Робота в Польщі для українців

РаботаУвага, увага! Якщо ви вирішили їхати на роботу до Польщі, то ви просто зобов’язані хоч на елементарному рівні розмовляти польською! Це у ваших же інтересах. 

Якщо ж все-таки кортить і не йметься знайти собі пригоди і погарувати в польських парниках чи полях, то пропоную вам наступний метод. Колись так шукав роботу для бригади будівельників із свого села,  які ну ніяк не хотіли вчити польську. Отже, в пошуковику вписуєте: praca dla ukraińców.

В результаті пошуку з’явиться багато результатів, серед яких вам потрібно буде вибрати  необхідний саме вам. Ось один із результатів пошуку в гугл: робота в польщі для українців.

Для більш правильної інтерпритації результатів та перекладу незнайомих слів, раджу користуватися сервісом on-line перекладу, де ви вставляєте адресу сайту і натискаєте Enter, вся сторінка буде перекладена на українську або зручну для вас.

Як один із сервісів, де збираються ваканасії для українців виділю: http://www.ukraincow.net/
Зроблено доступно і багато вакансій написані російською мовою (поляки чомусь думають, що у нас розмовляють російською))))

 

П.С. Описаний в статті сайт, з невідомих мені причин, перестав функціонувати, тому раджу прочитати актуальну статтю про пошук роботи в Польщі для українців.

12 thoughts on “Робота в Польщі для українців

 • 03.06.2017 at 12:08 пп
  Permalink

  А думають так того, що коли не вдається «догадатись» українською, включають» іноземну». Бачив таке своїми очима разів скільки.
  Найсмішніше те, що польська школа дає такий рівень освіти своїм жертвам, після якого вони зовсім нездатні відрізнити, скажімо, українську від російської, і, з величезними труднощами — розрізняють українську і німецьку.

  Reply
 • 29.01.2017 at 7:05 пп
  Permalink

  Приїхав у Польщу ,але робота не відповідає тим умовам ,які були вказані.
  Майже не працюю ,сиджу без копійки.
  Прошу допомогти.

  Reply
 • 04.04.2013 at 8:56 дп
  Permalink

  да я не плачу…головне здоровя,а гроші то лише інструмент :) ну після іспанскької польський кажеться,як фінський для вас хехе короче я буду занятий,коли зможу вийду на звязок!! Всього найкращого!!!Пробачте що написав цифри,автоматом написав так бо кругом sergio1811—- дякую за ваші слова! До зустрічі :)

  Reply
 • 02.04.2013 at 12:45 пп
  Permalink

  Мене насторожує той факт,що мені ніхто не відповідає по телефону,Невже з неї гроші зніме за це? Робота в Києві…зразу,що питають де ви живите? Навіть відповіши,що проживаєш в Києві потрібно силиться в їхньому гуртожитку,гроші наперед,обіцяючи золоті гори.Моя знайома з Гватемали навіть спитала мене одного дня,У вас модно людей дурить? Ладно… Як говорять if you are breathing it is not too late…just get up and get going……….good luck!

  Reply
  • 03.04.2013 at 8:05 дп
   Permalink

   Ні, з неї грошей не знімає. Варто знайти того посередника, який робив всі документи і трясти його, хоча… Я б ліпше шукав самостійно роботу, де до всіх працівників ставляться як до людей, а не бидла. От стосовно того, що дурять… помітив таку особливість — то від біди такі люди, бо всі країни де люди жили і живуть бідно, там сильно поширене шахрайство. Але навіть якщо вас ошукали, то не варто засмучуватися, бо програний лише бій, а не ціла битва, як казав у своїх книгах Кастанєда )

   Reply
 • 02.04.2013 at 12:36 пп
  Permalink

  Дякую!1000 гривень = освядчення з пересилкою до вашого міста…500 гривень= пошук вааансії…….. Дають мені вакансію я її кидаю в гугл і вона вісить там уже.При цьому говорять,що працюють на пряму з роботодавцями- короче… Той,що робив освядчення відсилаю до жіночки,яка знаходиться у Швеції/jobwest.ua\ вона прокладає маршрут твого прибуття і зводить тебе з польською стороною

  Reply
  • 03.04.2013 at 7:48 дп
   Permalink

   Пане, sergio, не збивайте з пантелику православний народ, навіщо почали додавати цифрові індекси до свого ніку? Я вже було подумав, що то інший sergio )))
   Стосовно вашої історії, то все, як книжка пише — класика жанру )
   От тільки не зрозуміло, до чого жіночка із Швеції, якщо їхати в Польщу і як не крути, а самий ліпший і короткий шлях лежить через наший західний кордон.

   Reply
 • 31.03.2013 at 11:11 дп
  Permalink

  Дякую за відповідь! інша справа чи ви довго витримаєте такі умови праці, які вас очікують Якраз я в яблучко!!! Немаю я богатирскього здоровя але працьовитий і відповідальний.Мову лишу опановую,спецільаність бухг облік,допуск до 1000 В армійське.Їхати клубничку збирати))) До речі,прислали мені запрошення від фінського фермера,так що можна подавати документи на відкриття візи.Жаль,що фіни заборонили збирати клубничку з польскою візою.

  Reply
  • 01.04.2013 at 7:51 дп
   Permalink

   Там здоровЛя потрібно мати кінське, бо перевтома починає пробирати десь на 3 тижні такої роботи і починаєш думати, але… Все потрібно спробувати на власному досвіді, щоб потім було із чим порівнювати ))))
   sergio, розкажіть-но ліпше свою історію, як вас влаштовують на роботу попередники, які думки виникають, які ситуації стаються, щоб люди знали як то виглядає.

   П.С. Те величезна оголошення із посиланням на ютуб, до було до чого?

   Reply
 • 30.03.2013 at 9:34 дп
  Permalink

  Добрий день! Заплатив гроші посереднику за так би мовити роботу і дали мені місто куди їхати і телефон,але телефоную по ньому 3 день і глухо,як в танку і звісно закралися сумніви.Таке питання якщо в Освядченні написано місце праці Варшава,а треба їхати в зовсім інше місто Ополе будуть питання,я так розумію.Говорять,кажи що поміняли місце праці, короче не весело.

  Reply
  • 31.03.2013 at 7:46 дп
   Permalink

   Трубочку візьмуть рано чи пізно або дадуть інший телефон, і на роботу все ж таки поїдете, sergio. Інше питання — що за робота… Я так підозрюю, що це або м’ясокомбінат або будова. Готутейсь, до досить складних умов праці по 300 годин на місяць і… досить паскудне ставлення. Це класика жанру.
   Стосовно іншого міста, ніж вказаного у осв’ядченні — головне celniku (польському прикордоннику) не казати про це. Написано у Варшаву, значить їдете у Варшаву і «никаких гвоздей» (с), інакше знімуть із автобуса і відправлять додому. Там це жорстко.
   Отже, sergio, не хвилюйтеся, в разі чого — завжди можна посередника потрясти, якщо він у зоні досяжності, інша справа чи ви довго витримаєте такі умови праці, які вас очікують.

   Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *