Сайт знайомств. Історія одного погляду
Розбавляючи моменти самотності на сайті знайомств, як то часто буває, я випадково побачив мініатюрне фото, яке було в графі ‘Присутні на сайті’. Перше, що привернуло увагу — це погляд, який просто приковує своєю магічністю, і магія була в ньому особлива, не просто погляд привабливої жінки… Це погляд інтелегентої Людини, яка наповнена душевним спокоєм, гармонією і добротою.
Це погляд Світлої людини, яка випромінює тепло в оточуючий простір просто так, і не за щось, і не для когось, це стиль життя.
Я кілька раз перечитував анкету, автопортрет і щоденник, постійно любувався фотографіями, але написати ніяк не наважувався.
Так постійно у чоловіків, коли подобається жінка — відключається  функція мислиння повністю
, а захоплення просочується до кінчиків волосся, що зі мною і сталося. Весь час в голові крутилися слова пісеньки Вірки Сердючки «А я не знаю почему, но ты мне нравишься…» (с) і більше нічого, так я Тобі і написав. З чого власне, і почалося наше спілкування. Спочатку ми обмінювалися посиланнями на відеоролики пісень з Youtube, які своїм змістом виражали те, що ми хотіли один-одному сказати, потім досить довге переписування і врешті ми обмінялися Skype іменами. Це був чергова сходинка у ескалації нашого спілкування. Скільки раз я запізнювався на роботу, коли вранці не хотілося вставати після нічного сеансу зв’язку, адже вони тривали не одну і не дві години, затягувалися до 1-2 години ночі, а вранці обом на роботу: мені на будову, а тобі у кабінет — лікувати діток. Саме кумедне, що коли ми бажали один-одному гарних снів і спокійної ночі, то довго не наважувалися натиснути червону кнопочку, щоб перервати зв’язок… Часто домовлялися натиснути одночасно на рахунок «три», щоб одноособово не закінчувати ті приємні миті. Знала б Ти, як то мене «умиляло» і не сам факт, а те, що він означав… серце від того билося трішки частіше. Взагалі, весь час і до тепер, спогад про Тебе змушує частіше битися серце. Я не планував нічого, не задумував, мені хотілося просто бачити тебе щодня і розмовляти, розмовляти, розмовляти… про роботу і дозвілля, про захоплення і звичайні речі, про бедуінів і пустелю, вітер і паруси, ще ніколи такої легкості у спілкуванні я не відчував. Між нами було кілька тисяч кілометрів, але вони не відчувалися.
Весь час, по дорозі до України і будучи вдома я подумки був в потязі до Твого міста, уявляв що буду робити у вагоні, як ми зустрінемося поглядами, але вже не через камеру, а в реальності. Довго вирішував справи вдома, так щоб спокійно сісти в плацкартний вагон і ніякі турботи, щоб не тримали вдома, але таки справився і купив квиток. Такого хвилювання у мене не було, навіть тоді, коли вперше купував квиток за кордон у Львові на стрийському вокзалі. Була призначена дата та час. За добу ми могли зустрітися, але… ні на одне із моїх повідомлень ти не відповідала, мовчала. Ні, ніяких образ і звинувачень, я все чудово розумію. За добу потяг вирушив до південного міста, де живе Та, яка схвилювала душу і своєї появою відродила почуття, які здавалося вже згасли назавжди. В тім потязі були мої думки про Тебе, про Нас, про наше спільне життя, радість, турботи, вони прибули на вокзал вчасно о 13.40 наступного дня, тільки я залишився у своєму місті. Потім розмова на сайті, пояснення та признання, але вже було зроблено те, що мало зробитися. Здавалося, можна ставити крапку і жити, згадуючи ті прекрасні моменти, але…
Вчора, не знаю, чим керуючись, мій товариш з Кривого Рогу підкинув одне оголошення, де агенція по працевлаштуванню, шукає сервісного техніка — електроменахіка для обслуговування вітрових електростанцій в Твоєму місті з шикарною зарплатою і в міжнародній фірмі.
Замість квитка на плацкартний вагон із верхньою поличкою та постіллю, до Коханої Людини, життя підганяє мені цілий товарний потяг в тому ж керунку із такою пропозицією, що відмовитися складно.
Життя набуває обертів у стилі музики Джаз )

Далі буде.

 ————————————————————————————

Праздник - это всегда свет и радость. Сделать ваш мир светлее вам помогут гирлянды от компании MK ILLUMINATION. Светодиодные гирлянды, декоративное освещение, освещение фасадов, новогодняя иллюминация - все это и много другого специалисты компании с легкостью рассчитают и смонтируют, чтобы ваша жизнь всегда наполнена ярким и красивым светом.
No votes yet.
Please wait...

12 thoughts on “Сайт знайомств. Історія одного погляду

 • 19.03.2013 at 10:27 дп
  Permalink

  Блін, ну справді класно:)))))Світ і стає кращим, завдяки тобі!

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
  • 20.03.2013 at 8:14 дп
   Permalink

   Дякую на доброму слові, але Ви перебільшуєте мій вплив на світ в цілому, пані. Він, яким був, таким і залишається, я ж можу тільки на своє життя вплинути і то… якщо щиро того захочу )))

   No votes yet.
   Please wait...
   Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *