Робота в Польщі з Addeco Polska

Вже не раз розповідав, яким чином можна самостійно шукати роботу в Польщі, щоб не платити посередникам, і щоб не трапити до лап шахраїв. Сьогодні хочу поділитися, як можна влаштуватися на офіційну роботу в Польщі тим, хто трохи володіє польською та приготував своє CV польською.

Мова піде про міжнародну агенцію посередництва праці Adecco. Вони займаються пошуком персоналу для тимчасової і постійної роботи в різних країнах Єврови, і не тільки. Зазвичай, ви укладаєте угоду з Adecco, але виконуєте роботу для інших компаній. Фактично, це є оренда робочої сили, за що компанія отримує свій відсоток. Часто буває так, що відпрацювавши 6 місяців через посередника, вам буде дозволено влаштуватися до працедавця безпосередньо, якщо він виявить бажання. Крім того, якщо якимось чином умови праці вам не підходять, то ви можете домовитись про зміну місця праці. Проведення робіт на майданчику клієнта, проводить представник компанії Adecco, і всі робочі моменти узгоджу саме він.

Як на мене, то це дуже гарний старт для початківців, і для тих, хто налаштований на тимчасову працю.

Оскільки, Польща все ще не скасувала спрощену систему працевлаштування для іноземців, раджу спробувати постукати до Adecco Polska. Вакансії розміщені на сайті компанії, хоча також є можливість завантажити додаток для телефону чи планшета, як на Android так і на iOS.

Але якщо ви не любите порпатись у телефоні, і є представником old school, тоді вам потрібно завітати сюди: http://iem-ee-candidate.adeccoweb.net/

Інтерфейс додатку досить дружелюбний. В меню ви можете завантажити своє CV в базу даних Addeco Polska, поділитися додатком із друзями чи задати питання представникам компанії.

Також, ви можете завантажити додатки для пошуку роботи в Чехії, Румунії, Хорватії чи в Турції, але варто розуміти, що не знаючи мови країни, куди ви збираєтесь на роботу, та відповідної кваліфікації, вам нічого не запропонують. Хоча… хто знає, є ж щасливчики, може й вам пощастить )

Бажаю вам успіхів у пошуку роботи!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *