Реєстрація анкети в Консульстві Республіки Польща. Дослід

logo konsulat

Я думаю, що багатьом заробітчанам із Заходу України відома сторінка із написом ВІДСУТНІСТЬ ВІЛЬНОЇ ДАТИ ДО … Зараз я сам потрапив до ситуації, коли доводиться виловлювати ту саму вільну дату, жеби потрапити на прийому до Консульства Республіки Польща у м.Вінниця.

Отже, тактику обрав наступну: у закладках браузера, на самому видному місці, було зроблено закладку із адресою сторінки, де вже потрібно вводити CAPCHA, щоб постійно не вибирати мову, країну, місто та консульську установу. Щоб таке мати, достатньо на сторінці уведення CAPCHA коду натиснути комбінацію клавіш CTRL+D (контрол та аглійська D)

capcha

Завдяки такій маніпуляції, я міг за 30 секунд легко перевірити доступність вільної дати для відвідування консульства. Таким чином, до 5 -8 разів на день я перевіряв чи з’явилося місце для мене, щоб подати документи і отримати робочу візу.

Що показали мої досліди:

— якщо у вас на екрані висвічує Відсутність вільної дати до 14.03.14, то наступна вільна дата буде починатися вже із 17.03.14. Так підозрюю, що на цих три дні йде резервація від візових центрів, які відносяться до даного косульства;

— якщо відсутні вільні місця до 14.03.14, то починати активно шукати можливості реєструватися потнібно НЕ ПІЗНІШЕ ніж за 11-12 днів до вказаної дати, тобто, починаючи із 02.03.14 потрібно активно заглядати на сайт по кілька разів на день. Як показала моя практика, то у Вінницькому консульстві, вільна дата з’являється за 10 днів, до вказаної на екрані (із 04.03.14);

— кількість вільних для реєстрації днів під час досліджень, складає 3-4 дні. Якщо до 14 березня не було вільних місць, то 3 дні відводиться для візових центрів + 3 дні для всіх інших. Отже, вільні дати будуть доступні для бажаючих від 17 до 21 березня;

—  поява вільної дати для реєстрації у Консульстві Республіки Польща, спострерігалася мною як вранці, так і увечері. Але не зважаючи на час появи, вільні дні зникають протягом 15-20 хвилин, тому, якщо ви помітили вільну дату, то не зволікаючи починайте процес реєстрації, інакше за якусь годину-півтори всі вільні місця просто зникнуть і вам доведеться відтерміновувати свою поїздку до польщі ще на 3 тижні мінімум.

Всі спостереження було зроблено під час реєстрації до Консульства Республіки Польща в м.Вінниця. Боюся, що в інших консульських установах, алгоритм появи вільних дат для реєстрації може бути інший.

П.С. Заздрю жителям Одеси, Харкова і Сімферополя (хоча ні… кримчанам  нема чого заздрити…) — там дата реєстрації СЬОГОДНІ — НА ЗАВТРА. Тобто,  зареєструвавшись сьогодні вранці, завтра вранці ви можете спокійно вирушати із пакетом паперів у консульство, для отримання полської візи.

3 thoughts on “Реєстрація анкети в Консульстві Республіки Польща. Дослід

 • 28.07.2016 at 6:39 пп
  Permalink

  А можна дві реєстрації робити на візу? Потім одну відмінити, щоб яку раніше виловити? Бо зараз така ситуація що доступні дати в вересні а доступні в жовтні на ділі, а пояснили и в колл центрі що вони хаотично з’являються..

  Reply
 • 22.02.2016 at 10:00 дп
  Permalink

  Я спробував так відслідковувати чергу , але зрозумів , що хакери блокують доступ,і в один прекрасний моменнт на вашому екрані з»явиться вивіска «немає доступу до веб-страници», і все. конец. ідете до песередників, купите в них чергу без проблем.

  Reply
 • 06.04.2015 at 12:06 пп
  Permalink

  Дякую ваша стаття мені помогла…!!!!
  Люди хто знає…- «чи такий самий процес відкриття черг на реєстрацію в консульстві Польщі у Львові???

  Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *