Майстер Сірко. Початок

шкіряний плетений браслетЦей браслет став початком мого захоплення шкірою. В мене не було вчителів, які б показали та навчили, але було потужне натхнення, яке не давало ні хвилини спокою, особливо уночі. Над першими браслетами я сидів цілими днями, поки вдавалося зробити щось більш-менш схоже на готовий виріб. Але чим важче було, тим сильнішим було бажання зробити щось варте уваги.

Першим браслетом із шкіри, який був виставленний на суд друзів, став той, який ви бачите на фото.

Ніж, лінійка, шматок шкіри і 5 годин тихої української ночі, біля старої настільної лампи, дозволили мені реалізувати задуманий дизайн мого першого шкіряного браслету.

Основа браслету була готова, але стояло питання застібки, адже стандартних готових із магазину у нас не знайдеш. Вихід було знайдено — шматок мідної водопровідної труби із Хельсінкі (отак я собі називаю столицю Фінляндії), який колись привіз із подорожей дуже добре пасував до товщини 4-х плетених шкіряних пасм. Трішки слюсарних робіт, чаклування при шліфуванню та поліруванню металу, і врешті-решт з’явилася застібка, яка найбільше пасує до такого масивного на вигляд браслету.

Ось таким був початок мого захоплення шкірою та шкіряними браслетами. Потужну підтримку я постійно відчував зі сторони моїх друзів, що ще більше надихало. Дякую ВАМ, мої ДРУЗІ.

Від зимової пори, я вже виготовив мабуть зо два десятки браслетів, тому вирішив взяти для своїх виробів назву. Організований мною конкурс в контакті, на кращу назву виграла пропозиція (на мій розсуд): Майстер Сірко

Отже, від сьогодні, мій куточок у хаті, із інструментами та матеріалами, буде називатися: Майстерня Сірка )

QTAS7gxoVmU e1HoUBSlZCM 292bBn8Yymo

2 thoughts on “Майстер Сірко. Початок

 • 03.08.2014 at 9:26 пп
  Permalink

  Маю надіюв Вам це посилання стане в пригоді, якраз сьогодні натрапила і сьогодні ж прочитала Ваш пост
  vk . com / wall — 43818040_33 (забрати пробели)
  Творчих успіхів:)

  Reply
  • 04.08.2014 at 9:16 дп
   Permalink

   Дякую за посилання, але ті шматки шкіри десь із Москви… то надто далеко.
   Потрібно на місці вже шукати, хоча є варіант — замовляти у буржуїв. Там асортимент ширший )

   Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *