Робота за кордоном. Як обійти шахраїв.

lohotronРобота за кордоном, тисячі вакансій, зарплати більше 1000 доларів хіба не заманливо для простого роботяги? Користуючись привабливістю роботи за кордоном, шахраї видумують сотні різних способів обману чесних людей. Коли одного часу я вирішив їхати за корднон, то як і більшість — почав шукати інформацію в інтернеті. Перше, що кидається в очі — велика кількість фірм-посередників, які за певно платню готові знайти вам роботу, оформити документи, допомогти із зустріччю на вокзалі десь в чужій країні, але чи це все так, як вони пропонують.

Шахраїв можна відразу побачити по текстах оголошень.  Основні моменти можна виділити такі:

 • не вимагається знання іноземної мови — це значить, що вас нікуди не збираються відправляти, лиш тільки візьмуть гроші за послуги і зіпсують нерви або відправлять по туристичній візі і крутіться там як можете. В кращому випадку, вас зустрінуть і дадуть роботу, але в таких умовах, що ви ворогу не побажаєте такої роботи.
 • оформлення документів за кілька тижнів — якщо ви збираєтесь на роботу десь інакше, ніж в Польщу, то це явний признак того, що вас відправлять по туристичній візі, або ви взагалі нікуди не поїдете. Бюрократична система у цивілізованих країнах працює досить повільно і щоб отримати дозвіл на роботу, потрібно щонайменше півтора місяці (у випадку із Польщею) , а часом пів-року, рік.  Ні один роботодавець не буде бавитися із дозволами на роботу і чекати стільки часу, якщо ви не унікальний працівник.
 • внесення великої передплати за послуги — зазвичай, фірми-посередники беруть від 3 до 8 тис. доларів за те, що знайдуть вам роботу за кордоном, оформлять всі документи і зустрінуть в аеропорту. Багато із фірм вимагають часткової оплати їхніх послуг відразу по підписанню договора. Сума може коливатися від 1,5 до 4 тис. доларів, пояснюють вони це різними причинами, але якщо ви уважно прочитаєте договір, то обов’язково знайдете пункт, який буде значити наступне: внесена передоплата не повертається.

Це кілька основних критеріїв по яких можна відсіяти дві третіх оголошень, де пропонується робота за кордоном.

151 thoughts on “Робота за кордоном. Як обійти шахраїв.

 • 28.12.2019 at 9:12 пп
  Permalink

  Доброго дня! Маю польську робочу візу до кінця серпня 2020 року. Хочу поїхати в Германію. Чи маєте перевірених посередників?

  Reply
 • 04.08.2017 at 8:26 дп
  Permalink

  КИДАЛОВО! Інформація для тих, хто планує робити робочу візу до Чехії через ( https://vk.com/club140226498, Міша Ливринець , https://vk.com/id44125634, Сергій Равлюк , https://vk.com/robotacze , Марко Візовий Не ведіться! Це люди, які обманюють. Номери: +380930143911 , +420 777 360 566 , 380990911152 , 380969206705
  Двоє осіб ( в різний час, 1 людині Документи робили 80 днів, договір і запрошення на робуту оставалось 1 місяць) скористалися їх послугами (ціна послуги 320 Є), а результат:відмова чрез п.8 Недостовірна інформація. (вся інформацію була надана Сергієм, за яку може питати приставник консульства)
  Коли звернулися , щоб віддали кошта(їх частину) за ненадану послугу було відмовлено. Лохотрон

  Reply
 • 14.03.2017 at 11:03 дп
  Permalink

  Друзі, вітаю. Що порадите про львівську фірму «ВБВ» (wbwcom.ua) ? Чи варто їм довіряти?

  Reply
 • 01.12.2016 at 3:53 пп
  Permalink

  Добрий день ) можливо, хтось щось знає про ось цю фірму http://rabotadk.com.ua/ хочу в Данію на роботу, але не хочеться щоб надурили. Підкажіть, будь ласка, чи варто з ними працювать

  Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *