РаботаУвага, увага! Якщо ви вирішили їхати на роботу до Польщі, то ви просто зобов’язані хоч на елементарному рівні розмовляти польською! Це у ваших же інтересах. 

Якщо ж все-таки кортить і не йметься знайти собі пригоди і погарувати в польських парниках чи полях, то пропоную вам наступний метод. Колись так шукав роботу для бригади будівельників із свого села,  які ну ніяк не хотіли вчити польську. Отже, в пошуковику вписуєте: praca dla ukraińców.

В результаті пошуку з’явиться багато результатів, серед яких вам потрібно буде вибрати  необхідний саме вам. Ось один із результатів пошуку в гугл: робота в польщі для українців.

Для більш правильної інтерпритації результатів та перекладу незнайомих слів, раджу користуватися сервісом on-line перекладу, де ви вставляєте адресу сайту і натискаєте Enter, вся сторінка буде перекладена на українську або зручну для вас.

Як один із сервісів, де збираються ваканасії для українців виділю: http://www.ukraincow.net/
Зроблено доступно і багато вакансій написані російською мовою (поляки чомусь думають, що у нас розмовляють російською))))

 

П.С. Описаний в статті сайт, з невідомих мені причин, перестав функціонувати, тому раджу прочитати актуальну статтю про пошук роботи в Польщі для українців.

No votes yet.
Please wait...

11 thoughts on “Робота в Польщі для українців

 • 29.01.2017 at 7:05 пп
  Permalink

  Приїхав у Польщу ,але робота не відповідає тим умовам ,які були вказані.
  Майже не працюю ,сиджу без копійки.
  Прошу допомогти.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
 • 05.04.2016 at 4:36 пп
  Permalink

  шукаю роботу на 2 місяці

  Rating: 4.0. From 1 vote.
  Please wait...
  Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *