Канадські іміграційні плани на 2014 рік

робота в канадіУ звіті, оголошенному міністром громадянства та імміграції Канади Олександром Крісом 28 жовтня, окрім попередніх підсумків імміграційної політики за 2013 рік, чітко прослідковуються і нові плани уряду на 2014 рік. Чого очікують канадські чиновники?  Які тенденції можуть суттєво вплинути на долі багатьох потенціальних іммігрантів?
Отже, до 2015 року в уряді планують поступово закінчити перехід на таку систему імміграції, коли в країну на постійне мешкання будуть приймати тільки тих спеціалістів, яких потребує економіка. У 2014 році очікується приплив нової хвилі іммігрантів у кількості 240-265 тис. чоловік. Це мало відрізняється від статистики за попередні роки.

Що стосується програм, то більшість іммігрантів потрапляють до Канади за однією із наступних схем:
• економічна (влаштування на роботу);
• гуманітарна;
• сімейне спонсорство.
За програмою сімейного спонсорства в Канаді планують зустріти 69 тис. Нових мешканців.
У наступному році більшість іммігрантів з’явиться в Канаді саме за економічними програмами, а це не багато не мало, а цілих 63% від усієї кількості. Ось у чому новина. Економічних іммігрантів в Канаді у 2014 році з’явиться більше, ніж раніше.

Які ж канадські імміграційні програми ми зможемо використати, аби потрапити до Канади за економічним критерієм?
• Federal Skilled Worker Program
• Federal Skilled Trades Program
• Canadian Experience Class
• Business Immigration Programs
• Provincial Nominee Programs

За останній рік деякі програми зазнали багатьох змін. Так, з травня 2013 року після довгої перерви розпочався прийом заяв за оновленою програмою Federal Skilled Worker Program, 2013 рік був стартовим для запуску програми для представників робітничих спеціальностей Federal Skilled Trades Program, нові правила були прописані і для охочих залишитися в Канаді на постійне проживання після роботи чи навчання (програма Canadian Experience Class).

Тепер очікується, що особливо популярними стануть і провінційні програми, які передбачають імміграцію працівників за потрібними в конкретних штатах спеціальностями.
У міністерстві імміграції заявляють, що невтомно працюють над тим, щоб прискорити и спростити процесс імміграції. Як воно у них вийде і коли, побачимо.

——————————————————————-

Якщо ви ви вирішили започаткувати власний серйозний бізнес, то без реєстрації юридичної особи вам не обійтись. Всі етапи реєстрації юридичної особи описані на сайті http://center-edr.com.ua/. Тут представленні всі організаційно-правові форми господарювання, з яких вам достатньо вибрати потрібну!

4 thoughts on “Канадські іміграційні плани на 2014 рік

 • 27.08.2014 at 7:06 пп
  Permalink

  А чи не чули про вікові обмеження при працевлаштуванні спеціалістів в Канаді чи тій же Польші?

  Reply
  • 27.08.2014 at 7:23 пп
   Permalink

   1. Канада
   Якщо ваш вік від 21 до 49 років, то ви отримуєте максимально можливі 10 балів. В разі, коли ваш вік виходить за рамки цього діапазону, то ви втрачаєте по 2 бали, за кожний рік. Тобто, вказаний діапазон дає найбільші шанси для імміграції до Канади (окрім всіх інших факторів).
   2.Польща
   Потрібно досягти повноліття, щоб влаштуватися на офіційну роботу. Що до літніх людей, то там ніяких обмежень не чув, але працедавці воліють брати робітників, які мають сили до роботи, бо в Польщі наш брат працює переважно — фізично.

   Reply
 • 19.11.2013 at 4:37 дп
  Permalink

  Це до речі новий міністр іміграції, недавно заступив на посаду. Почекаємо, чи придумає щось нове…

  Reply
  • 19.11.2013 at 4:57 дп
   Permalink

   Став помічати тенденцію у Швеції до ускладнення імміграції на основі дозволу на працю та шлюбу. Час розгляду збільшується, паперів вимагається більше, закручених питань на співбесідах частішає. Навіть Польща стала розглядати папери для дозволу на працю довше, та вимагати додаткових паперів.
   Що не видумують, але від того легше не стає фактично…

   Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *