zigoloРобота в Польщі для чоловіків — це вакансії, які стосуються переважно роботи на полях, на будовах, в теплицях. Можна знайти ще оголошення, де шукають торгових агентів, страховиків, розповсюджувачів реклами чи водіїв далекобійників, але останнім часом все частіше на порталах вакансій можна зустріти оголошення наступного характеру:

Oferta dla panów!!!Chcesz być sponsorowany?Chcesz połaczyć przyjemne z pożytecznym?Jeżeli tak to ta oferta jest dla ciebie.Miłe zamożne panie w średnim wieku 37-55 lat są w stanie hojnie cię wynagrodzić,w zamian za mile spędzone chwile sam na sam.Są to panie atrakcyjne,zadbane a co najważniejsze dobrze sytuowane kobiety z klasą.Warunek:panowie kulturalni i dyskretni.Dyskrecja ze stron pan gwarantowana.Jestemy na rynku od ponad 8 lat,więc oferty sa w pełni sprawdzone i wiarygodne,lecz dla pań jest najważniejsza kultura osobista.Cała Polska.Aktualne non stop.Na smsy i zastrzezone nie odopowiadamy.Tylko zdecydowani panowie od 18 do 60 lat.Tylko u nas aktualne kontakty do Pań na poziomie.Przy kontakcie telefonicznym prosić pana Krzysztofa.

(Дослівний переклад)
Пропозиція для чоловіків!!! Хочеш, щоб тебе спонсорували? Хочеш поєднати приємне із корисним? Якщо так, то ця пропозиція для тебе. Гарні заможні пані в середньому віці 37-55 років в стані гарно заплатити в замін за гарно проведений час сам-на-сам. То пані привабливі, охайні, а що саме головне — то пані високого класу. Умова: ти культурний і стриманий. Стриманність зі сторони пань гарантована. Ми на ринку понад 8 років, тому пропозиції серйозні та надійні, і для пань є найважливішим — гарні манери. Ціла Польща. Актуально постійно. На смс чи приховані номери не відповідаємо, тільки самовпененні чоловіки від 18 до 60 років. Тільки у нас актуальні контакти із Жінками на рівні. При телефонному дзвінку просити пана Кшиштофа.
(даний текст приводиться виключно для ознайомлення і не являється рекламним оголошенням — Сірко)

Для мене це щось новеньке, мабуть тому, що тільки чув про ескорт- та інтим-послуги від чоловіків, але ніколи близько не зустрічався із тим, а тут  маєш — під самого носа. Для мене залишається загадкою чи то тільки набирає обертів чи з’являється із тіні те, що ніколи не було широко афішуване?

Дана стаття не носить рекламного характеру, тому ніяких номерів телефонів і варіантів пропозицій співпраці не очікуйте. Пам’ятайте, що проституція (жіноча та чоловіча) в багатьох країнах знаходиться по-за законом.  Особисто моє ставлення (як автора статті), до явища проституції в будь-якому вигляді, крайнє негативне і закликаю всіх гарно подумати про негативні наслідки, перед тим, як ступати на цей слизький шлях. 

No votes yet.
Please wait...

50 thoughts on “Робота в Польщі для чоловіків. Послуги для заможних жінок.

 • 28.02.2015 at 3:57 пп
  Permalink

  Я согласен.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
 • 24.09.2014 at 10:40 пп
  Permalink

  ДЯКУЮ ВЕЛИКЕ!

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
 • 23.09.2014 at 10:59 пп
  Permalink

  ПАНЕ СIРКО ДОБРОГО ВЕЧОРА! В МЕНЕ Э ВIЗА ХОЧУ ПОIХАТИ НА РОБОТУ. В ПОЛЬЩI ЩЕ НЕПРАЦЮВАВ. МОВУ НЕЗНАЮ НАЖАЛЬ!
  ЧИ МОЖЕТЕ ПОМОГТИ З РОБОТОЮ?
  ПРО СЕБЕ ДЕ ПРАЦЮВАВ!
  ПРАЦЮВАВ ОХОРОНЦЕМ В НIЧНИХ КЛУБАХ В МОСКВI!
  ТАК САМО ПРАЦЮВАВ ФАСАДЧИКОМ УТЕПЛЕННЯ, ДИКОРАТИВНА ЩУКАТУРКА, РВАНИЙ КАМIНЬ, ПЛИТКА ФАСАДНА! ПОКРАСКА I ТОМУ ПОДIБНЕ!
  МАЮ ВОДIЙСЬКI ПРАВА КАТЕГОРII А,Б,С1,С НОНЕЗНАЮ ЯК В ПОЛЬЩI РУХ ЧИ ПОТЯГНУ!. ЗАЙМАВСЯ СПОРТОМ I ЗАРАС ЧАС ВIД ЧАСУ РIСТ ТОЧНО НЕЗНАЮ КОЛИ СЛУЖИВ БУВ 183, ВАГА 100 КГ! НАПИШIТЬ БУДЬЛАСКА ЧИМ МОЖЕТЕ ПОМОЖIТЬ. А ТАМ СКАЖЕТЕ ЯКОСЬ ЗНАЙДЕМО СПIЛЬНУ МОВУ! ЯКЩО НЕТЯЖКО НАПИШIТЬ БУДЬЛАСКА НА ЕЛЕКТРОННУ ПОЧТУ [email protected] ДЯКУЮ ВАМ! СОГЛАСНИЙ НА ЛЮБУ ДРУГУ РОБОТУ !

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
  • 24.09.2014 at 8:40 пп
   Permalink

   Доброго вечора, Ярославе
   Не хочу вас засмутити, але я не займаюся працевлаштуванням людей. Пишу статті для таких самих, як я сам, хто шукає роботу за кордоном, і розраховує тільки на власні сили, та вміння.
   Скажу визначено, що без мови, вам не варто розраховувати на щось путнє в Польщі, навіть маючи гарні фізичні данні.
   Вчіть мову та шукайте вакансії на польських сайтах, а якщо будуть питання що до процесу, то звертайтесь, я маю чим поділилися )

   No votes yet.
   Please wait...
   Reply
 • 13.07.2014 at 9:13 пп
  Permalink

  які середні розцінки на працю в Польщі (збирати вишню, яблука і т.д.)??? в які регіони краще їхати??
  наперед дякую!

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
 • 28.03.2014 at 9:20 дп
  Permalink

  ПРИВЕТ ВСЕМ КТО НИБУДЬ ЕЗДИЛ ОТ ФИРМЫ OLLBI ЧТО ЗА КОНТОРА И ЧТО ЛЮДИ РАССКАЗЫВАЮТ О НЕЙ ???

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
  • 28.03.2014 at 11:25 дп
   Permalink

   Макс, а набрати назву фірми та слово «отзывы» в гуглі тяжко?

   No votes yet.
   Please wait...
   Reply
   • 27.04.2014 at 5:08 пп
    Permalink

    Добрий день Сірко.У мене є відкрита віза і карта поляка,і хочу поїхати зарас на роботу до Польщі,але по професії я водій.Останні 3 роки я працював водієм маршрутки,не досконало але трохи по Польськи розмовляю,чи шукати мені роботу по спеціальності,чи розглядати якісь інші варіанти? Якщо знаєте підкажіть будь-ласка,буду вдячний.Дякую.

    No votes yet.
    Please wait...
    Reply
    • 05.05.2014 at 6:31 пп
     Permalink

     Добридень, пане Ігоре
     Можете шукати роботу по запиту kierowca praca, але якщо маєте інші таланти, то пробуйте і по них шукати вакансії. Ніколи не знаєш, якак робота може виявитися ліпшою. Мову підтягуйте, то буде запорукою кар’єрного росту, а відповідно і ЗП )

     No votes yet.
     Please wait...
     Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *