Крізь українські тернії до казки у Фінляндії

Яна Юрьевна

Кожного року в новорічну ніч ми намагаємось згадати бажання яке хотіли б промовити під бій годинника, і ми впевнені на всі 100%, що воно обов’язково буде почуте Космосом, Буддою, Аллахом або хоча б на крайній випадок, Дідом Морозом в якого я до цих пір вірю, і воно обов’язково збудеться. В цей момент наш самий чуттєвий орган (мозок) починає генерувати безліч своїх «я хочу», і мій досвід показує, що самий перший рандом і буде саме тим, що ви хочете понад усе.

В мене завжди було тільки одне бажання «хочу побачити Світ «, так ось до чого я веду, 2017 для мене почався дуже кайфово так як зустріла я його на землі того самого Діді Мороза чи Санта Клауса, або як кличуть його місцеві Йоулупуккі. Поїздка до Фінляндії планувалась з того моменту як моя подруга отримала своє запрошення на возз’єднання сімї, і чекала вона поки я зберусь до неї, майже 1,5 року. І нарешті цей момент настав! Чи то зорі правильно стали , чи то мені тут так все набридло та задовбало, короче мені моє запрошення прийшло на вайбер, і то не жарт.

Я, чесно кажучи, була в шоці, оскільки запрошення з Іспаніі присилали на бланку з гербом і замовним листом, а тут фотокопія роздрукованого вордовського документу з паспортними даними запрошуючого та моїми, я навіть в візовий центр телефонувала уточнювати чи то все прокатить. Далі був збір інших доків по списку з сайту http://visa.finland.eu/, та запис на подачу документів. В мене дуже швидко забрали всю папочку, перевірили перечитали, і те що було зайвим  — повернули назад. Також запропонували доставити паспорт кур’єром, і на той час мені здалося що то є чудова ідея, бо то не доведеться ще раз не пертися до Києва. Подавала документи я в четверг, і щоб ви розуміли, в понеділок (3 робочі дні) прийшла смс про те, що мої документи передані в службу доставки. Радості не було меж, але до п’ятниці та радість пропала, і почалися пригоди. Доставко займалась служба «TMM Express» Черкаси

Під час перевірки свого замовлення виявилось що «дата доставки изменена по просьбе клиента» і то у ще у вівторок , і тут я сіла. По ідеї клієнт я, мені мало того що ніхто не телефонував, так ще й смс не надходило від кур’єра про те, що моє замовлення у них. Починаю розбиратись. На загальний номер взагалі додзвонитись взагалі анріал, півгодини мінімум чекала вільного оператора, але знайшовши інший номер телефоную в місцевий офіс. Перше, що я почула після гудків це мати (!!!), озвучувати не хочу але ту дівчину явно хтось дістав, і знову гудки оскільки «скинули» з тієї сторони. Мабуть лише з разу 4-го знову взяли трубку, в мене було відчуття що я спілкуюсь з якоюсь студенткою 1-го курсу ПТУ або дівчиною в спортивному костюмі Adidas з «сємками».

Короче розклали мені все то по «понятіям» сказали все що все норм, і щоб я не парилась, бо до 18-00 сьогодні все привезуть. Сиджу  собі як дебіл в очікуванні, всі думки про мій нещасний паспорт, і щоб трішки відволіктись, вирішила знайти відгуки про цю контору, але після цього я почала нервувати ще більше. Те що комусь туфлі не доставили, або повезли документи з Києва в Харків через Китай то для них звична справа. Взагалі, безліч негативних відгуків по всій Україні. Я так захопилася читанням, що навіть не помітила як вже настав вечір, а доставкою і не пахне. Знову телефоную, знову мати та грубість, і передали трубку «кур’єрові». Він сказав що живе на іншому кінці міста, і сьогодні нічого доставляти не буде. Коли я запитала чому змінюється дата доставки, і чому на сайті у відстеженні стоїть зміна дати клієнтом без мого дозволу, на що мені відповіли «а хер его знает «, проте пообіцяли завезти мої документи в суботу. В суботу на сайті з’явилось повідомлення, що доставку здійснено, хоча я не отримала нічого, тому я вкотре зателефонувала на «TMM Express» Черкаси, і по телефону мені сказали, що вчора я розмовляла з «директором», і що мій пакунок і досі у нього, але він сьогодні все завезе, навіть номер його мобільного дали. Я чекала цілий день, і увечері, зателефонувавши «кур’єру-директору», виявилось що доставки не буде, оскільки вони перепутали райони, і мій паспорт поїхав за межі міста, але в понеділок все буде в мене.

Все ж таки отримала я свій пакунок в понеділок, але постійно контролюючи доставку. Віза в паспорті стояла, але через затримку доставки, я провтикала вигідні ціни білетів, і купувала по самій крутій ціні. Зателефонувавши в візовий центр, та залишивши побажання змінити службу доставки, я пішла пакувати речі. Мене дуже хвилює одне питання, як можна було допустити до доставки важливих документів фірму яка має безліч негативних відгуків, та навіть не може доставити туфлі? А тут важливі документи — паспорти!  Не дивлячись на цю ложку дьогтю, в моїй солодкій подорожі, я зробила один висновок: важливі документи краще поїхати та забрати самому, а то наступного разу можуть і через іншу країну відправити.

Як сказав один мужичок: «Путешествия учат больше, чем что бы то ни было. Иногда один день, проведенный в других местах, дает больше, чем десять лет жизни дома», тому подорожуйте, і повірте, воно того варте!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *