Pelekh Agency l Чат з менеджером

Цей матеріал буде корисний тому, хто шукає «надійну фірму» для працевлаштування у Швеції. Коли звучить пропозиція зарплатні у 2000Є на місяць, а вартість послуги фірми коштує якихось 1200Є, то важко втриматись від бажання поїхати. А ще, коли до всього, вам пропонують гарантії на зразок: ми маємо ліцензію Мінсоцполітики, 15 років на ринку, 18 філіалів, куратор і ведення справи, — то окрім всього, начисто відключається будь-яка пильність.

Мушу сказати, що це сумна, але водночас й повчальна історія, про наївного українського хлопця, котрий мріяв про щасливе життя. За досить короткий час, всі рожеві мрії про чарівну країну та кращу долю розваляться, і на зміну їм, прийде гірке розчарування та прозріння. Але все, що не робиться — все робиться на краще. Прозріння трансформується у потужний життєвий досвід та зрілий світогляд.

Якщо ви дочитали до цього моменту, то отримайте бонусний матеріал.

Наш головний герой згадує, в повідомлені, що в Швеції, стосовно Pelekh Agency висунуто звинувачення у торгівлі людьми та незаконній експлуатації процедури надання політичного притулку в країні. Насправді, це була досить гучна справа для тихої Швеції. Ось одна із статтей медійної компанії Expressen про українську компанію: https://www.expressen.se/nyheter/jobbagentur-i-ukraina-lurar-arbetare-till-sverige/

Також від співпраці з Міграційною службою було відсторонено кілька юристів, котрих запідозрили у співпраці з «пелехами». Про це я писав у попередній статті: Шведська міграційна служба підозрює двох юристів у торгівлі людьми

5 thoughts on “Pelekh Agency l Чат з менеджером

 • 17.04.2021 at 7:25 пп
  Permalink

  Уявімо, що курс долара за ніч виріс до 50 грн за 1$
  У конкурентів є доба, щоб відреагувати!
  Наприклад запустити телевізійний ролик, що саме наш банк до кінця місяця видає валютні кредити за старим курсом.
  Так і у нас була доба, щоб відреагувати на таку Всесвітню рекламу, ще й безкоштовну.
  Завдяки цій рекламі від вчорашнього дня програма Швеція стала в 10 разів популярніша, а потік клієнтів зріс в 5 разів.

  Reply
  • 20.04.2021 at 11:58 дп
   Permalink

   Писати коментарі — це де-що інше, ніж класти цеглу чи бетон лити. Школярі тепер пишуть такі коментарі, що не кожен дорослий здатен написати.
   Тому й ваші байки про збільшення популярності та кількості клієнтів, залиште для когось іншого.
   Погоджусь, що на ваш вік вистачить тих, хто готовий платити чималі кошти, аби не думати і не читати, але мати гарантії. Хоч і віртуальні

   Ваш договір не коштує навіть паперу, на котрому надрукований. Ваша контора — це продавці примарних мрій та віртуального щастя.
   І коли люди стикаються з реальністю, то розуміють, що їх цинічно обманули.

   Але хтось мусить заплатити 1200Є за життєвий досвід, а хтось прочитає
   уважно статтю, і стане мудрішим безкоштовно )

   Reply
   • 17.06.2021 at 1:58 пп
    Permalink

    Не считаю, что его обманули. То, что он в конце-концов понял, что эти услуги можно получить бесплатно, это хорошо. Но понял он это только после того, как ему помогли приехать в Швецию и он пообщался на месте с другими «беженцами», уверен. что он бы и на самолет не смог купить билет без помощи Кристины). больше удивлен, что этого тошнотика она не заблокировала раньше

    Reply
    • 20.06.2021 at 12:22 дп
     Permalink

     Мушу віддати належне потужній роботі з репутацією в компанії пелехів.
     Давно спостерігаю за відгуками в інтернеті, спілуюсь із «вдячними клієнтами», і те, що люди розказують «по-за очі» сильно відрізняється від того того, що є про вас в інтернеті. Когось залякали, хтось і без того наляканий тим, що чи «куратори» чи адвокат зможуть вплинути на хід справи, а більшість думає тільки про те, як повернути свої гроші, котрі вони заплатили за зовсім інші очікування.
     Я вже мовчу про погрози «кураторів» здати хлопців в поліцію, а також погрози розправами за те, що ті відмовляються платити другу частину суми. Сумніваюсь, що люди очікували, що подібний сервіс входить в «пакет послуг» компанії.
     Знаєте, тут в Стокгольмі, українці багато допомагають своїм, і всього за 100 крон (10Євро), вам допоможуть не тільки придбати квиток на будь-який літак, а ще й зареєструють на рейс і роздрукують посадковий талон. А тих, хто намагається продавати вакансії своїм — ганьблять, і закидують неприємною субстанцією, тому мало хто наважується таким займатися.
     Головний герой чату казав щиру правду, що послуги пелехів не варті нічого. Вони продають «надію», а не сервіс з працевлаштування, бо фактично, хлопцям доводиться на місці робити все самостійно, без допомоги пелехів, а це не коштує тих грошей, що вони беруть.

     Reply
  • 01.10.2021 at 6:33 пп
   Permalink

   Пелехи, що за нісенітницю несете? Ви там свого елітарного пойла перепили чи це такий закарпатський гумор?

   Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *