photo_1447877927288

Сьогодні, прогулюючись по вечірньому райончику, вирішив заглянути на парнкінг, щоб перевідчитись, що мій ослінчик з моторчиком фірми Volkswagen в порядку, чи колеса бува не спустили, чи не залишив на габаритах. Перевіривши все, і навіть рівень мастила в моторі, яке, до речі,  вже потрібно міняти (це я собі нагадую), став прямувати додому. Аж раптом, поблискуючи світлоповертачами, лежить такий нещасний кросовий лісапет скромно по-між контейнерів для скла та паперу.

Ні, не скажу, що я з дитинства мріяв про кросовий велосипед, що мені там всередині ніби щось йокнуло. Такого не було. Просто підійшов, присвітив телефоном, чи бува не стоїть на задньому колесі замок, чи не порвані тросики, і чи педалі на місці. Взяв до рук, та й так само спокійно і турботливо повів додому. В господарстві зайвим не буде, а якщо не знайду застосування, то відправлю додому.

photo_1447879017147

Вся справа у тому, що хтось покидав житло, і, як то часто буває, позбувався старих речей. Там крім велосипеду було ще дві зимові покришки для легковика, а тижнем раніше, була і шиповка прямо на дисках. Така ось чудернацька для нашого світогляду країна, але я вже давно звик )

No votes yet.
Please wait...

9 thoughts on “Лісапетик. Шведські хроніки від 18.11.2015

 • 25.03.2016 at 3:22 пп
  Permalink

  Доброго вам дня як з вами звязатись!ми б хотіли з чоловіком поіхати в польшу і щоб некинули дайте пораду куда краще звернутись чи можливо ви щось чули що треба людей на роботу дякую за увагу

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
 • 04.02.2016 at 3:28 дп
  Permalink

  Добрий день пане Сірко. Півтора роки тому працював у Швеції нелегалом (розвели мене). Хотів би знову поробити. В Україні пропонують схему (за наявності польської робочої візи) 200є в Україні + 600є в Польщі. Трохи сумніваюсь. Чи можете ви щось порадити як працевлаштуватись краще?
  пс. працював покрівельником і теслею.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *