Польська віза. Реєстрація в e-konsulat

віза в польщу, шенгенська віза, як заповнити анкету на шенгеньску візу, мультивіза
Електронна реєстрація візових анкет
У вересні 2011 року було зроблено нововвведення — всі візові анкети потрібно виповнювати та реєструвати на сайті електронного консуляту. Це стосується віз як національних, так і шенгенських.
Адреса за якою ви зможете заповнити анкету на візу в Польщу: http://www.e-konsulat.gov.pl/
Зразок заповнення візової анкети: http://sirko.org.ua/zrazok-zapownenia-vizovoi-ankety/
Із власного досвіду хочу додати, що заповнювати візову анкету потрібно ретельно і грамотно, гарно перевіряючи всю надану інформацію, але не довше ніж 30 хвилин, тому як система змусить вас знову заповнювати анкету із самого початку, тільки натиснете кнопку ЗАПИСАТИ. Крім того варто пам’ятати, що надання неправдивої інформації в анкеті може призвести до відмови у наданні візи.
Разом із всіма перевагами електронної системи реєстрації анкет на візу в Польщу, та анкет на шенгенську візу  (не потрібно стояти в черзі, шукати бланки анкет), проявився і серйозний недолік: чітко лімітована кількість оброблюваних анкет, — від моменту реєстрації до моменту потрапляння в консульську установу може минутися місяць-півтора, а то й узалі неможливо зареєструватися. Така картина спостерігається у консулятах Республіки Польща у Львові, Луцьку, Вінниці.
Що цікаво — зареєструватися в консульській установі, до якої не відносишся територіально — неможливо, як це мені пояснили консультанти телефонної довідки консультвf Севастополя та Харкова. Тому якщо ви знаєте приблизний час отримання усіх потрібних документів для отримання візи (Oswiadczenie, Zezwolenie та інші ), то варто реєструвати анкету на візу заздалегідь.  Як вказано на сайті електронного консуляту:
Aнкети, що не зареєстровані в системі http://www.e-konsulat.gov.pl/ не будуть прийматися до розгляду в консульствi

Пункти прийому візових анкет

Якщо ви не маєте можливості завітати до консульської установи, то існує можливість подати документи на отримання візи в Польщу за допомогою візових центрів. Отримати інформацію щодо подачі документів у візових центрах можна за телефонами:
 • +38 044 594 5496,
 • +38 032 235 1776
 • +38 050 117 9053

Також, написавши листа за адресою:

Більше інформації про роботу візових центрів ви зможете знайти на безпосередньо на офіційному сайті: http://www.polandvisa-ukraine.com/
——————————————————————-
Мебельные магазины предлагают готовые кухни, но они однообразны и далеко не всегда вписываются в интерьер квартиры. http://vashmebelshik.com/ — идеальное решение для тех, кто решил воплотить свои желания в реальность, чтобы сделать свою кухоньку уникально красивой и неповторимой.

12 thoughts on “Польська віза. Реєстрація в e-konsulat

 • 25.07.2018 at 4:49 пп
  Permalink

  Чи можна зареєструвати нову візову анкету і прийти з нею в консульство? Чи дійсна тільки перша?

  Reply
  • 25.07.2018 at 7:01 пп
   Permalink

   А навіщо вам реєструвати другу анкету?

   Reply
 • 14.06.2015 at 8:18 дп
  Permalink

  Не можу ввійти на сайт https://www.e-konsulat.gov.pl/ для заповнення анкети. Дуже потрібно адже зачисленна у ВУЗ Польщі.Що робити?
  Заздалегідь Дякую за відповідь.

  Reply
  • 14.06.2015 at 1:29 пп
   Permalink

   В мене сайт працює, нема жодних труднощів. Є доступ до пункту меню: ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ.
   Спробуйте інший браузер, або ж інший комп’ютер.

   Reply
 • 21.02.2015 at 9:41 дп
  Permalink

  Доброго дня! Ніяк не можу зареєструвати анкету на сайті. Дуже потрібно їхати на роботу до Польщі…. Що мені робити? Може, є варіанти звернутись до когось, щоб допоміг з реєстрацією? Готова вже заплатити, бо немає сил і часу постійно сидіти на цьому сайті і щолкати ці кружочки. Допоможіть!!!!

  Reply
 • 11.08.2014 at 10:58 дп
  Permalink

  Доброго дня.Коли реєструвала електронну анкету виникла проблема як:»Відсутність вільні дати до 2014-08-22″,що в такому випадку мені доведеться зробити? Підскажіть будь ласка.Дякую)

  Reply
 • 09.08.2014 at 3:52 пп
  Permalink

  Добрий вечір, як мені розуміти таке повідомлення в реєстрації національної візи: *Відсутність вільні дати до 2014-08-22*
  документи вже готові потрібно тільки подати анкету…….що мені робити? Дякую)

  Reply
 • 28.07.2014 at 11:51 пп
  Permalink

  Добрий вечір, як мені розуміти таке повідомлення в реєстрації національної візи: *Відсутність вільні дати до 2014-07-31* .
  Що мені вибрати в Тип послуг -Інше чи -Наука? Я вже зарахований студент в Польщі і маю запрошення до консула.
  Дякую)

  Reply
  • 30.07.2014 at 2:54 пп
   Permalink

   Дзвоніть до call-центру візового центру.
   Так матимете більше шансів записатися до черги.
   Інших способів я не знаю

   Reply
  • 02.08.2014 at 8:47 пп
   Permalink

   Позвоните в консульство поместу жительства, насколько я знаю студентам регистрироваться не надо-уточните

   Reply
 • 05.03.2014 at 8:21 пп
  Permalink

  добрий день, я хотіла маму ставить на чергу за шенгенська віза можна и як???

  Reply
  • 06.03.2014 at 12:46 пп
   Permalink

   Пані Юля
   Якщо країною першого в’їзду буде Польща, або ваша мама буде отримувати національну польську візу, тоді вам потрібно зайти за адресою secure.e-konsulat.gov.pl та пройти процес реєстрації, приблизно так, як то вказано у статті.
   Якщо ви не можете, чи не хочете йти до консульства, тоді можна скористатися послугами візового центру у вашому місті: https://www.visaservices.firm.in/

   Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *