РаботаУвага, увага! Якщо ви вирішили їхати на роботу до Польщі, то ви просто зобов’язані хоч на елементарному рівні розмовляти польською! Це у ваших же інтересах. 

Якщо ж все-таки кортить і не йметься знайти собі пригоди і погарувати в польських парниках чи полях, то пропоную вам наступний метод. Колись так шукав роботу для бригади будівельників із свого села,  які ну ніяк не хотіли вчити польську. Отже, в пошуковику вписуєте: praca dla ukraińców.

В результаті пошуку з’явиться багато результатів, серед яких вам потрібно буде вибрати  необхідний саме вам. Ось один із результатів пошуку в гугл: робота в польщі для українців.

Для більш правильної інтерпритації результатів та перекладу незнайомих слів, раджу користуватися сервісом on-line перекладу, де ви вставляєте адресу сайту і натискаєте Enter, вся сторінка буде перекладена на українську або зручну для вас.

Як один із сервісів, де збираються ваканасії для українців виділю: http://www.ukraincow.net/
Зроблено доступно і багато вакансій написані російською мовою (поляки чомусь думають, що у нас розмовляють російською))))

 

П.С. Описаний в статті сайт, з невідомих мені причин, перестав функціонувати, тому раджу прочитати актуальну статтю про пошук роботи в Польщі для українців.

No votes yet.
Please wait...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *