Міграційні юристи та захисники

Міграційні юристи, адвокати чи цивільні захисники — це люди, котрі супроводжують вашу справу та захищають інтереси в Міграційній службі. Здавалось би, навіщо платити чималі гроші людині за ту справу, котру можна зробити самому, уважно читаючи сайт migrationsverket? Насправді, й не потрібно, якщо ваша справа стандартна. Але в більшості випадків, справи не є стандартними: працедавець не хоче самостійно займатись своєю частиною процесу дозволу на роботу для працівника, забули вписати дружину і дітей при подачі, зробили помилку в анкеті і отримали відмову, ну і сама популярна ніша — це шукання притулку («азюль»).

Отже, в коментарях я розміщатиму контакти юристів та захисників. Це так само можете робити і ви. Пишіть, з ким ви мали справу, що сподобалось, а що ні. Таким чином, буде простіше орієнтуватись в тому, до кого варто звертатись, а до кого ні.

Також ви можете прочитати статтю про те, на що варто звертати увагу при виборі міграційного юриста/адвоката: «Як вибрати хорошого юриста»


Маріна Дроздова
Юрист

+46739545483
Доводилося чути дуже гарні відгуки, основані саме на виграних справах та уважному підході до клієнтів. Має величезний досвід у справах з Migrationsverket.
Із власного досвіду спілкування можу сказати, що це приємна і відповідальна людина, котра насправді зацікавлена у вашій справі

Mark Safaryan
070-842 14 22

advokat
Марк Сафарян — адвокат у відомій адокатській конторі. Добре знається на своїй справі. Амбітний, розмовляє російською.
Доводилось чути як позитивні, так і негативні відгуки про його ставлення до справ клієнтів.

Andreas Karlsson
08-611 73 20

advokat
Шведський адвокат, до котрого не раз радять звертатись наші співвітчизники. Уважний, відповідальний. Колись довелось отримати консультацію у нього, де він все розтлумачив мені до деталей. Я був задоволений із нашої зустрічі

Karolina Rydman
Jur.kand (юрист)

+46 73 622 80 48
Шведська юристка, допомагає як бізнесу, так і приватним особам, особливо у справах проти влади. Великий досвід роботи в управлінському праві.
Ось коментар адмінки нашої спільноти Svitlana Kozachenko: Karolina Rydman її рекомендують авторитетні фахівці міграційного права.

Володимир Рєзнік
Юрист

073-9187984
На жаль, не маю статистики пана Володимира по успішних справах, але його консультації телефоном — це щось дивовижне. Все те, що мені вдалось дізнатися у Andreas Krlsson за 100Є в годину, протягом 30 хвилин я отримав цілком безкоштовно у Володимира Рєзніка телефоном. Чув хороші відгуки про нього

Алла Куницька
цивільний захисник

0707705972
Пані Алла має гарний досвід у веденні справ по азюлю, дозволах на роботу, возз’єднаню сім’ї. Ціни нижчі, чим у дипломованих юристів

One thought on “Міграційні юристи та захисники

 • 17.09.2021 at 9:06 пп
  Permalink

  Владимир Резник очень компетентный и внимательный юрист.
  Обращалась к нему раньше и при необходимости обращусь ещё.
  Рекомендую.
  Он помогает:
  — с подачей документов на arbetstillstånd,
  — консультирует по вопросам открытия бизнеса в Швеции,
  — предоставляет помощь в сопровождении бизнеса.
  — помогает вернуть зарплату даже при нелегальной работе, но с доказательствами — фото и другими документами.
  — консультирует по вопросам пенсий, для работавших в Швеции.
  Рекомендую!

  Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *