Робота в Норвегії. Пакет документів для роботи на нафтових платформах.

робота в норвегії, нафтові платформиАналізуючи дані гугла по запитах що до роботи в Норвегії на нафтових платформах, я помітив, що тема залишається актуальною, чим і далі користуються шахраї. Сьогодні на ваш суд виношу ряд сайтів, які я знайшов вписавши в гуглі запит: робота в норвегії.

 • http://norw-job.narod.ru/index.html
 • http://www.oiljob.com.ua/contact.html
 • http://norway.skyportal.ru/
 • http://waytonorway.com.ua/
 • http://www.info-com.org/index.htm
 • http://www.jobabroad.com.ua/ua/menu/robota_v_norveg/
 • http://job-usa.narod.ru/nor.html
 • http://waytonorway.ucoz.ru/
 • http://norwoil.5u.com/

Давайте проведемо аналіз представленних сайтів, щоб дійти якогось висновку:

 1. Багато сайтів знаходяться на безкоштовних ресурсах типу narod чи ucoz. Це перше, що кидається в очі, ділки не хочуть навіть витрачатися на купівлю доменного імені та хостинг.
 2. Не зважаючи на те, що всі сайти представляють різні фірми, але наповнення і текст у них майже однаковий: висока зарплата, висока текучість кадрів, працедавці хочуть економити на працівниках. Крім того, навіть розділи у них майже всі однакові: головна, реєстрація, реквізити, фотогалерея.
 3. Наповнення сайтів мінімальне, обмежується десятком сторінок, а то і менше. Відсутні поля для написання коментарів, відсутні соціальні кнопки, відсутні описання актуальних вакансій, вимоги до працівників та багато іншого, що вимагають роботодавці при пошуку персоналу.

Правда на одному із сайтів написано, що вони не гарантують вам працевлаштування, вони тільки продають документи для подачі заявки. Інші ж стверждують, що кожний бланк має індивідуальний номер і передавати свій екземпляр комусь іншому чи розможувати його — не можна. Одним словом, складається стійке враження, що нам пропонують макулатуру по непоганій ціні. Якщо вам цікаво — можете скачати пакет документів для роботи в норвегії безкоштовно.

В завершення хочу привести адресу офіційного сайту амбасади королівства Норвегії в Україні: http://www.norway.com.ua, тут ви зможете знайти інформацію із першоджерела, та звернутися із чіткими питаннями по консультацію.

П.С. Готуючи статтю до публікації, наштовхнувся на оголошення за наступною адресою: http://lvov.era.com.ua/market/id/rabochie-v-norvegiyu_304738/?utm_source=jooble&utm_medium=cpc&utm_campaign=jooble

Пошукавши по польськиїх бізнес-довідниках та реєстрах підприємців фірму із назвою Aligator Sp z o.o. (бо та виглядають назви ТОВ в Польщі), не знайшов жодної інформації. Такої фірми в Польщі не існує. Будьте обережні!

Коментарі

 1. каже

  Я Алигатору написал письмецо, хочу узнать, скока у него стоит поехать в Польшу на работу. Если чешет, что можно расплатиться с первой зарплаты, значит, берет баксов по 100 за «обработку» документов. Подожду ответ, будет тема для очередной статьи :)

  • СіркоСірко каже

   Ризикуєш не отримати відповіді.
   Я вже писав до хлопців із norw-job . narod. ru — глухо як в танку…

 2. каже

  Нужно правильно писать, чтобы тебе поверили, что ты ищешь работу, а не вынюхиваешь правду :)
  Ответ я получил и задал следующий вопрос, потом уже все опишу, мало ли, może być obserwowany :)

  И борьбы с лохотронами и мошенниками — это как раз то, что необходимо! Я только ЗА!

 3. каже

  Санька, заходи к Белле на форум, я там кое-что уже накалякал по этому Аллигатору :) Очень интересно. А так же последняя статейка у меня о компании OSKO тоже должна тебя заинтересовать. Теперь я точно уверен, что все положительные отзывы о конторе САС Логистикс — заказуха. Хорошо, что я не поддался на эти красивые речи о честном Мариуше.

  • СіркоСірко каже

   Андрюха, подивися уважно, чи часом подушечка на компютерному стільці не просочена скіпідаром? В тебе стільки енергії, що я просто в захваті ))))

 4. каже

  Нее, там только маленькое шило :) Энергии-то много, но блин в сутках всего 24 часа, на все не хватает времени. Уже на 3 дня забросил изучение английского, просто нет времени. А еще ж и статьи заказчикам нужно писать, чтобы и на хлебушек что-то было, да и домашнее хозяйство на мне :) Эх, полечу на другую планету, где день будет длиннее, вот тогда точно все буду успевать :)

 5. СіркоСірко каже

  Що ж, як підказують тут мені читачі, що я погано шукав фірму Максима Березняка в польському реєстрі фірм. Насправді, таке ТОВ існує і пан Максим є записаний, як член правління.
  http://ems.ms.gov.pl/krs/danepodmiotu

  Але мені вдалося знайти і іншу інформацію, яка стосується фірми Aligator Sp z o.o.
  Читати тут: http://mbell.info/forum/viewtopic.php?f=3&t=2232&start=10
  Уважно читаємо та аналізуємо )

  • СіркоСірко каже

   Будь ласка, sergio.
   Завжди радий поділитися досвідом і, можливо, комусь допомогти.

 6. каже

  я переглянув коментарі, які Ви шановні тут висвітлили. Я давно мрію поїхати закордон на роботу, але внутрішній голос підсказує, що можна потрапити в велику халепу і нічого з цього не отримати, що в результаті можуть просто ошукати і все.
  Я хочу Вас шановні запитати чи знає хтось, хоч якусь інфу про ось цей сайт http:// www .jobs . ua / vacancy /view/1038401/?ck=xzsr3usrrrvcp4591sz а особливо про це робоче місце. Я резюме відсилав мені перетелефонували. Пообіцяли золоті гори і за всього навсього 1500 євро (500 на дорогоу, 500 вид на проживання і сюди ж страхування, 200 консульський збір та 350 робоча віза на рік, працевлаштування по Норвезькому лізингу) але хочу перестрахуватись. Буду вдячний якщо допоможете.

  • СіркоСірко каже

   Пане Ігоре, а як у вас із англійською чи норвезькою мовами, досвідом роботи в тій галузі, в якій Вам пропонують роботу? Мабуть хочуть завдаток, десь у розмірі 500-700 доларів?
   Пробігшись по гуглу у пошуках ТОВ ВІП ТУР, я не знайшов іншої інформації, ніж http : // www . ua — region . com . ua / 36631783 (пробели забрати).
   Я б не став мати справи із фірмами, які пропонують роботу в Норвегії на нафтових платформах. Це класичний лохотрон, як на мене, бо якщо ви влаштовувалися через агенство по пошуку персоналу в Україні, то мабуть знаєте, що вони проводять таку прискіпливу співбесіду із кожним кандидатом, що мало про колір шкарпеток не допитуються.
   Якщо дуже хочеться за кордон на нормальну роботу:
   1. Потрібно знати мову, яка використовується в країні на рівні: середній, вище середнього. (якщо це не англомовна країна, то навіть perfect English мало чим допомагає)
   2. Досвід роботи по спеціальності, яку шукаєте, якщо це кваліфікована праця.
   3. По багатьох професіях таких, як: електрик, сантехнік, зварювальник, водій, — потрібно мати європейські документи і стаж, як мінімум, бо свідоцтва потрібно буде підтверджувати і отримувати місцеві.

   Щоб не втратити гроші і знайти роботу, користуйтеся сайтами вакансій тієї країни, куди Ви хочете поїхати, розсилайте резюме місцевою мовою (тільки не вказуйте ніякої адреси, бо тільки бачать адресу із України і відразу відсіюють CV), рано чи пізно хтось відповість. Також раджу шукати знайомств із людьми, які знаходяться на місці і можуть чимось порадити, допомогти у пошуку роботи. Але так чи інакше, МОВА — це перша і обов’язкова умова.

 7. каже

  Вельми дякую, Сірко з конструктивну відповідь. Так вона просили при розмові 500 євро проплати, ніби то для устаткування візи і все таке. Я запитав в чому конкретно буде полягати моя робота то вони чітко не відповіли, а на нюанси взагалі замовчали. Розмовляю я англійською десь на 4 пишу на 3 з +, норвезьку лише недавно почав вчити, так як збираюсь закордон ще з осені 2012 року. Мене от що збентежило, що фірма яка займається працевлаштуванням, А саме ТОВ ВІП ТУР є фірмою для замовлення білетів та турів для відпочинку закордоном.
  Ще пропонували роботу в Швеції на фермі по вирощуванню норки. стабільна оплата 3000 тис. євро проживання харчування. Я навіть не знаю, що й робити Тут я з роботи вже майже розрахувався, а так надіявся на закордонку, і паспорт вже зробив….

   • СіркоСірко каже

    Пане Ігоре, визначіться із країною і тримайте туди курс, не кидайтесь на все, що трапляється. Робота у фермерів в будь-якій країні є дуже важкою фізично і майже завжди із поганими умовами проживання. За умови, що то все працює, як описано на сайті, я своїм друзям не радив би їхати туди по причині, яку описав вище. Маю одного знайомого, який їздив із групою українців легально в Швецію на ферму. Оплата на місці відрізнялася від тієї, що була вказана в контракті, умови праці були жахливі. Ініціативні хлопці підняли гамір, забастували і покликали телебачення. Був шкандАль. Фермера наказали, але із ініціаторами страйку відразу розірвали контракти і вони відправилися додому. Тому… Вирішуйте самі чи шукати такого шляху до кращого життя.

 8. sergio1811 каже

  Пане Ігоре,якщо Вас цікавить короткотермінова робота у Фінляндії можу вам скинути контанкти людини з Хмельницького,який є координатором фермера з Фінляндії тут на нашій ненькі.Роблять запрошення,організовують автобус.Коротка історія…1 дня вийшов на контакт з посередником.зробили мені запрошення за 250 евро і зараз требують ще 200 плюс віза 650 гривень плюс дорога і так далі…Потів порився в інеті і вийшов на людину описану на початку,по телефону спілкувався-скайпі….толковий і говорить як є ..робота на липень-серпень але все умовно … якщо цікаво напишіть мені espanola@meta.ua

 9. каже

  Друже Sirko!
  Загляни в свою тему. Я нашла еще список таких же лохотронов и копнула поглубже один сайтик из уже имеющихся у тебя в списке.
  Почитай. Я в шоке. Сколько возможностей! А мы и не знали о них. Даже в Голливуд на работу попасть можно. Всего за 240 рублей! )))
  И незабываемые сексуальные впечатления получить. Тоже за копейки. Хожу и пачкаю эту дрянь в WoT с ссылкой на эту статью тоже. Надо и в других местах его ославить. Дюже чистенький.

 10. каже

  Ах, нет, извини, этого у тебя нет. Смотри
  new-business-information.ru/
  Норвегия тут .norway.new-business-information.ru, а остальное постранично.
  Их много.

  • СіркоСірко каже

   Ой, цей махровий лохотрон мабуть ще найближчі років 50 не викоріниться із вжитку. Ось зараз спілкуюся із людьми, які виїждали із України 10-15 років тому, вони розказують, що у ті часи казочка про великі заробітки в Норвегії була дуже популярна і сильно дивувалися тому, що і до цих пір така штука існує.
   Ще кілька хлопців із Латвії розказують, що такий самий лохотрон із поїздками на нафтові платформи у них існував допоки не увійшли в єврозону, що дало можливість вільно пересуватися без віз і самостійно шукати роботу.

  • СіркоСірко каже

   так- це лохотрон…
   Символічна оплата — це та сума, яку беруть за пакет документів, який можна скачати прямо тут і без грошей. Вам не обіцяють роботи, просто розказують як то все гарно виглядає, тільки придбайте пакет нікому непотрібних документів.
   І менше слухайте про стрімкі темпи розвитку економіки Норвегії, там із роботою теж складно, особливо, якщо не володієш норвезькою і не маєш дефіцитної професії.

   • Юрий каже

    Вот смотрите что они мне скидывали на емайл когда я им задавал вопросы: «Зарплату кидают вам на карту раз в 14 дней ,деньги может снимать так же доверенное лицо на Украине ,минимальная зарплата 2000 долл. ,в течении 2-х месяцев вы будете точно знать дадут вам работу или нет ,если да ,то на открытие визы уйдет время от 1 до 3-х месяцев ,загран паспорт может делаться паралельно.» Кто и что думает по этому поводу мне очень интересно,пожалуйста отпишитесь кто может уже имел опыт положительный или негативный с этой конторой чтоб другие не попадались на одни и те же грабли PLISS)) Я уже вот хотел подавать на документы у них на сайте,а так думаю еще в нете поищу,почитаю отзывы,а здесь на тебе…

   • Юрий каже

    Вот еще выписка с нашей переписки по мылу: «минимальный срок контракта 6 мес ,можете претендавать на место в обслуживающем персонале ,знание англ и норв языков для начала не обязательны» . Что скажете народ…

    • СіркоСірко каже

     Условия предоставления пакета документов для трудоустройства:
     Поскольку работодатель оплачивает все основные расходы, мы взимаем символическую плату, только за информационные услуги и консультативную поддержку в процессе трудоустройства. (с) Взято із вище вказаного сайту.

     Отже, хлопці не займаються вашим працевлаштуванням, пропонують придбати пакет документів, який ніби-то дасть можливість вам самостійно працевлаштуватися. ЦЕ ЛОХОТРОН!!!
     Той самий пакет документів знаходиться тут у статті, який можна скачати і почитати безкоштовно, щоб впевнитися, що то все несенітниця. Якщо захочеться заповнити і відіслати у норвегію той пакет докуметів, щоб спробувати «щастя», то будь ласка )

 11. каже

  «Що ж, як підказують тут мені читачі, що я погано шукав фірму Максима Березняка в польському реєстрі фірм. Насправді, таке ТОВ існує і пан Максим є записаний, як член правління.
  http://ems.ms.gov.pl/krs/danepodmiotu
  Але мені вдалося знайти і іншу інформацію, яка стосується фірми Aligator Sp z o.o.
  Читати тут: mbell . info/forum/viewtopic.php?f=3&t=2232&start=10
  Уважно читаємо та аналізуємо )»
  А где у тебя тут про М. Березняка отдельно? Есть?
  Вырисовался шахрай.
  Собственной персоной. Тебя типа требует на расправу. Матерится, гад. Стр 3-4 той же темы.
  Как ты там выше писал?
  Пора начать на них охоту?
  Приходи.
  Начнем. Пострадавших собирать и заяву писать.

  • СіркоСірко каже

   Ні, окремо про вельмишановного не писав, достатньо про нього Андрюха вже розказував, тому вирішив не повторюватися.
   Почитав набір матів і зрозумів, що навіть нема чого там розмову починати, бо звик із цивілізованими людьми спілкуватися, а не з хамлом.
   Почитав відклики про цю контору і чогось ні одного доброго слова не знайшов, і всюди тільки матюки від вельмишановного і вигуки: Заявіть у міліцію, подайте до суду…
   Як на мене, то можна було б порозмовляти у спокійному руслі і почитати пояснення, коментарі, але рівень культури пана Максима залишає бажати тільки кращого і не сприяє конструктивній розмові. А псувати собі кілька годин вільного часу увечері на такі перепалки… Там вже все і так зрозуміло в темі форуму )

 12. каже

  Да уж, «рівень культури пана Максима» оставляет желать лучшего.
  Его то и «паном» назвать грех.
  Я просто не обратила внимания, кто именно из вас двоих о нем писал.
  Но прижать такого бы не помешало.
  Сколько людей гад развел и не на несколько гривен же. Кстати, еще одна тема о «Трудоустройстве» и не только. «компания world-home-work. Почитай. Может, заинтересует. mbell . info/world-home-work-centr-internet-zanyatosti-ili-banalnaya-piramida/ Опять спекуляция на безысходном положении граждан СНГ.

 13. misha каже

  Наскільки я зрозумів , раз не залишаєте коментарів на форумі значить таки роботу знайшли. Якщо щось підшукали поділіться досвідом, підкажіть через кого можна знайти роботу?

  • СіркоСірко каже

   misha, все банально просто — місцеві сайти із вакансіями та грамотно написане резюме. Ніхто не допомогає, ніхто не влаштовує на роботу.
   Може на жаль, а може і на краще, але послугами посередників із пошуку роботи я не користувався.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>