Робота в польщі: Як перевірити польску фірму?

робота в польщі без посередників, як перевірити польску фірмуЯкщо ви знайшли в інтернеті оголошення про роботу в Польщі, але не знаєте чи довіряти йому, тоді раджу зробити невеличкий аналіз публічних даних фірми, щоб знати як діяти.

Маючи назву фірми чи її NIP (дізнатися більше про NIP), ви дізнаєтеся де ця фірма знаходиться, чим займається, коли та ким знаснована. Все це можна зробити за допомогою спеціального інтернет-ресурсу http://stat.gov.pl/regon/ . Натисніть на посилання, після чого у вас з’явиться наступне вікно:

робота в польщі без посередників, як перевірити польску фірму
Вибиріть параметр Wyszukiwanie wg numeru NIP. Якщо у вас нема номеру NIP, тоді в google введіть назву фірми, і ви обов’язково отримаєте багато інформації, в тому числі і потрібний номер.

робота в польщі без посередників, як перевірити польску фірму
Введіть ідентифікаційний номер фірми та код безпеки (capcha), після чого натисніть кнопку Szukaj

робота в польщі без посередників, як перевірити польску фірму

Якщо ви правильно ввели номер NIP (і він є достовірним), тоді перед вами відкриється вікно із усіма потрібними для аналізу параметрами.

Отже, на що раджу звернути увагу:

 • Хто є власником фірми. Якщо власником являється хтось інший ніж поляк (українець чи росіянин — до прикладу), тоді раджу відразу шукати інше оголошення. Наш брат за кордоном — це перший, від кого можна чекати підлості;
 • Вид діяльності. Якщо вам пропонують роботу на будівництві, а фірма займається продажем електропобутових приладів, то гарантую, що й інші ваші очікування трансформують, як і вид діяльності;
 • Дата заснування. Щойно створенні фірми, як малі діти — роблять багато помилок, чекайте що ці помилки доведеться терпіти та виправляти саме вам. Ліпше мати справу із фірмою, яка вже кілька років працює у своїй галузі;
 • Адреса офісу. Ще один додатковий пункт для перевірки. Введіть адресу фірми у google maps та подивість у режимі супутника, де саме знаходиться фірма. Іноді на тому місці, де має бути офіс фірми, знаходяться старі сараї, або якийсь смітник. Висновки робіть вже самі. Між іншим, часом в оголошеннях подають адресу польської фірми, яку ви можете порівняти із тією, що вказана при реєстрації. Якщо вони не співпадають, то це є сигналом для посиленої уваги.

Також існує інший офіційний сервіс, де можна здобути де-яку інформацію про польську фірму: http://www.krs-online.com.pl/sprawdzanie_nip.html. Це сайт Національного судового реєстру, до якого обов’язково вноситься інформація про створені у Польщі фірми. Тут можна шукати не тільки за номером NIP, але й за назвою фірми.

робота в польщі без посередників, як перевірити польску фірму

231 thoughts on “Робота в польщі: Як перевірити польску фірму?

 • 16.12.2018 at 5:08 пп
  Permalink

  Хочу устроиться на работу в Ingram Micro, гоород Свебодзин Польша, сразу за приглашение заплатила 450грн, хотя пишут, что приглашение бесплтное, деньги попросили отправить на карту ПриватБанка частное лицо, просила реквизиты, все отморозились, проверить предприятие ч.з ИНН не могу, т.как не знаю его. Попробую сейчас по названию, не знаю получится ли Устраиваюсь ч.з офиц сайт BusinessLink. Может посоветуете, работать с ними дальше или это обман.

  Reply
 • 17.08.2016 at 12:22 дп
  Permalink

  Львівська агенція пропонує мені роботу в Польщі на фірмі Human & Hunter в Сосновіці Польща , контроль якості продукції ,зарплата 8 зл/год, вакансія безкоштовна, на місці зустрічають, дають житло, підписуємо контракт відразу. Вроді всьо ОК але не хочеться попасти на розвод навіть якщо там все безкоштовно і як підписувати контракт якщо не знаєш мови? Вирішила провірити цю фірму але там вказана адреса в Катовіце і майже немає інформації
  Human & Hunter Sp. z o.o.
  ul. Francuska 8
  40-015 Katowice
  KRS: 0000555985
  NIP: 954 270 65 34
  Regon: 241686440

  Reply
 • 17.06.2016 at 1:18 дп
  Permalink

  Добрий вечір. Підкажіть будь ласка, по яких типах візи можна поїхати з дитиною до Польщі(дитині 2 роки і 2 місяці). Чоловік є співвласником польської фірми . Займався цією справою поляк, то сказав спочатку, що по простому запрошенні можна іхати, потім сказав, що так не можна, треба,чекати поки фірма відкриється і чоловік буде співвласником, потім сказав чекати на воєводське запрошення чоловіка, і він може нас по тому запрошенні забрати, а тепер сказав, що то тільки по карті побиту можна забрати нас. Пройшло півроку в надії на якийсь результат- а його немає. Інша людина сказала, що можна поїхати по документах з фірми, які може підготувати начальник, але щось не дуже віриться, що по одних документах з печатками та основне- без запрошення можна виїхати з дитиною. Підкажіть будь ласка щось. Буду дуже вдячна!

  Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *