Компанії лоукостери знаходяться у сегменті дешевих авіасполучень (low — низький cost-вартість). Мій товариш називає їх — «крилаті маршрутки». Лоукостери, як і всі інші речі в світі, мають свої плюси і мінуси.

До плюсів авіакомпаній лоукостерів можна віднести наступні моменти:

— низька вартість авіасполучень, яка часто є нижчою від усіх інших можливих видів транспорту (автобус, потяг, приватне авто);

— швидкість переміщення, де за півтори-дві години ви можете перетнути мало не всю європу, але це вже загальний плюс авіаперевезень.

Мінусів у лоукостерів є більше:

— розміщення аеропорту часто є незручним, і вартість квитка на автобус та час їзди, рівна вартості та часу самого перельоту. Все тому, що компанії лоукостери вибирають аепорти далеко від великих міст (40-150 км). З цього виходить, що потрібно планувати додаткові витрати на автобус з/до аеропорту та додавати годину-півтори на дорогу;

— зручність самих аеропортів також бажає кращого, як і стан сервісу в них;

— великим мінусом лоукостерів є непунктуальність, дуже часто через поломки рейси затримують на годину-дві, а то й на 5-6 годин;

— вартість квитка при попередньому бронюванні може коливатися в дуже широких межах. Сьогодні квиток до Парижу може коштувати 280 злотих, а післязавтра вже 53 злотих, а часом можна придбати і за один злотий. З цього виникає, що побачивши гарну ціну на квитки в потрібну дату — купуйте відразу, бо ціна може зрости.

Але не зважаючи на мінуси дешевих авіаперевезень, один плюс залишається найбільшим — низька вартість.

Далі, приводжу список компаній лоукостерів із адресами їх сайтів. (Раджу відразу додати до закладок комбінацією Ctrl+D, щоб завжди було під рукою)
1. AerArran — www.aerarann.com/ Великобританія
2. Aero Flight — www.flyaeroflight.de Німеччина — Європа
3. Air Baltic — www.airbaltic.com Європа
4. Air Berlin — www.air-berlin.com/ Європа
5. Blue 1 — www.blue1.com Європа
6. Blue Air — www.blueair-web.com Європа
7. BMI Baby — www.bmibaby.com Великобританія
8. Centralwings — www.centralwings.com Польща — Європа
9. Condor — www.condor.com Європа
10. easyJet — www.easyjet.com/ Європа
11. FlyBe — www.flybe.com Великобританія — Європа
12. German Wings — www.germanwings.com Європа
13. Hapag-Lloyd Express — www.hlx.com/en/index.html Європа
14. Iceland Express — www.icelandexpress.co.uk Рейкьявік — Європа
15. jet2 — www.jet2.com Великобританія — Європа
16. Jetblue — www.jetblue.com/ Північна Америка
17. Lauda Air — www.laudaair.com Австрія — Європа
18. Maersk Air — www.maersk-air.com Копенгаген — Європа
19. Meridiana — www.meridiana.it Італия — Європа
20. Monarch — www.flymonarch.com Великобританія
21. Niki — www.flyniki.at Австрія — Європа
22. Onur Air — www.onurair.com.tr Турція
23. Ryanair — www.ryanair.com Європа
24. Sky Europe — www.skyeurope.com Європа
25. Sky Express — www.skyexpress.ru/ РФ
26. Smartwings — www.smartwings.net Прага — Європа
27. Snowflake — www.flysnowflake.com Данія — Європа
28. Spanair — www.spanair.com Європа
29. Sterling — www.sterlingticket.com Європа
30. Transavia — www.transavia.com Амстердам — Європа
31. virgin express — www.virgin-express.com/ Європа
32. Vueling — www.vueling.com Барселона — Європа
33. Westjet — www.westjet.com/ Північна Америка
34. Wind-Jet — w4.volawindjet.it Італія — Європа
35. Wizzair — www.wizzair.com Європа
36. Air Asia — www.airasia.com Азія

Виділені жовтим кольором компанії, на мою думку, є одними із найбільш популярних в Європі.

———————————————

Существует большое количество АОГВ, но лучшими на данный момент являются газовые котлы конденсационного типа. Эти котлы отличаются высоким КПД, который достигает 98 процентов, и низким уровнем вредных выбросов. Почти все аппараты данного типа отличаются большими размерами и напольным исполнением, но газовый котел De Dietrich настолько компактен, что он монтируется на стену.

3 thoughts on “Лоукостери. Список авіакомпаній.

  • 12.12.2012 at 11:46 пп
    Permalink

    То, что цена может быть выше самолета, находящегося в полете, я узнал в Гданьске в авиакассах LOT :) Мне поляки все уши прожужжали, что как дешево летать самолетами, нафига мне тащиться через всю Польшу на поезде (78 злотых и 23 часа в пути с пересадкой до Пшемышля), если за те же деньги можно спокойно долететь за несколько часов.

    Я воодушевился данным вопросом и забежал после работы в kasy lotnicze и спросил у милой пани, «иле коштуэ билэт до Киёва?». Пани широко улыбнулась и сообщила, что пшеязд коштуэ 1330 злотых :D Причем с пересадкой в Варшаве. Хорошо, что у меня крепкий организм и я там не свалился в обморок :) Короче, на следующий день я готов был плюнуть в лицо любому человеку, кто скажет, что полет на Украину стоит сущие копейки :)

    Но потом я читал, что действительно можно купить билеты очень дешево, и они могут быть действительно дешевле, чем на поезд. Но — нужно покупать билеты заранее, причем где-то за месяц, а может и два и держать удачу за хвост :)

    Лорик в Донецк летала по-дешевке, но это линия была открыта для чемпионата ЕВРО, возможно этот рейс уже упразднили или сократили до одного полета в месяц.

    Всем счастливого полета!

    Reply
    • 13.12.2012 at 9:22 дп
      Permalink

      Андрушка, на те вони і лоукостери, що коштують дешевше всіх. Ти питав квиток на літак LOT, а то дійсно коштує гроші.
      Он зараз мої знайомі збираються в Голандію, так квиток туди коштує 83 злотих, а назад — 53. Правда, це без багажу, який коштує 68 злотих.
      Тобто, із рюкзачком махнути кудись в європу на вихідні обійдеться в півтори-дві сотні злотих.
      І не правда, що треба за місяць бронювати квитки, щоб вони були дешевші, бо я бронював сьогодні-на завтра, то там була теж нормальна ціна. Треба зайнятися вивченням алгоритму формування цін на квитки )

      Reply
  • 13.12.2012 at 9:54 пп
    Permalink

    Аааа, вот оно чО :) Тогда понятно! А то я раскатал губу, за сотню злотых слетать на Нэньку, а тут такой облом. Ну зато приобрел громадный опыт передвижения по Польше на поездах. При этом дешево и не очень сердито, только долго :) Но 2 аккумулятора на телефон, халявный интернет от Play и куча книжек залитых в мою Нокию скрасили дорогу :) Во Вроцлаве была пересадка и пришлось 2.5 часа ожидать поезда, я надыбал розеточку и преспокойно подзарядился, чтобы продолжить свой путь духовно развиваясь :) :) :)

    Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *