РаботаУвага, увага! Якщо ви вирішили їхати на роботу до Польщі, то ви просто зобов’язані хоч на елементарному рівні розмовляти польською! Це у ваших же інтересах. 

Якщо ж все-таки кортить і не йметься знайти собі пригоди і погарувати в польських парниках чи полях, то пропоную вам наступний метод. Колись так шукав роботу для бригади будівельників із свого села,  які ну ніяк не хотіли вчити польську. Отже, в пошуковику вписуєте: praca dla ukraińców.

В результаті пошуку з’явиться багато результатів, серед яких вам потрібно буде вибрати  необхідний саме вам. Ось один із результатів пошуку в гугл: робота в польщі для українців.

Для більш правильної інтерпритації результатів та перекладу незнайомих слів, раджу користуватися сервісом on-line перекладу, де ви вставляєте адресу сайту і натискаєте Enter, вся сторінка буде перекладена на українську або зручну для вас.

Як один із сервісів, де збираються ваканасії для українців виділю: http://www.ukraincow.net/
Зроблено доступно і багато вакансій написані російською мовою (поляки чомусь думають, що у нас розмовляють російською))))

 

П.С. Описаний в статті сайт, з невідомих мені причин, перестав функціонувати, тому раджу прочитати актуальну статтю про пошук роботи в Польщі для українців.

No votes yet.
Please wait...

12 thoughts on “Робота в Польщі для українців

 • 03.06.2017 at 12:08 пп
  Permalink

  А думають так того, що коли не вдається «догадатись» українською, включають» іноземну». Бачив таке своїми очима разів скільки.
  Найсмішніше те, що польська школа дає такий рівень освіти своїм жертвам, після якого вони зовсім нездатні відрізнити, скажімо, українську від російської, і, з величезними труднощами — розрізняють українську і німецьку.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
 • 29.01.2017 at 7:05 пп
  Permalink

  Приїхав у Польщу ,але робота не відповідає тим умовам ,які були вказані.
  Майже не працюю ,сиджу без копійки.
  Прошу допомогти.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
 • 05.04.2016 at 4:36 пп
  Permalink

  шукаю роботу на 2 місяці

  Rating: 2.5. From 2 votes.
  Please wait...
  Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *