вакансії роботи в польщі, робота в польщі без посередників, робота в польщі для українцівЯ всім раджу триматися подалі від фірм-посередників, які турбуються виключно про власний прибуток, але ніяк не про своїх клієнтів, а тому вирішив самостійно пошукати вакансії роботи для українців в Польщі. Якщо правильно підійти до справи, то вакансій можна знайти достатньо для того, щоб влаштуватися на роботу.

Отже, я ввів самий простий пошуковий запиту у Гуглі: praca w polsce dla ukraincow (робота в Польщі для українців). Мені видало досить великий список, але перше, що трапилося на очі, це польський портал оголошень gumtree (повну адресу можна побачити на малюнку). Я спеціально зробив printscreen, щоб було легше пояснювати хід моїх дій.

Все досить просто. Щоб отримати список вакансій роботи в Польщі, саме для українців, вам необхідно виконати три простих дії (я назвав їх — кроки).

КРОК 1: із випадаючого меню, позначеного стрілкою, вам потрібно вибрати розділ «oferty pracy«. Він знаходиться майже в кінці списку.

КРОК 2: вводимо пошуковий запит «z ukrainy«. На перший погляд, то трохи дивний запит, але працедавці коли пишуть оголошення, то в тексті є такі рядки: Praca od zaraz. Poszukuję pracowników fizycznych z Ukrainy!

КРОК 3: тиснемо кнопку «Szukaj«

вакансії в польщі без посередників
Перед вами з’явиться вікно результатів пошуку, яке крім оголошень з вакансіями, містить і досить велику кількість рекламних оголошень, які навряд чи стануть нам у пригоді. Щоб не марнувати часу, то блок «Linki sponsorowane» швиденько пролистуємо.
вакансії в польщі без посередників

Зробивши все описане вище, ви отримаєте свіжі вакансії роботи в Польщі, саме для українців, і як ви зможете побачити — це оголошення від роботодавців, тобто, ви шукаєте роботу без посередників! Звичайно, варто пам’ятати, що далеко не всі польські працедавці порядні, і будуть ставитися до вас із високою повагою, тому обов’язково аналізуйте оголошення, звертайте увагу на деталі.

вакансії в польщі без посередників

Не зважаючи на те, що польські працедавці хочуть знайти працівників із України, вам всеодно потрібно володіти польською на доброму розмовному рівні, якщо хочете гарного відношення, поваги та можливості кар’єрного росту )

П.С. Також, радив  би прочитати статтю про аналіз оголошень роботи за кордоном.

Rating: 2.7. From 3 votes.
Please wait...

331 thoughts on “Робота в Польщі. Шукаємо вакансії без посередників

 • 15.06.2017 at 9:19 пп
  Permalink

  Срочно потрібні на роботу люди до Польщі.На збір клубніки.3 зл за лубянку,харчування та житло безплатне.Я сама українка і збираю клубніку.Сезон лише зачинається.За 5год я заробила 90злотих.З понеділка буде повний збір клубніки.Пан обіцяє підняти до 3.50зл за лубянку.Прошу дзвонити на +48886701042

  Rating: 1.0. From 1 vote.
  Please wait...
  Reply
  • 22.07.2017 at 11:39 дп
   Permalink

   Ржонуло від «клубнікі» цієї от «украінкі»))

   No votes yet.
   Please wait...
   Reply
 • 30.05.2017 at 11:02 дп
  Permalink

  Потрібні робочі для внутрішніх робіт. Робота в Варшаві і Гданськ. Зарплата від виробітку. Житло за свій кошт. Телефон +48570402311 Іван
  +48570402311 viber.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
  • 06.07.2017 at 11:26 дп
   Permalink

   Скільки коштує ваша послуга?

   No votes yet.
   Please wait...
   Reply
 • 08.11.2016 at 12:53 дп
  Permalink

  Polska Firma produkcyjna zatrudni 10 osób do pracy w magazynie i produkcji.
  Praca legalna w miejscowości Polkowice.
  zapewniamy nocleg i przeszkolenie.
  informacje: [email protected]

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
 • 04.10.2016 at 9:18 пп
  Permalink

  Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, якщо польська національна віза типу Д 180/360 з метою працевлаштування має кінцевий термін 16 листопада, то для того, щоб не робити потім піврічну перерву між візами, потрібно оформити наступну візу завчасно до дати закінчення поточної? Чі тільки півроку чекати? Дякую. З повагою, Лариса.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
 • 13.09.2016 at 9:50 дп
  Permalink

  Добрый день.пане сiрко. Дякую.за вiдповiдь.та вони так обiцяють.шо все буде легально.роблять.документи.А1. Шо тiпа iiхня фiрма маэ можливiсьть працювати в нiмеченi. I ще одне менi прислали освядчення.це безплатно.вiд.Amo. Team Sp zoo. Що можете сказати нащот цього.штамп знизу.посреднiк працi.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
  • 13.09.2016 at 12:00 пп
   Permalink

   Скажу так, що для поляків їхня пропзиція — це самий смак, бо все і справді виглядає так для тих, хто не потребує дозволу на роботу в Євросоюзі. Може бути, що ви поїдете, і якщо не просять грошей, то можна пробувати, але знайте, що ваша робота по німецьких законах буде нелегальною, бо ви не маєте європейських документів

   No votes yet.
   Please wait...
   Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *