Рекордна кількість людей подає заяву про реструктуризацію боргу до Kronofogden

Фото: Mostphotos

Пройти реструктуризацію боргу протягом п’яти років важко. Але ті, хто вийде з іншого боку, можуть почати нове життя. — Ми бачимо, що багато хто повертається до повноцінного життя, і з їхніх плечей падає тягар боргів,- каже Пер-Улоф Лінд.

За останні роки, інтерес до реструктуризації боргу різко зріс, і за перші шість місяців цього року був відзначений новий рекордний рівень.

Люди з такими великими боргами, які вони не можуть погасити у найближчому майбутньому, можуть подати заяву про реструктуризацію боргу до працівника Kronofogden. І це рекордна кількість, стверджує правоохоронець у прес -релізі.

— Ми ще ніколи не отримували стільки заяв,- каже Пер-Олоф Лінд, менеджер відділу відділу судового розгляду.

Новий рекорд

До кінця червня подали заявки близько 15 500 осіб, що порівняно з відповідним періодом минулого року збільшилося на трохи більше 200 осіб, що знову є новим рекордом. Але оскільки все більше людей відкривали очі на реструктуризацію боргів, частка схвалених заяв зменшилася.

— Деякі, хто подає заявку, недостатньо підготовлені. Вам потрібно стежити за своїми доходами, витратами та боргами. Вам також потрібно вміти показати, що ви доклали зусиль, щоб покращити своє становище, наприклад, намагаючись збільшити дохід та зменшити витрати, або змиритися із залежністю від азартних ігор,-каже Пер-Олоф Лінд і продовжує:

— Наша найкраща порада — це отримати допомогу від бюджетних та боргових радників муніципалітету. Вони допомагають вам протягом усього шляху, так що ймовірність віддати борг і впоратися з ним зростає.

Збільшується кількість заявок від молоді

Кількість молодих людей у ​​віці 18–30 років, які подали заявку на реструктуризацію боргу, різко зросла з 2020 року, але цього року потік заявників дещо послабився. Та, незважаючи на скорочення, кількість заявок все ще на історично високому рівні, і Пер-Улоф Лінд стурбований розвитком.

— Я працюю в Kronofogden майже 30 років, і раніше такого не бачив. Це сумно, коли ми бачимо, що так багато молодих людей мають серйозні фінансові проблеми, говорить він.

— Ніколи раніше так швидко і легко не було позичати гроші. Ми живемо в суспільстві, яке побудовано на позиках та боргах, а також робимо покупки та граємо в Інтернеті. Сьогодні набагато легше взяти борг, ніж тоді, коли я був молодим.

Безробіття є найпоширенішою причиною того, що люди звертаються з проханням про реструктуризацію боргу, три з десяти заявників заявляють це як основну причину, за словами працівника виконавчої служби. Споживчий борг — найпоширеніший вид боргу. Трохи більше одного з двох заявників мають дітей, більше половини не мають роботи на повний робочий день, сім з десяти самотніх і кожен третій має проблеми зі здоров’ям.

Заборгованість жінок більшою мірою пов’язана з хворобами, низькими доходами та смертністю. А от борги чоловіків частіше пов’язані з насильством, транспортними засобами, злочинністю та поганими інвестиціями.

Про консолідацію боргів

Урегулювання боргу зазвичай означає, що ви сплачуєте весь борг або його частину відповідно до плану виплат, живете за рахунок прожиткового мінімуму — дохід, який перевищує суму, що виплачує ваш борг, і за п’ять років ви гасите заборгованість.

Джерело: Dagensjuridik.se

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *