робота за кордоном, лохотрон, як уникнути шахраїв

Сьогодні знайома попросила подивитися на наступне оголошення:

lochotron 5

Перше, що кидається в очі — це велика аудиторія для такого роду оголошення:

 1. Вік від 18 до 45 — це найактивний прошарок людей, які шукають роботу за кордоном;
 2. Росія, Україна, Білорусія — країни із низьким рівнем життя людей, що спонукає громадян цих країн, шукати ліпшої долі за кордоном;
 3. Забезпечення робочого місця та житла — заспокоює;
 4. Потрібно знати тільки російську мову — всі жителі колишнього ссср володіють російською.

Наступне, що не анонсується, але викликає закономірні питання:

 1. Не вказується вид роботи (не обмежується ширина аудиторії);
 2. Не вказуються будь-які вимоги до кваліфікації, крім вікового цензу і знання російської мови;
 3. Не вказується місце роботи.

Отже, з усього цього можна зробити висновок, що це оголошення, яке розраховане на дуже широку аудиторію, не передбачає роботи для всіх тих, хто висилає свої CV та копії закордонних паспортів. ЦЕ ЗВИЧАЙНИЙ ЛОХОТРОН!!!

Основа мета цього оголошення — збір бази закордонних паспортів громадян України, Росії, Білорусії. Така база збирається людьми, які займаються виробленням клонів закордонних паспортів, а ваші CV — це гарний бонус для шахраїв, бо їм не доводиться видумувати легенду.

Крім того, від вас можуть зажадати заповнити анкету, де потрібно буде вказати ще більше персональних даних: серія та номер водійського посвідчення, дані внутрішнього паспорту, ваші біометричні дані (зріст, вага, розмір взуття(!)), наявність дітей, їх кількість, номер телефону і т.д.

Запам’ятайте: нікому не висилайте своїх особистих даних та копій документів. Все, що необхідно вашому працедавцю — це ваше CV (резюме) і наявність документів, що підтверджують вашу кваліфікацію. В інакшому разі, ви ризикуєте потрапити у тенета зловмисників.

Пропоную до вашої уваги статтю: Робота за кордоном. Як обійти шахраїв

No votes yet.
Please wait...

82 thoughts on “Робота за кордоном. Обережно — лохотрон

 • 02.03.2018 at 7:17 пп
  Permalink

  Ось і дійшла моя черга про відгук даної компанії Easttrees. Місяць назад як познайомилась по інтернету з пані Наталією, яка представляє дану компанію. Зацікавила мене пропозиція від фірми Zolando з якою співпрацю дана особа. Вона мені сказала щоб отримати запрошення треба їхати в Зелену Гуру, вас зустрінуть поселять і через 10 днів коли буде готове запрошення вас працевлаштують , але якщо ви не хочете чекати там, ви маєте сплати 800 грн. І в межах 10днів запрошення буде готове. Так як я не хотіла щоб в мене спливати дні візи я вибрала другий варіант. Пройшов період часу пані Наталя мені скидає запрошення і я в межах 7 днів маю перетнути кордон від дати яка в ньому вказана. Я приїхала, мене зустріли, поселили в хостел. Умови більш менш нормальні окрім душової де пробита дірка в стіні для вентиляції, при температурі -17 дуже відчутно, після першого ж душу я захворіла, але про це потім. Перший другий день ми пройшли медкомісія відкрили рахунок в банку і так сидимо вже неділю. На роботу не ходимо, бо дана фірма Zolando припинила набір працівників і як сказали товар не прийшов, чекайте. Скільки чекати ніхто не знає. Кормлять завтраками. То ж хто вирішив співпрацювати з дані фірмою думайте перед тим як довіритись їм. Вперше втрапила в таку халепу. Тому хочеться щоб наші люди які вимушені заробляти в ближньому зарубіжжя орієнтуватись хоча б по відгуках. І ще з приводу захворювання. Подзвонила своєму менеджеру вже тут на місці і запитала про лікаря. Кажу мені не треба щоб мене лікували головне щоб прослухали мене і уникнути запалення. На що вона мені відповіла, страховку вам дати не можу, так як ви не працюєте. Вам треба відпрацювати тоді буде страховка. Ось така халепа.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *