віза в польщу, шенгенська віза, як заповнити анкету на шенгеньску візу, мультивіза
Електронна реєстрація візових анкет
У вересні 2011 року було зроблено нововвведення — всі візові анкети потрібно виповнювати та реєструвати на сайті електронного консуляту. Це стосується віз як національних, так і шенгенських.
Адреса за якою ви зможете заповнити анкету на візу в Польщу: http://www.e-konsulat.gov.pl/
Зразок заповнення візової анкети: http://sirko.org.ua/zrazok-zapownenia-vizovoi-ankety/
Із власного досвіду хочу додати, що заповнювати візову анкету потрібно ретельно і грамотно, гарно перевіряючи всю надану інформацію, але не довше ніж 30 хвилин, тому як система змусить вас знову заповнювати анкету із самого початку, тільки натиснете кнопку ЗАПИСАТИ. Крім того варто пам’ятати, що надання неправдивої інформації в анкеті може призвести до відмови у наданні візи.
Разом із всіма перевагами електронної системи реєстрації анкет на візу в Польщу, та анкет на шенгенську візу  (не потрібно стояти в черзі, шукати бланки анкет), проявився і серйозний недолік: чітко лімітована кількість оброблюваних анкет, — від моменту реєстрації до моменту потрапляння в консульську установу може минутися місяць-півтора, а то й узалі неможливо зареєструватися. Така картина спостерігається у консулятах Республіки Польща у Львові, Луцьку, Вінниці.
Що цікаво — зареєструватися в консульській установі, до якої не відносишся територіально — неможливо, як це мені пояснили консультанти телефонної довідки консультвf Севастополя та Харкова. Тому якщо ви знаєте приблизний час отримання усіх потрібних документів для отримання візи (Oswiadczenie, Zezwolenie та інші ), то варто реєструвати анкету на візу заздалегідь.  Як вказано на сайті електронного консуляту:
Aнкети, що не зареєстровані в системі http://www.e-konsulat.gov.pl/ не будуть прийматися до розгляду в консульствi

Пункти прийому візових анкет

Якщо ви не маєте можливості завітати до консульської установи, то існує можливість подати документи на отримання візи в Польщу за допомогою візових центрів. Отримати інформацію щодо подачі документів у візових центрах можна за телефонами:
 • +38 044 594 5496,
 • +38 032 235 1776
 • +38 050 117 9053

Також, написавши листа за адресою:

Більше інформації про роботу візових центрів ви зможете знайти на безпосередньо на офіційному сайті: http://www.polandvisa-ukraine.com/
——————————————————————-
Мебельные магазины предлагают готовые кухни, но они однообразны и далеко не всегда вписываются в интерьер квартиры. http://vashmebelshik.com/ — идеальное решение для тех, кто решил воплотить свои желания в реальность, чтобы сделать свою кухоньку уникально красивой и неповторимой.
No votes yet.
Please wait...

10 thoughts on “Польська віза. Реєстрація в e-konsulat

 • 14.06.2015 at 8:18 дп
  Permalink

  Не можу ввійти на сайт https://www.e-konsulat.gov.pl/ для заповнення анкети. Дуже потрібно адже зачисленна у ВУЗ Польщі.Що робити?
  Заздалегідь Дякую за відповідь.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
  • 14.06.2015 at 1:29 пп
   Permalink

   В мене сайт працює, нема жодних труднощів. Є доступ до пункту меню: ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ.
   Спробуйте інший браузер, або ж інший комп’ютер.

   No votes yet.
   Please wait...
   Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *