Робота за кордоном. Обережно — лохотрон

робота за кордоном, лохотрон, як уникнути шахраїв

Сьогодні знайома попросила подивитися на наступне оголошення:

lochotron 5

Перше, що кидається в очі — це велика аудиторія для такого роду оголошення:

 1. Вік від 18 до 45 — це найактивний прошарок людей, які шукають роботу за кордоном;
 2. Росія, Україна, Білорусія — країни із низьким рівнем життя людей, що спонукає громадян цих країн, шукати ліпшої долі за кордоном;
 3. Забезпечення робочого місця та житла — заспокоює;
 4. Потрібно знати тільки російську мову — всі жителі колишнього ссср володіють російською.

Наступне, що не анонсується, але викликає закономірні питання:

 1. Не вказується вид роботи (не обмежується ширина аудиторії);
 2. Не вказуються будь-які вимоги до кваліфікації, крім вікового цензу і знання російської мови;
 3. Не вказується місце роботи.

Отже, з усього цього можна зробити висновок, що це оголошення, яке розраховане на дуже широку аудиторію, не передбачає роботи для всіх тих, хто висилає свої CV та копії закордонних паспортів. ЦЕ ЗВИЧАЙНИЙ ЛОХОТРОН!!!

Основа мета цього оголошення — збір бази закордонних паспортів громадян України, Росії, Білорусії. Така база збирається людьми, які займаються виробленням клонів закордонних паспортів, а ваші CV — це гарний бонус для шахраїв, бо їм не доводиться видумувати легенду.

Крім того, від вас можуть зажадати заповнити анкету, де потрібно буде вказати ще більше персональних даних: серія та номер водійського посвідчення, дані внутрішнього паспорту, ваші біометричні дані (зріст, вага, розмір взуття(!)), наявність дітей, їх кількість, номер телефону і т.д.

Запам’ятайте: нікому не висилайте своїх особистих даних та копій документів. Все, що необхідно вашому працедавцю — це ваше CV (резюме) і наявність документів, що підтверджують вашу кваліфікацію. В інакшому разі, ви ризикуєте потрапити у тенета зловмисників.

Пропоную до вашої уваги статтю: Робота за кордоном. Як обійти шахраїв

87 коментарів до “Робота за кордоном. Обережно — лохотрон”

 1. Добрый день. Читаю отзывы об Истрисе и просто смешно! Наверное так хотелось вам заработать денег…. Кто хочет работать- работает, кто не хочет — ищет оправдание. Я, лично работаю четвертый год от Истриса и все нормально. Все доплачивают, есть крыша над головой( кому не нравится хостел, приспокойно могут снять квартиру «все включено» и не ныть. А сколько наших приезжает в Польшу только побухать и побл….ть, сколько алкашей вылетают как пробки с работы. Чаще всего такие и пишут негативщину! Таким вечно то рубаха короткая, то пи….н длинный. Еще раз повторюсь, кто едет работать — работает.

  Ответить
 2. Доброго дня. EASTTREES це нечесна агенція праці!!!! Люди!!!! Обходьте вакансії даної компанії 10 дорогою!!!! Ми ж чоловіком вже обпеклися!! У листопаді 2018 року відкрили візу і поїхали на ваканцію Zalando у Свебодзин. Офіс знаходиться у Зеленій Гурі, там нас обіцяли зустріти. Після дзвінка до водія, ми прочекали 3 години на вокзалі. Потім нам сказали, що субота неділя чекайте на хостелі хоча в Україні запевнили, що на вихідні треба їхати, Вас оформлять на працю. Дочекалися ми понеділка і сказали нам, що немає потреби у працівниках, чекати ще. На хостелі люди чекали на Zalando по 3 тижні, у вівторок сказали, що там праці не буде, запропонували Cito упаковка товарів, ми поїхали туди. У хостелі в кімнатах проживали ми, сімейна пара, і ще 3 чужих чоловіки. Перші ночі, то взагалі в кімнаті де жінки, молоді дівчата, ми і молодий хлопець. На 50+людей, 3 душі і 3 туалети. Праця через 3 тижні закінчилася. Запропонували іншу вакансію у Вроцлаві на завод hyundai, kia називається dongseo. І нас 11 чоловік перевезли з Гури на Вроцлав. Там був хостел кращий, по 3 людини і кімнаті, але теж сім пара з чоловіком, або жінкою. Там або сварка або преси. Люди, немає там автокрісел і підлокотників як пишуть на сайтах. Або сварка або жахливий шум, де через 6 місяців будеш глухим. 5 днів 12 годин, 12 злотих, все чесно. Але розуміючи, що ми не будемо там працювати, ми попередили агенство Easttrees за 3 тижні, про те, що ми їдемо додому. По від’їзду написали заяву, що кошти перерахувати, не на наші рахунки в банку, бо ми їх закриваємо, а на інший рахунок банку польського. І поїхали на Україну. В офісі ж це проігнорували і скинули нам гроші на закриті банківські рахунки. Телефонувала і Куратору і менеджерам і укр посередникам. Крайніх не знайшли, годували обіцянками. Врешті решт зп за січень місяць, а на вулиці квітень. Нам кажуть їхати до Польщі і у відділенні банку отримати кошти. 28 травня приїхавши до Польщі за свій рахунок, очікуючи 4 години у банку ми забрали чесно зароблені кошти. Люди, будьте розумні, на наших помилках, не їдьте через Easttrees, бо будете мати зіпсовані нерви і пусті гаманці!!!

  Ответить
 3. Меня тоже угараздило связаться с Наталией Мурга Kомпания EASTTPESS.Обещала Наталия приглашение сделать на Selando в течении 10 дней. Через месяц дождалась!!!И САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ -приглашение было на 138 дней вместо 180.
  Визу открывать не стала.
  Потеряла время и деньги за приглашение 800 гривен.
  Не связывайтесь с Наталией МУРГА. Она НЕ делает того что обещает.

  Ответить
 4. Ось і дійшла моя черга про відгук даної компанії Easttrees. Місяць назад як познайомилась по інтернету з пані Наталією, яка представляє дану компанію. Зацікавила мене пропозиція від фірми Zolando з якою співпрацю дана особа. Вона мені сказала щоб отримати запрошення треба їхати в Зелену Гуру, вас зустрінуть поселять і через 10 днів коли буде готове запрошення вас працевлаштують , але якщо ви не хочете чекати там, ви маєте сплати 800 грн. І в межах 10днів запрошення буде готове. Так як я не хотіла щоб в мене спливати дні візи я вибрала другий варіант. Пройшов період часу пані Наталя мені скидає запрошення і я в межах 7 днів маю перетнути кордон від дати яка в ньому вказана. Я приїхала, мене зустріли, поселили в хостел. Умови більш менш нормальні окрім душової де пробита дірка в стіні для вентиляції, при температурі -17 дуже відчутно, після першого ж душу я захворіла, але про це потім. Перший другий день ми пройшли медкомісія відкрили рахунок в банку і так сидимо вже неділю. На роботу не ходимо, бо дана фірма Zolando припинила набір працівників і як сказали товар не прийшов, чекайте. Скільки чекати ніхто не знає. Кормлять завтраками. То ж хто вирішив співпрацювати з дані фірмою думайте перед тим як довіритись їм. Вперше втрапила в таку халепу. Тому хочеться щоб наші люди які вимушені заробляти в ближньому зарубіжжя орієнтуватись хоча б по відгуках. І ще з приводу захворювання. Подзвонила своєму менеджеру вже тут на місці і запитала про лікаря. Кажу мені не треба щоб мене лікували головне щоб прослухали мене і уникнути запалення. На що вона мені відповіла, страховку вам дати не можу, так як ви не працюєте. Вам треба відпрацювати тоді буде страховка. Ось така халепа.

  Ответить
 5. Всем добрый день могу рассказать про фирму easttrees с личного опыта! Снимают без божно 2-ю зарплату не доплачивают по 100 зл. Первый раз вернули после 2-х недель криков и ругани! В этот раз сказали что не отдадут высчитывают за форму и мед. Осмотр! Сам работал на eurokey от этой фирмы! Обещали по 12 часов работать, обещали на пластике! А мы перебераели мусор с теско, теперь если не делаешь план 400 кг на человека за 8 часов то домой! А за 10 часов надо 500 кг за человека! За столом 4 человека от тебя мало что зависит! Как будут работать все! Форма комбез футболка и боты!
  Вот сама работа: https://www.youtube.com/watch?v=_eeAN-GJnQQ

  Ответить
 6. Хочу попробовать уехать на Францепол. Конечно же обидно, что изначально обещают одно, а на выходе получаешь совсем другое по зарплате. Однако, мне кажется, что для неопытных водителей это реальный шанс получить опыт. Тем более уже от нескольких человек слышал, что машины там нормальные — а это немаловажно.

  Ответить
 7. Не рекомендую ехать на blizniaki. Есть там Алена которая красиво все всем обещает но ничего вы не получите, как и все кто туда попал. Работа в принципе нормальная , но бесплатная. Всем там заведуют наши украинцы, Коля — муж той самой Алёны , и Олег с Жанной. Говорят когда они стали мастерами перестали всем деньги платить . Хотя они сами получают все даже больше. Вот недавно Коля купил мазду 6 (8 тис зл),а Олег бмв( 12 тис зл). Близняки людям должны как минимум по 10 тыс зл каждому. А за долги полякам так я вообще в шоке. Бригадиру и мастеру ( Лиле и Збышику) больше 40 тис Зл. Так что все там плохо. Если вы хотите работать бесплатно, за бесплатное жильё и один горячий обед вам в Новое Мястечко на Blizniaki!!!

  Ответить
 8. Хтось чув, чи може був задіяний на роботі в Чехії з виготовлення палетів чи на автомобільному заводі «Шкода»? Що це таке і чи варто з цим звязуватись? РОботу знайшов у ВК та ФБ. Дякую.

  Ответить
 9. Здравствуйте! Ищу фирму Easttrees в Зеленой Гуре, которая предоставляет работу водителя-дальнобойщика, но в интернете не могу ничего найти. Мужу предлагают там работу. Ничего не слышали об этой фирме? Заранее спасибо….

  Ответить
 10. Добрий вечір. Мав справу з work up. Робив візу на польшу через них 7місяців . Винесло добряче .Передзвонив за вакансію 500$
  Думаю шукати сам!!

  Ответить
   • Напишу ка об коипании Истрис. Говённая фирма, приехали ждали 2 недели пока будет робота, спустя это время привезли на Тоёту, жилье более менее но вифи говно, кухня маленькая, зп получили через 2 месяца. На свои деньги 65 дней жили, просили дать хотя бы по 100зл, т. к есть нечего но всем насрать, куратора похуй на все. Не вздумайте ехать на эту пидарскую фирму

    Ответить
 11. Читаю и акуеваю- francepol берет без опыта- выше указано что зарплата около 4000 зт ИДИ РАБОТАЙ НАБИРАЙСЯ ОПЫТА а через год поменяешь фирму. ИЛИ те опытному работники уже 4000 мало сразу 7000 хочешь

  Ответить
 12. Добрій день.Хочу дізнатись про фірму WorkUp яка працевлаштовує українців в Польщі.Вакансію надає безкоштовно,але просять заповнити анкету з усіма даними про себе і свою спеціальність. Хто небудь мав з ними справу?

  Ответить
 13. Почитал отзывы и коментарии о Францеполе. Это что получается? Что в Польшу без опыта по кат. Е мне не попасть? Водители дальнобойщики вот ответьте мне на вопрос- Всем к кому не обращаюсь нужны опытные водители. А где этого опыта набраться-то? Если уже 2 года ищу по Украине кого нибудь кто бы опыта дал. Или продал. И все безуспешно(((

  Ответить
  • Дружище, ну что вы все лезете на эти дальняки? Вам тут мёдом помазано, что-либо? Тупые, безголовые, без опыта, но дальнобойщики. Ничего даже не думая научиться дома. А потом тут им плохо! Их обидели! Иди дома работай, если ты такой идейный водила. Начни с самосвала или с небольшой грузовой машины. Почувствуй эти сутки без сна, вечный гемор на выгрузках-загрузках, обдираловку ментов и шефов. Иди, чего ж ты? Ааа! Европу ему подавай! Да нет ребята, шары в жизни нет. Я искренне рад, что Исттрис (францепол) укатывает вас в асфальт. И мало ещё, надо вообще по миру пускать. Ладно если бы коллеги ехали сюда, а то: продавцы, таксисты, маршрудчики и прочее…. Без денег, без gps, без малейшего понятия о том куда вообще едут. Тошнит от вас. А потом «мэнэ кынулы на тыщу», а сколько ты боков принёс на фирму? Почему не перечисляешь свои тупежи, штрафы, мандаты? А? Так вам и надо. А нормальные пацаны и на истрисе живут. Делайте выводы, любители шары и лёгких денег. Удачи.

   Ответить
   • Привет миша а ты че такой злой рассказал бы как свой опыт приобрел, или ты родился в машине?

    Ответить
   • Питання вслух: шо ж розслюнявився так на весь інет, а коли тупий мусор сотку збиває, двох слів докупи не склеїш? Тупиш, стоїш. Аргументів знайти не можеш. В Польщі по три роки чотири слова вивчити не можете… Тошнить од вас вже. «Калєгі с дальнячка».

    Ответить
   • Эта фирма от польской налоговой прячется,приехавших людей на лестнице держат чтоб с улицы в окна не было заметно и автобус для перевозки в общагу подают в тёмное время суток.

    Ответить
 14. Добрый день!Уважаемые водители хочу поделится с вами своей роботой в компании FRANCEPOL, принимают на роботу они всех и с опытом роботы и без. Повёлся на приглашение только иза того, что пишут роботодатель а не посредник. но на самом деле это полный лохотрон зарплату обещают от фракта 15% +2% процента от шефа деньги на первый взгляд сумашедшие но на самом деле врут . Игорь обещает 1200евро но ничего такого я не получал в лучшем случае 3000zl. По документам всё легально оформляют, хотите испытать судьбу,потерять здоровье и приехать с пустыми карманами тогда вам у FRANCEPOL. Что касается машин то они убитые поляками, маршруты практически все по деревням,отсюда и росход топлива который тоже высчитывают. С уважением ваш колега.

  Ответить
   • Ну иди тут заработай 3000 злотых. Какие деревни? В Польше, да по националкам, ездим. Но это раз-два в месяц. Расход у него, наездника, большой. Бедненький, прям обнять хочется!

    Ответить
   • Пара Ивэк, и то на продаже стоят. Зайди на оф.сайт и посмотри. И десяток Премиумов, на две сотни машин. Это убитый парк? Такими как ты убитые, кстати. Судьбу испытать! Здоровье!))) Хахаха!!!!! Откуда вы такие берётесь?

    Ответить
 15. Всім доброго дня. Живу в м.Зелена Ґура і багато чула про позвод і нагле використання наших заробітчан. Особисто знаю Маслєнікова, бо свого часу мій чоловік шукав роботу, але ми поїхали там на фірму, порозмовляли з водіями і зрозуміли, що це=кидалово. Навколо м. Зелена Ґура розплодилося багато таких шахраїв. Це:
  1. відомий Вам «Francepol»
  2. мебельна фабрика «Bliżniaki» в Новім Мястечку
  3. посередники»Transline» в містечку Свєбоджін.
  та, на жаль, багато інших. Я мовчу про приватні роботи типу праці у фермера чи догляду перестарілих. ..
  Причому, ці шахраї діють так, що уряд праці та інспекція праці розводять руками. От Вам, шановні,Європа!

  Ответить
 16. Francepol це лохотрон конкретний , тільки 2 дня тому приїхав якщо потрібні докази можу надати і телефони пацанів також…

  Ответить
 17. Андрей,меня так же интересует эта фирма»Francepol»ситуация точно как у вас,пришло приглашение,адрес фирмы и заработная плата,все в точ как вы описали,вот теперь в заблуждении что делать????Если узнали что нового об этой фирме отпишите пожалуйста.

  Ответить
 18. Доброго вечора,Сiрко!Допоможiть,будь ласка.Знайомi запропонували влаштуватись водiэм-дальнобiйником у Польщу,але назву фiрми не афiшують,розмiр заробiтньоi платнi не розголошуэ.На самiй фiрмi кажуть-якщо все будете встигать-1600 доларiв.Досвiду по Европi не маю,мови не знаю,тим не менш мене беруть.Пiдкажть,будь ласка,сам не знайшов вiдгукiв про компанiю PHU IRENEUSZ JUHNKE.Дякую!

  Ответить
 19. С английским немного легче, конечно. Просто в школе его «проходили» (да-да, именно «проходили», а не изучали). Проходили грамматику, проходили никому не нужные диалоги. А вот аудиоизучения не было. Я долго «долбался» со всякими самоучителями и учебниками. Когда читаю — перевожу. А вот когда надо было завязать разговор с иностранцем — как в ступор входил. Хорошо, что на youtube нашел живую разговорную речь. Скачал себе в телефон и постоянно слушаю, даже когда занимаюсь каким-нибудь посторонним делом. Слушаю даже сейчас. когда пишу эти строчки. Так происходит уже на протяжении 7 месяцев. Слова автоматически вошли в подсознание, я не перевожу текст — я его просто ПОНИМАЮ.
  Сирко, прекрасный у Вас сайт! От души благодарю!

  Ответить
  • Доброго ранку, Арарат
   Дякую за дякую (як кажуть шведи) )
   За 7 місяців, ви мабуть почали думати англійською, а це той рівень, коли слова самі ллються без проміжного перекладу. Цікавий підхід )))
   До речі, школу не потрібно звинувачувати, то комплексна проблема, де грають роль такі чинники:
   — програма;
   — професійність вчителя;
   — ставлення батьків до виховного процесу (!);
   — виховання і традиції в сім’ї;
   — здібності самої дитини, які вимагають індивідуального підходу.

   Вся справа в тому, що у нас нема стимулу вивчення іноземних мов, бо ми не контактуємо із носіями мови. Ось вам і «наплевательское отношение» як вчителів, так і батьків (!) до вивчення мови, а звідси і ставлення дитини до мови.

   Наприклад, я притримуюсь більш консервативних методів вивчення мови, із акцентом на велику кількість діалогів на теми, які цікаві дітям (та й не тільки дітям). І обов’язково — писання. Бо так часто є, що людина непогано розмовляє англійською, а писати геть не вміє.

   Одним словом, як технар, я скажу, що до будь-якої задачі можна підходити в різні способи, аби було бажання її вирішити )))

   До речі, Арарате, а ви куди плануєте їхати, що так активно вчите мову?

   Ответить
   • Добрый день, уважаемый Сирко! На ПМЖ ехать никуда не планирую. Занимаюсь энергосберегающими технологиями — заинтересовался информацией из первоисточников. Ну, плюс хобби. Когда знаешь несколько языков, следующий дается легче. Просто В КАЙФ!

    Ответить
 20. Хочу пане Сірко торкнутись теми на мою думку важливу для того, щоб закордоном почуватись не «чужим», це знання іноземної мови, а саме методики вивчення іноземної мови. Щиро Вам дякую, що порадили мені все таки удосконалити польську мову, перш, ніж почати пошуки роботи. Просто, зі школи мені здавалось, що у мене немає здібностей до вивчення іноземної мови. Думав, що для цього потрібно постійне, «живе» мовне середовище. Але згадав, що все своє життя у мене українське мовне середовище, але російська мова змалку, є як рідна, хоча ні вдома, ні в школі не говорив нею. Згадав, що з дитинства постійно було телебачення російськомовне, звідти я і навчився російської. Два роки тому вирішив подібний «експеримент» провести з польською мовою, так як «відчував» на слух, що польська є близька до нашої української мови, по краійній мірі, я міг розрізняти слова у розмовній мові, а у англійській мові, не можу навіть слова розрізнити. Вирішив «відмовитись» від українського телебачення і постійно, як тільки буде вільна хвилина дивитись та слухати польське телебачення. Напочатку кабельне телебачення транслювало один лише польський телеканал TVP Polonia, ось його і після роботи і дивився. Потім знайшов в інтернеті сайт, де можна дивитись польські телеканали, і постійно дивився новини по телеканалі TVP Info. Скажу чесно, що два роки і два місяці назад, я майже нічого не розумів по польськи, читати не вмів теж, тому завантажив в інтернеті самовчитель польської мови і вивчив, які букви польського алфавіту, які означають звуки. Памятаю одразу зауважив, що немає у польській мові букви v, лише w) Паралельно дивлячись телебачення та читаючи написи в новинах, навчився швидко читати. Це мені допомагало потім, як почув невідоме слово, то вже знав як його записати, і знайти переклад. Користувався двома сайтами для перекладу польських слів, це традиційний translate.google.com і ru.pons.com для знаходження більш детального перекладу слова. Методика моя була проста, постійно слухати та перекладати невідомі слова, а цих невідомих слів було багато) Граматики я не вчив, тому що «відчував», що вона буде мене лише збивати з толку. Думав, що все з телебачення засвоється. Памятаю, що перші 6 місяців було вадко психологічно примусити себе дивитись та слухати польське телебачення, так як майже нічого не розумів, і було не цікаво, і хотілось перемкнути на наш телеканал. Ще памятаю, як в голові старався перекладати кожне почуте слово в новинах, тобто я вже знав переклад цього слова, але тільки кожен раз, коли його чув, то підсвідомо його перекладав, не вмів одразу «розуміти» його. Тоді через півроку я зробив перерву у перегляді телебачення, просто не було часу взагалі дивитись телебачення, і ось памятаю, як після перерви здається місяць-два, почав знову слухати польські новини, і почав вже потрохи розуміти деякі слова без перекладу, почав набагато «легше» сприймати польську на слух, вже не потрібно було себе примушувати дивитись польське телебачення. Я зрозумів, що час від часу, потрібно робити перерву, щоб мозок напевно засвоїв краще інформацію чи щось таке, як кажуть, що в голові уклалось. І після цього моменту, продовжував постійно дивитись польське телебачення, потім від перегляду новин по телеканалі TVP Info, перейшов до інших телеканалів, там де фільми показують, програми про природу, щоб більш обширно охопити слова у польській мові. Ну і накінець, зараз я вже все розумію по польськи, хіба що деякі слова іноді попадаються не відомі, мову мислити по польські, говорити, хоча ще і помало, але основне, що почав відчувати, що знаю польську мову зараз майже як російську, тобто можу собі дати раду. Пробував телефонути до польського оператора мобільного звязку, до колл центру, що перевірити, чи оператор мене зрозуміє, також дзвонив до польського ценрту зайнятості у Варшаві та Перемишлю. Читаю постійно польські сайти, і вже не помічаю, що читаю польськи, тобто ловлю зміст, і часом не памятаю, на якій мову я щось дізнався. Скажу чесно, я дуже хотів дійти до такого рівня знання польської мови, і таким можливо не ефективним та швидким методом навчився цього, і переконався, що все таки можна навчитись іноземної мови не будути та не живучи у цій країні. Тепер цікаво мені, чи можливо навчитись англійської мови, не будучи у англомовній країні) Проблема в мене в тому, що я не розрізняю слова у розмовнфй мові, тому не можу шукати перекладу у словнику, як це було з польською. Хіба що тексти перекладати, але це далеко від живої розмовної мови. Якщо будете мати змогу пане Сірко, поділіться своїєю методикою вивчення англійської мови, яким чином ви її вивчали) Дуже дякую за розуміння та допомогу)

  Ответить
  • Аналогічно з англійскою. Скільки маєш часу стільки слухай шось англо мовне наприклад нов канал ВВС і ше скачай 16 відеоуроків «полиглот з дімою петровим» з відтам візьмеш основи граматики. Більше для початку не треба. З фільмами повна лажа — не виразна вимова нічого не поймеш.

   Ответить
   • А ось мені прослуховування нічого не дає. Якщо я не знаю слова (його значення), то і запам»ятати його не можу.
    Краще всього виходило — писати самостійно тексти на якісь теми (вивчаються нові слова), а потім на ці ж теми розмовляти із вчителем (як варіант — просто комусь розказувати). Іноземні слова мало слухати, їх потрібно промовляти і в повний голос.

    Ответить
 21. мене цікавить інформація про цю компанію multiviza.com.ua . Знаходяться у Вінниці, пропонують вакансії в Чехії та Польщі . Можливо, хтось користувався їхніми послугами або що-небудь знає про них?

  Ответить
 22. Доброго дня!Хочу попросити Вас перевірити адресу і надійність фірми,яка прислала мені Освядчення.Вони відразу відгукнулись на моє резюме,а через деякий час вислали мені й Освядчення.Це Francepol в Зеленій Гурі.По Інтернету така компанія є.А от в Освядченні вона не записана.NIP:929-105-80-77 REGON:977993266 і вулиця зовсім інша.Чи бува не розвод? Буду вдячний.І не знаю,яку візу робити шенгенську чи національну?

  Ответить
  • хочете втратити власні гроші здоров»я — їдьте у FRANCEPOL -заробите за місяць 300злотих а на вас зароблять 1000євро ….-це лохтронна фірма — має при собі два посредники №1 гол.бухгалтер Майожата(Гося) Коска-Степак і №2 Володя зі львова (худорлявий ріст 160см, вага 60кг ) щомісяця по 4-6водії приймають -КОНВЕЄР

   Ответить
   • Скіфе, якщо маєте що розказати, то я перенесу ваше повідомлення в тематичну гілку «Відгуки про фірми», і там детальніше розкажете про свою ситуацію.

    Ответить
    • Сірко , Ви розумна людина ,включіть голову —я не буду нікому і нічо доводити , я хочу аби люди знали що є така фірма FRANCEPOL -ЛОХОТРОН , я там працював і мене нам надули на 1000євро, просто хочу щоб народ не попав туди і його там не взули, а нюанси чи деталі лохотрону розписувати не буду , бо цим можуть скористатись інші нечисті фірми щоб розводити водііїв , цю падлу -FRANCEPOL -БУДУ ГНАТИ З УКРАЇНИ ПО ВСІХ НАПРЯМКАХ!!! основні особи з даної фірми — пані Majojata Koska-Stepak (Гося) гол.бухгалтер -роздає запрошення на роботу і є посередником фірми працюючи в цій фірмі , пан Ігор Масленніков -єдиний експедитор-перекладач на фірмі -вербує по телефону нашого брата закінчив київский ВУЗ , пан Володя (160см з капелюхом живе у Львові )- друга лінія посередник -по телефону вербує його дружина і вішає лапшу водіям про «рай» у FANCEPOL.

     Ответить
     • Skif, прошу розказати все у деталях, інакше мені доведеться вважати ваше повідомлення спамом, і відповідно діяти.

     • Ув. SKIF. Я тоже повелся на объявление о работе водителя международника С+Е с зарплатой в 1000-1200 euro, без опыта работы. Связь и переписка идет через Игоря Масленикова. В начале речь шла о компании FRANCEpol, но в приглашении на работу компания
      EASTTREES MALGORZATA KOSKA-STEPAK
      POLSKA
      65-021 ZIELONA GORA
      UL. ZJEDNOCZENIA 102
      NIP: 929-105-80-77
      а также зарплата указанна 1800,00 PLN. На мои вопросы почему разные фирмы и зарплата, получил ответ — Eto nasza firma, na kotoruju my ustraiwaem woditelej. Zarplata od 1000 euro do 1200 euro na ruki. Планируемый выезд в апреле 2015. Вот теперь после находки Вашего отзыва о данной фирме, нахожусь в полной непонятке как поступить???

     • Добро дня, Андрію
      А що ви вже встигли зробити, якщо у вас зараз виникли сумніви щодо подальших дій?

     • Получил приглашение на работу, и на следующий день бороздя просторы нета наткнулся на отзыв SKIFа о данной компании — «основні особи з даної фірми — пані Majojata Koska-Stepak (Гося) гол.бухгалтер -роздає запрошення на роботу і є посередником фірми працюючи в цій фірмі , пан Ігор Масленніков -єдиний експедитор-перекладач на фірмі -вербує по телефону нашого брата закінчив київский ВУЗ . Изходя из это, фирма приславшая мне приглашение на работу «EASTTREES MALGORZATA KOSKA-STEPAK», и есть фирма пані Majojata Koska-Stepak (Гося) гол.бухгалтер. Опыта работы на тягачах нет, опыта работы в Европе нет, знания языков тоже нет. Вот и ущу возможность получить и опыт и практику в дружественной Польше. Но не хотелось бы что бы этот опыт был горьким… А успел я только получить приглашение, с ним в посольство, открываеш визу и вперед. Но если там все так не серьезно, зачем тогда туда ехать??? Или же SKIF там начюдил, что с ним так поступили, или действительно кидают нашего брата? Но за это можно и «по шапке» братьям Полякам!

     • Ну, якщо грошей не беруть, то пробуйте їхати. Тим більше, що хочете набути досвіду.
      А «по шапці» — це вже Європа, то не Україна, там так справи не вирішуються. Забудьте

     • Якщо це Эвропа — то так спави не роблять, а якщо роблять то і «по шапці» не гріх)))

     • SKIF ну где же ты пропал? Отпишись пож., закончи, если начал, уж больно интересно… да и времени на раздумье маловато.

     • Андрію, судячи по повідомленю SKIF, він зробив свою справу. Задачею було — залишити негативний відгук про фірму, і все.

     • Всем доброго дня!В прошлом году работал на Францеполе у Вовы и знаю неплохо того Самого Игоря Масленникова!Большую часть из вышепрочитанного могу подтвердить!Вова имеет третью часть вашей зарплаты.Больше 4000 злотых в руки не видел при 12000 км проехавших!Машины и парк-вопросов нет,работал на совсем новом Мане,диспетчером как раз и был Игорь,в принципе,нормальный чудак,с ним проблем никогда не было и работай с ним доволен!но вот в качестве посредника его не знаю!А вообще кроме них там несколько еще польских ,так вот ,работать у польских еще ХУЖЕ!!!Вова хоть и бреет з.п.,и платит с опозданием,но все же платит.Особенно для тех,кто никогда не ездил по европе—нормальный вариант для старта!всреднем долларов 800 получите за месяц!Кому интересно пишите на мейл,отвечу.кстати сам буду звонить Игорю…хочу пообщаться!В двух словах не опишишь…

     • Макс Напишите свой меил хочу задать вам пару вопросов по Францеполе

     • Францепол действительно огромное кидалово100 % проверено.

     • Слышали что-нибудь о фирме «easttrees»? Напишите, пожалуйста! Что за фирма???

     • Вот тоже собираюсь поехать на францепол, какие дадите советы?

     • Здравствуйте! Мужу через 3 дня ехать на фирму «Easttress» ( я так поняла , что это фирма «Францепол» ). Когда первая зарплата и сколько денег нужно взять до первой зарплаты? Где питаются водители на этой фирме? Напишите свой мейл.

     • Добрый день Светлана, поздно прочитала Ваше письмо, ни за что не пускайте Вашего мужа в эту компанию работать. Мой муж находиться там с января, сам работает с февраля денег не платят , судя по распечатке что получил на руки он ещё и должен, контракт на руки не дают. Судя по коментам выше написанным фирма ЛОХОТРОН и что самое страшное что мой муж поехал туда поверив «приятелю». Таких друзей — врагов не надо. А этой компании я от всей души желаю скорого прогара и ответа если не перед законом то по справедливости

     • Фирма Лохотрон!!!! Кидают на ровном месте!!! Платят копейки, и все у них какие-то вычеты, штрафы.. Люди, не ведитесь, это фирма-конвейер, сегодня пришли одни, завтра приходят другие, текучка сплошная, логисты отвратительные, порядка никакого!!! Машины более менее только.

   • отсталая информация. в месяц минимум 20-30 человек проходят. проработал там 1.5 месяца заработал… рукава от жилетки. лохотрон еще тот

    Ответить
 23. Підскажіть будь-ласка якщо пропонують роботу в Чехії,заробіток 900 євро на складах з пакування продуктів але заробітню плату будуть виплачувати тількі на другій місяць,мотивуючі це тим, що можуть бути крадіжки або порчою інструментів.Дайте будь-ласка пораду чи може бути що це лохотрон

  Ответить
  • Ваня, лохотрон це чи ні, але я не погодився б на такі умови. Зазвичай такі речі є предвісниками того, що працедавці не чисті на руку.

   Ответить
  • 1. Для Чехії це вже велика зарплата, тому мало ймовірна.
   2. Якщо по шенгену, або Польській візі- то або кинуть, або самі потрапите під депорт.
   3. Склади типу Теско- то тюрьма- в Польщі тяжко, а в Чехії взагалі 2херачать» як роботи, тому якщо нерви та здоров»я не на 150%- не раджу!!!!!

   Ответить
 24. В Польщі знущаються над громадянами котрі приїхали на заробітки. Будьте уважні, не старайтеся їхати до Познаня, та прилеглих міст і сіл. Це небезпечно, там ви нічого не заробите….

  Ответить
  • Не потрібно лякати людей. За три роки роботи із поляками і у поляків, мені ніхто кривого слова не сказав, та ні разу не намагався ошукати. Якщо ви розмовляєте польською, та перебуваєте на легальному становищі, то ніхто не буде намагатися вас ошукати, адже наказання, яке може послідувати від Urzadu pracy ta Inspekcji pracy, в рази перевищить те, що роботодавець заощадить на вас.

   Ответить
  • люди нікому не раджу іхати в м.Нове Містечко у фірму Близнюки.спочатку платиш за вакансію і тобі дають номер тел Альони і вона так красиво все розказує як там класно.приіжаєш і для початку з тебе беруть 55 злотих на страховку(але коли ми з них потребували страховку мені дали іі на якомусь листку знятою на ксероксі на 16 чоловік!!!) і 30 зл на житло (якщо тиждень відробиш іх вернуть).заходиш в общагу всі на тебе дивляться великими очима і співчувають….зарплати 3 місяці не дають,аванс 30 зл в тиждень щоб не здох і все.у жінок зарплата на акорд за один день я заробила 12 зл це те що я узнала,а остальні дні я так і не знаю скільки я заробила пройшло уже 2 місяці.ми звоним а нам кажуть що ще не нарахували.бригадиром була у нас Марго і Ірина(с..и ще ті)я кожного дня від них плакала бо все що не робила все було не так.а робили ми годівнички щоб зробити одну годівничку для птах чи комарів для цього працювало десь 10 чоловік.нам повезло що ми знайшли другу роботу і залишились гроші на переізд.бо багато хто немає грошей щоб додому доіхати.

   Ответить
   • Спасибо за совет. На днях мне та же Алена предложила эту работу. Действительно, очень красиво все написано.
    А какую работу вы нашли, если не секрет? Мы с мужем тоже хотим поехать в Польшу. Может что-нибудь посоветуете?

    Ответить

Залишити коментар