Пане Михайле, як там погода у вас?

   Відповіcти
   • 19.11.2013 о 4:34 дп
    Постійне посилання

    Щодо знань мови, то найкраще проектувати на себе — дайте собі відповідь, як би ви ставились до чужоземця, який приїхав в Україну, знає зо двадцять слів, та і ті перекривляє? Ви б йому платили так само, як і українцю? Напевно, що ні. Так в Канаді так само.
    А погода поки нормальна, останніх вихідних було +10!! По вулиці можна було ходити водній кофті )). На наступний тиждень по прогнозу має бути вночі -5..-10, вдень десь +2. Зими ще нема, але вона вже близько. Сьогодні думав, що дощ падає, але насправді то була якась суміш снігу і води.

    Відповіcти
 • 11.11.2013 о 4:01 пп
  Постійне посилання

  Вибачаюсь що незаходив давно. Мене звати Тарас, живу у місти Вінніпег, центральне місто, столиця Манітоби. Роботу знайшов за неповних 2 тижня, приїхав сюди по робочій візі яку можу допомогти відкрити. Незнаю про які підводні камені ви говорите але думаю що в любій країні важко спочатку. Але боятись вовка в ліс неходити, якшо нічого не міняти нічого і незміниться, як би важко небуло на початку люди сюди їхали і не перестають їхати вже дуже багато років, і я чогось незнаю таких що з документами permanent resinent поїхали на Україну жити.Шановний пане Сірко в цій країні стабільно як ніде в світі, тут про кризу люди тільки по телевізору чують, і якшо ти хочеш працювати робота завжди знайдеться, про англійську так дійсно добре знати трохи, я наприклад їхав з базовим знанням (5 балів по IELTS) але знаю багато людей з 0 знанням які працюють і не жаліються.

  Відповіcти
  • 11.11.2013 о 9:52 пп
   Постійне посилання

   Пане Тарасе, перед тим рекламувати свої послуги, потрібно заслужити довіру як адміністратора, так і читачів.
   Мінімальне, що для цього потрібне — розкажіть про спектр своїх послуг та ціни на них.
   Добре було, якби ви описали весь шлях отримання work permit та resident permit крок за кроком. За якісного викладення інформації, я готовий викласти цю інструкцію у вигляді окремої статті із вказанням авторства.

   Відповіcти
 • 05.11.2013 о 8:16 пп
  Постійне посилання

  Почитавши подібні «откровєнія» залішається тільки одне — бігти і купувати квиток. Шановний автор, а ви в цій самій Канаді були? А ви знаєте як важко туди зараз виїхати?

  Відповіcти
  • 06.11.2013 о 10:19 дп
   Постійне посилання

   Пане, Valeriy, зважаючи на останні «тенденції», навіть до Польщі стало проблематичним отримати дозвіл на працю. Що це міняє?
   Не багато людей мають достатньо сили, щоб пройти весь процес і не здатися. Мене на Канаду не вистачило, тому вибрав що ближче і простіше — Європа, але це не значить, що я маю всіх поголівно агітувати тільки до того, що сам вибрав.

   Відповіcти
  • 20.10.2013 о 8:37 пп
   Постійне посилання

   В будь-якому разі, імміграція відбувається на одній із підстав: бізнес-імміграція, трудова-імміграція, біжанство.
   Найбільш розповсюдженний варіант імміграції до розвинутих країн — це трудова імміграція. Якщо хтось із сім’ї отримує дозвіл на роботу, то при отримання виду на тимчасове проживання, можна відразу складати документи на возз’єднання сім’ї. Ця процедура у розвинутих країнах виглядає приблизно однаково, і не викликає труднощів. Тому раджу поглянути на цю ситуацію із точки зору: Де ВИ зможете презентувати себе як спеціаліст, щоб отримати можливість офіційно працювати? — все інше, то вже технічні моменти.
   Найлегше по такому принципу потрапити до Польщі. Інше питання: це підходить Вам Польща, як країна для постійного проживання?

   Відповіcти
   • 27.10.2013 о 3:02 дп
    Постійне посилання

    Маленька ремарка — немає «найлегшого», чи й просто «легкого» варіанту іміграції. Це складно, довго, і потребує певних фінансів, а також знання мови країни, в яку збираєшся поїхати. Тому потрібно, щоб були стовідсоткові причини покинути Україну. Якщо причина тільки грошова, то вам це надоїсть дуже швидко.

    Відповіcти
  • 13.10.2013 о 10:41 дп
   Постійне посилання

   Вирішили зробити рекламу ресурсу?
   Тарасе, а замість того, щоб розхвалювати Канаду та життя в ній, може розкажете читачам, із якими труднощами доводиться мати справу, коли наш брат починає процес імміграції?
   Які підводні камені? Як добре людина повинна розмовляти англійською? Як із пошуками роботи, та як робоча віза оформляється без робочого місця? А якщо є робоче місце, то що це за робота та із якими умовами? Чим та кому допомала українська діяспора в Канаді? Та саме головне: хто ви? де знаходитесь? які номери ваших реєстраційних документів? скільки часу існуєте, скільком людям допомогли із імміграцією та скільком прийшли відмови? скільки коштують ваші консультації?
   От мене таке цікавить, бо всі солодко співають про Канаду, але замовчують про ложку дьогтю в тій канадійській бочці меду.

   Відповіcти
 • 28.09.2013 о 11:33 пп
  Постійне посилання

  Здравствуйте. Мне нужен ваш совет или помощь. Что вы сможете предложить с трудоустройством в Канаде, а точнее Торонто и постоянным местожительством. Заранее благодарю.

  Відповіcти
  • 29.09.2013 о 10:30 дп
   Постійне посилання

   Svyat, на жаль, я не можу вам запропонувати нічого такого, що вам могло б допомогти. Я і сам давно поміняв мрію про Канаду на більш реальну і доступну країну.

   Відповіcти
  • 30.09.2013 о 4:52 дп
   Постійне посилання

   В принципі, в статті все написано — існують федеральна та провінційні іміграційні програми. По федералці є встановлений список професій, свій окремий список має провінція Квебек. Манітоба має свою програму, основним критерієм до якої є проходження співбесіди із іміграційним працівником. Також можна шукати запрошення на роботу від канадських фірм. Кожен йде своїм шляхом. Шукайте спеціалізовані форуми, там знайдете багато інформації.
   І не заціклюйтесь на одному Торонто, Канада набагато більша. Якщо ваша професія є в списку пріоритетних, то як на мене найкращий варіант подаватись за професійними програмами (федералка або Квебек). Але майте на увазі, що процес іміграції може тривати в середньому 3-4 роки.

   Відповіcти
 • 21.07.2013 о 5:47 пп
  Постійне посилання

  Коментарі читати було ще цікавіше, ніж статтю ))
  Не потрібно розглядати Канаду, як і будь-яку іншу країну з точки зору «важко-легко знайти роботу». Це не простіше і не важче ніж будь-деінде. Але якщо ти знаєш мову, вмієш щось робити, то є великі шанси працевлаштуватись. І не потрібно, як сказав автор блогу, шукати некваліфіковану роботу, бо це шлях в нікуди. Ніхто не збирається нормально платити чорноробам-аля-улю, які два слова не можуть звязати. Навіть в Канаді діє це правило.
  Зауваження до Наталя — список професій аж ніяк не є резиновим. Професії чітко прописані і по ним вимагається диплом зазначеного рівня. І людина з дипломом юриста ну ніяк не пройде як соцпрацівник, тому що для соцпрацівника вимагається відповідний диплом. На сайті, який ви дали http://putnik.biz/rabota-v-kanade/immigratsiya-v-kanadu-federal-skilled-worker-program/ — все вірно написано, тільки ви цю інформацію не зовсім вірно інтерпретуєте. Людина, яка працює з Word’ом, це не програміст, як і юрист, це не соціальний працівник. І доказувати комусь, що це саме так, навіть не буде можливості, тому що такому кандидату скоріш за все завернуть всі його документи, правда не зрау, через 6-12 місяців, поки йде процес обробки, щоб він за цей час встиг помучитись ))

  Найнадійніший спосіб — це отримати диплом із списку пріоритетних професій в Україні, вчити мову і подавати документи. Щодо навчання в Канаді — то для іноземців це дорого, плюс проживання. Все це на рік виходить десь в межах 15-20 тис. доларів. Право працювати виможете отримати тільки через півроку по приїзду на навчання. Ну і заробити достатньо і паралельно навчатись, це нелегко. Тому це спосіб для тих, хто має такі гроші. Крім того, ніщо не гарантує успішного закінчення справи.

  Ну і декілька слів для Роман Просто-Роман , який говорить не всю правду, коли каже, що ліцензування послуг консультатнтів не потрібне. В Україні може і так, але ви працюєте як іміграційний консультант-посередник, а згідно Квебекських законів, ви повинні бути внесені в спеціальний реєстр. Інакше ви просто не маєте права займатись цією діяльністю. А бути внесеним в цей реєстр, значить мати місцевий диплом і платити членські внески, тому не думаю, що ви там є. Ну і ваша байка про «Весь процес підготовки аж до виходу з літака в Монреалі обійдеться сім»ї з 4 осіб приблизно 11 000$ (навчання входить у вартість).Точну суму,яка залишається нам,вирахувати просто нереально.Приблизно це 2 000-2 500$» — ви напевно помилилися цифрами, і 2 500 тисячі це гроші, які витрачені, і це при умові, що ваша фірма оплачує навчання сім»ї французької та англійської мов на курсах протягом двох років. І ви оплачуєте всі офіційні збори іміграційної програми. Інакше переклад документів забере якихось нещасних 500 гривень.
  Якщо розділити 11 000 на 97 доларів, які ви нібито заробляєте, то виходить, що процес тривав 9 років, і аж ніяк не два роки, як ви обіцяєте.

  На останок про діаспору — як вона може чимось допомогти? Діаспора — це кожен українець, який знаходиться , до прикладу в Канаді, чи Швеції. Це не юридичн особа, яка заробляє мільйони доларів і може працевлаштувати нескнченну кількість бажаючих. Все що має діаспора, створене добровільною працею протягом вже століття. І все це створювалось саме заради можливості зустрітись і поговорити в колі серед своїх. і якщо хтось може допомогти, то обовязково допоможе, не доларом, але порадою, чи дією.

  Ну і заходьте на мій блог, де я пишу про наше життя в Квебеку quebua.blogspot.ca/

  Відповіcти
  • 22.07.2013 о 1:25 пп
   Постійне посилання

   Змістовно. Дякую за коментар, Михайле.
   На рахунок критики моїх слів, що некваліфікована робота — шлях в нікуди, скажу, що якщо тільки на цьому зупинитися, то саме так і буде.
   Але спілкуючись із нашими (та й не тільки нашими) емігрантами, то всі без виключення починали із некваліфікованої роботи по тій простій причині, що підтвердження кваліфікації у будь-якій країні — це досить тривалий процес (за виключенням Польщі, яка признає без підтвердження кваліфікацію наших працівників). Цей процес часто включає в себе і проходження курсів, тренінгів (як скажімо — електробезпека), і здачу додаткових екзаменів.
   Добре, коли є фінансова можливість оплатити цей процес і не працювати, але більшість виїжджають не від кращої долі і з невеличким запасом грошей.
   Ні, я не закликаю саме всім так робити, куди ліпше приїжджати вже на готове робоче місце, із чудовим знанням мови і всіма потрібними документами, але як на мене, то це із розряду фантастики, бо завжди не вистачає то грошей, то часу, то бажання, то інформації…

   П.С. Мало не загубив Ваш коментар у купі спаму. Спамом просто засипають.

   Відповіcти
 • 18.06.2013 о 1:36 дп
  Постійне посилання

  Еще о Канаде и посредниках. Запостили один приличный сайт albertacanada.com/ и там по ссылке внизу Don’t be a victim of fraud — не станьте жертвой мошенничества нашла важную статью суть которой, что не всегда использование Иммиграционного представителя (адвоката) нужна и не всегда она дает преимущества.
  И на ней не менее важная ссылка на перечень официальных организаций, в которые можно обращаться, если все таки такая помощь требуется. А не к посредникам без лицензий, берущим такие высокие комиссионные, как указано выше.
  О том же самом на сайтах http://WWW.LAWPOINT.CA http://WWW.LAWPOINT.RU э то то что я уже упоминала.

  Відповіcти
  • 18.06.2013 о 7:50 пп
   Постійне посилання

   Зайду — почитаю. Так, я чув раніше, що імміграційний адвокат далеко не гарантія успішного процесу імміграції.

   Відповіcти
 • 17.06.2013 о 11:52 дп
  Постійне посилання

  Я , оказывается, невнимательная и эту статью о Канаде только заметила.
  Немного вопрос работы и эмиграции в Канаду затронут у нас в теме о работе в Израиле. Так получилось. По ходу вышли на 2 надежных сайта по эмиграции в Канаду. Сайты на русском и английском языке, владельцы — русскоязычные граждане Канады, работают официально. Они без всяких условий рассказывают чистую правду. Дают все официальные контакты и предостерегают против всяких эмиграционных адвокатов, не имеющих лицензий и права заниматься такой деятельностью. Сейчас по памяти не назову, но адрес темы Вам знаком. О том же что украинцы в Канаде легче устроиться тоже известно. Через украинское землячества там. Очень сильная община, говорят.

  Відповіcти
  • 17.06.2013 о 9:54 пп
   Постійне посилання

   Ой, не знаю, не знаю… Діаспора то існує, але чи допомагає?
   Все, що я читав про діЯспору, то це: збираються, спілкуються, але не чув ще ні одного випадку, де б українська діаспора допомагала своїм землякам.
   Щиро кажучи, я НІДЕ не зустрічав, щоб земляки-українці допомогали своїм і при цьому у останніх не виникало фінансових чи інших проблем.
   Мало того, це стосується не тільки братів-українців, але й всіх вихідців слов»янської зовнішності із колишнього союзу.
   Не обходиться і без приємних вийнятків, але то ВИЙНЯТКИ, а не правило.

   Відповіcти
 • 05.06.2013 о 10:50 пп
  Постійне посилання

  Відійду від теми.Є важливіші речі)
  За останні 2 місяці посольство Канади в Україні дало значну кількість безпідставних відмов по відкриттю робочих та гостьових віз.По 2-х випадках готуємо апеляції.Вже рік тому один процес виграли,тому досвід є.Саме цікаве,що при повторному поданні ТИХ САМИХ документів,але через посольства в сусідніх країнах,візи були відкриті.
  Може хтось знає причину цьому? Відмови отримали жителі Франківська,Львова,Чернівців та Тернополя.Це не діяльність нашої контори.Люди прийшли вже після відмов.Всі документи оформлені були ідеально
  Якщо є потреба,то можу дати опис КОНКРЕТНИХ випадків.
  Буду вдячний за якусь інформацію.

  Відповіcти
  • 06.06.2013 о 12:59 дп
   Постійне посилання

   А тут грає роль сліпий випадок або людський фактор.
   Тому при подачі паперів на польську візу, завжди стаю у чергу до того віконечка, де пані виглядає найбільш доброзичливою, не нервується, якщо виникають помилки у паперах. В такому випадку найменші шанси отримати відмову в отриманні візи.
   Така сама ситуація і в інших країнах…
   Стосовно конкретних випадків — із задоволенням почитаю. Викладайте тут же в коментарях.

   Відповіcти
 • 05.06.2013 о 10:36 пп
  Постійне посилання

  Я не ображаюсь) І мабуть ми дійсно не відрізняємось від інших,а одні з… Проте у Франківську з 6-ти фірм ми залишились одні і важко прогресувати без конкуренції) Тішить той факт,що сім»ї приїжджають з інших областей за рекомендаціями товаришів,знайомих.А чому не дав конкретики з фінансової частини? Бо ми не вважаємо це бізнесом.Сьогодні спеціально порахував наші комісійні,які ми отримали від однієї з тих сімейних пар,що вже в Монреалі.Якщо розбити на кількість місяців підготовки,то вийшло 97$ на місяць) Крім того все більше людей відмовляються від послуг консультантів(таких зараз у нас 16 пар.Вчать мову).
  Щодо невеличкої реклами: сьогодні зателефонувала перша жіночка,що знайшла нас саме на цій сторінці)) Широ вдячний Вам за її створення!
  З кінця червня починаємо міняти наповнення сайту,тоді і статті Ваші будуть і «живе» посилання на Ваш ресурс.
  Думаю,що Ви знаєте про діяльність не однієї фірми в даній сфері.Може Доля заведе Вас колись у Івано-Франківськ,завітайте до нас.Тоді зможете побачити,чим ми відрізняємось від інших.І чи взагалі відрізняємось)

  Відповіcти
  • 06.06.2013 о 1:04 дп
   Постійне посилання

   Стосовно конкретики, то я не жадаю знати скільки ви заробляєте на годину, місяць, рік…
   Просто є певний набір послуг, які коштують теж у визначених межах.
   Ті ж самі курси французької, заповнення паперів, подання апеляцій, пошук роботи — це все коштує грошей.

   П.С. Дякую за пропозицію, як колись буду у Франіку, то обовязково завітаю на каву, але відразу скажу, що знайшов куди більш реальну і доступнішу альтернативу Канаді, тому тепер для мене Канада тільки як країна для відвідин туристичних.

   Відповіcти
 • 05.06.2013 о 4:45 пп
  Постійне посилання

  На даний момент працюємо на документах ПП.
  Консультації не потребують ліцензії.
  Весь процес підготовки аж до виходу з літака в Монреалі обійдеться сім»ї з 4 осіб приблизно 11 000$ (навчання входить у вартість).Точну суму,яка залишається нам,вирахувати просто нереально.Приблизно це 2 000-2 500$.Кошти платяться протягом близько 2 років(приблизний період підготовки та очікування)
  Послуги? Від безкоштовного підрахунку балів ще до початку підготовки,до пошуку можливої роботи та житла на території Канади(заповнення форм,переклади документів,завірка цих документів,навчання,підготовка до тестів… тощо)
  Так конкретно?))

  Відповіcти
  • 05.06.2013 о 7:01 пп
   Постійне посилання

   Романе, ви наче партизан на допиті. Своїми розпитуваннями я даю вам можливість заявити про себе на сторінках мого блогу, в сутності — зробити собі невеличку рекламу, не вимагаючи нічого, крім конкретики, якої хоче кожен, хто зібрався емігрувати.
   Не ображайтесь, але поки що я не побачив нічого, чим би ви принципово відрізнялися від усіх інших контор, що надають подібні послуги.

   Відповіcти
 • 04.06.2013 о 1:00 пп
  Постійне посилання

  Доброго дня.
  Вдячний за дозвіл) Посилання зробимо активними(власна АйТі фірма в цьому допоможе)),крім того,можу «повішати» у себе перехід на ваш сайт.По-простому-додати до списку партнерів.Відвідуваність нашого сайту дуже хороша,враховуючи,що напрямок діяльності спеціалізований.
  Про ліцензії справді питатись зайве,бо консультації не ліцензуються) Правову форму найближчим часом будемо міняти з приватного підприємця на юридичну особу.При цьому буде оновлено сайт повністю.
  Наша роль така,як і роль інших компаній в цій сфері,хоча послуг надаємо в рази більше.Але підхід до роботи,до клієнтів у нас кардинально інший.На сайті не даємо всієї інформації,бо не буде видно повної картини активності.За цією ж причиною не даємо на сайті розцінки.Імміграція-це не торгівля.Тут люди міняють все своє життя.Тому з кожним бажаючим потрібно спілкуватись вживу.Імхо)
  Наразі ще раз дякую за дозвіл,і за те,що не проігнорували,що останнім часом зустрічається надто часто…
  Успіхів нам всім.

  Відповіcти
  • 04.06.2013 о 10:27 пп
   Постійне посилання

   Імміграція — це не торгівля (с)
   Пане Романе, якщо Ви за свої послуги берете гроші, а не просите допомогти город підгорнути чи буряки посапати, то це вже бізнес. У моєму розумінні бізнес — це чіткі питання, чіткі відповіді та відкритість, а ваша завуальованість та відповіді без конкретики змушуть сильно задуматися.

   Відповіcти
 • 03.06.2013 о 1:22 пп
  Постійне посилання

  Доброго часу доби! Із задоволенням перечитав все,що є на сайті))
  Маю запитання до п.Сірка: чи можу я на сайті нашої компанії виставляти Ваші публікації,вказуючи Ваше авторство,або посилання на Ваш сайт.
  Щоб було зрозуміліше,я скину адресу нашого сайту.Якщо порахуєте це за рекламу і видалите,я зрозумію)
  tocanada.if.ua/
  Ми не одні з… В першу чергу для нас важлива репутація,а потім уже матеріальне заохочення.

  Відповіcти
  • 03.06.2013 о 11:50 пп
   Постійне посилання

   Доброго дня, Романе.
   Так, будь ласка, можете сміливо використовувати повні тексти статтей за умови посилання на першоджерело. Буду вдячний, якщо посилання будуть активними.
   Подивився Ваш сайт, поки що я нічого не зрозумів (правда, глибоко не вчитувався), яка ваша роль у підготовці, скільки то коштує, як Ви виглядаєте, яка організаційно-правова форма у Вашого Центру допомоги. Про ліцензії навіть не питаюся )
   Буду вдячний за розгорнуту відповідь.

   Відповіcти
 • 27.05.2013 о 11:32 пп
  Постійне посилання

  Дякую за огляд. Вперше почув про Federal Skilled Trades Program, це щось зовсім нове. А ви не підкажете, для яких професій ця програма? І наскільки реально по ній потрапити в Канаду на роботу?

  Відповіcти
  • 28.05.2013 о 9:52 пп
   Постійне посилання

   В світлі нововведень, важко що-небудь визначено сказати, потрібно побачити цей рік, як воно піде. Так розумію, що Канадою цікавитеся вже давно. Чому саме Канада?

   Відповіcти
 • 20.05.2013 о 10:03 дп
  Постійне посилання

  Я почему спрашиваю, если Вы там я хотел спросить Вы сами туда выбирались? или обращались за помощью в агенство например?

  Відповіcти
  • 20.05.2013 о 3:23 пп
   Постійне посилання

   Нет, Борис, я не в Канаде. Информация из разряда теоретической, просто очень много пришлось изучать данный вопрос. Но основные факты брались все-таки с компетентного источника — того же Министерства иммиграции. И где-то читала, что даже студентам разрешается с собой брать семью)))

   Відповіcти
 • 20.05.2013 о 10:02 дп
  Постійне посилання

  Ого, спасибо за такой развернутый ответ)))проблема в том, что возможности уехать и поучится там нет, так как есть семья (жена)! скажите Наталья а Вы там? ну в смысле в Канаде?

  Відповіcти
 • 13.05.2013 о 11:44 дп
  Постійне посилання

  Добрый день, занялся вопросом поиска работы за кордоном, нашол Ваш сайт! У меня есть несколько вопросов, подскажите где мне посмотреть эти программы для емигрантов, про которые вы писали выше?очень хочу уехать в Канаду! язык знаю, образование есть! буду благодарен за любой совет, помощь! спасибо

  Відповіcти
  • 14.05.2013 о 11:26 пп
   Постійне посилання

   http://www.cic.gc.ca/english/index-can.asp — якщо англійська на рівні, то всю потрібну інфомарцію можна знайти там.
   Я сам колись дуже сильно хотів до канади, але мабуть не настільки сильно, бо туди не потрапив. Зараз у нових статтях я поділюся своїм досвідом про те, як знайшов альтернативу Канаді без ризиків і куди ближче. Детальна інформація скоро буде на сторінках блогу.

   Відповіcти
   • 15.05.2013 о 2:10 пп
    Постійне посилання

    Спасибо за ответ, есть еще пару вопросов, смотрел я ети прогграмы, но к сожалению моей проффеси нету в списках, что можете посоветовать?по образованию я юрист! опыт работы есть в Гос. органах, но я и не думал работать п о професии в Канаде! спасибо

    Відповіcти
    • 15.05.2013 о 3:33 пп
     Постійне посилання

     Часом коментиться тут пан Алекс, він багато знає за Канаду, юристів і роботу там взагалі. Думаю, що за кілька днів він сюди завітає і може щось відповість на Ваше питання, бо важко підказати що можна зробити, коли нема удокоментованого стажу та й досвіду, а їхати хочеться.

     Відповіcти
    • 17.05.2013 о 10:00 дп
     Постійне посилання

     Вам нужно очень хорошо изучить список востребованных профессий. Он выписан так, что может быть немного резиновым. Да, вы юрист, но пересмотрите список и может быть, найдете смежную профессию. Так, с вашим образованием, вы вполне могли бы претендовать на роль соцработника))) Тут важно найти сходство и соответствие должностных обязанностей, выполняемых вами в какой-то период вашего рабочего стажа и описанием профессии.

     Почему так говорю? http://putnik.biz/rabota-v-kanade/immigratsiya-v-kanadu-federal-skilled-worker-program/ Это касается программистов. Но кто знает, может, в каком-то из списков вы найдете что-то, к чему сможете «подтянуть» свое образование и стаж. Необязательно, чтобы все одинаково называлось, Вот.

     Сам иммиграционный адвокат Девид Коуен так говорит)))

     http://putnik.biz/rabota-v-kanade/kak-immigrirovat-v-kanadu-skilled-worker/ — здесь список востребованных профессий по программе Квалифицированный работник. Жаль, ничего подходящего там не наблюдается. Но есть же еще иммиграция в Квебек, в другие провинции. У них свои программы — провинциальные. То, что на высоквалифицированный труд там пртендуют и сами канадцы — это однозначно. Нам предлагают рабочие профессии, также нужны медики, программисты… Подумайте, а может быть вы можете хвастнуть одним годом стажа на должности программиста или смежной профессии? или были на других работах. Нужен 1 год полной занятости по профессии.

     Відповіcти
     • 17.05.2013 о 10:05 дп
      Постійне посилання

      Добавлюсь — за последние 10 лет) Может, вы на заре деятельности работали в шахте или на заводе. Рабочие профессии очень востребованы по Программе Federal Skilled Trades Program, но и там нужно документы подтверждать или уже иметь приглашение от работодателя. Непросто все.

     • 17.05.2013 о 10:14 дп
      Постійне посилання

      И как вариант — иммиграция через обучение. Деньжат, правда, стоит дополнительных. Слышала, что можно выбрать обучение в колледже — есть специальные программы последипломного образования. Так вот, порой сами канадцы получив диплом вуза идут на эти программы, поскольку они ают намного больше пользы и опыта. Для жизни, как говорится. Годик проучиться там, получить диплом, который котируется выше, чем наши, подтверждать уже ничего не нужно, опыт выбранной профессии, языковую практику и можно рассчитывать на то, что вас примут по программе Сanadian Experience Class. В блоге есть соответствующая статья. С 2013 года приняли, что достаточно 1 год проучиться или проработать в Канаде, чтобы была возможна иммиграция по этой программе.

    • 17.05.2013 о 10:26 дп
     Постійне посилання

     Diploma или Advanced Diploma — это программы рассчитанные на 2-3 года — типа на бакалавра. По более простым профессиям достаточно будет сертификатных программ — 1-1,5 обучения. Обратите внимание на со-ор программы — это возможность учиться и стажироваться (а при этом и получать какие-то деньги). ВАЖНО соотнести тип учебной занятости по программе и требованиям к занятости студентов, чтобы не получилось, что отучился, а программа была построена так, что не может быть засчитана за год образования. В этом я уже не ориентируюсь. Нужно внимательно читать Сanadian Experience Class.

     Відповіcти
 • 16.04.2013 о 11:48 пп
  Постійне посилання

  Игор умнее быть надо..я так думаю что вам надо бежать от предлагаемых вам сделок…

  все документы вы можете оформить сами в канадском посольстве взять форму и выискать инфо в интернете…

  не берите тяжелого в руки и дурного в голову..

  Відповіcти
 • 02.04.2013 о 1:29 пп
  Постійне посилання

  Він розповів мені про умови подачі заявки на іміграцію до Канади на ВНЖ чи просто по трудовій домовленості. Сказав, що буде підписано 2-х сторонній договір зі мною та канадським представництвом. Коштує це 1000 грн. які я оплачую одразу. Я запитав за, що конкретно я плачу кошти. Він відповів, що плачу я за «спробу» отримати вакансію в канаді. Якщо вакансію мені там знаходять то я оплачую певну сумму в залежності від того яку роботу мені пропонуватимуть, тобто віза на пряму залежить від тієї з.п яку я отримкватиму там, якщо наприклад я отримуватиму 10 КД за год то це одна ціна візи якщо 40КД то це інша ціна візи. Якщо вони мені не знаходять роботу то кошти повертаються мені — 10% збору фірми за послуги (це з тих 1000 грн.) Договір я можу розірвати в будь-який момент і всі кошти мені повернуться назад. Ще сказав, що є можливісь сплати візи в кредит, якщо не спроможний оплатити всю сумму одразу. Я сказав, щоб договір був наторіально завірений, він не став заперечувати, але наголосив, що мені доведеться оплачувати нотаріуса зі своєї кишені, та чи воно мені треба той геморой.
  Я просто зараз трохи грипую, але поправлю здоровя то обовязково відвідаю цю канторку в м. Херсоні. і тоді на цьому сайті відпишусь, з вашого дозволу.
  П,С. Якщо ви маєте більшу інфу по темі мого висловлювання я буду ду же радий ознайомитись. Дякую.

  Відповіcти
 • 02.04.2013 о 1:17 пп
  Постійне посилання

  Шановний, Сірко. Ваша допомога яку ви надаєте людям просто неоціненна. Я дуже радий, що у нас в країні ще лишились люди, які турбуються про інших людей, а не живуть по принципу моя хата з краю. Я приєднуюсь до вас і цілком підтримую ту справу яку ви робите.
  Чисто із-за цікавості, підкріпившись певними знаннями з вашого сайту я також вирішив влаштувати маленьке полювання за шахраями. Якщо дозволете я коротко розповім про свої успіхи.
  Почав з того, що зайшов на самий розкручений сайт по пошуку роботи www . jobs . ua знайшов там вакансію про поїздку до канади з ВНЖ і подав туди заявку. У розділі запитання я все досконало розписав ті питання які мене цікавлять. Відповіді я не отримав, та й ніхто мені не перетелефонував. Сьогодні зайшовши на сайт і що б ви думали? Заявки як і вакансії вже немає, зникла, зщезла:)
  Спочатку я засмутився, адже ніякого задоволення я не отримав від виявлення шахрайства. Надибав ось цей сайт. http : // www . canadaru . ca / Default . asp?sType=0&PageId=35936 заповнив анкету для зворотнього звязку. Зателевонували об 21.30 з МТС-а представились і попросили перетелефонувати на зазаначений номер Київстара. Я перетелефонував. Зі мною звязався начальник Херсонського представництва і відразу вступив в діалог розписував, розповідав, і т.д. Н всі ті питання, що я задавав, що обговорювались на вашому сайті, він відповідав конструктивно вірно і чітко. Запропонував завітати до їхнього офісу в м. Херсон вул. Белінського 13.
  Я в гуглі прописав його номер телефону 0983938611 і мені видало цікаву інфу, цей номер зустрічається в інших вакансіях іміграції в Польшу, Німеччину і т.д. ПредставивсЯ він як Сергій Анатолійович Макаренко, але особи за таким імям та прізвищем я не знайшов ніде (навіть пілючив знайомих з Херсонського відділу міліції)

  Відповіcти
  • 03.04.2013 о 8:15 дп
   Постійне посилання

   Ну, я теж вбив той номер у гуглі і знайшов оголошення на роботу в Польщу — типовий лохотрон. Нічого не пишуть про роботу, але зарплата від 8000 грн… Триматися подалі від таких посередників.

   Відповіcти
  • 07.04.2013 о 12:47 пп
   Постійне посилання

   Игорь,Сірко, Алекс, а Вы где- то работали в Европе? Хочется поработать например в Польше или в другой стране, на неквалифицированном труде , но как же на развод то не попасть? Где найти желающих за небольшое вознаграждение чтоб тебя готовы были трудоустроить?

   Відповіcти
   • 13.04.2013 о 12:40 пп
    Постійне посилання

    Лилия, некваліфікована праця без знання мови — це гра проти себе. Таким чином ви здаєте себе у рабство. Повірте, я бачив багато людей, які виїжджали за кордон через фірми посередники на роботу в теплицях, м´ясокомбінатах, кафе і потім проклинали все на світі, бо умови, ставлення і оплата майже завжди були жахливими. Не шукайте посередників, вчіть мову, складіть резюме і шукайте роботу на місцевих сайтах вакансій. То займе більше часу, ніж при співпраці із посередниками, але повірте, що шансів отримати кращі умови роботи і достойну зарплату буде більше. За три роки праці у поляків, у мене не було жодного випадку, щоб мені не віддали гроші, або заплатили менше, ніж обіцяно. Просто, якщо господар не розрахується із вами, ви завжди можете написати заяву до місцевого urzedu pracy і тоді проблем у господаря буде багато. Але це за умови, що ви вмієте розмовляти польською (у варіанті із Польщею), інакше ви просто маріонетка у руках працедавця.
    Колись я так само шукав будь-якого способу виїхати працювати десь, щоб заробити гроші, але мій товариш сказав одну дуже правильну фразу: За кордон потрібно їхати спокійно і без гарячки, чітко розуміючи що ти робиш і що будеш із того мати. (с)

    П.С. У всіх випадках, коли люди через посередників потрапляли у халепу (за великі чи невеликі гроші), шахраями виявлялися якраз земляки. Запитайте себе чи хочете зіграти у рулетку із нашим братом?

    Відповіcти
 • 19.03.2013 о 2:54 пп
  Постійне посилання

  пропаганда однако…
  с учетом того сколько тут своих же работяг находящихся без работы , то найти работу в Канаде, практически не светит.. а у читывая знойную зависимость економики от США, то и подавно…

  лучше искать работу в той же Норвегии, головной боли меньше

  Відповіcти
  • 20.03.2013 о 8:10 дп
   Постійне посилання

   Може комусь Канада так само сниться, як мені колись. Ти був правий, паршиво я хотів, бо мова не вчилася і взагалі нічого не робилося. Коли ж треба було їхати в Європу, то мова почала вчитися і все почало складатися. В Європу дешевше і простіше їхати — це правда, але знайти нормальну роботу в тій самій Норвегії бещ букмолу чи в Швеції без шведської так само нереально, як в Канаді без англійської. Тоді перед кожним стоїть вибір: покращувати англійську чи вчити з нуля якусь із європейських мов. Свого часу я відмів Фінляндію як країну для іміграції, бо для мене вимова фінської настілька складна, що ну його в баню )))

   Відповіcти

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *