Робота в Польщі для чоловіків. Послуги для заможних жінок.

zigoloРобота в Польщі для чоловіків — це вакансії, які стосуються переважно роботи на полях, на будовах, в теплицях. Можна знайти ще оголошення, де шукають торгових агентів, страховиків, розповсюджувачів реклами чи водіїв далекобійників, але останнім часом все частіше на порталах вакансій можна зустріти оголошення наступного характеру:

Oferta dla panów!!!Chcesz być sponsorowany?Chcesz połaczyć przyjemne z pożytecznym?Jeżeli tak to ta oferta jest dla ciebie.Miłe zamożne panie w średnim wieku 37-55 lat są w stanie hojnie cię wynagrodzić,w zamian za mile spędzone chwile sam na sam.Są to panie atrakcyjne,zadbane a co najważniejsze dobrze sytuowane kobiety z klasą.Warunek:panowie kulturalni i dyskretni.Dyskrecja ze stron pan gwarantowana.Jestemy na rynku od ponad 8 lat,więc oferty sa w pełni sprawdzone i wiarygodne,lecz dla pań jest najważniejsza kultura osobista.Cała Polska.Aktualne non stop.Na smsy i zastrzezone nie odopowiadamy.Tylko zdecydowani panowie od 18 do 60 lat.Tylko u nas aktualne kontakty do Pań na poziomie.Przy kontakcie telefonicznym prosić pana Krzysztofa.

(Дослівний переклад)
Пропозиція для чоловіків!!! Хочеш, щоб тебе спонсорували? Хочеш поєднати приємне із корисним? Якщо так, то ця пропозиція для тебе. Гарні заможні пані в середньому віці 37-55 років в стані гарно заплатити в замін за гарно проведений час сам-на-сам. То пані привабливі, охайні, а що саме головне — то пані високого класу. Умова: ти культурний і стриманий. Стриманність зі сторони пань гарантована. Ми на ринку понад 8 років, тому пропозиції серйозні та надійні, і для пань є найважливішим — гарні манери. Ціла Польща. Актуально постійно. На смс чи приховані номери не відповідаємо, тільки самовпененні чоловіки від 18 до 60 років. Тільки у нас актуальні контакти із Жінками на рівні. При телефонному дзвінку просити пана Кшиштофа.
(даний текст приводиться виключно для ознайомлення і не являється рекламним оголошенням — Сірко)

Для мене це щось новеньке, мабуть тому, що тільки чув про ескорт- та інтим-послуги від чоловіків, але ніколи близько не зустрічався із тим, а тут  маєш — під самого носа. Для мене залишається загадкою чи то тільки набирає обертів чи з’являється із тіні те, що ніколи не було широко афішуване?

Дана стаття не носить рекламного характеру, тому ніяких номерів телефонів і варіантів пропозицій співпраці не очікуйте. Пам’ятайте, що проституція (жіноча та чоловіча) в багатьох країнах знаходиться по-за законом.  Особисто моє ставлення (як автора статті), до явища проституції в будь-якому вигляді, крайнє негативне і закликаю всіх гарно подумати про негативні наслідки, перед тим, як ступати на цей слизький шлях. 

103 коментарі до “Робота в Польщі для чоловіків. Послуги для заможних жінок.”

 1. Є вільні вихідні з великим бажанням проведу цей час в кругу приємної нами
  Всі питання за ел поштою
  Дякую за увагу

  Ответить
  • Шановний, це не сайт для пошуку розваг ;)
   Раджу шукати на спеціалізованих сайтах, тут тільки про роботу. Важку роботу )

   Ответить
  • Доброго вечора, Юрію
   А в якому напрямку ви готові працювати та з ким? З чоловіками, з жінками, які обсяг послуг готові надавати?

   Ответить
 2. ПАНЕ СIРКО ДОБРОГО ВЕЧОРА! В МЕНЕ Э ВIЗА ХОЧУ ПОIХАТИ НА РОБОТУ. В ПОЛЬЩI ЩЕ НЕПРАЦЮВАВ. МОВУ НЕЗНАЮ НАЖАЛЬ!
  ЧИ МОЖЕТЕ ПОМОГТИ З РОБОТОЮ?
  ПРО СЕБЕ ДЕ ПРАЦЮВАВ!
  ПРАЦЮВАВ ОХОРОНЦЕМ В НIЧНИХ КЛУБАХ В МОСКВI!
  ТАК САМО ПРАЦЮВАВ ФАСАДЧИКОМ УТЕПЛЕННЯ, ДИКОРАТИВНА ЩУКАТУРКА, РВАНИЙ КАМIНЬ, ПЛИТКА ФАСАДНА! ПОКРАСКА I ТОМУ ПОДIБНЕ!
  МАЮ ВОДIЙСЬКI ПРАВА КАТЕГОРII А,Б,С1,С НОНЕЗНАЮ ЯК В ПОЛЬЩI РУХ ЧИ ПОТЯГНУ!. ЗАЙМАВСЯ СПОРТОМ I ЗАРАС ЧАС ВIД ЧАСУ РIСТ ТОЧНО НЕЗНАЮ КОЛИ СЛУЖИВ БУВ 183, ВАГА 100 КГ! НАПИШIТЬ БУДЬЛАСКА ЧИМ МОЖЕТЕ ПОМОЖIТЬ. А ТАМ СКАЖЕТЕ ЯКОСЬ ЗНАЙДЕМО СПIЛЬНУ МОВУ! ЯКЩО НЕТЯЖКО НАПИШIТЬ БУДЬЛАСКА НА ЕЛЕКТРОННУ ПОЧТУ [email protected] ДЯКУЮ ВАМ! СОГЛАСНИЙ НА ЛЮБУ ДРУГУ РОБОТУ !

  Ответить
  • Доброго вечора, Ярославе
   Не хочу вас засмутити, але я не займаюся працевлаштуванням людей. Пишу статті для таких самих, як я сам, хто шукає роботу за кордоном, і розраховує тільки на власні сили, та вміння.
   Скажу визначено, що без мови, вам не варто розраховувати на щось путнє в Польщі, навіть маючи гарні фізичні данні.
   Вчіть мову та шукайте вакансії на польських сайтах, а якщо будуть питання що до процесу, то звертайтесь, я маю чим поділилися )

   Ответить
 3. які середні розцінки на працю в Польщі (збирати вишню, яблука і т.д.)??? в які регіони краще їхати??
  наперед дякую!

  Ответить
 4. ПРИВЕТ ВСЕМ КТО НИБУДЬ ЕЗДИЛ ОТ ФИРМЫ OLLBI ЧТО ЗА КОНТОРА И ЧТО ЛЮДИ РАССКАЗЫВАЮТ О НЕЙ ???

  Ответить
   • Добрий день Сірко.У мене є відкрита віза і карта поляка,і хочу поїхати зарас на роботу до Польщі,але по професії я водій.Останні 3 роки я працював водієм маршрутки,не досконало але трохи по Польськи розмовляю,чи шукати мені роботу по спеціальності,чи розглядати якісь інші варіанти? Якщо знаєте підкажіть будь-ласка,буду вдячний.Дякую.

    Ответить
    • Добридень, пане Ігоре
     Можете шукати роботу по запиту kierowca praca, але якщо маєте інші таланти, то пробуйте і по них шукати вакансії. Ніколи не знаєш, якак робота може виявитися ліпшою. Мову підтягуйте, то буде запорукою кар’єрного росту, а відповідно і ЗП )

     Ответить
 5. ЗДРАСТВУЙТЕ СИРКО МЕНЯ ЗОВУТ МАКСИМ ХОЧУ ПОЕХАТЬ В ПОЛЬШУ ЧЕРЕЗ ФИРМУ » ЕВРОПАРТНЕСТ» Г.ЛЬВОВ ПРЕДЛАГАЮТ РАБОТУ В ШВЕЦИИ,ГЕРМАНИИ,ФРАНЦИИ,ФИНЛЯНДИИ,БЕЛЬГИИ БЕРУТ ЗА ВАКАНСИЮ 300ЕВРО ОБЕЩАЮТ ПЛАТИТЬ 6-8ЕВРО В ЧАС 12 ЧАСОВ В ДЕНЬ РАБОТЫ 6 ДНЕЙ В НЕДЕЛЮ,ПОЛНЫЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТОВ СТОИТ 700 ЕВРО ПРЕДЛАГАЮТ РАБОТУ НА СТРОЙКАХ И СЕЛЬСКОМ ХОЗЯЙСТВЕ ОГРОМНАЯ ПРОСЬБА УЗНАЙТЕ НЕ КИДАЛОВО ЛИ ЭТО ,ВАС ПОСОВЕТОВАЛА ЖЕНЩИНА С ИЗРАИЛЯ BELLA.МОЯ ПОЧТА [email protected] ПОЖАЛУЙСТА НАПИШИТЕ С УВАЖЕННИЕМ И БЛАГОДАРНОСТЬЮ МАКСИМ.

  Ответить
  • Добридень, Максиме.
   Мабуть ви зробили помилку у написанні назви фірми, бо такої я в гуглі знайти не можу. Але можу провести аналіз того, що ви вже надали:
   — трудовий графік 6 днів на тиждень і 12 годин/добу — це реалії роботи в Польщі;
   — оплата 6-8 євро/год згідно курсу, буде 24-32 злотих/годину, при номінальній вартості години звичайного працівника в Польщі 8-12 злотих/годину, це відверта неправда. Цифра 6-8 євро/год — це мінімальні рівні оплати в Німеччині та Нідерландах, які пропонують полякам їхні співвітчизники, коли хочуть заощадити на оплаті праці. Отже, це ніяким чином не стосується Польщі;
   — вартість послуги 300 євро, пакет документів 700 євро… мені складно зрозуміти, до чого відносяться ці суми, але якщо це стосується Польщі, то це неоправдано завищені ціни. Максимальна вартість послуг агенцій посередництва в Україні, за вакансію в Польщі із усіма паперами — 3 тис. грн., що по курсу колись було 300 євро. Але і це завелика ціна, як на мене. Ціни за послуги не відносяться до Польщі;

   Отже, можна зробити висновок, що вам назвали порядки сум для працевлаштування в одній із розвинутих європейських країни, що ніяким чином не стосується роботи в Польщі. Якщо вам будуть пропонувати за роботу в Німеччині, Швеції, Фінляндії, то ви маєте знати, що ПРОЦЕДУРА ОФІЦІЙНОГО РОЗГЛЯДУ ДОЗВОЗУ НА РОБОТУ, триває від 6 до 12 місяців і мало працедавців хочуть морочитися із наймом працівників із-за кордону, хіба що ви висококваліфікований спеціаліст і чудово володієте німецькою, шведською, фінською. НИЗЬКОКВАЛІФІКОВАНІ ПРАЦІВНИКИ В РОЗВИНУТИХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ КРАЇНАХ НЕПОТРІБНІ!!! Якщо вам кажуть інше, то будьте певні — вас обманюють.
   А що у вас із польською?

   Ответить
   • ДОБРЫЙ ДЕНЬ СИРКО ВЫ ПРАВЫ Я ОШИБСЯ НАЗВАНИЕ ФИРМЫ «ЕВРОСВИТ» МОЖЕТ КТО ИЗ РЕБЯТ ЕЗДИЛ ОТ ЭТОЙ ФИРМЫ?УЗНАЙТЕ ПОЖАЛУЙСТА [адресу фірми видалено]

    Ответить
    • Максиме, я не маю знайомих, хто їздив від цієї фірми, тому на жаль допомогти нічим не зможу.

     Ответить
  • Прошу пробачення, Іване, але я не являюсь працедавцем, тому навряд чи зможу допомогти із працевлаштуванням. Може ліпше вам подивитися вакансії на польських сайтах із працевлаштування?

   Ответить
  • Ігоре, реклама на сторінках сайту без згоди адміністратора — видаляється без попередження.

   Ответить
 6. кожна людина — то окремий світ :) і кожен зі своїми тараканами в голові.приємного Вам дня :)

  Ответить
  • Я чогось всіх рівняю по собі (типова помилка) і думаю, що для кожного чоловіка, який поважає себе, працювати проституткою — це принизливо, але як виявилося, то тільки моя думка )

   Ответить
  • Прошу пробачити, але розповсюдженням такої інформації не займаюся. Для таких справ раджу користуватися google.

   Ответить
  • Довелося зробити дописку до статті, щоб не виникало зайвих питань. Можемо дискутувати на тему явища (за та проти), можемо досліджувати тенденції розвитку, але НІЯКИХ ПРОПОЗИЦІЙ РОБОТИ в якості проститутки — Я НЕ ДАЮ.

   Ответить
 7. Одно другому не мешает, можно и лампочку заменить, может дамочка и премию заплатит :) Или типа, ролевые игры — сегодня электриком пришел, поштробил стены, повесил люстру и подключил счетчик, ну и походу жизни и хозяйку отблагодарил за вызов :) А завтра — ты уже сантехник, пришел менять канализацию и подключать раковину, а хозяйка, вся такая, уже в спальне ждет, чтобы сказать спасибо :)

  А вообще да, работа — не бей лежачего, причем в прямом смысле этого слова :) Главное — засунуть совесть и мораль куда-нибудь подальше и попытаться наслаждаться процессом :) :) :) Но я, как и ты, так бы не смог — не по-нашему это как-то :)

  Ответить
  • Андрушка, не така вже то проста справа. Колись читав сповідь одного хлопця-проститутки, то він розказував, як доводиться виконувати забаганки багатих жінок, які платять за послуги. Його і били, і кололи якусь гидоту, щоб він довго був у формі і змушували робити багато інших речей, від яких робиться трохи не по собі.
   І це крім того, що потрібно тримати гарну фізичну форму, стиль і бути як піонер — завжди готовим!

   Ответить
   • Ну да, тут согласен, здоровье можно подорвать на ниве любви :) И пионерчик тоже должен быть заряжен и не холостыми патронами, а то могут вкатать профнепригодность и выгонят без выходного пособия :)

    Вспомнился коротенький анекдот: «Раньше, чтобы долго не кончать, я в уме повторял таблицу умножения. Теперь на нее у меня встает» :D :D :D

    Ответить
 8. Саня, звони и устраивайся на теплое место, пока еще молод и все еще шевелится :) Обещают же гарных пани, поэтому что раздумывать? :) :) :) Главное не ходить на вызовы к извращенкам или трансам, а то плохому научат :)

  Как читаю такие объявления, сразу вспоминается фильм «Мужчина по вызову», шикарно показываются суровые будни проститутов :)

  Ответить
  • Ні, ні, Андрушка, дякую.
   Бути проституткою — це не моє призвання, я все по проводах і лампочках )_)))))
   Але звернув увагу на це оголошення, бо весь час треба мулярів і арматурщиків, а тут тепло, сухо, тільки весь час чекаєш сюрпризу ))))

   Ответить
   • vasa, якщо ти був уважний, то я писав, що це не реклама, просто інформація до роздумів.
    Якщо маєш сильне бажання влаштуватися на таку роботу, то google тобі в допомогу.
    Як вище писав: я спеціалізуюся по проводах, по лампочках )

    Ответить
   • Іване, по таких видах праць я не консультую із особистих міркувань та переконань.
    Якщо дуже хочете знайти таку роботу — гугл вам у поміч.

    П.С. Тільки одне подумайте: якщо ви не володієте польською, то як будете спілкуватися із клієнтками та працедавцями? ;)

    Ответить

Залишити коментар