Понад 650 біженців з Афганістану прийняли у Швеції

Foto: Claudio Britos

На сьогоднішній день, Міграційна служба Швеції закінчила процес евакуації афганців, але якраз для муніципалітетів розпочинається робота, щодо прийняття цих людей, та направлення їх до шведських містечок з подальшою адаптацією. Протягом минулого тижня муніципалітети країни доклали значних зусиль, щоб протягом короткого часу запропонувати дах над головою, для більш ніж 650 евакуйованих біженців з Афганістану.

З моменту прибуття першого евакуаційного літака в Арланду 22 серпня, і до закінчення операції, представники муніципалітетів зустрічали афганських біженців в аеропорту, щоб особисто супроводжувати їх до нових будинків.

— Шведське міграційне агентство працює цілодобово, щоб приймати потерпілих та перевіряти їхні справи. Муніципальні представники доклали фантастичних зусиль. Більшості з них, довелось подолати значну відстань, щоб бути в потрібний час на місці. Все це робиться, аби кожен, хто прибув із Афганістану, почувався в безпеці. — каже Єнс Карландер, експерт Національного оперативного департаменту, Міграційної ради.

Муніципалітети в округах Даларна, Йенчепінг, Стокгольм, Седерманланд, Уппсала, Вестра-Геталанд, Еребро та Естергетланд прийняли біженців, які прибули з Афганістану. Переважна більшість отримали муніципалітети в окрузі Стокгольм.

Докладніше про квоту Швеції щодо біженців

Цього року Шведському міграційному агентству було доручено прийняти близько 6400 біженців з квоти, що відповідає квоті цього року, та кількості, яку не вдалося прийняти минулого року через пандемію. На цей час, Швеція прийняла близько 2900 осіб, з них трохи більше 650 прибули з Афганістану за останній тиждень.

Надання притулку стає альтернативою, коли Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) вирішує, що перебування в країні походження становить загрозу життю, здоров’ю чи обмеження свобод людини. Переселення в іншу країну дає біженцям юридичну можливість почати нове життя в іншій країні.

Джерело: Migrationsverket

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *