Історія про те, як мене «кинули», за що я дуже вдячна долі

фотокамера ломо на піску

Відсутність фотокамери – загроза  неймовірній подорожі. Я розкажу вам про те як мене кинули,за що я щиро вдячна, і це не сарказм

Фотографією займаюсь більше 7 років і вже складно уявити  особливі події з мого життя без камери в руках. А в подорож без фотоапарата навіть вагалась їхати.

Історія як мене залишили наодинці з моєю мрією сталась минулого літа. З подругою за пару тижнів почали з натхненням планувати маршрут автостопом по Україні з мінімальними затратами, з задоволенням сиділи ночами прокладаючи маршрут на гул карті, наш маршрут був з обмеженим часом, ми його прив’язали до днів, чисел.

З кожним днем все ближче та ближче до дня виїзду. А мій фотоапарат цифровий досі в ремонті, все йшло чудово і вписки знайшла через каучсерфінг  і карту підклеїла, готова до виїзду, а відчуттями вже поверталась з цього насиченого,  морем та горами, тріпу.

Останній день в  Києві, дізналась що мій фотоапарат лише через декілька днів поремонтують, але перенести подорож вже немає можливості, набрала подругу з якою ми завтра їдемо і як десятком яєць в обличчя вона каже, що якщо немає фотоапарату то для чого взагалі їхати. Мою нижню щелепу діставала з глибокої могили. Відкопала щелепу і перейшла до вирішення проблеми за 12 годин до виїзду.

Найкраща компанія що може бути у подорожі це подруга дитинства, Віка яка підтримує мої шалені ідеї. Завалилась до неї вже з рюкзаком, повністю зібрана та кажу що треба зараз їхати на море. Зранку ми виїхали стопом і одразу ж першою машиною до затоки за 5.5 годин. Бюджет 60 гривен,нас двоє, попереду море та гори більш ніж на 2000км. Рада що саме з Вікою, а не з подругою яка хотіла фотографуватись, а не подорожувати. І тут я розумію що як класно коли люди кидають,обманюють. Це справді подарунок долі та знак з ким краще не зв’язуватись. З

Фотографія для мене стала частиною повсякденного життя, зовсім без фотоапарата звісно я не поїхала,взяла зеніт та ломо компакт автомат — дуже зручний,легкий, ширококутний,ідеальний в подорожі. З собою був і цифровий. Який віка взяла, нам  його мало вистачити аж на тиждень подорожі без підзарядки. І тут розумію що добре мати з собою плівку.

Уявляла що я без фотоапарату, насолоджувалась кожною миттю саме зараз, а не вдома переглядаючи фотографії. В цьому є свої плюси, цінувати те що маєш зараз. Але особливий шарм відкривається коли обмежений простір  прямокутником відеошукача фотоапарата, тоді  виділяється головний об’єкт, і можна насолодитись композицією кадру.

Більше 100кадрів зробила на плівку, пройшов майже рік, і як ви думаєте? Я Досі не проявила жодної плівки. Фотографія показує інший світ,як бачити красиве навіть там де його немає,за рахунок ракурсів і композицій.

Про цю подорож яка подолала  2340 км — Від рівня моря до 1651м над рівнем моря в горах. 15 машин та 1 потяг та 60 гривень на двох що витратили на зефір,  розповідаю детальніше за посиланням

http://vk.com/vergor

Якщо є бажання подорожувати то нічого не зупинить, лише рухайтесь вперед. Залишаючи позаду те що зупиняє!

автостопом до львова

подорож дівчат до львова

на галявині у центрі львова

смачний львівьський шоколад

залізнодорожний вокзал у львові

автостопом у карпати

приготування обіду біля намету

ягоди чорниці у карпатах

смачні чорниці у карпатах

високо у карпатах

дівчата сміються на морі із каріматом та наметом

хвиля на морі

сніданок туриста

сніданок у подорожі

дівчата догори ногами

пляж в одесі

One thought on “Історія про те, як мене «кинули», за що я дуже вдячна долі

 • 27.10.2016 at 11:33 пп
  Permalink

  Доброго вечора Сірко!

  Ситуація, схожа до багатьох..

  Сказали, що підшукуватимуть роботу по моїй професії( ветеринарна медицина).. Знову ж таки в Німеччину, польською візою.
  Кажуть що робота легалізовується, що вартує 300 Є..
  Ще кажуть, що якщо не знайдеться розміщення(робота), або якщо я відмовлюсь надалі працювати із цим агенством ДО ВИЇЗДУ — то кошти 100% — ово повертаються..

  Питання очікуване.. «Варто спробувати? , Чи є шанси попасти дійсно на роботу по професії, іі чи є підстави вірити, що роботу можливо легалізувати, навіть в такому випадку, що це користуючись польською візою!?»

  Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *