Імміграція до Канади: подаємо заявки на Federal Skilled Worker в 2014 році

federal-skilled-worker-canada-752x300Досить поширена програма з імміграції до Канади — Federal Skilled Worker-в черговий раз зазнала змін. І швидше за все — не востаннє. Вся справа в тому, що 26 квітня 2014 Міністерство громадянства та імміграції Канади опублікувало оновлений список професій, дефіцит яких відчувається у країні кленового листа. Для того, щоб отримати шанс на імміграцію, потрібно відповідати низці умов:

— мінімум 1 рік стажу за професією із списку;

— знання мови на рівні 7 балів за шкалою Canadian Language Benchmark;

— є вимоги що до освіти

Крім того,  потрібно також підтверджувати свій диплом у відповідних установах Канади (!).

Список професій приводиться нижче:

skrin-1a

skrin-1

skilled-worker-infographic-small-1Не може не радувати те, що у списку 50 професій. У ньому не тільки завжди затребувані в Канаді професії: медики, інженери і електротехніки. У список потрапили професії фахівців у сфері комп’ютерних технологій, психології, управлінні персоналом і багато інших.

Квота на 2014 рік — 25 тисяч заявок. Прийматися вони будуть до 1 січня 2015 року, та того моменту, коли всі місця будуть заповнені. При цьому існує квота і на кожну професію — по 1 тисячі претендентів. Список набору претендентів у цифровому співвідношенні можна побачити за адресою http://www.canadavisa.com/total-number-of-federal-skilled-worker-applications-received-by-cic.html

Квоти не поширюються на тих, хто має запрошення від роботодавця в Канаді. А ось програмістам, фінансистам і дизайнерам потрібно буде поспішити, оскільки ці професії найбільш популярні серед тих, хто прагне жити і працювати в Канаді.

На думку імміграційного адвоката Девіда Коуена, один із способів пробитися до числа щасливчиків — це подати одночасно кілька заявок на різні професії. Це доступно не всім, але все ж. Для тих, у кого є професія і досвід роботи — це шанс. Правда, доведеться оплачувати внесок за кожну заяву. Але це інвестиція в своє майбутнє.

Імміграція в Канаду в 2015 році

З січня 2015 Канада перейде на нові імміграційні правила за прискореною системою. Як це буде працювати, ще достеменно невідомо. Потенційні іммігранти будуть подавати заявки не так на імміграційну програму, а безпосередньо в федеральний уряд, імміграційні органи в провінціях. Роботодавці на місцях зможуть відбирати працівників і запрошувати їх для подачі заяви на імміграцію.

2 thoughts on “Імміграція до Канади: подаємо заявки на Federal Skilled Worker в 2014 році

 • 17.08.2015 at 7:58 дп
  Permalink

  Шукаю роботу на будівництво , навіть з перспективою еміграції всією сімєю.

  Reply
 • 22.10.2014 at 6:21 пп
  Permalink

  Підкажіть будь-ласка, я зі спеціальністю вчителя початкових класів, можу підійти до цього списку?

  Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *