lohotronРобота за кордоном, тисячі вакансій, зарплати більше 1000 доларів хіба не заманливо для простого роботяги? Користуючись привабливістю роботи за кордоном, шахраї видумують сотні різних способів обману чесних людей. Коли одного часу я вирішив їхати за корднон, то як і більшість — почав шукати інформацію в інтернеті. Перше, що кидається в очі — велика кількість фірм-посередників, які за певно платню готові знайти вам роботу, оформити документи, допомогти із зустріччю на вокзалі десь в чужій країні, але чи це все так, як вони пропонують.

Шахраїв можна відразу побачити по текстах оголошень.  Основні моменти можна виділити такі:

 • не вимагається знання іноземної мови — це значить, що вас нікуди не збираються відправляти, лиш тільки візьмуть гроші за послуги і зіпсують нерви або відправлять по туристичній візі і крутіться там як можете. В кращому випадку, вас зустрінуть і дадуть роботу, але в таких умовах, що ви ворогу не побажаєте такої роботи.
 • оформлення документів за кілька тижнів — якщо ви збираєтесь на роботу десь інакше, ніж в Польщу, то це явний признак того, що вас відправлять по туристичній візі, або ви взагалі нікуди не поїдете. Бюрократична система у цивілізованих країнах працює досить повільно і щоб отримати дозвіл на роботу, потрібно щонайменше півтора місяці (у випадку із Польщею) , а часом пів-року, рік.  Ні один роботодавець не буде бавитися із дозволами на роботу і чекати стільки часу, якщо ви не унікальний працівник.
 • внесення великої передплати за послуги — зазвичай, фірми-посередники беруть від 3 до 8 тис. доларів за те, що знайдуть вам роботу за кордоном, оформлять всі документи і зустрінуть в аеропорту. Багато із фірм вимагають часткової оплати їхніх послуг відразу по підписанню договора. Сума може коливатися від 1,5 до 4 тис. доларів, пояснюють вони це різними причинами, але якщо ви уважно прочитаєте договір, то обов’язково знайдете пункт, який буде значити наступне: внесена передоплата не повертається.

Це кілька основних критеріїв по яких можна відсіяти дві третіх оголошень, де пропонується робота за кордоном.

148 thoughts on “Робота за кордоном. Як обійти шахраїв.

 • 08.01.2013 at 11:36 пп
  Permalink

  Хорошая информация! Я, примерно так и отсеивал агентства и уже не знаю, или мне просто повезло с моим агентством или они действительно работают с реальными работодателями…

  «…але якщо ви уважно прочитаєте договір, то обов’язково знайдете пункт, який буде значити наступне: внесена передоплата не повертається» — Саня, такого пункта может и не быть :) Просто в квитанции об оплате написано за какие именно услуги внесены деньги и там будет написано «Оплата за информационные услуги» или что-то в этом роде. С тобой беседовали? Советовали вакансии? Оформляли документы, делали ксерокопии — ну а что ты хочешь? Столько времени потратили и вернуть деньги? Нее, так дело не пойдет :)
  Поэтому нет никакого смысла даже пытаться вернуть деньги, там все чОтко с этим делом :)

  Reply
  • 08.01.2013 at 11:58 пп
   Permalink

   Андрушка, пункту, який звучить буквально так — нема, бо це відразу злякає клієнта, але є інші пункти, які несуть подібне значення. Тобто, вже в договорі прописується, що грошей позбуваєшся безповоротно. Але навіть у разі, коли грамотний юрист все докаже і суд постановить — повернути внесену оплату, то чекати тих грошей можна роками. Нервів піде на те дуже багато.

   Reply
 • 09.01.2013 at 12:28 дп
  Permalink

  Ну да, все верно, прямого текста быть не должно :) Моя фирма брала предоплату в 400 грн и дали квитанцию, в которой написано «Оплата за информационные услуги», разумному человеку сразу понятно, что назад денег не вернешь, это настолько призрачная статья расходов, что слишком тяжело их будет отвоевать. Да и действительно, даже если суд и присудит возврат денег, можно их и не дождаться.

  Reply
  • 09.01.2013 at 12:44 дп
   Permalink

   Я тут одну фірму зустрів в тирнеті http://www.ewlukraina.com/component/option,com_jobline/Itemid,54/id,56/task,view/
   Пишуть, що грошей не беруть за послуги. В більшості випадків і житлом забезпечують. Я їм написав кілька питань через форму на сайті, але вони мовчать як партизани. Мабуть надто грамотно почав питати. Спробуй ти їм написати, закосивши під простого хлопця. Цікаво, що вони скажуть. Нутром чую, що десь намахують, тільки відразу не признаються )

   Reply
   • 09.01.2013 at 1:06 дп
    Permalink

    Саня, я с этой фирмой год назад переписывался в скайпе :) Жаль, переписка не сохранилась. По памяти скажу, что действительно, EWL присылает Освядчене, и якобы трудоустраивает бесплатно, просто фирма имеет процент с каждого трудоустроенного. Они перепродают рабочих, которые приехали по их приглашениям, другим работодателям. Данного посредника можно использовать только в качестве «давателя» приглашения на работу, чтобы получить визу и поехать туда, куда тебе хочется.

    Скажем так, я с девушкой из этой конторы год назад активно переписывался в течение двух недель, все расспрашивал и интересовался всеми тонкостями, пока она не начала морозиться :) И Освядчене я так и не получил, хотя есть у меня скан чужого от EWL.
    Так что фирма реальная, и интерес у нее есть :) И кстати, думаю, если прикинуться вещмешком и без образования, то у них больше шансов получить вожделенное приглашение :)

    Reply
    • 09.01.2013 at 1:51 дп
     Permalink

     Ну, так я і думав, бо атрибути реальної фірми видно, грошей не беруть за послуги, але ось сів і порахував:
     — зарплата монтажника електрообладнання становить у них 7 зл/год
     — робочий графік 10 год на день /6 днів на тиждень.
     Звідки маємо 240 годин на місяць або 1680 злотих. Але плюс, що дають житло (скоріш за все — місце в кімнаті)
     Але якщо працювати у нормального роботодавця, то можна мати 10 злотих на годину і при такому вимірі годин мати 2400 в місяць (якщо пощастить, то і безкоштовне житло). Отже, вартість того житла від EWL складає порядка 720 злотих на місяць, а це вартість ПРИСТОЙНОЇ КІМНАТИ у Гданьску із усіма комунальними послугами, а не койки-місця.
     Отже, доходимо висновку, що фірма пропонує нам каторжну працю за копійки. Виникає резонне питання: Воно вам треба?

     Reply
   • 25.01.2014 at 4:26 пп
    Permalink

    вони одразу не беруть грошей а віраховують с кожної зарплати. нарпиклад фірма на яку тебе устраюють на роботу платить за тебе \м по контракту 9 зл, за годину, а вони тобі перечисляють 6,5 зл. за годину. і порахуйте скільки вони наварять, якщо робота по 12 годин 6 днів на тиждень

    Reply
    • 25.01.2014 at 4:40 пп
     Permalink

     Щиро, то мені байдуже, скільки буде заробляти посередник, головне — скільки буду отримувати Я, у кожному конкретному випадку.
     Хоча, якщо розібратися то описаних Вами посередників складно назвати шахраями, бо вони віддають ЗП, і часто повідомляють про годинну ставку, тому залишається тільки погоджувати чи ні на такі умови.
     Ще раз, і ще раз повертаємося до основ: знаючи польську, можна самому шукати роботу, спілкуватися із працедавцями і НЕ ПЛАТИТИ ПОСЕРЕДНИКАМ чи шахраям )

     Reply
 • 09.01.2013 at 12:33 пп
  Permalink

  Отож, що и не треба :)
  Как я писал, данная контора нужна, чтобы получить Освядчення и поехать в Польшу самостоятельно искать работодателя. А может уже к тому, с которым предварительно договорился, но ему неохота присылать доки, а на месте он уже все сделает.
  А заработки от EWL я тоже посмотрел и очень удивился — неужели такие заработки бывают? Причем для квалифицированных работников.

  Reply
 • 09.01.2013 at 3:38 пп
  Permalink

  » Я їм написав кілька питань через форму на сайті, але вони мовчать як партизани»>> pervij priznak , chto levaya kompaniya…

  Reply
  • 09.01.2013 at 4:04 пп
   Permalink

   Не-не, они не совсем «левые». В скайпе они активно общаются, только на звонки не отвечают, нужно только писать. Да и Приглашения присылают, но с рабскими условиями труда и грабительской оплатой. Но и это они не скрывают — все есть на их сайте.

   Поэтому если сразу не отвечают на письма, это вовсе не означает, что это мошенники. Скорее наоборот, дельцы, желающие заработать на каждом человеке, будут бросаться писать ответы, чтобы не упустить «клиента».

   Reply
  • 09.01.2013 at 5:04 пп
   Permalink

   Мене то теж відразу насторожило. Маєте рацію, шановний, із такими вже не варто починати співпрацю.

   Reply
 • 03.03.2013 at 10:07 дп
  Permalink

  Доброго дня! Прочитав на просторах інтернета наступне ¨По приезду в Польшу заключается трудовой договор (UMOWA O PRACE), ЗУС — социальное обеспечение, нип-номер, страховка, врач, техника безопасности, предоставляется доступное жильё и оформляются разрешительные документы для работы на территории Германии¨ Це видають дійсне за бажане чі ні?

  Reply
  • 03.03.2013 at 1:29 пп
   Permalink

   По приїзду в Польщу відбувається наступне:
   1. Umowa o prace — обов’язкова річ, інакше праця буде вважатися нелегальною, відповідно і перебування на території Польщі. Потрібно бути уважним, бо в умові частіше всього вказується ЗП брутто, тобто до вирахування податку. Взагалі, умову потрібно уважно вичитувати і все випитувати, якщо не зрозуміло.
   2. ZUS (Zakład Ubezpieczeń Społecznych) — при підписанні трудового договору, працедавець зобов’язаний платити збори на соціальне забезпечення працівника, в тому числі ubezpieczenie zdrowotne.
   3. NIP (nomer indywidualny podatkowy) — при підписанні трудового договору, працедавець дає бланки для заповнення для отримання NIP. Там потрібно вказати адресу, куди прийде лист із податкової із номером. Це тільки податковий номер. При бажанні, можна подати документи на PESEL — ідентифікаційний номер, але за стільки часу в Польщі, я так його і не отримав, бо не хотів бавитися. Всюди, де вимагався PESEL достатньо вказати НОМЕР ПАСПОРТУ і все.
   4. BHP (bezpieczenstwo i higiena pracy) — інструктаж з охорони праці, це теж обов’язкова річ при офіційному працевлаштуванні.
   5. Ogland medyczny albo ksiazeczka sanepidemowska — медичний огляд, як і всюди потрібно проходити, при чому, що його доведеться пройти ОБОВ’ЯЗКОВО, а не так як у нас.

   Всі ці пункти роботодавець проводить ОБОВ’ЯЗКОВО і НІЯКИХ ГРОШЕЙ з працівника не може брати (медогляд, ZUS). Ніяк інакше.

   Стосовно польської медицини і візитів до лікарів — це окрема мова. Головне, перед поїздкою не забути такі речі: http://sirko.org.ua/aptechka-v-dorogu-dlya-mandrivnika-chi-zarobitchanina/ (читати все)

   Reply
 • 09.03.2013 at 10:00 дп
  Permalink

  красно дякую!

  Reply
  • 10.03.2013 at 8:16 дп
   Permalink

   Будь ласка або як кажуть у мене в селі: На здоровЛя (с)

   Reply
 • 09.03.2013 at 10:03 дп
  Permalink

  «То есть, на сегодняшний день для желающих работать легально за рубежом, Польша как раз и является той синицей в руке в отличие от призрачно желаемого журавля, которым является Канада, Норвегия, Нидерланды и т.д» важко не погодиться :) .

  Reply
  • 10.03.2013 at 8:16 дп
   Permalink

   Ну… в цілому — так, Польща — це для тих, хто не хоче сидіти вдома. І в разі чого — це ж як за сусідськими городами, додому як рукою подати. Але в порівнянні із заробітками в Скандинавських країнах, заробітки в Польщі — мізерні.

   Reply
 • 13.03.2013 at 10:09 дп
  Permalink

  Добрий день!отримав візу wazna na … do 19-11-2013.Так що,якщо Бог дасть вірушем на Захід :)

  Reply
  • 13.03.2013 at 3:53 пп
   Permalink

   В добру путь! Прошу коментитися про розвиток подій у Польщі, так би мовити — для прикладу іншим охочим.

   П.С. Якось то дивно виглядає… і не піврічна віза і не річна… то як? 180 днів із таким коридором?

   Reply
 • 13.03.2013 at 3:14 пп
  Permalink

  http:// www. youtube .com/watch?v=nYIQCwJEiZw

  висять повно оголошень від цієї контори і вони ….

  Reply
 • 15.03.2013 at 9:54 дп
  Permalink

  ну так,я сам здвивувся! Знайомий говорить то навіть добре так.Саме так од до з коридором 180 днів.Учу польську мову, да і працюю під Киевом ще.

  Reply
  • 15.03.2013 at 9:18 пп
   Permalink

   Якраз 180 то не коридор, а навпаки )

   Reply
   • 16.03.2013 at 11:00 дп
    Permalink

    так,звичайно

    Reply
   • 18.03.2013 at 6:35 пп
    Permalink

    А що за робота і куди їдете, Шановний? Якщо це не військова таємниця )

    Reply
 • 10.06.2013 at 5:56 пп
  Permalink

  Во-первых, в большинстве цивилизованных и развитых странах мира ЗАПРЕЩАЕТСЯ законом брать оплату с работника-клиента. Если есть оплата за трудоустройство с работника, то уже дело нечистое !
  Во-вторых, для гражданина СНГ и Украины в частности, для получения рабочей визы или разрешения, как правило в 95% случаях нужен 12-ти мес. рабочий контракт. Поэтому сами посудите, нужен ли работодателю «кот в мешке», скажем из Украины, если возле порога фирмы, уже 20 желающих.
  В-третьих, нужен язык, как минимум английский. Помните, что даже могилы на кладбищах, например в Швеции, копают мини-экскаваторы, так что надеяться на работу ниже плинтуса, тоже не надейтесь, кругом нужно знать и уметь, или хотя-бы очень хотеть этого.
  НО ТЕМ НЕ МЕНЕЕ ! Факты остаются фактами. Украинцев, например в Стокгольме, масса. Все работают и никто не плачется. Во всяком случае, тот, кто не делал из себя «обиженного» и не обвинял налево и направо людей в «шахрайстве». Да непрофессионализм на рынке агенств действительно присутствует, как и у предков»большевиков», которые от сохи и лопаты шли в руководство страной, но вот обвинять не стоит всех подряд. Делают эти «большевички» свое дело как могут и умеют, люди все-таки едут и устраиваются, и десятки миллиардов долларов текут обратно в Украину, которые потом всякие Юли и Викторы вывозят обратно, вот это проблема, так проблема !

  Reply
  • 30.06.2013 at 1:19 пп
   Permalink

   уважаемий Сирко, подскажите пожалуйста, в какой стране лучше всего будет строителю . Я имею ввиду Европу . И может два слова о Венгерском паспорте ,для Украинцев . Заранее благодарен !

   Reply
   • 30.06.2013 at 9:58 пп
    Permalink

    Будівельники всюди потрібні, від Польщі до Фінляндії. Все залежить від того, якою мовою володієте, які цілі ставите.
    Без мови нікуди… хіба тільки в рулетку грати із нашими: Віддадуть гроші чи знову «кинуть» )
    Стосовно паспорта — я не брав, нічого не знаю )
    Якщо серйозно, то паспортними справами не цікавився, маю тільки український і того достатньо.

    Reply
 • 03.08.2013 at 10:45 пп
  Permalink

  шановні заробітчани прошу Вашої допомоги! Знайшов в соцсітях фірму по працевлаштуванню за кордоном T-West Company, хтось знає що це за компанія, чи мав хтось з нею справу і чи можна їй довіряти?

  Reply
  • 03.08.2013 at 11:02 пп
   Permalink

   Ну, на перший погляд — можна починати розмову із ними.
   Почитав про Польщу — трохи «прикрашено», але в цілому схоже на правду. Підозрюю, що за працевлаштування в Польщі і допомогу у виготовленні візи візьмуть еквівалент місячної ЗП, що як на мене — дорого.
   Як на мене, то ліпше мати справу із польськими посередниками праці, вони не беруть грошей із працівників(що суворо заборонено законом). Але щоб із ними спілкуватися, то потрібно «rozmawiac po polsku». Їхати за кордон без знання мови — великий ризик.

   Reply
   • 04.08.2013 at 7:19 дп
    Permalink

    так, дійсно вони захотіли 800 грн. (100 доларів). Сума скажемо не така вже і велика, але і не така вже дрібна. Ось дослівна їхня відповідь «Вартісь 100 дол., в чому
    полягають мої послуги в тому
    щоб Вас взяли на роботу,
    щоб не приїхали і не сиділи
    на вокзалі без роботи.»

    Reply
    • 04.08.2013 at 8:50 дп
     Permalink

     Ну, то не велика ціна як за таку послугу. Я знаю фірми, які за таку послугу беруть від 2000 до 3500 грн.
     Тоді доведеться з»ясувати кілька питань:
     1. Коли вони беруть плату за послуги.
     2. Чи якимось чином оформляються стосунки у цій ситуації (договір).
     3. Відповідальність сторін згідно договору.

     Ну і маєте знати відразу, що в Польщі доведеться працювати каторжно по 12 годин і у важких умовах, по 250-300 год на місяць. Про кращі умови я від нашого брата не чув.

     Reply
     • 14.08.2013 at 11:51 пп
      Permalink

      шановний Сірко, я скористався вашою порадою і дуже вам вдячний! коли запитав про укладання будь-якого договору на рахунок оплати за працевлаштування та виконання їх обов»язків то дана компанія T-West Company відповіла що ніякого договору не складають, так як надають частково послуги, до місця роботи добиратися самому, з їх слів мене має зустріти на вокзал роботодавець або його представник та оплата проводиться на перед по перерахунку на банківський рахунок. З даною фірмою довелось попрощатись так як дуже схоже на «кидалово»! після чого спілкувався ще з двома такими агентствами. така ж схожа ситуація. Хочу поїхати на заробітки і не знаю до кого звернутись! Чи можете підказати з ким можна мати справу, що дійсно працевлаштовують а не беруть гроші з людей і «кидають» ?

      Reply
 • 15.08.2013 at 10:45 пп
  Permalink

  На жаль чи на щастя, але я таких фірм не знаю. Все, що мені вдалося досягти — все було зроблено без фірм посередників. Написання резюме, розсилання по фірмах, походи на співбесіди — це все я робив сам. Не стану приховувати, що перші кроки мені допомогали робити друзі — пеклад резюме і спільний похід на першу співбесіду, але всеодно не фірми-посередники.
  Це все займає багато часу, сил і грошей, але повірте, Артеме, воно того варте, бо це досвід.

  Просто в мене немає досвіду праці через агенства, і те, що доводилося чути від заробітчан, то нічого доброго не казали.

  Reply
 • 24.12.2013 at 9:43 дп
  Permalink

  Сірко, привет! Прочти последние комментарии к статье http://mbell.info/rabota-za-granicej-rabota-v-izraile-beverajob-obman-moshennichestvo/comment-page-1/#comment-253 и на форуме я тоже запостила. Анастасия Светлая действительно ЛОХОТРОНЩИЦА. Продает людям турпутевки на 3 дня (что это за туры такие вообще?), берет с них немалые деньги, по приезду в Израиль их пытаются выдворить, а затем перевозят на квартиру но работы НЕТ. Если и дадут то временную, нелегальную. Затраченные средства они не вернут. Если можешь, то запости об этом на всех джобпорталах, где зарегистрирован. На заробитчанах и тому подобных. Это весьма важно. Я в сомнениях, как поступить дальше. Объясню.
  Там же и еще новые лохотронные сайты указаны.

  Reply
  • 24.12.2013 at 4:42 пп
   Permalink

   Ну, ось і запостили. Між іншим, це одна із популярних статтей на сайті, тому люди зможуть побачити цю інфу.

   Reply
 • 21.02.2014 at 11:50 дп
  Permalink

  Сірко, дякую за цей пост. Я волунтер у місцевій організації яка займається протидії торгівлі людьми (Lviv Abolitionists). Ми в процесі реєстрації як ГО. Ми теж готуємо зміст превентивного семірару для проведення його в школах і можливо теж у ВУЗах. Чи можна ваші слова у цьому пості цитувати? Ви підянли кільки доречних моментів для нашої теми. З повагою!

  Reply
  • 21.02.2014 at 9:52 пп
   Permalink

   Будь ласка, пане Dustin, ви можете використовувати матеріали з мого сайту, якщо такі вам будуть потрібні. Також, можете ділити важливими меседжами вашої ГО тут, щоб люди були у курсі, як можна запобігти лиху.

   Reply
   • 22.02.2014 at 8:25 пп
    Permalink

    Сірко, дякую за твою готовність допомагати!

    Reply
  • 21.03.2014 at 8:25 дп
   Permalink

   Dustin! Есть ли у Вас возможность также публиковать предупреждения о мошенниках в сфере найма рабочей силы за рубежом. людей попросту грабят. В моем посте выше есть ссылка на статью об этом. В комментариях и в теме на форуме вопиющие факты. В группах вконтактох десятки фальшивых страниц, предлагающих сомнительные вакансии и варианты выезда на работу в разные страны.
   С этим надо что-то делать.

   Reply
 • 21.03.2014 at 8:31 дп
  Permalink

  Sirko! Привет. Давай помогай гасить лохотронщиков в контактах.
  Если бываешь там, зайди в группу. Там подробности и конечно, на форуме. Одна не справляюсь.
  Если же у тебя есть надежные вариаты трудоустройства за границей, давай их сюда http://mbell.info/forum/viewtopic.php?f=3&t=2495 Там только одна надежная фирма — Польша .
  Плюс просто ссылку на этот блог даю. и на Андрея, конечно.

  Reply
  • 21.03.2014 at 8:45 дп
   Permalink

   Привіт, MBell
   На даний час не маю можливості боротися із лохотронщиками, як то було раніше, бо зайнятий власним працевлаштуванням і виготовленням документів. Зараз у польському консульстві в нашому регіоні просто трагедія — на 4 тижні вперед черга, щоб можна було тільки записатися на подачу документів.
   Із фірм посередників нікого радити не можу, бо весь час сам працевлаштовувався, тому в мене інші звички та реалії.
   За посилання — дякую. Буду щось мати — запощу )

   Reply
   • 21.03.2014 at 12:27 пп
    Permalink

    Да, понятно. При той ситуации, что сейчас у вас там, очереди неминуемы. Спасибо за публикацию в группе. Слушай, у тебя же был блог на русском языке тоже?
    А то вон видишь, Леонид, щирый украинець, возник. Сам то стихи а украинском пишет. Но видно о посетителях заботится. Мне то без разницы, какой язык.
    Перевела кратко твой пост для них. Кстати, оборот подправила. Если что-то кажется сомнительным, то это, скорее всего, лохотрон.

    Reply
    • 21.03.2014 at 12:38 пп
     Permalink

     Та ні, черги сезонні… правда якісь нововведення зробили, квоти зменшили.
     А стосовно російськомовного блогу, то у твоїй фейсбучній сторінці я запостив той самий матеріал, що і в контакті, тільки російською. Доводиться вести два блоги — двома мовами )

     Reply
 • 21.03.2014 at 7:06 пп
  Permalink

  УВАГА!Не довіряйте фірмі ТРАНСВОРКС, що у Львові. Спочатку вони всі розказують та обіцяють, що є робота за кордоном як для чоловівків так і для жінок, ще й навіть можна виїхати,наприклад,в Швецію по польській візі.Тобто, така собі гарна казочка (що все буде добре).Але в кінцевому результаті бабки здеруть і то немалі, лише за те,що дадуть номер Андрія Замрія, який нібито чекає вже у Польщі.Вони собі сидять в офісі і тільки шукають потенційних жертв їхньої системи (ще й можуть прямо там курити).ТОМУ прошу НЕ ВЕДІТЬСЯ на цю фірму,бо потратите гроші, а потім час і нерви.А ще зараз може називатися Євроком (спеціально міняють назву).Я просто хочу,щоб всі знали, хто вони є направді,і застерегти людей,тому що я це пройшла. Просто краще купіть якісь польські газети і через них вже шукайте роботу.Ось дані працівників
  Офис менеджер Аня Стойко
  Офис менеджер Агнешка
  Старший офис менеджер Мария
  і є ще Екатерина та Ірина
  [контактні дані компанії видалено адміністратором]

  Reply
  • 21.03.2014 at 7:31 пп
   Permalink

   Пані, Юліє, хочу вас попросити розказати трішки про свою історію співпраці із цією компанією.

   Reply
 • 30.03.2014 at 6:26 пп
  Permalink

  Добрий день! Хтось може підказати фірму яка працевлаштовує у Швецію, маю досвід роботи у сільському господарстві,можу підсобником. Вдячний за відповідь

  Reply
  • 30.03.2014 at 9:45 пп
   Permalink

   Добридень, andruha30.
   На жаль, в мене варіантів нема. Можу підказати сайти, де можна дивитися щось по Швеції самостійно: poloniainfo.se (поляки) та sweden4rus.nu (рос.)
   Шукайте там у вакансіях. Може пощастить )

   Reply
 • 03.04.2014 at 11:26 пп
  Permalink

  Єще фірма санна центер не ведіться кидало повне відправляють на чорну роботу до польщі.Якщо хтось може дайте адреса сайтів по пошуку роботи за кордоном

  Reply
  • 04.04.2014 at 1:05 дп
   Permalink

   Пане, Романе, перед тим, як викрикувати, що хтось кидає і веде себе нечесно, потрібно перш за все — удоводнити. Може ви посварилися за якусь дрібницю із працівниками фірми, а тепер робите антирекламу? ;) Назву фірми я залишаю в повідомленні, але якщо ви не приведете ніяких доказів, мені доведеться видалити повідомлення.
   Стосовно фірм — посередників, я вам нічого не скажу, бо ніколи їхніми послугами не користувався. Znam jezyk polski i sam szukam prace w Polsce.

   Reply
   • 04.04.2014 at 9:40 пп
    Permalink

    Вони обіцяли нам роботу на складі попали на теплиці де не було роботи.Коли ми передзвонили дали роботу на поле де умови проживання просто жахливі спали в сараі щей на грошах обдурили.Якби не знав польскоі пропали би.Повезло знайти роботу на пекарні.Сана центер обдурює людей обіцяє одне робить друге поперше ви проідете пів польщі стратете гроші на дорогу роботи нема безвихідне положення тоді ти згоджуюся на любу роботу лиш би заробити гроші до хати

    Reply
    • 05.04.2014 at 2:28 пп
     Permalink

     Скажіть, якщо ви знаєте польську мову, навіщо шукаєте посередників? Чому не спілкуєтесь із працедавцями на пряму?

     Reply
 • 10.05.2014 at 9:32 пп
  Permalink

  Добрий день, всім читачам форума у мене є питання мене звати Вера мені 43 роки . Хочу поїхати на роботу за кордон в : Канаду, або Фінляндію підскажіть будь ласка сайт де б я могла знайти компанію яка займається працевлаштуванням або роботу без посередників..

  Reply
  • 12.05.2014 at 3:05 пп
   Permalink

   Добрий день, Тьома. То ви для мами шукаєте роботу?
   Стосовно посередників, то нічого не можу порадити, бо я сам не користався, а те, що пропонували, то були шахраї, або ломили ціну за послуги по 5-7 тис.доларів (без всяких гарантій теж, між іншим)
   Без посередників, то… це потрібен рівень підготовки: Канада — чудове знання англійської (французької), у фінляндію — без фінської нема що їхати і чекати на добрі умови.
   Крім того, не забувайте, що вам на перших порах потрібно мати власні кошти, щоб прогодуватися і мати житло (не менше2-2,5 тис. дол. або їх еквівалент)
   Що із цього всього у вас є?

   Reply
   • 15.05.2014 at 9:02 дп
    Permalink

    Привіт Сірко!У мене до вас одне питання стосовно компанії Європа-Ком ви з нею мали справу чи чули можливо якісь відгуки?Оформлюю завтра договір і просять всю суму за послуги зразу а це не мало що робити в цій ситуації?

    Reply
    • 15.05.2014 at 9:33 дп
     Permalink

     Привіт, Вася
     Стосовно вашої фірми я нічого не чув, але не радив би вам плати всі гроші відразу. Можливо якась передплата (частково), але не всю суму. Такий розклад я вважаю явним признаком шахраїв. Але вирішувати все ж таки вам.
     Ось вам моя інструкція, яка базована на власному досвіді: http://sirko.org.ua/instruktsiya-z-analizu-ogoloshen-pro-robotu-za-kordonom/

     Reply
     • 15.05.2014 at 1:09 пп
      Permalink

      Дякую сірко дуже вичерпний коментар таких би людей як ви побільше!!!!Перепрошую а вам невідома компанія [видалено адміністратором] також по наданню послуг за кордоном!Дуже вдячний!!!

      Reply
      • 15.05.2014 at 4:54 пп
       Permalink

       Будь ласка, Василю
       Саме для цього я цей блог і починав, доб ділитися власним досвідом.
       Стосовно фірм-посередників, то я вам по назвах нічого не скажу, бо як бачите, назва сайту: Робота в Польщі без посередників. Вчив польську, шукав роботу,житло та все інше самостійно, що й іншим раджу.

       Якщо вам не складно, Василю, то на знак подяки — запостіть посилання на ту статтю, яка вам найбільше сподобалася у себе на стіні, в якійсь із соціальних мереж. Мені буде приємно, а може комусь із ваших друзів/знайомих згодиться )

       Reply
    • 28.05.2014 at 3:22 пп
     Permalink

     Контора розвод не звязуйтесь цікаво скільки грошей хочуть 4200 чи більше?

     Reply
   • 08.07.2014 at 5:25 пп
    Permalink

    всім привіт.фірма interW company,а також [email protected] чи щось знаєте про роботу у фінляндії.дякую

    Reply
    • 16.07.2014 at 10:35 дп
     Permalink

     Не знаю, бо ніколи не працював із посередниками.
     Але попереджую відразу: Не розраховуйте на легальну роботу у Фінляндії. Там складна процедура отримання дозволів, тому ніхто не заморочується із наймом нашого брата, бо є поляки, румуни, молдавани, а найближче — естонці (які і фінську дуже добре розуміють). Але це не заважає шахраям пропонувати свої послуги в тому напрямку.
     НЕ РАДЖУ ВЗАГАЛІ РОЗДИВЛЯТИСЯ ФІНЛЯНДІЮ, як країну для заробітків (особливо, якщо ви не знаєте фінської)

     Reply
     • 14.09.2014 at 7:08 пп
      Permalink

      пів року мозги парили.кажуть що повернуть гроші.НЕ ЗВЯЗУЙТЕСЬ,

      Reply
      • 14.09.2014 at 11:46 пп
       Permalink

       та й грошей чекати марно у такому випадку… ще ні разу не чув, щоб у таких випадках повертали гроші…

       Reply
 • 15.05.2014 at 1:09 пп
  Permalink

  Перепрошую Сірко!! написав з малох літери)))

  Reply
  • 17.05.2014 at 5:14 пп
   Permalink

   Готово. Вже відповів )
   1. https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/searc.. — тут вписуєте хоча б один (а ліпше два параметри: назва і місцевість) і знаходите NIP (податковий номер)
   2.http://stat.gov.pl/regon/ — тут вписуєте знайдени/відомий NIP і отримуєте всі реєстраційні данні.

   Reply
 • 29.06.2014 at 6:02 пп
  Permalink

  Висновок? Роботу потрібно шукати безпосередньо у працедавця або ліцензованого рекрутера. А мови треба вчити так само як підвищувати кваліфікацію.

  Reply
  • 30.06.2014 at 10:32 дп
   Permalink

   Ліцензовані рекрутери всеодно залишаються посередниками, і я б радив таких уникати, особливо, якщо ті являються нашими співвітчизниками.

   Reply
 • 19.09.2014 at 5:37 пп
  Permalink

  доброго дня.сталось неймовірне.6000грн.повернули.2000-в понеділок ,так обіцяють.навіщо їм це,тільки вони знають.всім удачі.

  Reply
  • 19.09.2014 at 8:59 пп
   Permalink

   Ну, я щиро радий. Таке стається дуже рідко )

   Reply
 • 21.09.2014 at 12:58 дп
  Permalink

  Сірко! Подивись, будь ласка: uaworker.blogspot.com
  Вроде все красиво.
  Смущает предоплата. 2500 гривень — 50%

  Reply
  • 21.09.2014 at 8:01 дп
   Permalink

   Привіт, Белла
   Сайт виглядає як у лохотронщиків, оголошення виглядають як у лохотронщиків. Думаю, що це і є лохотронщики.
   Я б не став зв»язуватися.

   Reply
   • 21.09.2014 at 8:40 дп
    Permalink

    Доброго ранку Сірко.Скажіть будь ласка ,а це лохотрон коли беруть з людини 2500євро і роблять робочу візу в Швеції на 2 роки.Може щось ,десь чули.Беруть молдовани в Швеції.Дякую.

    Reply
    • 21.09.2014 at 7:53 пп
     Permalink

     Доброго вечора, Олександре.
     Дуже багато комбінацій є для того, щоб витягнути із вас гроші.
     По вашому описанню, я не можу нічого сказати, бо ви не повідомляєте деталей.
     Дайте більше подробиць, щоб можна було оцінити ризики.

     Reply
 • 25.09.2014 at 8:36 дп
  Permalink

  Молдовани які проживають на терр. Швеції,за 2500євро обіцяють зробити робочу візу на 2 роки .під конкретного роботодавця.При цьому грошей на перед не беруть,а тільки після виготовлення візи. яку вони показуютль через скайп.Де може бути обман? Через скайп одне, а на ділі інше?

  Reply
  • 25.09.2014 at 8:13 пп
   Permalink

   1. Робоча віза до Швеції робиться офіційно від 10 до 12 місяців (як мені повідомляли люди, що зверталися до Migrationsverket), хоча два-три роки тому то тривало не більше 8 місяців.
   2. Робоча віза до Швеції, видається на строк до 2 років (зазвичай), після чого її можна подовжити за умови, що протягом двох років роботи, ви отримували саме ту зарплатню, яка буда вказана у заяві роботодавця, і відповідно, з неї платилися податки. Якщо ж ви отримували меншу ЗП, чи не платилися податки, то це квиток в один кінець — подовження візи не буде.
   3. Отримати роботу в Швеції без знання мови можна тільки по-чорному, чи у емігрантів (співвітчизників), а ЗП у них завжди дуже низька.

   Давно вже хотів написати про процедуру отримання робочої візи до Швеції, ось бачу вже й пора )
   А стосовно молдаванів, то не раджу вам зв»язуватися, бо все схоже на лохотрон. Я не знаю, яку візу вони будуть показувати вам через скайп, бо візу ви маєте забрати безспосередньо у Києві, в консульстві Швеції.

   П.С. Є один спосіб, за якого вони зроблять вам візу до швеції, і покажуть через скайп, але той спосіб для вас дуже небезпечний, бо то вже стаття кримінального кодексу в будь-якій країні, яка звучить, як «підробка документів».

   Reply
 • 06.11.2014 at 10:06 пп
  Permalink

  Доброго вечора Сiрко. В мене до вас таке питання моя мама(46рокiв)хоче поiхати до Польщi на роботу.Я знайшла одне агенство,скажiть будь ласка щось про це чули???.До речi послуга коштуе 3000 грн.

  Reply
 • 06.11.2014 at 10:15 пп
  Permalink

  Ось начебто лiцензiю мають.А виглядае все так:Кадрове агенство пропонує різноманітну легальну роботу за кордоном, забезпечує візову підтримку у відкритті шенген, бізнес, робочих віз.
  Ліцензія Мін. праці Укр. АВ № 378159 от 02.12.2008 г.
  Звертатись за тел. (04334)27473; (067)963 76 52; (093)168 26 25.
  Щось знаете,пiдскажiть будь ласка.Дуже дякую.

  Reply
 • 07.11.2014 at 3:50 дп
  Permalink

  Сирко! Что скажешь про сайт и предложения на нем vrobote.com.ua/?utm_source=yandex&utm_medium=cpc&utm_content=%20{source}&utm_campaign=Ya_rsy_Rabota_v_Evrope_Dnepr — запостили в форуме. Я пока дала ссылку на твою статью по трудоустройству в Польше без посредников. Но про это сайт выяснить не мешает.
  Спасибо.

  Reply
  • 07.11.2014 at 4:46 дп
   Permalink

   Привіт, Белла
   Коротенько по запитанню:
   1. Сайт — типовий «лендінг пейдж», мета якого — конвертування відвідувачів у запити (спливаюче вікно, де потрібно увести своє ім»я, номер телефону). Все зроблено у кращих традиціях лендінгів (або інакше — продаючі сторінки). Маю на увазі признаки: коротко про переваги, call to action (мотивація до дії), лічильники часу по вакансіях (щоб було відчуття — «встигнути б!!!»), гарні зарплати, відгуки… все розраховано на те, що ви або самі зателефонували, або залишили номер телефону, і кваліфікований менеджер вже проїде вам по вухах, отримавши потрібну для нього інформацію.
   Працював на одній компютерній фірмі, то ми теж робили такі сайти для продажу всього, що можна продати. Між іншим, вони і не дорогі у розробці.
   2. Тільки по самому сайту важко зробити висновок про фірму. Точно скажу, що вказані ЗП на сайті сильно завищені, як для нашого брата в Польщі, відклили липові, вони обов»язково робляться у всіх лендінгах…

   Резюме: Потрібно дзвонити, і спілкуватися, щоб дізнатися детальні умови співпраці, тільки тоді можна робити висновки. Одного сайту тут замало.

   Reply
 • 15.12.2014 at 6:11 пп
  Permalink

  Добрий день!По-перше дякую за сайт. Дуже корисний))
  По-друге є питання. Сірко, скажи будь-ласка, ти кажеш, що шукав роботу безпосередньо у работодавців,
  а чи не можеш підказати, як їх знайти? де шукати їх контакти?
  Дякую.

  Reply
  • 16.12.2014 at 1:37 пп
   Permalink

   Привіт, Ярославе
   Шукав на пряму, використовуючи сайти вакансій.
   Вводив запит у гуглі elektryk praca gdansk (чи будь-яке інше місто), і дивився вакансії.
   Я шукав кваліфіковану працю, хоча на початках був готовий навіть на рибному заводі працювати, але мене вчасно зупинили, і направили у потрібне русло.
   Раджу почитати розділ ПРАЦЯ В ПОЛЬЩІ від самого початку (тобто, з кінця). Думаю, що одні питання зникнуть, а з іншими потім розберемося )

   Reply
 • 21.01.2015 at 2:39 пп
  Permalink

  Про компанію bvs шось чули? Цікавить просто робота в німеччині , зараз відкриваю польську робочу, кажуть що роботодавець має ше прислати писульку щоб можна було легально там працювати, просять 350Є, за вакансію. Вірити цій фірмі?можете порадити якусь фірму по працевлаштуванню В німеччині? Чи варто шукати роботу на сайте євроробота.???

  Reply
  • 21.01.2015 at 6:00 пп
   Permalink

   Володимире, про писульку — це розводняк.
   Це питання досліджував, і досить детально.
   Із польською візою, гіпотетично, можна потрапити до Німеччини (бо чув, що німецькі прикордонники не охоче пускають, підозрюючи у нецільовому використанні візи). Легально там працювати можна буде тільки у разі, якщо німецький працедавець виготовить для вас дозвіл на працю. Фактично, це рівносильно отриманню робочої візи до Німеччини.
   В ліпшому варіанті, вас завезуть на нелегальну роботу до Німеччини, але у тому я сильно сумніваюсь.
   Вже був випадок, коли один із читачів мого блогу так само повірив у те, що йому виготовлять якусь спеціальну польську візу, щоб працювати у Швеції. В результаті втратив досить значну суму грошей.

   НЕ ВІРТЕ ОГОЛОШЕННЯМ ДЕ ВАМ ПРОПОНУЮТЬ РОБОТУ У РОЗВИНУТИХ КРАЇНАХ ЄВРОПИ. Процес отримання візи там досить складний, тому на роботу беруть конкурентнозднатних працівників, які дійсно потрібні працедавцю.

   У своїй більшості, ми не створюємо сильної конкуренції на польському ринку праці, а тим більше — на німецькому.
   Дуже раджу почитати ось цю статтю, яка написана із власного досвіду: http://sirko.org.ua/instruktsiya-z-analizu-ogoloshen-pro-robotu-za-kordonom/

   Reply
   • 08.02.2015 at 9:36 дп
    Permalink

    Привiт, Сiрко.
    Подивись будь ласка на сайт: Work Smart Sp. z o.o. (Свебодзин, Любушское воеводсто — ul. Sobieskiego 20A 66-200 Świebodzin ).
    Що можеш вiдповiсти по цьому сайту, враховуючи свiй досвiд?

    Reply
    • 08.02.2015 at 12:24 пп
     Permalink

     Тут вже навіть намагалися рекламуватися дівчата із цієї агенції, розмішаючи оголошення у коментарях.
     Виглядає все досить правдоподібно, потрібно спілкуватися і дізнаватися деталі.

     Reply
   • 22.06.2015 at 10:25 пп
    Permalink

    Привет.
    1. Твое мнение об Агентстве Пелех? Сайт pelekh.agency . Трудоустройство в Польше.
    2. Появилось множество новых мошенников.
    Даю частично.
    Некий господин из Умани Роман Старосвитский — vk.com/id10840568 занимается поставкой людей на нелегальную работу , отправка идет чуть не каждый день. Помимо прочего, приглашает девушек на работу «массажистками» с зарплатой $3000. Сам понимаешь, ЧТО это за «массаж».
    Из комментариев на сайте о другом негодяе:
    «Компания Федорова НВ ФЛП
    тел. 0633255996 Евгений Сидоров,
    никакой работы они не предоставляют
    100% лохотрон(SCAM) проверил на себе»
    У меня не менее 10 сообщений о нем. Люди готовят совместный иск.
    «14 июня 2015
    В Молдове появилась одна банда по нелегальному заработку с населения под псевдонимом “частного агентства по трудоустройству в Германии”. Берут деньги с населения, но работы не предоставляют и само агентство исчезает неожиданно или меняет номер телефона.Много молодых людей затягивают для пересылки денег по всей территории страны и посреднической работы в этом агентстве.Эту организацию возглавляет Сергей Б. уроженец Севера Молдовы. Будьте бдительны и не попадайтесь в сети мошенников!»
    Осторожно с сайтами domrabotnisa.io.ua и такого же rabotazarubezh.wix.com У нас о них много. Скайпы totaltana, lanskanas и была ganesha12321(вроде взломан, сказки, конечно). Скайп mazaltova2015, похоже тоже от них. Те же обещания.
    Никаких рабочих виз они не делают, врут. Что денег не берут — тоже ложь.
    Есть свидетельства.
    Помимо этого не стоит доверять:
    proua.org/uk/ivano-frankivsk/services/11533/
    rabota-isra.blogspot.com И всем с названием Wizza International , а были Wiza Staff International,
    Work in China. workinchina.com.ua — очень сомнительные предложения и на заробитчанах пишут, что «шарашка».
    Последнее — масса спама в ВК от Анастасии Селивановой vk.com/wall302480886_25 Сайт в профиле hollandfarm. info
    Ролик о работе в теплицах Голландии краденный с чужого канала.
    Кстати, к тебе люди от меня обращаются? Я всех сюда посылаю.

    Reply
    • 23.06.2015 at 10:16 дп
     Permalink

     Привіт )
     Радий Тебе бачити у себе!
     Белла, тут мене питати нема що, ти і так все файно розписала і я погоджуюся на всі 100%, що із цими людьми не варто мати справи.
     Стосовно людей… приходять різні, але не признаються, що із твого форуму, тому не можу сказати впевненно, чи всі від тебе )

     П.С. По агенції Пелехів тільки по одному сайту сказати щось складно, але є певні сумніви, які потрібно перевіряти, спілкуючись. В цілому, якщо вони безкоштовно роблять всі документи, тоді можна пробувати, але потрібно перевіряти.

     Reply
     • 23.06.2015 at 11:39 пп
      Permalink

      По поводу этого вопроса.
      Твое мнение об Агентстве Пелех? Сайт pelekh.agency . Трудоустройство в Польше.
      У меня вроде бы положительное мнение сложилось о них. Но тебе виднее.
      Подивись, будь ласка.

      Reply
      • 24.06.2015 at 9:18 дп
       Permalink

       Ну, в мене є відчуття, що не все так оптимістично, як тобі здалося, але то відчуття, а не конкретні докази. Потрібно телефонувати і перевіряти, інакше всі наші розмови про ту агенцію — це гадання на кавовій гущі )

       Reply
 • 10.02.2015 at 4:27 пп
  Permalink

  Доброго дня, знайшли оголошення про роботу електрика в Швеції, пишуть терміново, і хочуть за послуги 400євро. кажуть контракт з польською фірмою підписувати. оплата при виїзді. Підкажіть чи це не кидалово. Дякую

  Reply
  • 10.02.2015 at 5:00 пп
   Permalink

   Доброго дня, Нато
   Це кидалово
   Знаю про точнісінько такий самий випадок, коли обіцяли роботу в Швеції за 400 євро, через польську фірму.
   Чоловік оплатив послуги, а за те отримав тільки Освядчення для відкриття польської візи і погрози, якщо буде ще турбувати.

   Робота в Швеції — це окрема розмова. Більше можете дізнатся у розділі: http://sirko.org.ua/category/robota-w-shwecii/

   П.С. Залишайте координати тих спритників тут, самому цікаво подивитися, що вони пропонують.

   Reply
 • 09.04.2015 at 12:44 дп
  Permalink

  Може хтось підкаже реальну фірму яка допоможе з працевлаштуванням в Данії Англійська нижче середнього

  Reply
 • 17.05.2015 at 5:54 пп
  Permalink

  Доброго дня!
  Шановні,підкажіть будь-ласка компанію-посередника,яка допоможе влаштуватися на фермерське господарство в Данії.
  Тільки надійну компанія,без обману. Дякую за відповідь.

  Reply
 • 08.06.2015 at 10:14 пп
  Permalink

  Доброго дня! Хочу вам розказати про київське кадрове агенство Ворк Індастіал. Будьте обережні. Не звязуйтесь з ними. Це справжні лохотронщики, які вибють з вас гроші і немалі (500 євро). Доречі діють вони якимось гіпнозом. Бо так просто людина на дасть такі гроші. А потім ще й погрожують. Ось їхні координати work.ua/agencies/695186 . Менеджери : Дарина, Аліна чи Лера. Називають себе порізному. Навіть візитки дають. Телефони також різні. Гроші уже не вибєш. Вони тикають тобі договорем і ще пояснюють що всю інформацію надали, а ти мол такий що тобі не бідходять їхні пропозиції. Сам виноватий. Ось так. Не ставайти на такі ж граблі.

  Reply
  • 22.06.2015 at 10:28 пп
   Permalink

   АкваВіта! Спасибо, опубликую.

   Reply
 • 16.06.2015 at 10:33 дп
  Permalink

  Доброго дня! Хочу підтвердити про що написала АКВАВІТА, про київське агенство ворк индастріал. Я теж проплатив по 450 евро за ваканцію, все тягнуть з документами.Що в такому випадку можливо зробить? Підскажіть що може на них подіяти чі тут вже нічого не зробиш?

  Reply
  • 16.06.2015 at 11:02 дп
   Permalink

   Доброго дня, SERGEY
   На жаль, ви навряд чи щось зробите офіційно з ними. Даю гарантію, що договір прописаний дуже гарно, що там до них не придерешся (хоча варто почитати уважно), бо якщо плануєш із самого початку вводити людей в оману, то готуєшся до цього добре.
   Спробуйте знайти таких самих як ви, і подати колективний позов, крім того, розповсюдити інформацію по мережі про цю компанію.
   На жаль, Україна не правова країна, тому боротися чесно — це марнувати час.

   Reply
 • 17.06.2015 at 4:27 пп
  Permalink

  Будьте обережні. Ще один разводяга на гроші.Саша Кернер,саша Ізра,Олександр Проніков- це одне лице.Він ,з його слів робить робочі візі в Ізраїль.Він вже так обдурив не менше 7 чоловік.Бере 500 долл,завдаток,і віз.він не відкриває.Проживає з його слів в Мукачево. Говорять що його кришує міліція.Він нікуди не щезає,сидить в інтернеті,і кормить завтраками..Але діла не робить і грошей назад не повертає.

  Reply
  • 22.06.2015 at 9:40 пп
   Permalink

   Уважаемый Серж!
   Давно занимаюсь этим типом.
   К сожалению, все упирается в то, что пострадавшие от него категорически отказываются говорить об этом открыто.
   Бесконечные просьбы не публиковать материалы о нем. Какие то глупые отговорки, что может, он еще и выполнит свои обещания. Мало того, он предъявляет людям липовую лицензию на набор работников в Израиль от, смешно сказать, Министерства Абсорбции т.е. по делам репатриантов. (Копия у меня имеется). Проживает он, действительно, в Мукачево. За последнее время он трижды переносил «дату выезда группы». Не говоря о том, что никаких рабочих виз он 100% не делает. Крышуют ли его или он просто так говорит? Как знать. Но…
   Свяжитесь со мной, поговорим.
   Тема на форуме о таких как он http://mbell.info/forum/viewtopic.php?f=3&t=2193
   Можно меня найти и в ВК. Писать можете по украински.

   Reply
   • 06.07.2015 at 1:09 дп
    Permalink

    День добрый. Как можно связаться с вами лично? Я одна из «получивших рабочую визу». Мой телефон 0983076385. Есть еще один человек, пострадавший.

    Reply
    • 06.07.2015 at 7:02 дп
     Permalink

     Выше все данные. Моя страничка ВК vk.com/mbells Группа vk.com/lohotronamipiramidamnet
     Сайт с этой темой mbell.info/rabota-za-granicej-rabota-v-izraile-beverajob-obman-moshennichestvo/ и там свежий пост о поиске пострадавших от Санька Кернера. Люди уже массово идут в полицию. Надоело ждать. Даже самым терпеливым.
     Если позволите, дам им Ваш телефон.
     Правила добавления в друзья у меня на странице. Фейков и свежие странички не принимаю. Провокаций много.
     Со своей стороны гарантирую полную конфиденциальность.

     Reply
   • 09.07.2015 at 8:36 пп
    Permalink

    Как можно с Вами связаться?

    Reply
  • 23.06.2015 at 3:28 дп
   Permalink

   Дополнительно нашла в сообщениях:
   » Кернер конкретно уже я думаю всех кинул.Та девушка из Закарпаття сказала мне ,что они должны были ехать 12 июня в посольство,а на следующий день он отложил поездку на 24 июня..Короче вот такие пироги..»
   Про 12-е мне тоже писали. До этого, кажется, была дата 1 июня. Или конец мая.
   Ждем 24-го?
   Кстати, Санек заявляет, что всеми делами занимается его мама. А он сам, якобы выезжает с группами и лично работает на какой то вилле. Вместе с завезенными им людьми. Забывая добавить, что на такую вакансии рабочие визы не выдают. Следовательно, если и вывозит, то нелегалов.
   Мало того, заявил, что я якобы приходила к его маме с претензиями. Конкурентка…

   Reply
   • 23.06.2015 at 10:22 дп
    Permalink

    Мало того, заявил, что я якобы приходила к его маме с претензиями. Конкурентка…

    Хто знає, може у тебе на форумі десь є розділ із вакансіями чи такими порадами, як у мене — про пошук роботи в Ізраілі )))))

    Reply
    • 26.06.2015 at 3:25 пп
     Permalink

     Да с Сержем, я общалась. Подтверждаю его слова.
     Теперь еще пообщаюсь с той девушкой. Она ТАК обещала рассказать, чем дело закончится. И молчит.
     Все еще надеется? Или дело в ином?

     Reply
     • 26.06.2015 at 4:26 пп
      Permalink

      І боїться… думаєш чому стільки випадків просто замовчується?

      Reply
      • 06.07.2015 at 7:27 дп
       Permalink

       Девушка уже НЕ молчит. И еще человек 10 с ней вместе. И еще отдельно ребята.
       Он из Мукачево смылся. Телефон отключен.

       Reply
  • 09.07.2015 at 8:31 пп
   Permalink

   Як з Вами можна зв»язатись?

   Reply
 • 23.06.2015 at 11:32 пп
  Permalink

  Ту вот какое дело.
  По сути не может быть раздела с вакансиями в Израиле. Легальная работа одна. Та что с рабочей визой В1. Сиделки 24 часа в сутки на дому у престарелых. Найти ее трудно. Посредники себя не афишируют.
  Все остальное — если и вывозят то на нелегальную работу. С риском депортации. А иногда и просто кидалово. Купил тур, забронировал гостиницу, отдохнул 3-4 дня и катись.
  Еще вариант, как эта виза стафф. Просто берут $150 за проверку документов и …..
  Самое дешевое кидалово из всех.

  Reply
 • 26.06.2015 at 3:27 пп
  Permalink

  Еще. по работе в Голландии. Еще один сайт мошенников. job-ltd.ru

  Reply
  • 26.06.2015 at 4:31 пп
   Permalink

   Так гарно все завуальовано, що на недосвідченного, то відразу можна повестися )

   Reply
   • 26.06.2015 at 4:51 пп
    Permalink

    Да, только эта те же шахраи что я кажется уже писала еще один сайт.
    >Последнее — масса спама в ВК от Анастасии Селивановой >vk.com/wall302480886_25 Сайт в профиле hollandfarm. info
    >Ролик о работе в теплицах Голландии краденный с чужого канала.
    Вот и тут тот же ролик. Но владелец канала, похоже, отношение к этой афере не имеет.

    Reply
 • 26.06.2015 at 11:29 пп
  Permalink

  Как можно связаться с MBell по поводу Санек Кернер?

  Reply
  • 27.06.2015 at 2:26 дп
   Permalink

   Нет проблем.
   Выше в моем посте ссылка на тему форума о таких мошенниках.
   Можно написать и в комментариях к статье на сайте. Тема в группе https://vk.com/topic-49108261_29527136
   Если хотите пообщаться приватно, моя личная страница ВК https://vk.com/mbells — добавляйтесь в друзья с примечанием, кто Вы. К сожалению, вынуждена делать строгие ограничения. «Друзей» много….

   Reply
  • 27.06.2015 at 3:12 дп
   Permalink

   Spesh! Это не Вы просились в друзья? Одобрила.
   Если не Вы, то сделайте тоже самое. С указанием причины.

   Reply
 • 27.07.2015 at 1:48 пп
  Permalink

  Добрий день) хтось знає щось про Агенція з працевлаштування » Є робота з нами»
  м. Львів, вул. Володимира Великого 18/809 просто дуже підозріло вони беруть за дорогу тільки при посадці в автобус.

  Reply
  • 30.08.2015 at 9:27 пп
   Permalink

   «Є робота з нами» — кидалово. Їздив з ними на початку серпня 2015 року до Швеції. Я і ще 40-50 таких як я ледве вернулись і то в мінусах. 70Євро за «ведмежі послуги» взяли (суки), а вертати х..й там. Розвооодять бережіться. Ірині «привіт» від всіх кинутих.

   Reply
 • 29.07.2015 at 5:47 пп
  Permalink

  Вопрос к Cирко и другим участникам. Что скажете о компании West Work (сайт westwork.org.ua и возможно )
  Группа ВК vk.com/west_work_ua (я в ней в ЧС давно за какой-то вопрос, наверное). Вообще комментарии там отсутствуют. Зато множество отрицательных и положительных, частично фальшивых, отзывов на заробитчанах и на их форуме.
  Спрашиваю потому что администрация запросила пересмотр репутации сайта на форуме WoT: mywot.com/ru/forum/57912-westwork-org-ua
  У меня было небольшое обсуждение в группе, на основании которого поставила отрицательную оценку. Но хотелось бы знать и другие мнения.

  Reply
  • 30.07.2015 at 10:40 пп
   Permalink

   Привіт, Белло
   Подивлюся на вихідних, багато роботи зараз.

   Reply
   • 01.08.2015 at 2:01 дп
    Permalink

    Чи не підкажете може що чули про фірму Оріон що в Бидгощі?

    Reply
    • 02.08.2015 at 5:05 пп
     Permalink

     Особисто знаю людей, що працюють від цієї фірми. Дівчата шиють чохли для іномарок.
     Працюють важко, але все в порядку із оплатою та умовами.

     Reply
 • 29.09.2015 at 3:32 дп
  Permalink

  http://olx.ua/i2/kiev/obyavlenie/trebuyutsya-otdelochniki-v-shvetsiyu-i-norvegiyu-IDfYOtO.html#:68c6c83cb9 Уважаемый пан Сирко,посмотрите пожалуйста по этой ссылке обьявление по работе в европе.Если не сложно дайте ответ ,может такое быть или нет.Они там еще требуют 500 евро ,в залог того что человек будет работать на нихЗаранее благодарен.

  Reply
 • 26.10.2015 at 1:44 дп
  Permalink

  Підскажіть хто знає, за фірму «s визовый центр europa plu» житомир

  Reply
 • 18.12.2015 at 1:00 пп
  Permalink

  380977838665 Лидия [email protected]
  Розвод!Пропонують дешеві послуги дешеві запрошення. я купився як наслідок маю відмову у відкриті візи в звязку з ненадійним запрошенням так мені сказали у консульстві а коли я зателефонував до цієї «пані» щоб вона дала мені підтвердження від роботодавця для подання апеляції в консульство то спочатку вона тягнула час, то вона часу немає, то в їхні конторі інтернету нема, пізніше наїхала на мене що це я щось напутав, потім сказала що зробить підтвердження але хоче за це це 50євро хоча я впевнений що вона даже не телефонувала до роботодавця. Тільки викинув колосальні гроші, толку ноль.
  НЕ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ЦИХ ШАХРАЇВ!!!

  Reply
 • 22.12.2015 at 5:59 пп
  Permalink

  Вітаю. Скажіть хто працював з
  Дмитрий Мичурин

  Reply
 • 28.01.2016 at 12:31 дп
  Permalink

  Пане Сірко ч
  И моглиб знайти мені роботу Польщі дякую.

  Reply
 • 28.01.2016 at 1:26 дп
  Permalink

  Самі заповняйте документи шенген візи послуги + страховка і ніхто вас не буде дурити і їдь сам

  Reply
 • 15.02.2016 at 4:31 пп
  Permalink

  Пане Сірко, чи не могли би ви підсказати фірму не лохотрон у Львові від якої можна поїхати за кордон будівельнику?

  Reply
 • 17.02.2016 at 6:13 пп
  Permalink

  Напевно нам дуже пощастило , що ми знайшли компанію з першого разу і це виявився не лохатрон ! ) мій чоловік не раз виїжджав на заробітки , але останнім часом перестали платити . він будівельник з великим досвідом роботи , тому шукали щось серйозніше Польщі . Знайшли компанію в Києві , яка пропонує роботу в Африці . Компанія Фрі Вінгз . Оформляли чоловіка близько 1,5 місяця . Але все склалося добре , чоловік благополучно долетів і ось вже 2 місяці шле привіт та гроші з африканського континенту .

  Reply
 • 20.02.2016 at 8:46 пп
  Permalink

  Доброго дня! Підкажіть будь ласка, ніхто не знає РЕАЛЬНУ агенцію по пошуку роботу в Італії?????

  Reply
 • 23.02.2016 at 1:02 дп
  Permalink

  люди. моя вам порада. не користуйтесь послугами агенств. краще звертайтесь до людей які працюють напряму з роботодавцями. я їхав літом на склади вигризка і загрузка посилок.(в Чехію) мене зустріли на вокзалі у Хмельницькому і привезли до місця роботи. показали умови і роботу — якщо з усім згоден то платиш водієві за дорогу і робоче місце ( я платив 220 евро ). зарплату платили по 90 крон на годину жив в гуртожитку ( знімали 2500 крон з зарплати ) кому цікаво — можете позвонити 0981723700 звати його Юра

  Reply
 • 29.02.2016 at 2:27 пп
  Permalink

  Сергію, а саме в Італії у Вас немає таких знайомих чи знайомих чиїхось знайомих)) Дякую!

  Reply
 • 03.03.2016 at 8:02 дп
  Permalink

  Друзі,HELP!!!!!! вже вище згадувалось про одного шахрая а саме Саша Кернер, чи то Саша Проніков….Мені не хочеться в це вірити , але здається ряди ошуканих поповнились.. Нам так само відома історія про Ізраїль, про маму , про фірму, наче яка є у мами..взяв копії документів і завдаток у 1300 баксів!!!!!!!!!!!тримається спокійно, постійно повторює що все добре, казав що навіть дозвіл на роботу прийшов, хоча ніяких документів ми і в очі не бачили!!! і лише вчора випадково натрапили на цей форум і згадку про нього… Скажіть будь ласка хтось має його фото ???? У нас ні фото ні документів його немає….Якщо ми переконаємось по фото що це саме він ми зможемо написати заяву і можливо нарешті вдасться його зупинити щоб люди більше від нього не страждали….йому віддають останні гроші чи то більше позичають для того щоб почути гарну казку про ізраїль….Давайте обєднаємось…можливо і у нас ще не все втрачено і ми якось зможемо повернути свої гроші, бо на разі ми знаємо де він перебуває з його родиною!!!!! За будь яку інформацію буду щиро вдячна!!!!!!!

  Reply
  • 03.03.2016 at 8:35 пп
   Permalink

   Если нужна помощь или информация, наша группа в ВК и мой профиль тут есть.

   Reply
  • 04.03.2016 at 12:25 дп
   Permalink

   Большое спасибо за сообщение. Все, что знала, передала пострадавшим. Пока подробностей не сообщаю.
   Но опубликую с разрешения пострадавших.
   Ссылки ждут одобрения админа.

   Reply
  • 05.03.2016 at 8:47 дп
   Permalink

   migera!
   Почему не отвечаете? Срочно свяжитесь в Ужгороде со следователем Тетяна Хома 0668205171 .
   Загляните в ВК vk.com/wall-49108261_68548, там его фото, свяжитесь со мной vk.com/mbells
   Его страницы ok.ru/profile/543526181832/
   И в ФБ facebook.com/profile.php?id=1000086102400.

   Reply
 • 04.03.2016 at 3:00 дп
  Permalink

  робота в Литві. Агенство в Івано-франківську —ЛОХОТРОН

  Reply
 • 19.03.2016 at 12:53 пп
  Permalink

  Хочу застерегти від співпраці з агенством «Justjobexpert» http://www.jobexpert.biz
  +393512774502. Після перерахування даному агенству грошей переносили дату виїзду. Не давали контакти людини,
  яка мала зустріти, точного місця зустрічі. Коли я захотів повернути гроші «годували» обіцянками — завтра, післязавтра.
  Перевірив номер(partita iva) з копії ліцензії, яку мені вислали — такий номер не зареєстрований. Пропав сайт куди вони відправляли на роботу http://warmiceberg.com/

  Reply
 • 14.05.2016 at 2:53 пп
  Permalink

  да уж столько кидалова кругом

  Reply
 • 02.06.2016 at 1:22 пп
  Permalink

  Можливо хто знайде вакансії чи пропозиції по працевлаштуванню за кордоном від фірми В-ІНД (work indаstrial). Люди — НЕ ВЕДІТЬСЯ!!! Це шахраї. Багато потерпілих. Кидають на гроші. Прохання розповсюдити. Хай буде менше ошуканих бідних людей.
  Тематична група:
  https://vk.com/kill_work_industrial

  Reply
 • 04.07.2016 at 5:49 пп
  Permalink

  Доброго дня! Хто чув про кампанiю Маяцький Ю.О. ФЛП iз Днiпра.Пропонують роботу електрика,беруть спочатку 1500 гривень,а потiм iще 1500 уже iз зарплатнi в Польщi.Також хочу дiзнатись про ФЛП Скороходов Артур.Пропонують роботу електрика у Варшавi.Можна довiряти?Дякую.

  Reply
 • 01.12.2016 at 3:53 пп
  Permalink

  Добрий день ) можливо, хтось щось знає про ось цю фірму http://rabotadk.com.ua/ хочу в Данію на роботу, але не хочеться щоб надурили. Підкажіть, будь ласка, чи варто з ними працювать

  Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *