вакансії роботи в польщі, робота в польщі без посередників, робота в польщі для українцівЯ всім раджу триматися подалі від фірм-посередників, які турбуються виключно про власний прибуток, але ніяк не про своїх клієнтів, а тому вирішив самостійно пошукати вакансії роботи для українців в Польщі. Якщо правильно підійти до справи, то вакансій можна знайти достатньо для того, щоб влаштуватися на роботу.

Отже, я ввів самий простий пошуковий запиту у Гуглі: praca w polsce dla ukraincow (робота в Польщі для українців). Мені видало досить великий список, але перше, що трапилося на очі, це польський портал оголошень gumtree (повну адресу можна побачити на малюнку). Я спеціально зробив printscreen, щоб було легше пояснювати хід моїх дій.

Все досить просто. Щоб отримати список вакансій роботи в Польщі, саме для українців, вам необхідно виконати три простих дії (я назвав їх — кроки).

КРОК 1: із випадаючого меню, позначеного стрілкою, вам потрібно вибрати розділ «oferty pracy«. Він знаходиться майже в кінці списку.

КРОК 2: вводимо пошуковий запит «z ukrainy«. На перший погляд, то трохи дивний запит, але працедавці коли пишуть оголошення, то в тексті є такі рядки: Praca od zaraz. Poszukuję pracowników fizycznych z Ukrainy!

КРОК 3: тиснемо кнопку «Szukaj«

вакансії в польщі без посередників
Перед вами з’явиться вікно результатів пошуку, яке крім оголошень з вакансіями, містить і досить велику кількість рекламних оголошень, які навряд чи стануть нам у пригоді. Щоб не марнувати часу, то блок «Linki sponsorowane» швиденько пролистуємо.
вакансії в польщі без посередників

Зробивши все описане вище, ви отримаєте свіжі вакансії роботи в Польщі, саме для українців, і як ви зможете побачити — це оголошення від роботодавців, тобто, ви шукаєте роботу без посередників! Звичайно, варто пам’ятати, що далеко не всі польські працедавці порядні, і будуть ставитися до вас із високою повагою, тому обов’язково аналізуйте оголошення, звертайте увагу на деталі.

вакансії в польщі без посередників

Не зважаючи на те, що польські працедавці хочуть знайти працівників із України, вам всеодно потрібно володіти польською на доброму розмовному рівні, якщо хочете гарного відношення, поваги та можливості кар’єрного росту )

П.С. Також, радив  би прочитати статтю про аналіз оголошень роботи за кордоном.

319 thoughts on “Робота в Польщі. Шукаємо вакансії без посередників

 • 03.11.2014 at 3:21 пп
  Permalink

  Доброго дня.
  Дякую за Ваш блог — дуже корисний.
  Хотів розпитати декілька моментів:
  1) Їду по освядченню (вперше. Раніше працював у Чехії), віза національна багаторазова. Читав на деяких форумах, що при наступному в»їзді до Польщі прикордонники окрім освядчення та паспорту з візою вимагають оригінал контракту з роботодавцем, який видав освядчення. Чи так це? Бо я чомусь думав, що контракт підписують тільки з тими працівниками, які працюють по зезволєнію, тобто які будуть працювати більше ніж 6 місяців.
  2) Не можу зрозуміти, що таке замельдованіє і чи потрібно воно буде мені? Це щось типу нашої прописки? Якщо роботодавець надає житло, то може замельдованіє мені не потрібне? Чи замельдованіє роблять тоді, якщо планується праця більше 6 місяців і якщо працівник сам орендує житло?
  3) До речі, в якому Ви місті зараз працюєте, якщо не секрет?
  Дякую за відповіді.

  Reply
  • 03.11.2014 at 3:36 пп
   Permalink

   Доброго дня, Петре
   Отже, давайте по порядку:
   1. Польські прикордонники при перевірці документів, завжди питать оригінал Освядчення. Тому варто його тримати в паспорті, щоб не забути. Що до контракту, то ніколи такого не чув. Можливо хтось помилково називає Освядченнє контрактом, і тому поширюється така інформація.
   Взагалі, контракт підписується у будь-якому разі, якщо ви офіційно влаштовуєтесь на роботу в Польщі, незалежно чи ви працюватимете тільки пів-року, чи рік. Особисто я, зберіраю всі документи, які стосуються мого працевлаштування, страхування, медичних оглядів. То не займає багато місця, і невеличкий файлик у мене завжди із собою.
   2. Meldunek — це польська назва нашої приписки. Вам той мельдунек (замельдованє) не потрібен, достатньо адреси для кореспонденції. Знову ж таки, при відкритті рахунку в банку, отримані NIP та в лікарні, я завжди вказував адресу квартири, яку я знімав, але не був там прописаний. Банк до цих пір шле туди листи, хоч мене там вже три роки нема )
   3. А навіщо вам ця інформація? ;)

   Reply
   • 13.11.2014 at 9:38 дп
    Permalink

    Дякую за відповідь :)
    Щодо питання про місто — це банальна цікавість :)

    Reply
  • 21.07.2016 at 5:51 пп
   Permalink

   Наша фирма занимается изготовлением садово-дачных декораций.
   Вакансия для мужчин и женщин:
   -машиновня(8 зл в час)
   -монтаж(акорд)
   -склад(8 зл в час)
   -водитель електрокара(10 зл в час)
   8-14 часов в день.
   Работа происходит в 2 смены , заключается в сбивании елементов с дерева пневматическим пистолетом, так же работа на деревообрабатывающих станках(обучаем на месте)
   Наш специалист сделает для вас приглашение на получение визы, так же для наших работников делаем карту побыту часового.
   Работодатель обеспечивает бесплатным жильем и горячим обедом(первое и второе)
   Работники имеют неограниченный бесплатный доступ к интернету.
   Контакт:
   +48 538 587 645
   +48 696 471 551
   e-mail:[email protected]
   Skype:48538587645

   Reply
   • 06.01.2017 at 10:02 дп
    Permalink

    Доброго дня мені потрібна віза. Чимось помагаєте? Водій кара це категорія В. І якщо я вже приїду мене зустрінуть?

    Reply
 • 10.11.2014 at 5:41 пп
  Permalink

  Чудовий сайт! Прекрасно описуєте усі деталі. На такому рівні нас мали б консультувати фірми, яким ми платимо гроші.
  Дякую за дуже потрібні подробиці!

  Reply
  • 10.11.2014 at 7:39 пп
   Permalink

   Дякую на доброму слові, Ольго
   Щиро радий, що мої старання стали комусь у пригоді )
   Заходьте, питайте чи діліться досвідом.
   На те цей сайтик і створений, щоб хоч якось допомогати людям )

   Reply
 • 01.12.2014 at 9:40 пп
  Permalink

  Три дн1 сижу на багатьох польських сайтах, надсилаю резюме, але, на жаль, безрезультатно. Очевидно, зараз з роботою для ж1нок в Польщ1 велика проблема.

  Reply
  • 01.12.2014 at 10:38 пп
   Permalink

   Мій досвід — 3 тижні, але то не говорить про те, що проблеми із роботою.
   Часто причиною є якась дрібниця у CV, а крім того, варто почекати (продовжуючи розсилку), бо перші відповіді часто приходять десь через 7 днів.
   Отже, Тетяно, раджу не падати духом, і продовжувати наполегливо шукати роботу!

   Reply
   • 06.12.2014 at 1:52 пп
    Permalink

    Дякую за п1дтримку, Ви, напевно, ж1нка.

    Reply
    • 08.12.2014 at 5:28 пп
     Permalink

     Ні, Тетяно, я чоловік )
     Як за статевими ознаками, так і у поглядах )

     Reply
 • 09.12.2014 at 10:42 пп
  Permalink

  Добрий день.Бачив раніше у вас чи ні,організації ,що підтримують емігрантів у Варшаві,які мають не добросовісних роботодавців.
  Чи не могли б ви переслати адреси організацій,якщо вони вам відомі,на пошту?

  Reply
 • 10.12.2014 at 2:59 пп
  Permalink

  колись бачив розділ, що можна залишАти Відгуки про посередників. Де це? Бо на сайті заробітчани видаляють, а хочу як хитрО АМ Лінгвістів кинула десятки людей на 600 євро кожного ще Й забрали місяці з трудових віз. А обіцяного навіть близько не було..

  Reply
  • 10.12.2014 at 3:05 пп
   Permalink

   Залишайте всю інформацію що до ситуації тут у коментарях, із зазначенням усіх деталей процесу (максимально інформативно, а я це все перенесу за кілька днів в окрему частину сайту.
   Думаю, що вже пора створювати окремий розділ сайту про шахраїв.

   Reply
   • 10.12.2014 at 6:05 пп
    Permalink

    Здравствуйте ув. Сирко пожалуйста, проконсультируйте в таком вопросе я хочу. Поехать работать в Польшу в конкретное тепличное хозяйство, знаю его адрес скажите уместно ли будет напрямую написать туда директору и попросить для себя работу Я просто точно знаю что они набирают украинских рабочих но фирма посредник хочет 250евро за эти услуги. И ничего конкретного не говорит о сроках отправки. Не посчитает ли польский работодатель это наглость с моей стороны такое прямое обращение Стаж работы в собственных теплицах у меня 25 лет /пока их чеченцы код Луганском не разбомбили вместе с домом/ и стоит ли об этом писать в резюме Очень надеюсь что вы ответите мне

    Reply
    • 10.12.2014 at 8:33 пп
     Permalink

     Я бы написал. И обязательно написал бы об опыте. Только ИМХО потрудиттесь написать более менее грамотно письмо на польском. Чтобы поляк не испугался увидев русский текст, которого он скорее всего не Сможет сам Прочитать.
     А уж если и нет, тогда втихоньку под шумок можна будет поехать через посредника, но я уже обжогся с ними…. :-(

     Reply
    • 11.12.2014 at 10:40 дп
     Permalink

     Доброго дня, пані Анжеліко
     Я думаю, що ви прийняли правильне рішення стосовно того, щоб написати на пряму до роботодавця. Я всім кажу, що посередники дбають тільки про власний прибуток, але ніяк не про людей.
     Раджу писати CV польською мовою (це буде як знак поваги до працедавця, і щоб збільшити свої шанси). Згадувати про військові дії і чеченців у CV та супроводжувальному листі я б не став, куди ліпше показати вашу рішучість працювати саме у цій фірмі. У листі можете згадати, звідки ви дізналися про це тепличне господарство (від знайомих, що працювали, з інтернету)
     В разі, якщо на протязі тижня, вам не прийде жодної відповіді, то це можете значити, що ваш лист трапив до спаму, або ж забудькувати секретарка не повідомила шефа. Повторіть відправку ще раз, і зателефонуйте через годину-другу до офісу, щоб вам підтвердили отримання листа.
     Я певен, що у вас все вдасться!

     П.С. Щоб ви не почувалися самотньою у своїх починаннях роботи у Польщі, наполегливо раджу звернутися до найближчої спілки поляків в Україні. Із свого досвіду знаю, що вони завжди охоче відкликаються на допомогу, крім того, вони часто проводять безкоштовні курси польської мови.

     Reply
     • 10.09.2015 at 4:07 пп
      Permalink

      Я ходжу на такі курси з чоловіком! Викладач дуже гарна жінка вартість номінальна!плануємо робити карту поляка, але я дуже хвилююсь що не вивчимо достатньо мову та не зможемо відповісти якісно консулу на зустрічі. Може Ви щось порадите?

      Reply
      • 10.09.2015 at 8:13 пп
       Permalink

       Як показує практика бажаючих отримати Карту поляка зараз багато, записатись на співбесіду з консулом дуже важко. Знання польської мови важливіше ніж знати королів та всі дати по історії Польщі. Так що вчіть мову в першу чергу.

       Reply
      • 13.01.2017 at 8:52 пп
       Permalink

       Доброго вечора, Ви б не могли б написати де саме ви ходите на такі курси? Буду дуже вдячна! Я особисто проживаю в Києві

       Reply
 • 11.12.2014 at 2:35 пп
  Permalink

  Доброго дня, пане Сірко.
  Підкажіть, будь ласка, чи реально зараз влаштуватися різноробочим в Польщу?
  Бо на деяких форумах читав, що без конкретної робітничої спеціальності в Польщу до весни краще не їхати. А весною розпочинається сільське господарство і тоді легше десь влаштуватись. Освіта в мене то є, але економічна, тому й доводиться шукати роботу різноробочого. Візу робочу вже отримав (запрошення робив через знайомого, але роботою він забезпечити не може). Щодо знань мови, то зараз намагаюсь вивчити хоча б елементарні фрази польською.
  Що скажете по такій ситуації?

  Reply
  • 14.12.2014 at 5:40 пп
   Permalink

   Доброго здоров»я, Економісте
   Я погоджуся із тим, що пишуть на форумах. Теж не радив би вам їхати зараз без якоїсь конкретики, бо є великий ризик, що ви прокатаєтеся туди-сюди, і тільки згаєте час та гроші.

   Reply
 • 11.12.2014 at 6:17 пп
  Permalink

  Доброго вечора!Сайт дуже корисний,дякуємо Вам!!!Хотіла запитати чи обов*язково працювати саме по місцю де видано запрошення,і чи по воєводському можна по всій території Польщі працювати?Підскажіть де в Польщі можна влаштуватись на роботу на ферму,чи надійний завод,де працюють чоловіки і жінки?Буду дуже вдячна.

  Reply
  • 14.12.2014 at 5:56 пп
   Permalink

   Доброго вечора, Оксано
   Ви маєте працювати у тому місці, звідки отримали документи для отримання візи (освядченє, зезволенє). Якщо відбувається зміна місця праці, то відповідно, мають мінятися і папери на працю. Це згідно законів.
   Фактично, наш люд їде працювати до Польщі по запрошеннях, і працюють всюди, але працюють нелегально, без офіційного оформлення, та належних їм прав.
   Стосовно місця працевлашування, то нічого не можу вам підказати, я не займаюся працевлаштуванням людей, а тим більше — раджу всім їхати як кваліфікований працівник, який може скласти достойну конкуренцію на місцевому ринку праці, а не як pracownik fizyczny.

   Reply
 • 14.12.2014 at 7:01 пп
  Permalink

  Доброго вечора! Скажіть будь ласка, чи можна(варто) зв»язуватись з компанією «NEŁSA» ? Можливо ви, або знайомі щось чули про неї. Дякую!

  Reply
  • 14.12.2014 at 7:22 пп
   Permalink

   Доброго вечора, Павле
   Щиро кажучи, я в себе у блозі публікував переклад статті із польського сайту саме про цю компанію. Ось адреса публікації http://sirko.org.ua/polski-firmi-v-opole-ohoche-pratsevlashtovuyut-ukrayintsiv/
   Але згодом, через кілька місяців, я зустрів негативні відгуки наших роботяг про цю компанію. Отже, з однієї сторони — поляки пишуть про цю компанію (що мало б значити, що вони працюють), а з іншої сторони — негативні відгуки працівників (що значить, що не все так райдужно).
   На вашому місці, я б звернувся на пряму до працівників компанії, та проаналізував би, їхні пропозиції, умови праці та інші речі, щоб можна було самостійно оцінити, чи варто починати співпрапрацю.

   Reply
   • 14.12.2014 at 8:08 пп
    Permalink

    Дуже дякую за відповідь! Статтю за вашим посиланням прочитав, але нажаль там все написано дуже «поверхньо»…дуже би хотілось почути відгуки людей, які там працювали, але поняття немаю як це зробити. Постараюсь по електоронній пошті зв»язатись з працівниками компанії, тільки от кому писати — безпосередньо в Польщу, чи українським представникам…?

    Reply
    • 14.12.2014 at 10:11 пп
     Permalink

     Щоб щось знайти по якійсь конкретній фірмі, то достатньо написати у пошуку гугла її назву, якщо цього недостатньо, то додати слово «відгуки» або «отзывы». Думаю, що за ретельного вивчення результатів пошуку гугла, можна багато знайти.

     А в цілому, я дуже раджу вам оминати будь-яких посередників, і звертатися на пряму до працедавців. Але для цього потрібно вміти розмовляти польською.
     Тому вибирайте самі: полінитися вчити польську, та віддатися на милість долі, чи вивчити хоч мінімально мову та самому керувати своїм життям, як то вам буде найліпше.

     Reply
  • 20.12.2014 at 11:15 пп
   Permalink

   Доброго вечора, Ольго
   Таких способів, щоб не втрачатися — нема. Всюди доводиться платити комісію
   Коли у мене була можливість, то я гроші привозив особисто, коли приїжджав додому раз на кілька місяців, і міняв злоті на гривні у Львові (так розумію, що то не ваш випадок)
   Потім я відкрив банківський рахунок у польському банку, і робив перекази на власну карту в Україні. Комісія становила 20 євро незалежно від суми переказу, тому завжди старався перераховувати крупніші суми, щоб не витрачатися на комісії.

   Reply
 • 21.12.2014 at 10:14 дп
  Permalink

  Доброго дня ,Сірко! Я часто захожу на Ваші сторінки, читаю статті,коментарі… Мені це цікаво, тому-що сама працюю в Польщі і маю ті ж самі проблеми про що пишуть читачі. Поради Ви ім даєте корисні, але є один момент,з яким я не згідна. Ви пишете, що не варто користуватися послугами посередників,а що робити? Скільки разів було,що дзвонила до панів просила запрошення… В результаті одні обіцянки і потрачені місяці. У них там давно вироблена система: запрошення продають шоферам,а вони ім привозять бусами робочу силу. Не хочуть вони морочитися з такими як я і нам нічого не остається як платити цим шустрикам

  Reply
  • 21.12.2014 at 5:35 пп
   Permalink

   Доброго дня, Олено
   Я з вами згоден у тому плані, що водії допомогають влаштуватися на роботу, завезуть туди і передадуть гроші додому. Але це частина справи, таких водіїв ви знайдете до Збруча, далі працюють фірми-фірмочки, які за 200-300 євро знайдуть вам вакансію, оформлять документи та відправлять на роботу.
   Ось, що найчастіше стається, коли люди мають справи із фірмами-посередниками:
   — після внесення оплати (часткової чи повної) дуже довго чекають на запрошення, яке врешті-решт так і не отримують (одного разу сам так трапив);
   — стаються випадки, коли відкрити візу по запрошенню від посередників просто неможливо (на те існує багато причин);
   — коли сталося так, що візу отримано, то або вас можуть продовжувати годувати обіцянками, що вже завтра-після завтра ви виїдете, або кажуть, що вас зустрінуть по приїзду де вас ніхто не зустрічає (перснально знайомий із людьми, які так жили у Варшаві на західному вокзалі в очікуванні, що їх має забрати працедавець чи його представник);

   тепер слідуючи аспекти (виділю в окремий блок), які говорять не на користь співпраці із фірмами-посередниками (та й і водіїв те стосується):

   — до послуг посередників звертаються люди, які самостійно не можуть знайти роботи (найчастіше, через відсутність знання польської мови, елементарного знання законодавства і гостру нужду), і не можуть становити достойної конкуренції для місцевих працівників, що відразу ж ставить цих людей у невигідне становище. Звідси, нижча оплата, гірші умови та відповідне ставлення;
   — не в змозі становити конкуренцію, люди їдуть працювати на роботи, де низька конкуренція. Pracownic fizyczny — це найбільш поширена вакансія для наших заробітчан, а це робота 12 годин на добу, та 6 днів на тиждень. Навіть якщо захочеш, то вивчити мову чи то нормально зрелаксувати не вийде (і то теж перевірив на собі). А це у свою чергу призводить до того, що люди не можуть нормально влитися у польське суспільство, що не зважаючи на нехтування, є дуже важливим фактором в будь-якій роботі;
   — неможливість нормально адаптуватися до місцевих умов, часто призводить до нервового виснаження, що зменшує ефективність праці та в цілому, погіршує здоров’я.

   Тут я написав про мінуси роботи із посередниками, які, на мою думку, переважають усі можливі плюси співпраці із такими.

   Може мої наступні слова прозвучать трохи пафосно, але все ж:
   Я закликаю всіх думати не тільки про потребу заробляння грошей, але й дбати про самоповагу. Під самоповагою я маю на увазі: вимагати достойні умови праці*, і при тому відповідати вимогам**.

   * — достойні умови праці: робочий день — 8 годин; оплата не нижче 10 зл/год; всі необхідні знаряддя праці, та робоча форма; офіцінйе працевлаштування; медичне страхування; оплачувана відпустка;
   ** — відповідність вимогам працедавців: грамотне володіння польською на середньому рівні (а поляки це дуже поважають); професійність; відповідальність; не останнім буде — наявність відповідної освіти (не раз помічав повагу в очах працдавців, коли ті дізнавались про мою університетську освіту по моєму професійному напрямку); знання англійської на середньому рівні одного разу теж стало вагомим плюсом в отримані гарної роботи.

   П.С. Пані Олено, скажіть, що на вашу думку є причиною того, що польські працедавці відмовляли вам чи морочили голову, та не хотіли робити документи?

   Reply
   • 13.04.2015 at 5:20 пп
    Permalink

    Все воно то так, але за декілька років праці в Польщі мушу сказати, що поляки теж в основному працюють нелегально і по 10годин мінімум, виняток становить робота на великих промислових об’єктах, але там і українці працюють офіційно, сплачуються всі податки і т.д. А тим більше зараз, коли роботи і так не багато… Єдине, з чим згідний на всі 100% це те, що себе треба поважати в першу чергу і не йти на роботу за безцінь ( менше 10 злотих) і працювати по 12-14 годин.

    Reply
 • 21.12.2014 at 6:34 пп
  Permalink

  Питаєте чому нам відмовляють в запрошенні-причини бувають різні. В моєму випадку…маю догадки,але причин ніхто не казав. Коли у них працюєш,вроді все добре,обіцяють «золоті гори»,ідеш додому і про тебе забувають. Не приідеш , будуть інші… І те, що мову більш-менш знаю,привілегій не відчувала. Все Ви правильно пишете про самоповагу і т.д і т.п,але таких як я(фізичний працівник),нас більшість, і ми погоджуємося на всі умови роботодавців,і платимо перевізникам і агенствам,і багатьом іншим.Ми просто іншого рішення не бачимо. Заходити на польські сайти-не факт,що тобою зацікавлятся. Вибачайте за мій коментар.Дякую,що Ви є!

  Reply
  • 21.12.2014 at 10:24 пп
   Permalink

   Я чому запитав вашу думку про причини того, чому польські працедавці не виготовляли вам документи: бо маю подругу, яка три роки до ряду працювала в польській сім’ї по догляду за бабусею. Ось господиня мало того, що регулярно виготовляла документи для отримання візи, то намовила дівчину піти вчитися до коледжу, підказувала, які потрібно робити документи для отримання osiedlenia, czasowego pobytu та інших потрібних речей для легалізації перебування в Польщі.
   Моя подруга отримала диплом (вона суміщала навчання та роботу), пройшла практику, і пішла на свої хліба, а замість себе привезла свою сестру на заміну.

   Недавно прочитав одне англійське прислів’я: If I can do it, You can do it, too. Мені вдалося, тому я хочу щоб і всім так само вдавалося )

   П.С. А ви яку роботу виконували та виконуєте зараз в Польщі?

   Reply
 • 22.12.2014 at 12:04 дп
  Permalink

  Я рада за Вас і Вашу знайому,що все у вас получилось,однозначно заслуговуєте на повагу. Зустрічалось багато людей,які мали диплом і знання англ.,а ім приходилось робити фізичну роботу. Кожному своє… На рахунок мене. На скільки памятаю, про свою діяльність Ви теж не охоче розповідаєте, тому П.С залишу без коментарів. Бажаю всього найкращого!

  Reply
  • 22.12.2014 at 7:05 дп
   Permalink

   Дякую за таку масу добрих слів в мою сторону, Олено
   Якщо будете мати питання, то звертайтесь, я завжди радий допомогти.

   Reply
 • 22.12.2014 at 11:58 пп
  Permalink

  добрий день.я хочу запитати.мої два сина хочуть поїхати до Польщі на навчання а я хочу поїхати з ними і там працювати.мову ми вчимо.та чи я зможу працюючи там оплачувати навчання.наскільки це реально

  Reply
  • 23.12.2014 at 12:12 дп
   Permalink

   Доброго вечора, Олеже
   Вартість навчання залежить від ВУЗу, а можливість оплати, від ваших заробітків.
   Із тих цифр, які я чув (тільки для прикладу), то вартість семестру в інституті економіки в Варшаві, коштує 2500 злотих. Два семестри для двох студентів, то тільки 10 000 злотих на рік + житло+харчі+проїзд+інші витрати.
   Якщо ви збираєтесь утримувати обох синів тільки на одну свою зарплатню, то вам доведеться дуже скрутно, бо в середньому, ви зможете заробляти до 2500-2800 злотих/місяць.
   Наполегливо раджу подбати про додаткові джерела фінансування.

   Reply
 • 24.12.2014 at 11:24 пп
  Permalink

  Добрий вечер.дякую за відповідь.підскажіть’ якщо володієте такою інформацією водійське посвідчення отримане в Україні дійсне в Польщі.Друге питання,чи велика різниця по оплаті праці між великими та маленькими містечками.дякую

  Reply
  • 25.12.2014 at 11:22 дп
   Permalink

   Доброго дня, Олеже
   1. Водійське посвідчення отримане в Україні також є дійсним в Польщі.
   2. Точно не знаю, яка оплата в маленьких містечках, бо не доводилося в таких працювати, але достименно знаю, что кількість вакансій у великих містах куди більша, чим в маленьких.

   Reply
 • 25.12.2014 at 2:06 пп
  Permalink

  Пане С1рко, порадьте, пропонують наш1посередники роботу 1286 зл/ м1сяць, м1нус 350 зл. за житло, на харчування, напевно, 200 зл. п1де 1 залишиться 700 зл. Але робота ф1зично не важка, 5 -денна 1 проживання в комфортних умовах. Чи варто 1хати за так1 грош1?

  Reply
  • 25.12.2014 at 2:52 пп
   Permalink

   Доброго дня, Тетяно
   Що я можу сказати за те все, якби то мене питала дружина, то я сказава би: Сиди вдома )
   Я не знаю вашої ситуації, тому складно сказати, чи варто чи ні.
   Сімсот злотих по курсу то в найгіршому випадку 3150 грн. Ще мінус дорога туди-сюди. Вирішуйте самі, бо що б я не порадив, а відповідальність за рішення нести тільки вам )

   Reply
   • 06.04.2016 at 10:44 пп
    Permalink

    Доброго вечора!Прошу Вашої поради в такому питанні:я по професії оператор котельні,працював на різних котельнях :на газу,мазуті,дровах.Тож стаж уже 20 років.Питання таке:шукаю зараз роботу в Польщі по професіїї через інтернет,подаю резюме,чи є у мене якийсь шанс,чи можливо не варто морочити собі голову.В Польщі не був ніколи,закордонного паспорта немаю!?!?

    Reply
 • 25.12.2014 at 3:23 пп
  Permalink

  Дякую за в1дпов1дь

  Reply
 • 27.12.2014 at 12:50 дп
  Permalink

  Чесно кажучи, давно читаю ваші дописи! Але якось ніколи не доходило до коментування…
  По-перше, хочу сказати вам величезне спасибі за таку велику і важливу (потрібну) роботу!
  Зараз потрапив до Польщі (Краків) і на своїй шкурі відчуваю багато чого, про що ви писали…
  Можу сказати, що порада «триматися подалі від фірм посередників» — є ключовою у пошуку роботи! Дякувати Богу, я ні одній не платив гроші наперед. Щоправда і роботу так і не отримав….
  Зараз далі в пошуках — поки не дуже. Якщо би хтось щось підказав по роботі в Кракові, був би безмежно вдячний!

  Reply
  • 27.12.2014 at 9:12 дп
   Permalink

   Доброго дня, Романе
   Дякую за добрі слова в мій бік. Значить не дарма сиджу за компьютером вечорами )
   Важко щось порадити, бо я всім повторюю тільки одне: найпростіше шукати роботу через інтернет, вписавши у пошук запит [професія] praca krakow, де замість [професія] — пишете tynkarz, elektryk та інше.
   Але зараз нагадав, що мої знайомі шукали роботу ще й в кілька інших способів:
   1. Під приводом того, що не склалася співпраця із роботодавцем, який виготовив освядчення, звертаються до місцевого Urzadu Pracy , де досить привітні працівники консультують що до знаходження нової роботи. Щиро кажучи, я не пам’ятаю, що із того вийшло, але вже з’являється найменший шанс.
   2. Просто ходили по будовах, і розмовляли із начальниками будов, залишаючи роздруковані резюме.

   Правда, зараз мабуть важче всього шукати роботу, бо католицьке різдво, новий рік… всі відпочивають, але пробувати варто, бо сидячи вдома, нудьга розбирає так, що куди хочеш дівайся.

   Reply
 • 27.12.2014 at 1:06 пп
  Permalink

  В принципі буває і нудьга, але як правило вільний час конвертую у вивчення польської мови. Я не боюся роботи фізичної, але освіта у мене гуманітарна (навіть певно стидно казати хто я за освітою і яка остання професія в Україні була…) — якби сказав полякам, що шукаю будь-яку роботу з такою освітою, то покрутили би пальцем біля голови… Так що резюме у мене хороше, але не до будови чи іншої фізичної роботи…. Але то такі реалії нашої країни. В Ужонд поки також не варіант.
  Як гадаєте, чи варто подаватися на польські вакансії, з поганим знанням польської (розумію, читаю, але вільно поки не розмовляю)? Бо якось у дружини вроді справи ідуть краще (знає англійську і німецьку) і сподіваємося хоча б їй знайти гідну роботу.

  Reply
  • 30.12.2014 at 8:19 дп
   Permalink

   Романе, я коли їхав до Польщі, то CV у мене було теж надто хороше: головний енергетик, начальник відділу, директор. Нема чого соромитися, але у CV для простої роботи писати всю правду теж не варто — це беззаперечний факт. Я потім спростив все трішки, бо ж офіційного підтвердження достовірності інформації, яку містить моє резюме, ніхто не вимагав.
   У своїх поїздках, я зустрічав і вчительку історії, і начальника крупного відділу банку, і фотографів… саме цікаве, що мені найчастіше зустрічалися люди інтелегентні, хоча знаю, що багато простих роботяг теж їдуть до Польщі.
   Стосовно знання польської мови: не потрібно вільно розмовляти польською, достатньо тільки донести інформацію до людини, і для початку цього буде достатньо. Багато людей (в тому числі, і я), готують промови, роблять певні заготовки речень, використовуючи для цього словники та інтернет. Думаю, що вас за грати не посадять, якщо хтось в ужонді не зрозуміє, що ви шукаєте роботу. Принаймні, будете знати, як діяти наступного разу. В крайньому випадку, дружина англійською пояснить все, що потрібно. Пробуйте!

   Ось те, що вчите польську мову — це дуже добре, які матеріали ви використовуєте?

   Reply
 • 30.12.2014 at 11:08 пп
  Permalink

  Стосовно записок і «заготовок», то вже так пробував ))) Але от стосовно роботи — недоводилось, хоча і відсилаємо на вакансії резюме, мені ще ніхто не пропонував поговорити… Але то тільки тиждень, як тут + свята зараз (так себе заспокоюю).
  Стосовно вивчення мови, то штудіюю 1 частину «Hurra Po Polsku» + зошит до неї + аудіо. Паралельно читаю все, що потрапляє під руки польською мовою ))) і новини на польських сайтах. Розуміння мови є. Коли читаю — десь %80, а коли говорить поляк — %65-70… Проблема у тому, що не можу донести сам на іншій мові. Іноді мені здається, що мене сприймають як недорозвинутого )))
  З наступаючим, до речі Вас і ваших читачів! І вам і нам вшескего найлєпшего!

  Reply
  • 30.12.2014 at 11:22 пп
   Permalink

   Дякую за вітання, Романе.
   Хай Бозя вас береже, і посилає своє благословіння.
   Стосовно розуміння — це все добре, але ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно розмовляти щодня. В мене почався потужний прогрес, коли кожного вечора на кухні, після роботи, я балакав із поляком-ровесником про життя-буття. За тиждень, я відчув велику різницю, через місяць, все те, що я вчив я використовував на 100 відсотків (але це було вже через 6 місяців, після приїзду до Польщі)
   Отже, говоріть, говоріть і ще раз говоріть. Орієнтуєтесь по очах співрозмовника. Чим ширші, тим далі ви від порозуміння, і навпаки ))

   Reply
 • 30.12.2014 at 11:36 пп
  Permalink

  Скоро до нас на квартиру підселяться двоє поляків — то вже буде можливість вечорами говорити, як Ви кажете, про життя-буття )))

  Reply
 • 31.12.2014 at 7:24 пп
  Permalink

  Привіт усім :-) . Цікавлюся чи можна знайти хорошу роботу з першого разу(без вищої освіти чи спеціальних навичок). І чи обовязково знати польську мову для виїзду на роботу в Польщу?
  І ще…Хочу їхати до Польщі, але якось неохоче самому. Де можна знайти таких же людей які перебувають в пошуку роботи?

  Reply
  • 18.01.2015 at 4:15 пп
   Permalink

   Я теж як Ви шукаю сам роботу і хотів би поїхати

   Reply
   • 18.01.2015 at 5:53 пп
    Permalink

    Віталію, раджу написати Віктору особисто. Я не певен, що він підписаний на коментарі з мого блогу.

    Reply
 • 31.12.2014 at 10:25 пп
  Permalink

  Привіт, Вікторе
  1. Знайти ХОРОШУ роботу з першого разу — це досить складно, але без мови, без навиків — це фантастика.
  2. Якщо самому їхати не охота, то раджу пошукати по форумах, але можна і тут залишити окреме повідомлення. Може хтось відізветься )

  Reply
 • 02.01.2015 at 9:39 дп
  Permalink

  Доброго дня! Вітаю всіх з новорічними святами!!!! Дякую автору за статті і поради. Я також задумуюсь над роботою за кордоном. І також багато питань стосовно агентства працевлаштування, дуже не хочеться потрапити до якоїсь халепи. Можливо хтось може підказати перевірені КА на заході України. Буду дуже вдячна!!!!

  Reply
  • 02.01.2015 at 10:02 дп
   Permalink

   Доброго дня, Ольго
   Якщо вже мати справу із посередниками, тільки із водіями, які курсують між Україною та Польщею.
   Щоб не дублювати інформацію, даю посилання на моє повідомлення в іншому розділі:
   http://sirko.org.ua/robota-v-polshi-part4/#comment-13700

   Крім того, маю ще два номери, за якими можете запитатися якусь роботу:
   +48 788 502 248 (польський номер) — імені не запам’ятав, але чоловік сказав, що до нього можна звертатися із питаннями про роботу, українського номеру, на жаль не додумався записати
   067 453 3707 — Анатолій. Приємний і уважний водій, який завезе вас до Польщі, спробуйте і у нього запитати про роботу.

   Reply
   • 02.01.2015 at 1:51 пп
    Permalink

    Дякую!!!! Буду телефонувати))))

    Reply
    • 02.01.2015 at 3:43 пп
     Permalink

     Відпишитесь потім, що у вас вийшло. Бо й самому цікаво )

     Reply
     • 02.01.2015 at 6:06 пп
      Permalink

      Добре))) надіюся повезе))) або прийдеться їхати до сестри в Австрію. А Ви не плануєте допомагати людям з працевлаштуванням?

      Reply
     • 02.01.2015 at 6:17 пп
      Permalink

      Так якщо є можливість поїхати в Австрію, то навіщо Польща?
      Відразу треба туди їхати.

      Reply
 • 02.01.2015 at 6:27 пп
  Permalink

  Вона живе зі своєю сім’єю на зйомній квартирі, не дуже хочу з ними жити, тим більше чоловік в неї німець( це не те що українці.

  Reply
  • 02.01.2015 at 10:20 пп
   Permalink

   Ні, Ольго, я не планую допомогати із працевлаштуванням, бо це надто марудна для мене справа, якщо підходити із усією відповідальністю.
   Стосовно роботи в Польщі, то скажу — якщо є хоч найменша можливість поїхати на роботу в Австрію, то їдьте туди. Менше сил і часу згаєте.

   Reply
 • 07.01.2015 at 6:57 пп
  Permalink

  Христос народився! Славимо його!
  З святами Р1здвяними в1таю вс1х.
  Пане С1рко, чи маэте хоч якусь 1нформац1ю про роботу прибиральницею в мотел1? Можливо, хтось з Ваших знайомих мав таку роботу? Поляк платить 12 зл/ год., + прожив.+ харч., робити 10 год. в день. Ще пропонують теплиц1 — т1 ж умови т1льки 10 зл/год. Що краще? Дякую наперед за в1дпов1дь.

  Reply
  • 07.01.2015 at 10:26 пп
   Permalink

   Вас також з Різдвом! Щось мало віриться що 12 злотих платять. Ви вакансію від посередника знайшли?

   Reply
   • 08.01.2015 at 12:07 дп
    Permalink

    Так. Платна ваканс1я через укра1нця. А що, це забагато для тако1 роботи?

    Reply
  • 09.01.2015 at 6:37 дп
   Permalink

   Славімо його, Тетяно )
   Що до видів праці, то працювати у мотелі, то не рачки повзати у теплиці. Ті, хто працював на теплицях кажуть, що потрібно цілий день працювати на колінах, за високої вологості та температури. Висновки роботь самостійно.
   Стосовно вірогідності тих пропозицій, то 12 злотих на годину- то десь близько правди, але виглядає занадто звабливо. Потрібно уважніше і більш критично спілкуватися із тим хлопцем, бо й справді може бути, як ви й самі кажете:

   може й д1йсно, хлопчина заманюэ великою зарплатнею, а завезе на 1ншу роботу з 1ншою оплатою.

   Тому уточняйте, коли потрібно платити за його послуги, що буде, якщо він повезе на іншу роботу. Одним словом, то він має доказувати, що йому можна вірити, бо то він бере гроші за послуги.

   Reply
 • 08.01.2015 at 12:13 дп
  Permalink

  Я думаю, якщо поляк б1льше платить, то в1дпов1дно треба ц1грош1 «в1дпахати», грубо кажучи. Тому й питаю, чи н1хто не знайомий з под1бною роботою.

  Reply
  • 08.01.2015 at 6:04 дп
   Permalink

   Мені казали що зараз 7-8 злотих за годину платять. Я зараз сама шукаю роботу в Польщі.

   Reply
 • 08.01.2015 at 11:06 дп
  Permalink

  Моя знайома у Варшав1 миэ посуд в заклад1. Маэ 10 зл/год.

  Reply
 • 08.01.2015 at 11:10 дп
  Permalink

  А на рахунок 12 зл., може й д1йсно, хлопчина заманюэ великою зарплатнею, а завезе на 1ншу роботу з 1ншою оплатою.

  Reply
  • 08.01.2015 at 5:41 пп
   Permalink

   А за вакансію скільки він хоче грошей? Ви коли плануєте їхати?

   Reply
   • 09.01.2015 at 8:48 дп
    Permalink

    З дорогою 60$. 1ду сьогодн1, але на 1ншу роботу. За к1лька дн1в напишу, що 1як вийшло з роботою.
    Вам, пане С1рко, великий респект, що радите людям нав1ть по таких, здавалося б, др1бницях. Для мене особисто це дуже важливо. Дякую.

    Reply
    • 09.01.2015 at 9:02 дп
     Permalink

     Дякую на доброму слова, Тетяно
     Я так зрозумів, що ви маєте справу із водієм, який і документи зробить, і на роботу завезе.
     Судячи по ціні, половина суми — це вартість дороги, а друга частина — це власне послуги.

     Тримаю за вас схрещені пальці, і най Бозя допоможе у ваших починаннях )

     Чекаю добрих новин )

     Reply
    • 09.01.2015 at 10:26 дп
     Permalink

     Приєднуюсь до побажань пана Сірка!!!! Також цікаво що у Вас вийде з роботою. Бо сама я ще нічого не знайшла, на весні обіцяють.

     Reply
     • 09.01.2015 at 11:08 дп
      Permalink

      Пані Ольго, та пані Тетяно.
      З огляду на те, що ви являєтесь постійними дописувачками мого блогу, то пропоную вам підібрати собі картинки для аватарок (як от у мене, наприклад), які я із задоволенням розміщу для вас. Таким чином, буде відразу видно, що це саме ви пишете )

      Reply
 • 09.01.2015 at 12:09 пп
  Permalink

  Гаразд))) щось підшукаю

  Reply
 • 17.01.2015 at 4:10 пп
  Permalink

  Доброго дня, у звязку з складною ситуацією в Україні розглядаєм переїзд на роботу і проживання до Польщі. Дуже цікаво отримати відгуки та доречні пропозиції у нашому баченні такого кроку. Алгоритм наших дій виглядає так:
  1) Я чоловік з вищою освітою банківським стажем 10 років шукаю роботу фізичного працівника (офіційну) розглядаєм міста Краків, Варшава, Лодзь, Гданськ. Виїджаю , великі заробітки не шукаю їду фактично вчити мову, сам з західної України з польскою стикався читати можу розумію 50-60%.
  2) Працювати не більше 10 годин щоб могти вичтись. Якщо влаштовую робота шукаєм роботу для жінки ,але головне питання дитина 2,5 роки якщо у нас робочі візи вона виїхати з батьками може?? і чи є в даних містах якісь садки для наших дітей.
  3) Фінансова подушка є , якщо можна влаштувати дитину в садок знімаєм однокімнатну квартиру. Працюєм обоє, жінка знажє польську краще так як займалась з репититором.
  Головні 2 питання чи по робочих візах може виїджати діитина з батьками ,і хто стикався з садками для дітей які незнають ніякої практично мови…

  Reply
 • 19.01.2015 at 3:15 дп
  Permalink

  Добрий день!

  В зв’язку з втратою роботи та неможливістю зараз працевлаштуватися в Україні, вирішив спробувати попрацювати в Польщі. Досвід роботи маю в банківській сфері, але думаю, що навряд чи він мені допоможе при працевлаштуванні за кордоном. Вирішив спробувати освоїти якусь з робочих професій навики якої дозволять знайти кращу роботу, для цього хочу пройти курси в Україні. На даний момент пропозиція курсів досить різноманітна (зварювальник, електрик, машиніст крану і тп.). Взагалі планував вивчитись на електрика 5 міс. курсів, але ознайомившись з запитами роботодавців (досвід роботи та повноцінна освіта мін 2-3 роки технікуму) почав сумніватися в можливості знайти роботу з такими навичками. Чи не підкажете по своєму досвіду, яку спеціальність краще вибрати , щоб мати можливість самостійно знайти роботу в Польщі з мінімальним досвідом роботи по ній.

  Reply
  • 19.01.2015 at 3:57 пп
   Permalink

   Доброго дня, пане Олександре
   Варто чи не варто шукати — це залежить від того, наскільки рішуче ви налаштовані їхати, та що очікуєте від поїздки. Легко не буде — це я вам можу гарантувати, бо й справді, вік не грає вашу користь, та й польською не володієте.
   Раджу вам підійти до ситуації з іншої сторони:
   1. Визначити ціль поїздки: тимчасові заробітки чи постійні заробітки, із претензією на постійне проживання;
   Тимчасові заробітки — часто, тут не потрібно володіти особливою кваліфікацією, чи добре володіти польською. Достатньо мати потужне бажання та крепке здоров’я. Це робота в аграрному секторі, на лінія виробницва фабрик/заводів, загальні роботи на будові. Зарплата не висока, але за рахунок великої кількості годин, можна вийти на середній рівень заробітку поляків.
   Постійні заробітки — обов’язково потрібно добре володіти польською, бути спеціалістом, завляки чому, бути конкурентноздатним на ринку праці. Зарплата та умови праці ліпші, ніж на простій фізичній праці. Вільного часу та сил на такій роботі вам стане, щоб самостійно оформити документи на тимчасове проживання, а згодом можна і на постійне проживання подавати. Зараз процедура для того значно спростилася.
   2. Визначившись із першим пунктом, визначаєте і хід наступних дій: вивчення мови із паралельним пошуком роботи, вивчення умов підтведження кваліфікації (курси, тренінги) чи… просто шукаєте водія, який завезе на будову до Варшави, чи до фермерського господарства десь під Любліном.

   Я думаю, що не варто спокушатися на більш доступний варіант — заплатити гроші, і відразу поїхати. Підійдіть зважено до цього питання, відкинувши панічне бажання щось терміново міняти, тоді відповіді на більшість питань будуть лежати на поверхні.

   Reply
 • 19.01.2015 at 6:44 дп
  Permalink

  Доброго дня! Підскажіть будь ласка, як правильно при реєстрації на дату подачі документів у сервісному центрі заповнити графу «Дата планованого виїзду з Польщі», якщо запрошення на візу 180/360 ще не готове і буде робитися під дату візиту до сервісного центру. Чи цю дату можна підкорегувати в Анкеті? Анкета в електронному вигляді заповнюється лише для себе і подається роздрукована в день візиту до центру чи подається також в електронному вигляді заздалегідь до сервісного центру? Дякую.

  Reply
  • 19.01.2015 at 4:04 пп
   Permalink

   Доброго дня, Віталію
   Із візовим центром я мав справу лише раз. Записувався я по телефону, а саму анкету дівчата заповнили мені вже в момент подачі, звідки я можу зробити висновок, що ви маєте рацію. Анкету подаєте тільки в одному екземплярі разом із усіма документами.
   Іншого досвіду не маю, тобі більше сказати не можу.

   Reply
   • 20.01.2015 at 6:59 пп
    Permalink

    Дякую! До речі, чудовий Ваш сайт і за клопітку працю і час!

    Reply
    • 20.01.2015 at 7:35 пп
     Permalink

     Дякую, Віталію, за добрі слова )
     Буду вдячний за посилання у соцмережах на мій блог ;)

     П.С. Також буду вдячний за те, що поділитесь своїм досвідом у виготовленні документів у теперішніх умовах, бо я все розказую тільки із власного досвіду, а він не охоплює цілковито усі моменти, які можуть трапляються у людей )

     Reply
     • 20.01.2015 at 9:24 пп
      Permalink

      Як адвокат, раджу людям знайомитися з інформацією на офіційних сайтах посольства, консульств,візових центрів і Вашому сайті. Ви багато правду писали. Багато є шахраїв!

      Reply
     • 20.01.2015 at 9:27 пп
      Permalink

      Звичайно додам, «блох» Ваш чудовий!

      Reply
   • 21.01.2015 at 8:15 пп
    Permalink

    Люди якщо в електронці заходять на Ваш сайт, отже люди мають доступ до інтернету, а отже кожен може слідкувати за змінами у польському законодавстві, які посольство Польщі автоматично друкують на своїх сайтах укрмовою.

    Reply
 • 21.01.2015 at 8:06 пп
  Permalink

  1. Сірко це пес у мультику українському, Ви Сергій принаймні чи інше.Не личить людині з солідним сайтом сірком себе називати! 2. Зробіть контакти і ссилку нормальну на Ваш блох чи сайт, бо розділів багато, а контактів нуль не особистих, а електронних. Дянкуем.

  Reply
  • 21.01.2015 at 9:05 пп
   Permalink

   Я не надаю ніяких послуг, а тому і особистих контактів виставляти тут нема потреби.
   Крім того, не бачу потреби вам листувати. Якщо маєте якусь пропозицію, то викладайте її на сторінках мого блогу.

   Reply
   • 21.01.2015 at 9:19 пп
    Permalink

    Як звичайний читав не можу Ваш блох додати в соц сережах, собц фсірко суперечите, що просите,Зрлбіть так, щоб людім було легко ссилку давати Вашу!я не прав?

    Reply
 • 21.01.2015 at 9:22 пп
  Permalink

  Сайт удоскональте, людям даю знати sirko.org.ua, Вам раджу зробіть свій сайт доступнішим якщо самі просите ссилку зробити на нього!

  Reply
  • 21.01.2015 at 9:35 пп
   Permalink

   Не потрібно нічого розміщати.
   Дискут завершено.
   Якщо ви ще раз назвете мій сайт блохом, менід доведется вас заблокувати. Прошу мати це на увазі

   Reply
 • 21.01.2015 at 9:53 пп
  Permalink

  Ви самі слово ”блох» використали і я прав! Блокуйте, цеВаше право, якщо не помните,що пишете почитайте.Я людяп допомагаю від банкіу, не від доброго життя українці в Польщу їдуть рабами, а поляки, як Словаки і Угорці в в Европі пашуть.Угорщина дає громадянство, хто мову знає, в Закарпатті в нас половинна людей з паспортами Угорщини, шкода, що донецькі і мадяри і румуни і поляки за гроші,

  Reply
  • 21.01.2015 at 10:25 пп
   Permalink

   То ви вирішили запропонувати свої послуги в отриманні румунського паспорта?
   Навіщо тоді питалися про освядченє до Польщі?
   Створили б свій сайт, та жондили б там, як заманеться.

   П.С. Допомогати — це робити безкоштовно, на громадських засадах. Якщо ви адвокат, та отримуєте гроші за свої консультації, ведення справ, то це називається — робота ;)

   Reply
   • 22.01.2015 at 9:56 пп
    Permalink

    Ваш сайт чудовий:
    1. Доступно
    2. Зрозуміло
    3 Обективно тощо.

    Reply
    • 22.01.2015 at 10:07 пп
     Permalink

     Питайте, що знаю відповім! БЕЗКОШТоВНО!Ви надали безкоштовну інформацію і я можу надати таку

     Reply
    • 22.01.2015 at 11:20 пп
     Permalink

     Із усього списку, мені особливо сподобалося — ТОЩО )

     Reply
 • 22.01.2015 at 10:16 пп
  Permalink

  Погоджуюся з людьми у форумі, що Ваш сайт зрозумілий, аніж, решта незрозумілих сайтів.
  Респект-чітко, коротко, зрозуміло і доступно пересічному громадянину!

  Reply
  • 22.01.2015 at 11:24 пп
   Permalink

   Віталію, ваші повідомлення віглядають як спам.
   Якщо маєте щось сказати, що вкладіть вашу думку в одне повідомлення, для того, щоб усім було зрозуміло, що саме ви хочете нам донести.
   Стосовно того, що мій сайт вам сподобався — я зрозумів, можете не повторюватись.

   Reply
 • 22.01.2015 at 11:04 пп
  Permalink

  Хто оплатив квитанції сервісний центр, вони дійсні півроку!

  Reply
 • 23.01.2015 at 12:15 дп
  Permalink

  Як відомо Польща має ліміт у видачі робочих віз, тому зараз ажіотаж і черги. Повязано це з війною в Україні,бо робсила дешева, сподіваємось україніі гідно будуть скоро їздити в зону шенген без віз.Я живу Ужгород, де Словачинна 1км, де в дитинствііздив на велосипедітуди без віз.я оьіздив уиеччиеу, Египет,Ізраль’ а в Словаки неможу попасти.
  Єє.Угорці видають прикордоний рух з словаками важко

  Reply
 • 26.01.2015 at 7:06 пп
  Permalink

  Здравствуйте. Спасибо за ваши статьи, они очень помогают. На данный момент ищу работу в Варшаве, но нахожусь в Киеве. Ищу работу физическую так как польский только начала учить(но знаю английский, немецкий)). Так вот. Несколько работодателей откликнулись, но приглашение на работу боятся отправлять, хотят сначала пообщаться лично. Могу ли я поехать в Польшу по шенгенской визе на 2 недели, найти там работу и не выезжая, оформиться на работу официально и оформить визу типа Д? Я хочу сделать все легально и не хочу через посредников, а информации очень мало по таким вопросам….)

  Reply
  • 26.01.2015 at 9:32 пп
   Permalink

   Доброго вечора, Анастасіє
   Я робив так само, як і Ви.
   Спочатку поїхав по шенгенській на два тижні, повернувся і отримав своє перше Освядчення. Виготовив візу, та приїхав до праці.
   На жаль, зараз ситуація із чергами на отримання віз у польських консульствах такі скаженні, що можна по 2 місяці ловити місце у черзі.
   Не можу нічого порадити на рахунок отримання національної візи, без виїзду із Польщі.
   Хіба тільки можете завітати до Urzadu wojewodskiego, там вам зможуть підказати якийсь спосіб.

   Reply
 • 27.01.2015 at 2:08 пп
  Permalink

  привіт, Сірко!
  1) Перечитавши все на сайті, включно з коментами, (фуххх, осилив) про роботу в польщі, приєднуюся до подяк у Ваш адрес. Це справді величезна і потрібна робота. Саме звідси отримав ґрунтовну інфу, як працевлаштовуються українці в сусідній (і дружній?) польщі.
  До речі, пропозиція по сайту. Зустрічаються багато питань від користувачів, які час від часу повторюються. можливо варто винести такі у розділ FAQ? принаймні, я б так зробив. це полегшує роботу)
  Також маю питання:
  2) пінгую декілька днів дати на подачу. печалька((( чи реально , можливо хтось стикався, записатися через кол-центр на подачу документів не по території прописки і приналежності до свого ППВА (сам з ІФ), скажімо в луцький-тернопільський ППВА?
  3) освядченя не маю, тому шукаю будь-які можливості його отримати, навіть через посередників. буду дуже вдячний, якщо є контакти перевірених посередників. які можуть запропонувати реальну роботу і реальне освядченя під неї. а то потратитися на папірець і в результаті не мати роботи — зовсім не охота.

  Reply
  • 27.01.2015 at 9:13 пп
   Permalink

   Доброго вечора, Віталію
   «Дякую за дякую» (с) як кажуть шведи )
   1. Так, Ви праві — давно вже пора організувати список частих питань, думав над тим, але це тільки питання організованості. Потрібно сісти і зробити )
   2. Ось власне і відповідь на питання:
   правила реєстрації до візового центру
   Отже, можна подати документи до іншого візового центру, у разі, якщо ви маєте довідку із місця роботи, чи навчання (там перелічено). От тільки такого списку нема для візових центрів у Луцьку, Рівному, Тернополі.
   Я два тому спілкувався із працівницями call-centre, щодо черг у ППВА, які відносяться до Вінницького консульського округу, і там є вільні місця аж у середині КВІТНЯ!!!
   Було прийняте рішення: поставити сайт електронного консуляту у закладки, і щодня по кілька разів на день, перевіряю чи не з’явилися бува вільні місця для подачі документів. Відсутність вільних дат у консульстві зараз до 13 лютого. Приймаючи до уваги мій минулорічний досвід, можу сказати, що відкриються вільні дати на 20-ті числа (не раніше). Головне — не прогавити момент.
   3. Поки підказати нікого не можу, але спеціально для цього був створений розділ: http://sirko.org.ua/ogoloshennya/

   Reply
   • 28.01.2015 at 2:26 пп
    Permalink

    Дякую за коментарі!
    Власне це питання виникло через таку приписку — * Існує можливість подачі документів без попереднього запису до ППВА у Луцьку та Рівному.
    на
    візовий центр
    те ж саме і по Львову написано. однак на оф.сайті цієї приписки немає. тому можна зробити припущення про застарілу інфу…
    тоді виникає логічне запитання. скажімо, записався я у ІФ ППВА, потім знайшлася вільна дата швидше по часу у Льв або Уж. ну і звичайно, хочеться подаватися на ту вільну дату.
    Оф.сайт каже — * Для ППВА у Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Тернополі, Луцьку та Рівному змінити/відмінити дату можливо за 48 годин до призначеної дати подачі документів. Сказано за дату, але не за місто подачі!.. подзвоню, уточню на рахунок цього.
    Також спілкувався з декількома посередниками і зрозумів, чому освядченя роблять не під реальну роботу/вакансію. суть в тому, що пан поляк не буде чекати на виготовлення запрошення конкретно під тебе. йому, відверто, фіолетово, працюватиме у нього умовно Іванко, Петрусь чи Ганнуся. поляку потрібно вже — і все одно, хто це.
    «Приймаючи до уваги мій минулорічний досвід, можу сказати, що відкриються вільні дати на 20-ті числа (не раніше). » — маєте на увазі 20ті числа наступного місяця?

    Reply
    • 28.01.2015 at 5:35 пп
     Permalink

     1. Лінк на сайт я видалив, замінивши прінтскріном. Пояснюю чому:
     Сайт «стрьомний» до неможливості. Мало того, вигляд дивний, та ще й невідома яка реклама, невідомо якої фірми (показав стрілками на зображені). Одним словом, я не брав би до уваги інформацію розміщену на сайті.
     2. Стосовно комбінацій із записами до візових центрів, які відносяться до різних консульських установ — про це сказано на офіційному сайті (у попередньому повідомленні зобразив на прінтскріні) візового центру VFS.
     3. Що до освядчення не «під роботу». Вперше таке чую, бо хлопці, що возять людей до праці, і допомогають із документами, від того ж працедавця привозять запрошення.
     4. «Минулорічний досвід» -ось, власне, і він: http://sirko.org.ua/reyestratsiya-anketi-v-konsulstvi-respubliki-polshha-doslid/

     Reply
     • 28.01.2015 at 5:56 пп
      Permalink

      1- та от я хотів вкласти скрін — не знайшов , як то маю зробити(( хіба що через тег ?
      2 — відзвонюся в ППВА. якщо справді так можна комбінувати — відпишу.
      3 — не думаю, що я щось не так зрозумів при спілкуванні. декілька людей мене так «обрадували», освядчення для візи, а потім шукай собі роботу.
      4 — цікаві і корисні спостереження. беру на замітку.

      Reply
      • 28.01.2015 at 7:22 пп
       Permalink

       1. Стосовно скріну — це ніяких претензій, то мій клопіт. Просто сайт дивний, тому вирішив на нього беклінк не робити.
       2. Теж із нетерпінням чекаю новини, бо вже на одну картку поповнення КС побалакав із працівниками Візового центру. Добування інформації коштує грошей )))
       3. Ну, зате чесно признаються. Бо я думав, що йшлося про комбінації… Часто стається у фірм-посередників, що беруть за послуги, як із роботою, а маєш тільки візу… 150-200 євро за піврічну візу до Польщі, то задорого
       4. Ще є одне спостереження, але мабуть вже не таке актуальне:http://sirko.org.ua/yak-ya-reyestruvavsya-do-vizovogo-tsentru-respubliki-polshha-u-svoyemu-misti/

       П.С. До речі, якраз зараз використовую саме той метод «полювання» на вільні дати у консульстві. За сьогодні я вже разів 8 чи 10 перевіряв дату. І так — щодня )

       Reply
 • 28.01.2015 at 10:23 пп
  Permalink

  Доброго вечора, п. Сірко. Я Ваш земляк, теж електрик, живу зараз у Хмельницькому. Хочу поцікавитися конкретно по нашому місту.
  1. Куди швидше подавати документи на візу в косульство чи у візовий центр і де він у нас знаходиться?
  2. В мене є варіант отримати запрошення і зробити самому візу Д чи не потрібно ще якогось контракту від роботодавця? Який повний перелік документів має бути з собою?
  3. Як діяти, якщо при прибутті виявиться, щозапрошення липове? Зрозуміло, що шукати роботу самотужки, але коли на руках опиниться нове реальне запрошення (освядчення) чи потрібно перетинати кордон і оформляти нову візу. Який взагалі алгоритм дій в такому випадку?
  4. Якщо я опинився у Польщі без конкретного місця проживання і роботи, де краще шукати оптимальне житло, як організувати мобільний зв»язок та інтернет?
  Величезне дякую.
  P.S. Якщо буде нагода, може поспілкуємося за кавою в нашому місті?

  Reply
  • 02.02.2015 at 12:12 пп
   Permalink

   Доброго дня, Ігоре
   1. З 12 січня 2015 року ППВА в Хмельницькому буде знаходитись за адресою: вул. Водопровідна 75/2. (с) Подаватися до візового центру простіше, але вільні місця зараз тільки на початок травня. У консульстві вільні дати ближче, але менш досяжні, бо спіймати їх майже неможливо. Вибір за вами.
   2. Для отримання національної візи потрібно мати закордонний та внутрішній паспорт, освядчення/зезволення, страховий поліс. Додаткові документи не вимагаються
   3. Запрошення «липове» — це якщо вам не відкриють візу по ньому. Якщо відкрили — значить нормальне. Якщо йдеться про те, що ви не матимете роботи у того працедавця, який виготови запршення, то потрібно починати шукати роботу усіма можливими методами. В разі знаходження нового працедавця, достатньо, щоб він зареєстрував нове освядчення під діючу візу. Виїжджати нікуди не потрібно в такому разі
   4. Ночліг можна завжди знайти у таких місцях:
   http://sirko.org.ua/shho-take-hostel-ta-yak-znayti-desheve-zhitlo-v-polshhi/
   Вай-фай там безкоштовний, але дуже повільний. Раджу взяти із собою GSM модем та використовувати якогось із мобільних операторів, що пропонують послуги інтернет-звязку. Спеціально ніколи не шукав, бо всюди, де я жив — був нормальний вай-фай звязок (за виключенням хостелю)

   П.С. Все спілкування із читачами да дописувачами блогу я веду тільки на сторінках сайту.

   Reply
 • 29.01.2015 at 3:13 пп
  Permalink

  Отож, ділюся інфою, що вдалося дізнатися. до речі, досить швидко додзвонився в колл-центр)
  1- попередньо зарезервовану дату подачу документів в ППВА справді можна змінити, якщо скажімо з»являється вільна дата швидше. не впевнений щодо термінів, бо якщо тільки згідно цього «* Для ППВА у Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Тернополі, Луцьку та Рівному змінити/відмінити дату можливо за 48 годин до призначеної дати подачі документів», то така маніпуляція не сильно впливає на картину. таку зміну потрібно робити через колл-центр , вказавши свої паспортні дані і код з квитанції про оплату! логічна дилема виникає — чи варто чекати і пінгувати, в надії виловити швидку дату, питання.
  2- якщо попередньо зареєстрований заявник бажає змінити місто подачі доків на інше в межах свого консульського округу — без проблем, тільки потрібно оплатити НАНОВО сервісний збір. тобто потрібна буде нова квитанція про оплату по іншому ППВА. чи є сенс в тому — хай кожен вирішує сам.
  3- сервісний збір дійсно сплачується перед відвідуванням ППВА! обов»язково прослідкувати, аби на касі вказало точно дані, як в паспорті. за 24год можна реєструватися на подачу доків, як і написано в коменті http://sirko.org.ua/robota-v-polshi-part4/#comment-16411
  ну от якось так.. сподіваюся, інфа буде комусь корисною;)

  Reply
  • 02.02.2015 at 12:33 пп
   Permalink

   Дякую за інфу, Віталію
   А як щодо реєстрації за межами свого консульського округу? Щось дізнались?

   Reply
   • 02.02.2015 at 6:36 пп
    Permalink

    не уточнював. спитався тільки, де я з франківською припискою можу подавати. — львів, іф, ужгород, тобто в межах консульского округу.
    п.с. не можу знайти коментар (здається, я тут його бачив) про наявність двох відкритих віз різних категорій і різних країн.

    Reply
 • 06.02.2015 at 3:55 пп
  Permalink

  Доброго дня! дякую за вашу працю, знайшла багато цікавого для себе. В мене таке питання в Україні я медсестра маю досвід роботи 3 роки ( посвідчення масажиста практики вистачає) бажаю поїхати на заробітки до Польщі, вивчаю мову . Однак не знаю чи потрібно перекладати диплом з коледжу? з вакансій хотілось би щось по догляду за хворими бо не думаю що потягну важку фізичну працю.

  Reply
  • 08.02.2015 at 10:32 дп
   Permalink

   Доброго дня, Mariya
   Я знаю, що багато наших жінок взагалі без будь-якої медичної освіти, працюють у поляків доглядальницями літніх та неповпносправних людей. Точно знаю, що вміння робити масаж — це великий плюс.
   Якщо ви захочете працювати офіційно у Польщі за спеціальністю, то скоріш за все, доведеться проходити якесь навчання, бо підтвердження медичної кваліфікації — то досить складна справа, як мені відомо.
   Сміливо починайте шукати роботу по догляду: opiekunka osoby starszej lub opiekunka do dziecka, а далі буде видно як вам ліпше діяти.

   Reply
   • 23.04.2015 at 11:34 дп
    Permalink

    Сірко дуже вам вдячна за допомогу!!! Ви робите колосальну роботу, дякую що ви є!!!)))

    Reply
 • 10.02.2015 at 8:46 пп
  Permalink

  Доброго дня! Дуже дякую, пане Сірко, за Ваш сайт. Ви робите велику справу. На багато питань, які мене цікавили, я знайшла відповідь. У мене теж історія, подібна до багатьох: відпрацювала пів року на заводі, дали мені запрошення від воєвуди, зробила візу. А тепер телефоную на той завод, а вони кажуть: нема роботи, працюють по вісім годин, людей не набирають. Я знаю, що якщо я на протязі трьох місяців не перетну кордон, запрошення анулюється. Два місяці вже пройшли. Тепер не знаю, що робити. Шукаю відповіді на Вашому сайті. Ще раз дякую Вам.

  Reply
 • 17.02.2015 at 4:21 пп
  Permalink

  Доброго дня пане Сірко. Мене звати Михайло, хотів б щоб ви дали мені будь ласка пораду. В вас більше досвіду про Польщу. Можливо допоможете;).
  Пропонують мені зараз легальну роботу в Польщі на столярці(я сам столяр) зарплата як всюди 9 10 злотих.проживання за їхній рахунок. Цікавить чи вигідно мені буде їхати ,якщо забрати всі витрати на їду і на різний побут.В мене зарплата у Львові 5000 грн. І чи вартує їхати далеко від сімї ,чи не получеться так що працюєш як кінь а в кінцевому результаті привезеш не сильно більше. Дякую за відповідь. Можливо зможете мені підсказати. Дякую

  Reply
  • 17.02.2015 at 6:30 пп
   Permalink

   Доброго вечора, Михайле
   Працювати доведеться багато і тяжко — це без варіантів. Норма, то 10 годин/6 днів на тиждень, то в середньому 240-260 год/місяць. При хороших розкладах, до 2500 злотих на місяць ви зможете заробити. Мінус харчі 500-600 злотих, мінус якісь речі 100-150 злотих, не знаю як із проїздом, але то ще мінус 100-150.
   Отже, якщо житло надають, то до 1500 злотих на місяць можна буде відкласти. Рахуйте по курсу, чи вигідно вам чи ні.
   Якщо житло не дадуть, то на кімнату доведеться витратити від 500 до 700 злотих.
   Це все, що мені відомо

   Reply
 • 17.02.2015 at 9:34 пп
  Permalink

  Всім моє вітання!
  Так як через посередників роботу зараз практично нереально знайти хотів би спитатися поради як краще поступити. Знання мови на мінімальному рівні, як у мене так і в дружини, але у нас є відкриті візи. В яке місто варто податися для самостійного пошуку роботи, і чи так варто ризикувати? тобто де менше безробіття? Буду вдячний за любу підказку чи допомогу

  Reply
  • 17.02.2015 at 10:36 пп
   Permalink

   Доброго вечора, Олександре
   Скажіть, а чим не підходить вам спосіб, який описаний у статті?

   Reply
   • 18.02.2015 at 9:04 дп
    Permalink

    Доброго дня!
    Пане Сірко, я Вам дуже вдячний за пророблену Вами роботу на сайті, він для мене став путівником на теренах переїзду в Польщу. Варіант описаний в статті дуже хороший і я якраз хочу таким методом шукати роботу. Просто є ймовірність закриття кордону а тоді про виїзд можна забути.

    Reply
    • 19.02.2015 at 7:23 дп
     Permalink

     Доброго дня, Олександре
     Дякую за дякую (с) )))
     Так, кордони можуть зачинити, але навіть якщо й так, то це не навічно, тому не варто передчасно хвилюватися. Шукайте роботу, вчіть мову, якщо прямувати до мети, не відволікаючись на страхи, то шлях стає легшим і коротшим.
     Не хвилюйтесь, все буде ДОБРЕ!

     Reply
   • 21.12.2015 at 11:48 дп
    Permalink

    Доброго дня пане Сірко. Я хочу від Вас поради і відповідей на мої запитання. Я попався на пореднику, маю 2 відкази в консула у Вінниці, на роботу в Польші. Багато кажуть, що вже безнадійна справа получити польську робочу візу. Після вже мені порадили Ваш сайт, де дізнався багато чого. Зараз шукаю варіанти з запрошеням із самої польші. зараз попадаються все за гроші (то є посередники?), а є що за гроші, але частина із зарплати в польші. Хто що підскаже? Бо хочу працювати там, так як наші реалії мене не влаштовують, то згоден вже там на різне. Але зараз не вдається, тому прошу поради. Буду вдячний за поради.

    Reply
    • 21.12.2015 at 12:22 пп
     Permalink

     Юра, якщо вам пропонують запрошення (освядчення) за гроші — то це і є посередники, і тоді нема ніяких гарантій що воно справжнє і вам відкриють по ньому візу, бо насправді освядчення має бути безкоштовним. Щоб отримати його самостійно від роботодавця вам потрібно в першу чергу знайти самого роботодавця в Польщі, який погодиться зробити освядчення та відправити його вам в Україну, почекати кілька місяців доки ви відкриєте робочу візу та приїдете до нього працювати. Як показує практика сподіватися на такий варіант то марна справа, адже роботодавці не хочуть цим займатися, їм краще через агенцію найняти працівників. Хіба що ви спеціаліст у якісь вузькій галузі, тоді роботодавець може і погодиться. Отже, якщо не хочете зв’язуватись з посередниками то у вас є кілька варіантів: 1. Шукати працю на польських сайтах з оголошеннями, відправляти своє резюме та чекати відповіді від роботодавця. 2. Якщо маєте польське коріння — отримати Карту Поляка — тоді вільно зможете працювати в Польщі без усяких запрошень. 3. Спробувати поступити в польську поліцеальну школу та відкрити національну візу як учень — по такій візі можна буде легально працювати у Польщі. Можливо ще хтось підкаже якісь варіанти.

     Reply
 • 18.02.2015 at 11:12 дп
  Permalink

  Добрий день!Ходять слухи,що з 1-го березня буде закритий кордон,чи правда це!?

  Reply
  • 19.02.2015 at 7:30 дп
   Permalink

   Доброго дня, Дмитре
   Ніхто того із простих людей не знає… так чи інакше, нас не «замурують» навічно, а лише поки не стабілізується ситуація в країні.

   Reply
 • 19.02.2015 at 10:36 дп
  Permalink

  Дзенькі!)І ще маю питання,чи це правда,що якщо ще 2 місяця по національній візілишається
  ,на роботу не пустять на кордоні!?

  Reply
  • 19.02.2015 at 11:56 дп
   Permalink

   Освядчення дійсне протягом 3 місяців. Після чого вважається недійсним. Тому сидіти не варто — їдьте.
   Інакше, доведеться виготовляти нове освядчення під ті дати, що у візі.

   Reply
 • 20.02.2015 at 1:31 дп
  Permalink

  Доброго дня!
  Шукаючи роботу Польщі зіткнувся з тим що в основному фігурують ваканції для «pracownik fizyczny» де потрібно реально тяжко працювати і в різних умовах . Я бармен — барист мені подобається дана професія і я хочу працювати саме в такій сфері.Так як ресторанний бізнес дуже добре розвинутий в Польщі є багато ваканцій ,а так як я не маю досвіду роботи за кордонном , хотів би дізнатись вашу думку в слідуючих питаннях :
  — Як краще шукати дану ваканцію?
  — Що вийде з того якщо зняти квартиру або кімнату в Польщі і безпосередньо на місці займатись пошуками роботи?(боюсь поїхати та приїхати нізчим)
  -Як відносяться поляки в плані роботи до українців?
  * Мову зарез вчу і покрайній мірі вже розумію що вони говорять та що написано ,елементарну базу знаю.
  Що порадите в даній ситуації?Є відкрита віза та велике бажання працювати

  Reply
  • 20.02.2015 at 9:03 пп
   Permalink

   Доброго вечора, Денисе
   Без вільного володіння польською, боюся, що вам не вдасться влаштуватися на добру роботу.
   Мало розуміти, чи вживати елементарних слів, потрібно знати термінологію, вміти спілкуватися із клієнтами, можливо й вести якусь документацію.
   Як шукати роботу в Польщі, і всі правові моменти описані у відповідному розділі:
   http://sirko.org.ua/category/pracya-v-polshhi/page/5/
   Раджу читати все по черзі.
   До українців, так само, як і до інших іноземців, поляки ставляться шанобливо, коли ті добре розмовляють польською. У цьому я пересвідчився на власному досвіді.
   Стосовно пошуків роботи на місці, знімаючи квартиру, то тут варто орієнтуватися на власні можливості:
   — скільки часу ви можете залишатися без роботи (йдеться про запас грошей)? Бо потрібно знайти роботу + дочекатися першої зарплатні.
   — наскільки добре ви можете презентувати себе, якщо вас запросять на співбесіду?
   — наскільки добра у вас витримка і рішучість? Часом доводиться приймати вольові та незаплановані рішення, йдучи до мети.

   Я раджу шукати роботу, ще будучи в Україні, та вивчаючи польську. Пошуковий запит: barman praca warszawa (або інше велике місто).
   Ось що я знайшов за 30 сек:

   Do baru bistro Seta Meta Galareta przy ulicy Mazowieckiej w Warszawie, poszukujemy do pracy barmanów.
   Potrzebujemy osób energicznych, dyspozycyjnych, potrafiących pracować w zespole i zaangażować się w wykonywaną pracę.
   Poczucie humoru i łatwość nawiązywania kontaktów mile widziane.
   Doświadczenie nie jest wymagane.
   Oferujemy pracę w młodym, zgranym zespole.
   Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem. Zastrzegamy, że odezwiemy się jedynie do wybranych osób.

   Zatrudnimy od zaraz osoby na stanowisku barmana (mężczyźni i kobiety). Od kandydata na barmana oczekujemy doświadczenia min 1 rok pracy jako barman, znajomości alkoholi i drinków, znajomości jęz. angielskiego, uczciwości, sumienności, dobrej prezencji, komunikatywności, operatywności, umiejętności pracy w stresie i pod presją czasu, chęci do pracy. Praca na etat głównie w weekendy. CV z aktualnym zdjęciem na adres email. Telefonicznie codziennie po godz 20-tej na numer 695 43 99 86 lub osobiście w klubie codziennie po godz 20-tej.

   Reply
 • 22.02.2015 at 11:23 дп
  Permalink

  Шукаємо з чоловіком роботу в Польщі. Обоє за професією зубні техніки. Чоловік володіє польською мовою.

  Reply
 • 22.02.2015 at 7:46 пп
  Permalink

  Чим я можу вам допомогти?

  Reply
 • 23.02.2015 at 3:31 пп
  Permalink

  Доброго дня!Я инвалид 3 групи-на лiвiй руцi-но виконую ризну фiзичну працю-чи зможу я знайти роботу в Польщi.Дякую за вiдповiдь

  Reply
  • 23.02.2015 at 6:17 пп
   Permalink

   Доброго дня, Сергію
   1. Нічого не знаю про роботу в Польщі для інвалідів, казати нічого не стану. Знаю, що у більшості випадків, потрібні фізично крепкі та здорові люди, які можуть багато працювати.
   2. Звичайно є, вакансія називається: Pracownik Ochrony, Ochroniarz
   3. Щодо карти поляка і праці по ній, я не маю досвіду. Ліпше консультуйтесь у консульстві.

   Reply
 • 23.02.2015 at 3:34 пп
  Permalink

  можливо е така вакансия-охоронець-сторож в Польщi

  Reply
 • 23.02.2015 at 3:40 пп
  Permalink

  Cкажiть будь-ласка а видкривати визу по Карти поляка(мета робота)що краще вказувати в анкети

  Reply
 • 23.02.2015 at 7:50 пп
  Permalink

  дуже дякую за видповиди

  Reply
 • 24.02.2015 at 8:06 пп
  Permalink

  Не получается подати оголошення про пошук роботи на Gumtree-обираю потрибну категорию а продовжити не активне-що порадите?

  Reply
 • 25.02.2015 at 1:41 дп
  Permalink

  Доброго дня, пане Сірко ) З задоволенням читаю Ваш Нотатник, занотовую для себе основні моменти. Адже є нестримне бажання (і необхідність) підкорити Польщу. Виникло декілька запитань:

  1. Скажіть будь ласка, чому на сайті gumtree в оголошеннях відсутня інформація про заробітню плату? яким чином дізнатись про неї?
  2. яка у Вас є інформація про Древну гуртовню Dombal ? від них є кілька вакансій.
  3. чи є якісь взірці правильного (як граматично, так і психологічно) заповнення польською резюмешки (CV )? Заздалегідь дякую за відповіді )
  З повагою, Олександр

  Reply
  • 25.02.2015 at 7:26 дп
   Permalink

   Доброго ранку, Сашко
   1. На сайті gumtree, та й на інших польських сайтах, в переважній більшості, не вказується зарплатня. Таку саму картину можна помітити й у Швеції, та інших європейських країнах. Чим це викликано — мені не відомо. Про величину майбутньої ЗП можна дізнатися тільки в ході співбесіди. Саме так в мене і було.
   2. Нічого не знаю про цю гуртовню.
   3. Раджу копнути глибше у розділі РОБОТА В ПОЛЬЩІ, там я описував увесь свій досвід: http://sirko.org.ua/robota-v-polshi-part6/

   Reply
   • 25.02.2015 at 11:02 дп
    Permalink

    дуже дякую за відповіді ) штудіюю тему далі )

    Reply
 • 25.02.2015 at 1:20 пп
  Permalink

  Доброго Дня. Випадково потрапила на ваш сайт і він мені дуже сподобався. Хотілося б знайти роботу в Польші. Знаю агенства які пропонують свої послуги з пошуку роботи за 100 євро. Проте не дуже їм довіряю і звернуся тільки у крайньому випадку.
  Підскажіть чи реально знайти роботу фактично не знаючи польської мови. І яка на Ваш погляд оптимальна заробітня плата для працівника за годину. на gumtree багато роботодавців пишуть що для того щоб вони прийняли на роботу потрібно дозвіл на роботу в Польші. І деякі пропонують вирішити це питання . Чи можна вважати що їхні послуши будуть платні ?
  Завчасно дякую за відповідь. Хорошого Дня

  Reply
  • 25.02.2015 at 3:18 пп
   Permalink

   Доброго дня, Наталю
   Без знання мови, знайти роботу в Польщі дуже складно. Крім того, якщо навіть і вдасться влаштуватися на роботу без польської, то зарплатня і ставлення будуть бажати ліпшого.
   Середня ЗП наших заробітчан від 6 до 8 злотих на годину, часом буває і 10-12 злотих/год, але це вже кваліфікована робота із знанням мови.
   Стосовно працедавців, які хочуть, щоб ви мали право на роботу (не обов’язково отримувати дозвіл на роботу — Zezwolenie na prace, бо достатньо тільки Oswiadczenia), то вони ліняться піти до місцевого Управління праці, щоб за годину зробити вам те Oswiadczenie (наші люди чомусь називають його запрошенням), і ви могли б вже виробляти візу із правом на роботу.
   Ті працедавці, які пропонують вирішити питання із паперами, то потрібно із ними спілкуватися, бо що можна в цілому казати, якщо потрібно розглядати кожний конкретний випадок. Але це добре, якщо поляк візьметься за документи — це свідчить, що він хоч трохи дбає про своїх працівників, принаймні — зацікавлений у тому, щоб ви приїхали.

   Reply
 • 25.02.2015 at 8:16 пп
  Permalink

  Доброго вечора, підкажіть будь-ласка, в яку приблизно суму коштів потрібно мати, щоб розпочати підготовку документів для поїздки в Польщу на роботу. Дякую.

  Reply
  • 25.02.2015 at 8:42 пп
   Permalink

   Доброго вечора, Тетянко

   Залежить, як ви підійтеде до справи.
   Наскільки мені відомо, то вартість пакету документів, разом із постановкою на чергу у ППВА, до цього часу коштувало біля 2500 грн + 18,5 євро за послуги самого ППВА
   Якщо «запрошення» отримаєте від працедавця, то потрібно буде тільки оплатити страховий поліс (200-300 грн) і послуги ППВА (18,5 євро)
   У разі подачі документів прямо до консульства, то оплачувати послуги ППВА не потрібно. Це безкоштовна процедура.

   Reply
   • 25.02.2015 at 9:23 пп
    Permalink

    Дякую за відповідь, на перший погляд гроші не високі, але якщо трішки за та трішкі за се… то воно й підзаокруглиться….Думаю розпочати з пошуку через посередників, досвіду закордонних поїздок не маю взагалі, мовою не володію… а за Тетянко, окреме- дякую))))

    Reply
    • 25.02.2015 at 9:28 пп
     Permalink

     Пам’ятайте, що із собою на перший час, потрібно мати суму грошей, яка дорівнює принаймні одному середньому місячному заробітку (1500 zl), а ще ліпше — х2.
     Не обов’язково ці гроші витрачати, але багато негараздів (відсутність роботи певний час, затримки по ЗП і т.д.) переживати набагато легше.
     На перших порах, я позичав гроші, поки сам не назбирав потрібну суму для подальших поїздок.

     Reply
 • 25.02.2015 at 11:32 пп
  Permalink

  Доброго дня пане Сірко,мене цікавить інформація про польські фірми по працевлаштуванні за кордоном(Німеччина),чи можна їм довіряти ?Надіюсь,що там не такі хапуги і злодії як у нас.Зокрема можливо щось знаєте про агенцію п.Lewandowska.Дякую за Вашу роботу.

  Reply
 • 26.02.2015 at 9:31 дп
  Permalink

  Доброго дня!Пiдкажiть будь-ласка як подати оголошення про пошук роботи на Gumtree-дякую за вiдповiдь.

  Reply
  • 26.02.2015 at 9:44 дп
   Permalink

   Доброго дня, Петро
   Ніколи не подавав оголошення на gumtree, тому допомогти нічим не можу.
   А вам недостатньо тих вакансій, що висвітлюються у пошуку?

   Reply
 • 26.02.2015 at 12:38 пп
  Permalink

  Добрий день пане Сiрко а можливо знайти роботу в Польщi роботу-представника вiд польскои фiрми для переговорiв з украiнськими-росiйськими фiрмами (в загальному так сказав)без вищоi освiти iз знанням роботи на ПК.Дякую за вiдповiдь)

  Reply
  • 27.02.2015 at 10:17 дп
   Permalink

   Доброго дня Руслане (Петре, Миколо, Сергію)
   Перед тим, як я дам вам відповідь, поясніть мені, чому ви за кожним разом під новим ім’ям?

   Reply
 • 27.02.2015 at 8:17 дп
  Permalink

  Доброго дня,п.Сірко.

  Я також хочу попросити у Вас поради.Підкажіть,будь-ласка,п.Сірко,як і куди в Польщу відпавити своє резюме.Колись я вже працював в Польщі на протязі п’яти років на будівельній фірмі м.Любліна.Можу вільно спілкуватися польською,написати резюме-не проблема.Віза через пару днів буде,конкретного місця праці поки-що не маю.
  Наперед ДЯКУЮ .

  Reply
  • 27.02.2015 at 3:04 пп
   Permalink

   Привіт, Ромчику )))
   Jestem bardzo zdiwiony z tego powodu, ze Pan dobrze rozmawia po polsku, ale szuka porady na ukrainskych stronach internetowych.
   Vakansji potrzebnie szukac na takich stronach: http://sirko.org.ua/robota-v-polshi-part6/

   Крім того, в цій статті детально описано, як шукати роботу, навіть без особливого знання мови, чим вам не підходить цей спосіб?

   Reply
 • 27.02.2015 at 11:50 пп
  Permalink

  Зарабатывать – это Просто!
  Доброе время суток! Я предлагаю РЕАЛЬНО ДЕЙСТВУЮЩУЮ СИСТЕМУ ЗАРАБОТКА В ИНТЕРНЕТЕ при минимальных (22грн.) начальных затратах. Я предлагаю Вам вещь, к которой и сам относился поначалу скептически. Но в отличие от многих подобных предложений – ЭТО ДЕЙСТВИТЕЛЬНО РАБОТАЕТ!
  [ВИДАЛЕНО АДМІНСТРАТОРОМ]

  Reply
  • 28.02.2015 at 7:25 дп
   Permalink

   Василю, я категорично проти пірамід будь-якого типу, тому повний текст повідомлення я видалив.
   Від себе додам, якщо ви так захоплююєтесь розбудовою пірамід, то раджу зайти на форум http://www.mbell.info/forum/viewforum.php?f=59, там ви зайдете цільову аудиторію )

   Reply
 • 28.02.2015 at 11:54 пп
  Permalink

  Пане Сірко, як зазвичай гроші на перший час побиту у Польщі зі собою возять, готівкою, чи можливо є карта якогось українського банку, де мінімальна комісія за зняття готівки у Польщі?

  Reply
  • 01.03.2015 at 10:21 дп
   Permalink

   Андрію, я консерватор по своїй натурі, а тому гроші беру із собою у вигляді готівки.
   Карта теж не буде зайвою, але для отримання зарплатні, всеодно доведеться відкривати картковий рахунок у польському банку.
   Скажу вам щиро, що після перегляду фільму «Дух времени» (Zeitgeist), я став ще менше довіряти банкам, і тримати там гроші )

   Reply
 • 02.03.2015 at 3:41 пп
  Permalink

  Доброго дня! Я хотів би запитати, чи реально виїхати, зробивши візу, а роботу шукати на місці…. Чи яка там процедура, так як не охоче башляти посередникам

  Reply
  • 04.03.2015 at 10:25 дп
   Permalink

   Доброго дня, В’ячеславе
   Можливо все, але багато залежить від того, наскільки добре ви володієте польською, чи вмієте домовлятися із людьми, наскільки сильна витримка, та скільки ви маєте із собою грошей (дуже важливий момент!).
   Будете мати конкретні питання, звертайтесь!

   Reply
 • 02.03.2015 at 5:25 пп
  Permalink

  Хвірма «BMZ lewandowska» по Польській візі може влаштувати в Германію, як Ви думаєте?
  ЇЇ послуги приблизно 1800 злотих
  Ця організація згадана вище

  Reply
  • 04.03.2015 at 10:22 дп
   Permalink

   Якщо вмотивувати людей, то можливо все.
   ПОтрібно спілкуватися із представниками фірми, і тоді вже аналізувати сказане.

   Reply
 • 02.03.2015 at 6:57 пп
  Permalink

  Хото є на сайті, підкажіть організацію, яка дійсно зможе допомогти з працевлаштуванням по Польській візі десь далі чим Польща!
  Дякую!

  Reply
  • 03.03.2015 at 9:35 пп
   Permalink

   Можете не гукати, тут таких нема )

   Reply
 • 03.03.2015 at 6:35 пп
  Permalink

  Доброго дня! На вашу думку є сенс відкривати візу для переселенців 90/180 і шукати якусь неофіційну роботу?( по цій візі не можна працювати наскільки я знаю)

  Reply
  • 04.03.2015 at 10:02 дп
   Permalink

   Доброго дня, Павле
   Якщо суто по правилах, то ліпше робити національну візу, яка дає право на роботу і т.д.
   Але зважаючи на ситуацію скажу, що я використовував би всі доступні засоби )

   Reply
 • 04.03.2015 at 12:18 дп
  Permalink

  Навіть і не знаю як описати, роботи по місцю поки немає, але є можливість зробити першу візу на 1-2роки 90/180, мови не знаю, вища освіта, стажу як завжди немає і думаю як би почати своє знайомство з Польщею, гроші на перші місяці перебування є, навіть пішов би на якісь курси

  Reply
 • 04.03.2015 at 3:01 пп
  Permalink

  А Ви можете десь поцікавитись про правильність роботи цієї організації? «BMZ lewandowska» м. Млава.
  Вони просять 1800 злотих за влаштування в Герм. Потрібно до них приїхати, підписати, сплатити, і чекати днів 10.

  Reply
  • 04.03.2015 at 8:12 пп
   Permalink

   Ігоре, я такими речами не займаюсь.

   Reply
 • 05.03.2015 at 10:57 дп
  Permalink

  А якщо я дам координати цієї організації, Вам сисьно складно буде з ними поговорити і вичислити?
  Я Вам довіряю і буду дуже вдячний!

  alexended скайп — я спілкувався з цим
  bmz.agencia скайп

  Reply
  • 05.03.2015 at 11:07 дп
   Permalink

   Ігоре, я змушений ще раз повторити вам, що працевлаштуванням та перемовинами я не займаюся. Повірте, у мене вистачає і власних справ.

   Reply
 • 06.03.2015 at 10:24 дп
  Permalink

  Велике спасибі автору за старання

  Reply
 • 09.03.2015 at 10:19 пп
  Permalink

  А чи можна подавати документи на візу у іншому місті України?

  Reply
  • 10.03.2015 at 12:39 дп
   Permalink

   Вы можете подати документи на візу тільки до того консульства РП, до якого належите територіально. Тобто, за місцем прописки.
   Існує можливість подавати документи до одного із візових центрів, які відносяться до тієї самої консульської установи.
   Приклад:
   Якщо ви проживаєте в Чернівцях, то маєте подавати документи до вінницького консульства, або до одного із візових центрів у Чернівцях, Вінниці, Житомирі, Хмельницькому.

   Reply
 • 10.03.2015 at 2:58 пп
  Permalink

  Доброго дня! Нещодавно я прийняв рішення на переїзд в Польщу, а конкретно хочу переїхати в Гданськ. Але це в майбутньому, а поки перша мета — це пошук роботи та працевлаштування в Польщі. У пошуках інформації натрапив на цей блог і хочу подякувати автору — дуже багато корисної інформації.

  Також у мене є одне питання до вас пан Сірко. Нажаль я поки не знаю польської мови — тільки починаю вивчати. При цьому я маю висококваліфіковану спеціальність (інженер-проектувальник суднових трубопроводів у 3D CAD системах) і великий досвід роботи за нею (більше 10 років). І звичайно я хочу знайти роботу за своєю спеціальністю, тим більше наскільки я знаю в Польщі така професія добре оплачується. Але нажаль без хороших знань польської мови, а також інших особливостей працевлаштування, я боюся що мої шанси справити враження на потенційного роботодавця невеликі. Тому я думаю скористатися послугами посередника, який візьме на себе завдання вигідно «продати» мене і позбавить від можливих помилок. Бути може ви знаєте якусь фірму-посередника в Гданську, чиїми послугами я міг би скористатися? Або у вас є якийсь знайомий який може допомогти мені в цьому питанні? Звичайно бажано щоб хоча б на перший час можна було б обійтися в перемовинах без знання польської мови. Дякую.

  Також прошу вибачення за можливі помилки в тексті. Я сам з Миколаєва, тут більш розмовляють російською і я не дуже добре знаюся на українську мову.

  Reply
  • 10.03.2015 at 3:48 пп
   Permalink

   Доброго дня, Сергію
   Посередник не зробить чуда. Якщо вас і зможуть привести на співбесіду, бути вам за перекладача, то перекладач у роботі вам обійдеться дуже дорого ;)
   Наскільки я знайомий із конструкторською справою, то крім самих креслень, вам потрібно буде робити позначення, пояснення, писати якісь супроводжувальні записки. Я не уявляю, як то можна робити без знання польської.
   Так сталося, що я перший раз приїхав до Польщі, знаючи тільки 15-20 слів. В кінці зміни, мені потрібно було заповнювати журнал виконаних робіт. То була ціла трагедія, і доводилося домовлятися із напарником, щоб він те робив за мене. Це було дві-три стрічки у журналі… а тут робота у КБ.
   Сергію, якщо ви хочете вигідно влаштуватся за спеціальністю, то почніть інвестувати в себе вже сьогодні. Інтенсивні зайняття із вчителем польської роблять чудеса, переконувався у цьому не раз.
   Робота ваша, як я здогадуюсь, не має сильно вираженої сезонності, тому якщо ви почнете інтенсивно займатися, то за три місяці, ви без посередників вже будете спілкуватися із потенційними працедавцями по телефону (в киїстарі то 1,5 грн/хв).
   Забудьте про посередників, робіть все самі. Просто наберіться витримки, і йдіть впевненно до мети

   Reply
   • 10.03.2015 at 3:57 пп
    Permalink

    Дякую за пораду.
    Справді я вже почав вчити польську мову, тому що розумію, що без цього ніяк. Але просто хотів не втрачати часу тому що ситуація в країні і в житті зараз не дуже добра. Думав паралельно вчити мову, а в той же час шукати роботу і оформляти документи.

    Reply
 • 11.03.2015 at 2:45 пп
  Permalink

  Доброго дня, пане Сірко. Вперше на Вашому сайті. Читаючи кометарі складається позитивне враження. В мене до Вас велике прохання: опишіть, будь-ласка, всі необхідні дії для виїзду до РП та влаштування на легальну роботу для українців, що мають Карту Поляка. Вziękuję bardzo.

  Reply
 • 17.03.2015 at 5:50 пп
  Permalink

  Доброго дня вельмишановний Сірко! Перичитав ваші відписи,реально колосальна праця. Ви молодець.
  В самого є питання,хоч напевно вони вже повторювалися.
  1) Пропонують мені різноробочим,в Німечинну, запевняють, що достатнь буде польської робочої візи. Чи можливо таке?
  2) Чи не чули Ви випадково, про програму біженців з України? (Бо вже є пропозиція що за 500€,допомагають влаштуватись в так званому лагері для біженців)
  Навперед вдячний, якщо знайдете час відповісти на дані питання.

  Reply
  • 17.03.2015 at 8:08 пп
   Permalink

   Доброго вечора, Максиме
   1. Гіпотетично, потрапити можна, але знаю, що німці багато наших заробітчан із польськими національними завертають на кордоні. Національної візи достатньо для ПЕРЕБУВАННЯ в Німеччині (для прикладу), але не дає жодного права на роботу.
   2. Програма біженців де? Те, що ви потрапите до лагеру для біжанців, ще зовсім нічого не означає. Справа піде на розгляд, і є велика ймовірність того, що буде відмова. Знаю це із розповідей українців, які просили притулку в Швеції.
   Ось трішки більше про реалії Швеції: http://sirko.org.ua/robota-v-shvetsiyi-cherez-shukannya-pritulku-de-pravda/

   Reply
   • 17.03.2015 at 8:19 пп
    Permalink

    Дяку Сірко за корисну інформацію!!! Можливо й спробую, такшо якщо вдасться чи не вдасться, писатиму сюди!

    Reply
    • 18.03.2015 at 7:56 дп
     Permalink

     Обов’язково пишіть, Максиме
     Буду чекати результатів!

     Reply
 • 17.03.2015 at 11:43 пп
  Permalink

  ВЕЗУ ЛЮДЕЙ В ПОЛЬЩУ,НА РОБОТУ.НА ЗАКУПИ,В ЛЮБЕ МІСТО. ОПЛАТА ПО ДОМОВЛЕНОСТІ.

  Reply
  • 18.03.2015 at 8:12 дп
   Permalink

   Павле, з питань розміщення реклами на сайті раджу спочатку звертатися до адміністратора, інакше ваше повідомлення буде розцінене як спам.

   Reply
 • 18.03.2015 at 8:38 дп
  Permalink

  Доброго дня Сірко наткнувся в одній із соц мереж на дану [посилання видалено адміністратором]
  Щоб ви сказали про неї, виходячи с власного досвіду? Дякую…

  Reply
  • 18.03.2015 at 9:33 дп
   Permalink

   Доброго дня, Максиме
   Скажу, що багато оголошень, де вимагається паспорт ЄС і знання німецької, а ті, де нема таких вимог — це потрібно по кожному розбиратися.
   Бо варіанти, коли пропонують легальну роботу через Польщу чи Прибалтику — це обман, бо це буде нелегальна праця, із усіма наслідками.
   Якщо за працевлаштування вимагатимуть будь-яку оплату, тоді це значить, що оголошення розміщене посередником, і ДУЖЕ велика ймовірність, що потрапите на шахраїв. Думаю, що ніхто не хоче того самостійно перевіряти (стосується випадків, коли просять гроші)
   Нормальні працедавці, які хочуть знайти дешевших працівників (іммігранту можна заплатити менше, ніж місцевому), висувають вимоги, і якщо ви відповідаєте, тоді вони турбуються про те, щоб ви приїхали, але не вимагають ніяких грошей. Як ось тут: http://sirko.org.ua/potriben-elektrik-u-varshavu/
   Взагалі, раджу користатися ось цією інструкцією: http://sirko.org.ua/instruktsiya-z-analizu-ogoloshen-pro-robotu-za-kordonom/

   Reply
 • 25.03.2015 at 12:00 пп
  Permalink

  Доброго дня !
  На днях мав можливість проплативши 440 гр в Кредо банку і заплативши 1500 посередниці очікувати візу робочу в польшу.
  Правда нам сказали що проплативши 40 євро буде можливість швидше зареєструватись….незнаю так чи нас просто розвели??

  Також з’ясувалось що потрібно буде в польші «комусь» залатити ще 300. злотих за зустріч і супровід до місця роботи….хоча з самого початку про подібне мови не було
  Чи знайома комусь в Віннниці посередник Боднар Людмила вікторівна? Якщо да , то які відгуки про цю особу?

  І ще одне питання якщо буде на руках робоча віза, можна шукати вакансію самому або через когось іншого? Чи принципово важливо їхати до того хто дав запрошення???
  І інші варіанти не можливо розглядати…

  Reply
  • 28.03.2015 at 9:10 дп
   Permalink

   Доброго ранку, Витя
   1. Раджу триматися подалі від таких посередників, які хочуть грошей за свої послуги. Надто часто трапляються випадки шахрайств чи недобросовісного виконання обов’язків у таких ситуаціях.
   2. 40 євро за те, щоб «поставити на чергу» — це така зараз такса за послуги спритників. Як варіант норми, але… чув, що за 2500-3000 грн люди отримують весь пакет документів для отримання візи, також у вартість входить і так звана «постановка в чергу»
   3. Про вінницьких посередників нічого не знаю, раджу пошукати відгути в інтернеті
   4. Згідно правил, ви маєте їхати до того роботодавця, від якого отримали Oswiadczenie, але фактично, люди порушують правила і шукають роботу де їм виходить. Благо — ніхто сильно того не контролює. Якщо знайдете роботу в іншого роботодавця, і захочете зробити все «по-людськи», тоді попросіть нового роботодавця зареєструвати освядчення під вашу візу. Це цілком легальна процедура.

   Reply
 • 25.03.2015 at 3:57 пп
  Permalink

  Вітя,
  Я так зрозумів що ви заплатили 440 грн. за послуги візового центру та 1500 грн.+40 євро за постановку на чергу посереднику? Чи не занадто дорого це тільки за те щоб стати на чергу? Та й ще 1500 грн. щоб вас зустріли і відвели до роботи. Якісь дивні умови. А на яку роботу їдете і яку зарплату обіцяють?

  На мою думку то краще з посередниками взагалі діла не мати.

  Щодо візи, то наскільки мені відомо якщо після приїзду ви пішли працювати до іншого роботодавця то він має виготовити вам нове освядчення.

  Reply
  • 25.03.2015 at 6:51 пп
   Permalink

   Намагаюсь звісно влаштуватись і працювати в сфері будівництва ( внутрішні роботи майже під ключ)
   тому що це вмію, на інше не ризикую..

   Посередниця каже що ;
   -багато не обіцяю але 600 доларів будете мати, заробити більше то добре…

   Ось тепер думаю…
   Спочатку казала 4000 гр за послуги її ( 2000 зразу і ще 2000 при від’ їзді

   Потім всплило 40 євр та щей 30. злотих в польщі…

   їхати доводиться вперше…
   Нехочеться попасти на розвод
   Важко щось вирішити без доброї поради

   Сьгодні буквально взнавав що є можливість їхати на роботу. через інеше джерело заплативши 2000 гр за вакансію без всяких там доплат за зустрічі, маючи на руках робочу візу
   Думаю може хай ця вже відкриває візу а їхати через когось іншого
   Чи вірне це рішеня?

   Reply
   • 28.03.2015 at 9:12 дп
    Permalink

    Витя, а чим вам не до вподоби спосіб, описаний у статті?

    Reply
  • 28.03.2015 at 9:11 дп
   Permalink

   Дякую, Ярославе
   Видно, що ви в «темі» )))

   Reply
 • 25.03.2015 at 10:31 пп
  Permalink

  Доброго вечора пане Сирко. Подскажите, при составлении резюме рекомендуют писать сопроводительное письмо. Я правильно понимаю, что нужно дописать типа какая я коммуникабельная трудолибивая и бла бла бла в этом роде? И еще, при отправке резюме через gumtree есть пункт wiadomos’c’, как вы знаете его обязательно заполнять и если да, то что конкретно нужно писать в нем? Спасибо

  Reply
  • 25.03.2015 at 10:43 пп
   Permalink

   И еще вопрос, если на данном этапе мы едим с мужем на работу на пол года, так сказать в разведку. Нам обязательно нужно будет замельдоваться и получать песель или нет. Спасибо

   Reply
   • 28.03.2015 at 9:21 дп
    Permalink

    В Польщі нема обов’язкової вимоги приписки-мельдунку.
    Їдьте спокійно, і не переймайтесь.
    Якщо вийде зробити ПЕСЕЛЬ, то робіть — дуже допоможе у подальших справах

    Reply
  • 28.03.2015 at 9:20 дп
   Permalink

   Доброго ранку, пані Маріє
   Супроводжувальний лист у нас радять робити як коротеньке CV, але поляки радять писати у супроводжувальному листі чому ви вирішили відгукнутися на цю вакансію, і чому на вашу думку, мали б обрати саме вас. В ідеалі — це має бути оригінальний лист, який пишеться конкретно під бажану вакансію, щоб не було помітно шаблонізму.
   Я використовував шаблон «тіла» повідомлення, змінюючи шапку та кінцівку.

   На gumtree відсилається wiadomosc у тому випадку, коли працедавець не вказав своїх координат, і бажає отримувати повідомлення за посередництва сервісу. Туди вписуйте текст супроводжувального листа.

   Reply
 • 26.03.2015 at 11:48 дп
  Permalink

  Вітя,
  в цій статті ж описаний варіант пошуку роботи без посередників тому для чого маючи робочу візу платити 2000 грн. посереднику за вакансію?

  ну а з посередницею то я так зрозумів що всі обіцянки тільки на словах чи ви підписували якийсь договір? На скільки знаю, та зараз реальна проблема це стати на чергу на отримання візи. Ну а роботодавця можна шукати в інтернеті, просити його зробити та вислати вам запрошення (воно безкоштовне). Або можливо є знайомі, які працюють в Польщі. Чув що ще водії, які їздять до Польщі, допомагають із запрошеннями.

  Reply
  • 26.03.2015 at 12:57 пп
   Permalink

   Добрий день!!! Якщо хтось має координати таких водіїв, напишіть будь ласка!!!

   Reply
  • 28.03.2015 at 9:35 дп
   Permalink

   Знову дякую за допомогу, Ярославе )

   Reply
   • 30.03.2015 at 11:08 пп
    Permalink

    Нема за що. Сам цікавлюсь Польщею, збираю інформацію щодо праці в Польщі. Якщо знаю відповідь стараюсь зразу ж відписатись. А Ви робите дуже потрібну працю, у вас на сайті багато корисної інформації, поки що аналогічних сайтів по інформативності ще не зустрічав.

    Reply
 • 31.03.2015 at 11:15 дп
  Permalink

  Доброго дня! Дуже дякую за інформацію, що Ви викладаєте на Вашому сайті. Замислилася про сезонну роботу в Польщі цього року вперше. Почала дзвонити по агенціям, що пропонують посередницькі послуги. З’ясувалось, що ціна за посередництво (від 150 доларів до 350 євро) занадто високі для мене, якщо враховувати те, що маю множити на два, бо маємо намір їхати з чоловіком. Прочитавши пости на коментарі на Вашому сайті, хочу спробувати знайти роботу самостійно (польську колись давно вивчала в університеті, тепер намагаюсь відновити знання). Вже почала переглядати вакансії на польських сайтах, як Ви рекомендували. Буду Вам дуже вдячна, якщо ви напишете, чи правильна така послідовність моєї роботи: 1) знайти вакансію на польському сайті, 2) зв’язатися з роботодавцем та якщо все всіх влаштовує, попросити вислати oświadczenia o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi (чи так цей документ називається?)- інформацію про себе робітники відправляють е-мейлом? , 3) записатися до візового центру, 4) зібрати документи (паспорти, анкету, страховку, oświadczenia, — ще щось треба?) та подавати документи на візу? Чи, можливо, через великі черги (прочитала у Вас, сама ще не дивилася) краще записатись до візового центру з самого початку, а потім робити все інше?
  Дуже дякую!
  Валентина

  Reply
  • 31.03.2015 at 12:13 пп
   Permalink

   Валентина, так, все вірно. Чи знаходили ви вакансії на сезонні роботи в інтернеті? Якщо так, то підкажіть які і де. Черги великі. Ну якщо ви точно знаєте коли отримаєте освядчення то можна і наперед записатися на чергу до візового центру.

   Reply
 • 01.04.2015 at 12:26 пп
  Permalink

  доброго дня. можливо хтось чув за компанію кредо-украина. Вони пропонують безкоштовні вакансіі. але перед тим як вислати договір вони просять відправити дані про прописку, ф.і.о,та індетифікаційний і індекс.

  Reply
 • 01.04.2015 at 5:31 пп
  Permalink

  денис,
  для оформлення запрошення на роботу (освядчення) — потрібна ваша адреса та дані закордонного паспорта. Для чого ідентифікаційний код не зрозуміло. Ну якщо вакансії безкоштовні то за що беруть гроші?

  Reply
 • 08.04.2015 at 4:06 пп
  Permalink

  Доброго дня, шановний Пан Сірко. Маю запитання. Можливо його хто і колись вже ставив, але, нажаль, я не знайшов. Так от… Маю річну шенгеньку мультівізу. Збираюсь по нії їхати до Польщі, щоб «знайомитись» з потенційним роботодавцем. Скажіть, будь ласка, чи зможу я в разі позитивного «знайомства», оформити всі необхідні документи для роботи, не виїзжаючи для цього на Батьківщину? Дякую за увагу і Вашу справу.

  Reply
  • 13.04.2015 at 5:37 пп
   Permalink

   Одразу прошу вибачення, що влажу зі своїми відповідями без спросу, але… прочитав всі повідомлення від першого до останнього і хочу подякувати за цей сат, і висловити думку, що він стане місцем спілкування і допомоги для всіх зацікавлених.
   Тепер щодо питання п. Павла — дозволю собі вставити своїх «5 коп» — оскільки право на роботу дає робоча- саме робоча, а не шенгенська — віза, то Ви змушені будете, отримавши запрошення НА РОБОТУ від польського роботодавця, їхати додому і оформляти там робочу візу, бо якщо геть йти законним шляхом, то Ви навіть по шенгенській візі не можете працювати в Польщі. Хіба так — неофіційно, але в такому випадку їхати нікуди не треба і робочої візи не треба…

   Reply
 • 13.04.2015 at 10:34 пп
  Permalink

  Доброго вечора. 1. Як краще і надійніше просити у польської фірми про передачу оригіналу запрошення : через звичайну пошту, через якусь міжнародну пошту, чи яким іншим способом? 2. Чи нічого страшного, що при записі по телефону на подачу документів на візу в Колл-центрі, їх оператор написала не вірно одну букву прізвища (це видно у листі-відповіді), хоча в анкеті буде все правильно? Дякую.

  Reply
 • 14.04.2015 at 9:16 дп
  Permalink

  Ігор-ДОМЕЛ,
  я читав на цьому ж сайті що найкращий спосіб передачі запрошення то водіями маршруток, які курсують між Україною та Польщею. Найшвидший та найдорожчий спосіб — кур’єрська пошта, найповільніший та найдешевший — звичайна пошта.

  Reply
 • 14.04.2015 at 3:59 пп
  Permalink

  Ігор-ДОМЕЛ,
  1. Міжнародна пошта або водіями автобусів.
  2. Нічого страшного — -адже у Вас є номер, за яким Ви платили.

  Reply
 • 20.04.2015 at 12:02 пп
  Permalink

  Доброго дня, пане С1рко. Я знову в Укра1н11 знову Вам пишу. З Вашо1 легко1 руки знайшла в Польщ1 роботу ( через вод1я). Працювала майже два м1сяц1, хоча думала хоч би м1сяць витримати, як 1хала. Дуже задоволена собою ( т1шу своэ самолюбство). Поляки ц1нують людей, як1 працюють добросов1сно, запрошували ще на роботу. Власники б1знесу працюють теж, а не т1льки контролюють. Робоч1-поляки працюють без вих1дних, як 1 укра1 нц1. Починають роботу дуже рано, з 5 години, зате ран1ше зак1нчують. В1дношення до нас не вельми тепле, нормальн1 д1лов1 стосунки. Загалом по1здки в Польщу можуть бути дуже корисними, якщо хочеш збагатити св1й досв1д, а заодно заробити. Та й продукти, х1м1я господарча набагато дешевш1, як у нас.

  Reply
 • 20.04.2015 at 2:41 пп
  Permalink

  Тетяна, розкажіть детальніше на якій роботі працювали і чому тільки 2 місяці. Дуже цікаво.

  Reply
 • 20.04.2015 at 10:52 пп
  Permalink

  Підкажіть як користуватись сайтом gumtree? Не можу розібратись як відправити резюме або ж просто детально прочитати оголошення. При виборі якогось конкретного завантажується порожня сторінка.

  Reply
 • 21.04.2015 at 12:07 дп
  Permalink

  Олег, скоріше за все у вас в браузері встановлений плагін для блокування скриптів на зразок AdBlock — вимкніть його і все запрацює

  Reply
  • 21.04.2015 at 8:13 пп
   Permalink

   дякую, спробую, AdBlock дійсно встановлений

   Reply
 • 23.04.2015 at 11:04 пп
  Permalink

  БЕЗКОШТОВНА ВАКАНСІЯ

  РОБІТНИК СКЛАДУ ОДЯГУ
  Місто працевлаштування Świebodzin

  Опис роботи:
  • Сортування одягу
  • Робота зі сканером

  Очікування від кандидатів:
  • Готовність до позмінного графіку
  • Спостережливість і підвищена увага до деталей
  • Сумлінність і працьовитість

  Кандидатом пропонуємо
  • Роботи в системі 3-х змін (6-14, 14-22, 22-6 зміни чередуються що тиждень)
  • Зарплата 1300 злотих нетто + премія до 300
  • Стабільне працевлаштування
  • Проживання за 100 злотих (готель або квартири в залежності де будуть місьця)
  • Доїзд з місьця проживання на роботу і назад безкоштовно

  роботодавець Transline group Swiebodzin ul. Dworecka 4
  координатор Артур Шибрук
  +48534468333

  Reply
 • 24.04.2015 at 12:12 дп
  Permalink

  Артур, я так зрозумів що це робота без вихідних?

  Reply
  • 27.04.2015 at 3:30 пп
   Permalink

   Ні з вихідним. 170 годин в місяці

   Reply
   • 28.04.2015 at 3:04 пп
    Permalink

    Артур, якась мала зарплата виходить — 7,6 злотих/год і це з нічними змінами

    Reply
 • 26.04.2015 at 6:58 пп
  Permalink

  Підскажіть будь ласка, пан Сірко:
  1. У мене піврічна робоча віза з 23.03-22.11.2015р.,де в освядченні перший термін з 20.03 по 17.06, другий термін з 26.08 по 22.11.2015р. Зараз у Польщі чи можу зробити нове освядчення з іншими датами в межах дії візи, наприклад, з 23.03 по 19.07. і 24.09 по 22.11.2015р. в межах 180 днів?
  2. Як правильно зрозумів, дні рахуються не з дати вїзду, а з дати початку діі робвізи?
  3. Чи можу по воєводському запрошенні працювати легально в іншого роботодавця як в межах воєводства що видало дозвіл на працю, так в іншому воєводстві?
  Дякую.

  Reply
 • 01.05.2015 at 6:00 пп
  Permalink

  Подскажите еду во втроник во Вроцлав с пересадкой в Кракове. Вопрос такой: где можно купить злотый с нормальным курсом на границе буду примерно 23,00. Проблема еще в банках валюты нет если есть то надо заказывать, а тут еще и праздники банки не работают до вторника. Заранее огромное спасибо

  Reply
  • 02.05.2015 at 1:04 пп
   Permalink

   Я сам во Вроцлаве, купите злотий в Украине, во Львове, потеряете немного но будете со злотими

   Reply
  • 02.05.2015 at 1:05 пп
   Permalink

   В обмен ках злотий есть на вокзале Львов, зачем пересадка, есть прямой автобус до Вроцлава

   Reply
  • 14.05.2015 at 4:44 пп
   Permalink

   Здравствуйте… вам ця відповідь вже не допоможе та може комусь стане у пригоді (якщо щось не вірно нехай Сірко виправить). Хочу теж в Польщу тому читаю що можу про неї. З прочитаного зрозумів що в Польщі обміні пункти працюють не так як в нас… в банках рідко де міняють.. обмін проводиться в так званих канторах (kantorach). Пишуть що їх можна зустріти частіше на вокзалах та в старому місті… в вихідні чи святкові такі кантори можуть бути або закриті або мінятимуть по більш вигідному ДЛЯ СЕБЕ курсу ніж в будні дні. Також прочитав що на інтернет сторінках таких кантор курс може бути кращий ніж на табло самого кантору (чи кантори) тому перед обміном птрібно уточнювати.. не бачу проблеми в тому щоб перед поїздкою знайти якісь посилання де можна побачити список тих кантор адреси та курси… ХТО БІЛЬШЕ З ЦИМ СТИКАВСЯ ПОПРАВТЕ)))) Всім щастя здоров’я))))

   Reply
 • 03.05.2015 at 8:51 дп
  Permalink

  Доброго дня пане Сірко.Насамперед вдячна за такий сайт ) Збираюся їхати на роботу в Польщу перший раз ,віза вже на руках( візу відкрили на основі того що чоловік має карту поляка ),вийшла на посередників і обіцяли роботу (вакансія -1500 грн) але щось не получається а мені час підходить тому що на роботі написала заяву на відпустку.Поки не можу розрахуватися тому їду максимум на 2 місяці.чи не задорого вакансія якщо мені не треба запрошення бо візу вже маю?чи триматися того що є бо підходить відпустка?

  Reply
 • 03.05.2015 at 3:20 пп
  Permalink

  Всім доброго дня і приємних заробітків! Таке питання, посередники часто пропонують роботу на заводі по виробництву пральних машин, а саме противаг для пральних машин або ж роботу на лінії по збірці барабанів. Може хтось знає чи можливо працював на такому заводі (пропонують заводи Bosch ta Indesit) що це за робота? Які операції треба виконувати? Обіцяють оплату 10-12 зл/год нетто.

  Reply
 • 04.05.2015 at 10:08 пп
  Permalink

  Здрастуйте. Таке питання . Якщо я планую, в перспективі, виїхати в Польщу з сім»єю по схемі — перший рік працюю один, потім приїде дружина, потім заберемо дітей, то які документи слід із собою взяти? (крім закордонного паспорта і пакета візових документів, власного свідоцтва про народження). Чи брати оригінали дипломів та водійські права, український паспорт? Дякую

  Reply
 • 29.05.2015 at 11:12 дп
  Permalink

  Я не согласна с Вашей статьей. Сборы в Польше за трудоустройство НЕЗАКОННО, так что работник ничего не теряет. Кроме того, серьезные заводы и компании не нанимают людей, которые не будут найдены через агентство. А, как известно, — большая компания или завод и законная работа-это страховка, возможность пойти к врачу и взносы на пенсию.

  Reply
  • 05.06.2015 at 3:04 пп
   Permalink

   Якщо ви уважно читали мою статтю і блог, то мали б зрозуміти, що я проти українськиї посередників, а також проти побирання будь-яких оплат з працівника.
   А офіційне працевлаштування та страховка — це не обов’язково робота на заводі у великій компанії. Поляки воліють працювати згідно законів, це дешевше і простіше. Тому можна влаштуватися на фірму із 20-ма працівниками, і мати все те ж саме, що й на великому заводі.

   Reply
 • 29.06.2015 at 11:04 пп
  Permalink

  Пропоную роботу в Польщі на будівництві. Зарплата 8-10 злотих на годину або від виробітку.
  Проживання за дармо. Заінтересованих прошу писати

  Reply
  • 29.06.2015 at 11:12 пп
   Permalink

   Мене цікавить робота. Хочу більше знати

   Reply
  • 18.07.2015 at 10:05 дп
   Permalink

   Доброго дня! Цікавить робота! Які умови та чи платна вакансія?

   Reply
 • 30.06.2015 at 11:19 пп
  Permalink

  Пане Сірко. Робив все як Ви радили. Написав резюме та лист мотиваційний. Шукав вакансії на gumtree, відправляв резюме, посилання на портфоліо. Отримав 3 відповіді від роботодавців які були готові надати роботу — але коли вони взнали що я з України і що потрібно буде реєструвати в ужонді і надсилати мені Освядчення — відмовились, написавши «Коли будеш в Польщі з дозволом на працю — тоді приходь» а у нас займатися паперами нема часу. І що далі робити?

  Reply
  • 30.06.2015 at 11:37 пп
   Permalink

   Потрібно витлумачити відразу (ліпше всього мати польську статтю про те Освядчення), що ніякого ДОЗВОЛУ НА ПРАЦЮ не потрібно. Вистачає всього заповнити і зареєструвати один папірець. РОбиться протягом години.

   Якщо і далі не реагують, тоді потрібно шукати далі. Від таких працедавців нема що чекати на «толерантне» ставлення до працівників.

   Reply
  • 01.07.2015 at 9:51 дп
   Permalink

   Ще як варіант: самостійно зробити робочу візу, зараз пропозицій з допомогою в оформлені документів дуже багато, і вже писати в CV, що є все для праці, навіть віза. Потім на місці можна буде домовлятися, щоб працедавець зробив Освядчення від себе, і все буде файно.

   Reply
   • 02.07.2015 at 12:40 пп
    Permalink

    Напевно що таки треба їм відправити посилання на статтю про Освядчення. Можливо і справді думають що це якась волокита з паперами, яка займає багато часу. Спробую такий варіант. Дякую.

    Щодо допомоги посередників з оформлення робочої візи то думаю що це не вдалий варіант — затратний по грошам да і не факт що цей роботодавець буде реєструвати освядчення якщо зараз він цього не хоче робити — порядок реєстрації що зараз що потім однаковий.

    Reply
    • 02.07.2015 at 6:14 пп
     Permalink

     Тоді можу сказати тільки одне: Lycka till! (swe) )))

     Reply
     • 03.07.2015 at 1:16 пп
      Permalink

      Дякую, Сірко. Ще одне питання. В оголошеннях навіть на фізичну працю, наприклад на завод, просять висилати резюме. Що там писати? Адже, наприклад, писати про те які ВУЗи закінчував, який досвід роботи маю мабуть не доречно? Адже все це ніяк не стосується фізичної праці.

      Reply
      • 03.07.2015 at 2:54 пп
       Permalink

       Мені було ліньки на кожен випадо переробляти своє CV, тому я всюди слав одне і те ж, але опираючись на власний досвід і поради людей, скажу впевненно, що потрібно на кожен вид роботи готувати своє CV, щоб воно було не «сильно хороше» і не «надто слабке»
       Тому пишіть в CV те, що польські роботодавці хочуть там побачити. Всеодно ж ніхто не буде перевіряти вашу трудову чи дипломи ;)

       Reply
 • 12.07.2015 at 12:56 пп
  Permalink

  Доброго дня пане Сірко.
  Будь ласка допоможіть розібратись у даній ситуації. Чоловік з 11 травня 2015 року працює у Польші по умові опраце на мясокомбінаті працівником складу готової продукції. Питання наступне він каже що йому оплачують за відпрацьовані год чому? якщо це умова о праце? наскільки я розумію що якщо людина працює по злеценю тоді оплата за год! чи не так? чи його обдурюють?

  Reply
  • 12.07.2015 at 3:13 пп
   Permalink

   Доброго дня, Марічко
   Ніколи з тим не мав справи, тому підказати нічого не можу. А яка вам різниця, якого роду умова, якщо чоловік справно отримує гроші за зроблену ним працю?

   Reply
 • 23.07.2015 at 5:34 пп
  Permalink

  Доброго дня. У мене знайомі давно живуть у Польщі і нещодавно один їхній знайомий поляк, який працює в ресторанному бізнесі, сказав, що він не проти найняти на роботу з України людей. Його умова лише — спочатку, щоб людина йому відправила резюме, щоб він ознайомився і якщо йому сподобається — то готовий пропонувати роботу. За годину платить 7 — 8 злотих, працювати у місяць 250 годин. Якщо комусь цікаво, будь ласка, звертайтеся.

  Reply
  • 18.08.2015 at 1:06 пп
   Permalink

   Доброго дня, Євгеніє. Зацікавила запропонована вами вакансія у ресторанах Польщі. Віза буде відкрита 07.09.15, чи актуально буде ще для поляка підбір персоналу з України? Дякую.

   Reply
  • 03.09.2015 at 12:21 пп
   Permalink

   Євгенія ,доброго дня ,Чи актуальні вакансії в рестораному бізнесі на даний час ,Робочої візи нема.

   Reply
 • 23.07.2015 at 5:35 пп
  Permalink

  Доброго дня. У мене знайомі давно живуть у Польщі і нещодавно один їхній знайомий поляк, який працює в ресторанному бізнесі, сказав, що він не проти найняти на роботу з України людей. Його умова лише — спочатку, щоб людина йому відправила резюме, щоб він ознайомився і якщо йому сподобається — то готовий пропонувати роботу. За годину платить 7 — 8 злотих, працювати у місяць 250 годин. Якщо комусь цікаво, будь ласка, звертайтеся. На людях ніхто не заробляє.

  Reply
 • 24.07.2015 at 3:12 пп
  Permalink

  вітаю мені вліпили депорт на 180 термин закінчуеться 18. 08 чи обовясково звертатися до консуляту перед подачою док для зняття депорту?

  Reply
  • 24.07.2015 at 4:41 пп
   Permalink

   Я б Вам порадила зателефонувати у консульство по місцю Вашої прописки і там отримати компетентну консультацію.

   Reply
 • 05.08.2015 at 2:34 пп
  Permalink

  Будівельна фірма у Польщі (Краків) із досвідом роботи понад 10 років, пропонує роботу для професійної бригади штукатурів. Бажаний досвід роботи із машинною штукатуркою вапняно-цементними та гіпсовими сумішами. Без посередників та будь-яких комісій.
  Офіційне працевлаштування
  Безкоштовне проживання
  Безкоштовне навчання
  Оплата від виробітки, в середньому від 3000 — 3500 зл/міс

  Оплата праці, як бачите хороша, потрібні лише хороші фахівці в штукатурці.
  Будь-ласка звертайтесь за телефоном +48727826755

  Reply
  • 06.08.2015 at 7:36 пп
   Permalink

   А зварювальники на цю фірму потрібні?

   Reply
  • 13.08.2015 at 2:07 пп
   Permalink

   Володимир, скажіть будь-ласка, якщо вони навчають(так надруковано вами), то чи можна без особливих навиків, чи підсобником?

   Reply
 • 14.08.2015 at 10:49 дп
  Permalink

  Зварювальники на жаль не потрібні зараз. Але якщо ви хороший спеціаліст, думаю тут можна завжди знайти нормальну роботу. З рештою я запитаю чи можливо кудись потрібні зварювальники. Але повторюсь, я не є посередником чи агенцією, тому у мене немає списку фірм котрим потрібна робота і я не зацікавлений взагалі в занятті і заробітку на пошуку вакансій. У мене є лише кілька друзів поляків котрі так чи інакше повязані з будівництвом.
  Навчання скоріше має за мету ознайомлення саме із тою технологією і машинами котрі використовує фірма (їх же є досить багато). А сам працівник повинен бути фахівцем у штукатурці ручній або ж машинній. Якщо Ви є штукатуром зі стажем, то можете спробувати себе якщо не в нанесенні то наприклад в затиранні штукатурки.

  Reply
 • 21.08.2015 at 3:19 дп
  Permalink

  Всім доброго здоров’я!

  В мене таке питання;
  На даний період часу працю в польщі по візі категорії D 180/360

  Є можливість зробити карту побуту
  Але той період часу який потрібно бути в польші (9 місяців) і лише три чи два з половиною на україні на даний час не влаштовує
  Запропонували що фірма посередник видасть зізволєніе
  Але мені не зовсім зрозуміло що і як краще з ним робити далі
  Їхати на украюну і стояти в черзі, шукати вільні дати на нову візу чи можливо є ще якісь варіанти

  І взагалі карта побуту робиться на основі того ж зізволєнія то яка різниця між картою побуту і річною візою
  Дякую

  Reply
  • 24.08.2015 at 10:43 дп
   Permalink

   Дай Боже й вам, Віталію, довгих років життя та щастя )
   1. Якщо стоїть задача без виїзду до України робити документи, то потрібно оформляти карту часовего побиту. Робиться вона по подібній процедурі, що й дозвіл на роботу, але рішення можна очікувати, працюючи в Польщі. Самий оптимальний варіант
   2. Коли не критично по часу та фінансах, тоді працедавець оформляє дозвіл на роботу (Zezwolenie), їдете до України і виготовляєте візу. По приїзду, при бажанні можна згодом, або й навіть в останній день дії візи можна подати документи на отримання карти часовего побиту. Виходить такого собі виду — відтермінування, яке вимагає очікування та додаткових фінансових витрат.
   Отже, залежно від того, яку ви маєте мету та умови, вибираєте собі спосіб легалізації.

   Ось корисні лінки:
   http://sirko.org.ua/novi-pravila-pratsevlashtuvannya-inozemtsiv-v-polshhi-zmini-vid-1-travnya-2014-roku/
   http://sirko.org.ua/robota-v-polshi-part4/

   Reply
 • 06.09.2015 at 5:53 пп
  Permalink

  УВАГА!!! до відома тих хто шукає роботу за кордоном! не звязуйтеся зі шофером Ростиславом зі Львівської області! номер буса BC5499BE.Він обманює в працевлаштуванні, Аферист-Зек! його телефони 380539258796, 380978896197, закордонний 539258796 і Віталій з Тернополя +380979095553, +380995124748, +48886581894

  Reply
  • 06.09.2015 at 9:50 пп
   Permalink

   Oleg, перед тим, як когось звинувачувати, потрібно навести якісь факти та докази. Не полініться, і розкажіть, чому ви називаєте тих водіїв зеками та аферистами, інакше ваш пост буде видалено.

   Reply
  • 11.10.2015 at 11:27 дп
   Permalink

   Вчасний коментар, дякую. А я збиралася їхати до Польщі з Віталієм із Тернопіля, а тепер точно не поїду. Буду шукати інші варіанти.

   Reply
 • 11.09.2015 at 10:46 дп
  Permalink

  добрий день відкрив шенген на 3 місяці.може хтось якусь роботу запропонує.

  Reply
 • 13.09.2015 at 5:43 пп
  Permalink

  Добрий день! Цікавить робота по монтажу і обслуговуванні ліфтів .Маю стаж роботи 7.5 років і 6 розряд.Буду вдячний за якусь інформацію.

  Reply
 • 02.10.2015 at 10:35 пп
  Permalink

  Вечір добрий! Пане Сірко, хотів у вас спитати, лазив по сайтам пошуку роботи і натрапив на це оголошення: birzha -truda . eu/ що можете сказати? Бо взагалі то, звучить доволі радужно, хоча предоплата, визиває недовіру. Буду вдячний за коментар!

  Reply
  • 10.10.2015 at 4:02 пп
   Permalink

   Доброго дня, Максиме
   Все виглядає досить правдоподібно, як з величиною оплати, так і з тим, що разом із поляками засилають працювати в Австрію. От тільки та ж сама передоплата викликає великі сумніви що до того, чи взагалі ви потрапите до Австрії..

   Reply
 • 18.10.2015 at 1:16 пп
  Permalink

  Доброго дня,
  В мере танка ситуація. Дрмовився з працедвцем, що перший тиждень роблю пробно, бо кваліфікація моя трохи не відповідна. Потім він мене офрмляє, а точніше його дружина. Вийшло 10 днів як я перетнув кордон ну і відаовідно прочав нагадувати, що пора б уже і працевлаштовувати. Шеф сказав добре. 14.10 я Віддав! Йому свій паспорт і запрошення( тепер трохи нервую, певно такого робити не варто). Дальше Шефова захворіла, їй зробили операцію. Відповідно вони не мали часу тим займатись. Пройшло 2 дні робочих і 2 вихідних.
  Як думаєте, мені варто вже переживати за документи?
  І що робити в випадку якщо документів не віддадуть?

  Reply
  • 21.10.2015 at 9:03 дп
   Permalink

   Доброго дня, Любомире
   За документи можете не перейматися, бо поляки не москалі — паспорти не відбирають, і в рабство не забирають. У самому гіршому випадку, якщо ваш паспорт згубиться, то потім можна буде отримати «білий паспорт» у нашому консульстві.
   Стосовно самої ситуації, то варто не соромитися і нагадувати полякам, бо є таке, що вони не надають відповідної уваги справам працевлаштування і доводиться «тошніти», щоб все врешті-решт сталося.
   Бажаю вам вдалого вирішення із працевлаштуванням!

   Reply
 • 09.11.2015 at 3:32 пп
  Permalink

  Дякую, Сірко, за велику кількість необхідної інформації на твоєму блозі.
  Впевнений в тому, що багатьом шукачам праці в Польщі цей форум стався в нагоді. Але як і більшість, хотів би порадитися. Мене цікавить — чи можливо виїхати до Польщі на роботу всією сім`єю — чоловік, дружина, 2 сини — (звичайно за наявності всіх необхідних докумнетів), чи з сім`ї з початку виїде хтось один «на розвідку», а пізніше «притягне» решту своєї родини.

  Дуже дякую,
  з повагою,
  Євген

  Reply
  • 09.11.2015 at 8:10 пп
   Permalink

   Доброго вечора, Євгене
   Куди спокійніше і дешевше, коли хтось їде на розвідку і шукає ресурси для «підтягування» сім»ї. Якщо їхати усім, то початкові витрати набагато вищі, та й потрібно вже володіти мовою і мати домовленність про роботу хоча б для одного із батьків.
   Скажу відверто, другий варіант теж цілком реальний і без мови та роботи, але грошей із собою доведеться брати багато )

   Reply
 • 12.11.2015 at 6:24 пп
  Permalink

  Дякую, Сірко.
  Так саме вирішили й ми з дружиною — для початку необхідно притертися хоча б одному для подальшого благоустрою решти.
  Ще раз дякую і хочу виразити тобі свою шану за чесні та об`єктивні відповіді на досить важкі запитання та поради для спокійної та безпроблемної роботи наших заробітчан за кордоном.

  З повагою ,
  Євген.

  Reply
  • 12.11.2015 at 11:13 пп
   Permalink

   Будь ласка, Євгене
   Заходьте, пишіть )

   Reply
 • 13.11.2015 at 1:35 дп
  Permalink

  Доброї вам ночі!!!!! може моє запитання і смішне , але чи можливо в Польщі влаштуватися на роботу якщо людина інвалід

  Reply
  • 13.11.2015 at 8:32 пп
   Permalink

   Доброго вечора, Тетянко
   Інвалідності різні бувають. Поблажок точно ніхто робити не буде, але якщо людина може швидко і якісно виконувати свою роботу, тоді все можливо

   Reply
 • 15.11.2015 at 11:18 дп
  Permalink

  Доброго дня! Планую їхати до Польщі водієм на фуру, які документи потрібно оформити для того, щоб там їздити? Дякую!

  Reply
  • 15.11.2015 at 7:24 пп
   Permalink

   Доброго дня, В»ячеславе
   Перш за все, вам потрібно мати карту для електронного тахографа, без неї вам по Євпропі ніхто не дозволить їздити. А крім того, потрібно мати працедавця, який виготовить запрошення і дасть роботу.

   Reply
   • 17.11.2015 at 5:01 пп
    Permalink

    Дякую за відповідь! Можливо ви десь зустрічали вакансії, де не обов’язковий досвід керування фурою, категорію відкрити і карту зробити не проблема, знаю, що в мене в Литву чи в Латвію поїхав знайомий без досвіду керування, чув, що там можна заплатити і тебе буцім за це навчать в короткі терміни? Дякую!

    Reply
    • 17.11.2015 at 5:14 пп
     Permalink

     Не доводилося зустрічати таких комбінацій, бо я більше знайомий із електрикою та будівництвом, а логістика та перевезення, то не моя царина. Питайте у тих, хто має досвід у міжнародних перевезеннях.

     Reply
 • 19.11.2015 at 7:28 пп
  Permalink

  Добрий день! Можливо Ви знаєте фірми з якими безпечно мати справи з працевлаштування, буду дуже вдячний. Дякую!

  Reply
  • 19.11.2015 at 10:26 пп
   Permalink

   Доброго вечора
   Фірм не знаю, і взагалі, більше за те, щоб мати прямий контакт із працедавцем, без посередників.

   Reply
 • 19.11.2015 at 10:43 пп
  Permalink

  Дай Боже всім ! Приєднуюсь до Вячеславового запитання про фірми…. , та прошу дозволу у пана Сірка запитати у всіх тут присутніх про роботу зварювальника . Можливо хтось знає нормальну фірму чи організацію де потрібні зварювальники , де нормально платять , та нормальні робочі умови , та і взагалі про роботу зварювальника в Польщі може хтось — щось розповісти ? Просто збираємось з другом , в перше поїхати до Польщі на роботу , а інформації толком не маємо …. . Тут в Україні займались монтажем опалень , газапроводом , та водопостачанням , та нажаль сезон закінчується . Наперед всім дякую .

  Reply
  • 08.12.2015 at 2:12 пп
   Permalink

   15 зл нетто за зварку півавтомат Міг Маг 135 в Кракові

   Reply
   • 10.12.2015 at 1:24 пп
    Permalink

    Дякую Маріє за відповідь , а чи не могли б Ви більш детально розповісти про ту роботу , або якісь контакти чи дані дати , або свій номер телефону , Я передзвоню . Ще раз дякую .

    Reply
 • 20.11.2015 at 8:59 пп
  Permalink

  Дуже дякую за інформацію

  Reply
 • 29.11.2015 at 5:28 пп
  Permalink

  То невже ніхто не має інформації по зварювальникам ?

  Reply
 • 04.12.2015 at 6:26 пп
  Permalink

  Добрий вечір! Хочу запитати, чи можна в Польщі влаштувитись вчителем початкових класів, чи вихователем ,хореографом в дошкільний заклад? Є дилом про отримання вищої освіти. Що потрібно для цього зробити? Скільки часу це займе? Чи маєте якісь варіанти? Дякую!

  Reply
 • 05.12.2015 at 11:47 пп
  Permalink

  Хочу влаштуватися в Польшу на роботу,39 років,займався спортом(бокс 7 років);працюю охоронцем,в ногах витривалий.Не маю шкідливих звичок ніяких.Розгляну різні пропозиціі з нормальним заробітком.Чи це можливо? Маю сертифікат масажиста і 2 роки практики

  Reply
  • 10.12.2015 at 11:57 пп
   Permalink

   Сергію, зазвичай, нормальну роботу доводиться шукати самому, пропонують роботу тільки висококваліфікованим спеціалістам та за гроші.
   Спробуйте пошукати роботу способом, який описаний в статті.

   Reply
 • 11.12.2015 at 9:07 дп
  Permalink

  Дякую за відповідь,Сірко!!!
  Я заходив на сайт що описаний в статті,але нічого там зрозуміти не можу,будемо розбиратися далі)))!!! Дякую

  Reply
 • 04.02.2016 at 3:31 пп
  Permalink

  может кто то знает, где можно устроиться на водителя кат-В, и второй вопрос как и где на сайте сделать CV . за ранее примного всем благодарен Виктор

  Reply
  • 05.02.2016 at 3:15 пп
   Permalink

   Виктор, пишите CV самостоятельно, на своем компьютере, сохраняйте в формате pdf и отправляйте через форму сайта в ответ на интересующую вас вакансию (кнопка Dołącz plik)

   Reply
 • 18.02.2016 at 12:22 дп
  Permalink

  доброго вечора. я знайшов на сайті гамтрі оголошення про роботу на висоті, обдирати і фарбувати фасади будинків. відіслав СВ, прийшла відповідь, запрошують до Львова на скалодром на зібрання кандидатів для огляду умов праці і коротких випробувань придатності, з собою мати копію закорд.паспорта. потім зателефонував поляк і сказав, що треба бути не на скалодромі а біля готелю Львів. фірма Олімп. Підкажіть, будь ласка, якщо знаєте, чи реальна ця вакансія, чи якась «липа»?

  Reply
 • 10.03.2016 at 7:56 пп
  Permalink

  Доброго Всім вечора, виникла в нас з чоловіком така проблема, візи нам відкріли ,а ось роботи знайти не можемо , можливо хтось може допомогти або порадити якусь фірму , будемо дуже вдячні !

  Reply
 • 15.03.2016 at 7:26 дп
  Permalink

  Доброго ранку пане Сірко.У мене два запитання.1-у мене в запрошенні пише:zamierza povierzyc wykonywanie pracy przez okres(y)
  1.od 20-11-2015 do 18-02-2016 2.od 21-08-2016 do 19-11-2016. 3.od … do … 4. od … do… Чи проміжки між цими термінами дат-то
  коридор-і що то за коридори?Чи може вже потрібне нове запрошення? Бо неможливо перетнути кордон?
  і друге питання віза(річна,робоча) у мене з 23.11.2015 р. я чув,щоб для того як їхати на роботу до Польщі-перед тим чи на протязі якогось часу потрібно перетнути кордон-а у мене до теперішнього часу не перетнутий.Що мені робити якщо це все правда?Дякую.

  Reply
 • 23.03.2016 at 9:27 пп
  Permalink

  Доброго вечора, пане Сірко ! Як можна перевірити, чи дійсно я зареєстрована у черзі на подачу документів на польську національну робочу візу? Тому що, цього року дуже проблемно зареєструватися. Хвилююся, щоб у ППВА не обманули.

  Reply
 • 18.05.2016 at 11:56 дп
  Permalink

  Хтось працював з фірмами стефа еу або кроксвіт?

  Reply
 • 20.05.2016 at 5:11 пп
  Permalink

  Доброго здоров»я

  Будівельна фірма фірма м.Краків візьме на роботу бригади будівельників для будівництва приватних будинків (фундамент, коробка дах або без даху). Основна вимога вміння читати проект буднинку та відсутність проблем з алкоголем.
  Знання Польської мови вітається але не є обовязковим. Перевага надається бригадам а не окремим пацівникам з котрих буде зведена нова бригада.
  Офіційне працевлаштування, проживання. Робота Краків і околиці. Оплата 15 000 — 20 000 злотих на бригаду з обєкта.

  Співбесіду проводить безпосередньо представник фірми! Пропозиція безкоштовна та без посередників.
  Орієнтовна дата і місто співбесіди м.Львів або м.Тернопіль 27-29 травня
  Деталі можна дізнатись за телефонами:
  +38 097 960 84 31 — тільки з 27 по 30 травня
  +48 727 82 67 55 — доступний постійно

  Reply
 • 09.06.2016 at 2:12 пп
  Permalink

  На постоянной основе польськой фирме требуются работники :

  — Мясоперерабатывающее производство:
  — переработка кишек (промывка на линии) свиней.
  — Розборка туш свынины. Оплата 11зл/час . – 10-12 рабочих часов в день. Опыт не обязателен, возможность обучения. Требуются мужчины, женщины, возможность разселения семейных пар. Бесплатно предоставляеться комфортное жилье также обед на производстве .
  — Водители – категории С.Е фуры новые работа от понедельника до пятницы .Бесплатно предоставляеться комфортное жилье. Оплата -4500 ,00злотых в месяц.
  — Мебельная фабрика. Сборка и обивка мягкой мебели . Оплата: от 9 до 12 zl/час, +премия 200-250 зл.мес Возможны дополнительные рабочие часы до 12 часов Возможно обучение . Бесплатно предоставляеться комфортное жилье
  — Швеи – на мебельную фабрику. 10зл/час, требуеться минимальный опыт работы швеей . Возможны дополнительные рабочие часы до 12 часов Бесплатно предоставляеться комфортное жилье .Возможно обучение
  — Работники на сборку детских колясок. 9 zl/час. Мужчины – 10чел.,женщины (швеи) – 10чел. Бесплатно предоставляеться комфортное жилье .Возможно обучение
  — Уборка складских помещений. Оплата 9 zl/час. Работа 6 дней в неделю. Возможность работать до 16 часов в день. Бесплатно предоставляеться комфортное жилье. Г.Щецын

  Тел.: 0682895905, 0669702903

  Reply
 • 23.06.2016 at 1:45 пп
  Permalink

  Доброго дня,Сірко.
  Підскажіть якщо я маю польську робочу національну візу і хочу їхати на роботу,то щоб все було законно роботодавець має вислати запрошення,а на місці офіційно працевлаштувати ?якщо не помиляюсь робоча карта.
  І ще підскажіть, по польській в Чехію то є нелегально?
  Перший раз їду, просто.дякую Вам завчасно.

  Reply
 • 15.07.2016 at 2:19 пп
  Permalink

  Офіційна робота в Польщі, зарплата від 8 злотих за годину і більше, житло надається безкоштовно, а подекуди і харчування, за такими вакансіями: столярі, швеї, зварники, фрезервувальники, а також в теплицях, в готелях, в пансіонатах, на заводах,на меблевих фабриках, супермаркетах, гуртовнях, столярнях,мясокомбінатах та на дорожніх роботах,по догляду, фермерських господарствах, на будівницстві. А також, надаємо консультацію та робимо весь пакет документів для отримання польських шенген та робочих віз. Детальна інформація за тел: 067 967 86 12. Доїзд до роботи кілька разів на тиждень. На сьогоднішній день актуальні вакансії: 1) Теплиці (салата). Зарплата 8 зл/год. Житло безкоштовне. 2) Механік фур. Зарплата 10 зл/год. Житло безкоштовне. 3) Електрики (з досвідом) Зарплата 15 зл/год. житло 400 зл/місяць. 4) Склади. (складання продукції на складах). Зарплата 8 зл/год., 50 год/тиждень. Щомісячна премія від 300 зл. Житло 300 зл/місяць. 5) Слюсарі та фрезерувальники. Зарплата від 10 зл/год. Житло безкоштовне. 6) Арматурщики, опалубщики та муражі (мурування стін та перегородок). Робота на акорд. Всередньому получається 15-23 зл/год. Житло 300-400 зл. 7) Зварювальники (Зварювати арматуру). Зарплата від 10 зл/год. Житло 300 зл/місяць. 8) Гіпсова штукатурка (машинкою), спеціалісти по монтажу гіпсокартону, утеплення фасадів. Зарплата 13 зл/год. Житло 400 зл/місяць. 9) Столярі. (дер. вікна). Зарплата 10 зл/год. житло безкоштовне. 10) Водії на фури (з вмінням користуватись маніпулятором). Зарплата 1000 євро. Житло безкоштовне. 11) Плиточники. (Клінкерна плитка). Зарплата 40 зл/метр. Житло безкоштовне. 12) Теплиці (квіти). Зарплата 8 зд/год. Житло безкоштовне. 13) Шліфування граніту. (виробницство підвіконників). Зарплата 8 зл/год. Або від виробітку (получається 3000-4000 зл/місяць. Житло безкоштовне. 14) Мурування перегородок. Зарплата 20 зл/м. Житло 400 зл/місяць. 15) Штукатури, електрики, покрасчики металу (пістолетом), шліфовщики металу, різноробочі на будівницство. Зарплата 10 зл/год. Житло безкоштовне. 16) Пакування станків до бриття. Зарплата 8зл/год. 12-год робочий день, 6 днів на тиждень. Житло безкоштовне. 17) Теплиці (помідори та огірки). Зарплата 8 зл/год. Житло безкоштовне. 18) Прибирання на кухні в готелі. Зарплата 8 зл/год. житло безкоштовне. 19) Пекарня. Зарплата 10 зл/год. житло 300 зл/місяць. 20) Прибирання в готелі. Зарплата 6 зл/номер. житло безкоштовне. 21) Утеплення фасадів. Зарплата 43зл/м.кв. Житло 300 зл/місяць. 22) Пакування кремів, та перевірка друку на тюбіках на брак. Зарплата 9 зл/год. Житло безкоштовне. 23) Завод по виготовленню міндобрив. (На кари, погрузку та розгрузку). Зарплата 1600 зл/місяць + премія 38%-40% від зарплати. Житло безкоштовне. 24) Фасадчики. зарплата 30 зл/м. Житло безкоштовне. 25) Монтаж металоконструкцій. Зарплата 9-10 зл/год. Житло безкоштовне. 26) Пакування комплектуючих до дверей. Зарплата 9-10 зл/год. Житло безкоштовне. 27) Збір малини. Зарплата 2 зл/кг. Збір черешень. Зарплата 1,2зл/кг. житло безкоштовне. 28) Пакування конструкторів Lego. Зарплата 8 зл/год.Працюють 6 днів в тиждень по 12 год/день. Житло безкоштовне. 29) Різноробочі та спеціалісти на будівницство. (Котеджі 1,5 поверх. Фундамент, мурування, перекриття). Зарплата 10-12 зл/год. житло безкоштовне. 30) Догляд за дитиною. Зарплата 8 зл/год. Житло та харчування безкоштовне. 31) Будівельники в Литву (Рига). Потрібні: муражі, плиточники, фасадчики, штукатури, бетонщики. Зарплата 8-15 євро/год, залежно від вміння. Житло безкоштовне. 32) Упаковка сухого корму, замовник Бедронка. Зарплата 8 зл/час (250год\місяць. Житло 200 зл\місяць. 33) Фабрика морозива. Зарплата 8,25зл\год. (200-250 год\місяць). Житло безкоштовне, транспорт 120 зл. 34) Н&М склад модной одежды. Зарплата 13 зл\год. брутто. Житлo безкоштовне.

  Reply
 • 11.08.2016 at 7:04 пп
  Permalink

  Пропоную роботу для 3-х чоловіків на будові в Польщі (малярка, штукатурка, шпаклівка). Робота постійна. Перший місяць випробувальний — далі на УМОВІ. Робота в м.Гданськ (зустріч і довезення до місця проживання). Проживання безкоштовно. Вакансія безкоштовна!!! Оплата 12 зл/год на руки!!! Номер тел. + 4 8 8 8 8 8 5 3 9 1 4

  Reply
 • 09.09.2016 at 8:50 пп
  Permalink

  Добрый вечер пане.сiрко.обiцяють.по польскiй робочiй вiзi працювати в нiмеченi.вiд польскоi фiрми.якi вони мають папери для цього зробити.буду дуже вдячний за вiдповiдь.

  Reply
  • 12.09.2016 at 6:24 пп
   Permalink

   Доброго вечора, vitos
   Класичний лохотрон для тих, хто не знайомий із законодавством.
   Польська робоча віза дозволяє працювати ТІЛЬКИ І ВИКЛЮЧНО на території Польщі, все інше — від лукавого.
   В ліпшому випадку, в Німеччині ви будете працювати нелегально.

   Reply
 • 13.09.2016 at 9:50 дп
  Permalink

  Добрый день.пане сiрко. Дякую.за вiдповiдь.та вони так обiцяють.шо все буде легально.роблять.документи.А1. Шо тiпа iiхня фiрма маэ можливiсьть працювати в нiмеченi. I ще одне менi прислали освядчення.це безплатно.вiд.Amo. Team Sp zoo. Що можете сказати нащот цього.штамп знизу.посреднiк працi.

  Reply
  • 13.09.2016 at 12:00 пп
   Permalink

   Скажу так, що для поляків їхня пропзиція — це самий смак, бо все і справді виглядає так для тих, хто не потребує дозволу на роботу в Євросоюзі. Може бути, що ви поїдете, і якщо не просять грошей, то можна пробувати, але знайте, що ваша робота по німецьких законах буде нелегальною, бо ви не маєте європейських документів

   Reply
 • 04.10.2016 at 9:18 пп
  Permalink

  Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, якщо польська національна віза типу Д 180/360 з метою працевлаштування має кінцевий термін 16 листопада, то для того, щоб не робити потім піврічну перерву між візами, потрібно оформити наступну візу завчасно до дати закінчення поточної? Чі тільки півроку чекати? Дякую. З повагою, Лариса.

  Reply
 • 08.11.2016 at 12:53 дп
  Permalink

  Polska Firma produkcyjna zatrudni 10 osób do pracy w magazynie i produkcji.
  Praca legalna w miejscowości Polkowice.
  zapewniamy nocleg i przeszkolenie.
  informacje: [email protected]

  Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *