Сайт sirko.org.ua тепер у вайбері

Доброго вечора, шановні читачі

Довгий час я не робив нових дописів у блозі, і вже було думав сам, що сайту гаплик. Але ж ні! Бажання досліджувати правові аспекти міграції/еміграції знайшли свій вихід у формі вайбер-спільноти.

Із самого початку, вайбер-спільнота була задумана як місце спілкування стокгольмчан про хоббі та захоплення, але спільноту спіткала та сама доля, що й смій блог на самих початках, а саме — різка зміна тематики під впливом обставин. Вайбер спільнота -=хоббі=- стала затишним місцем спілкування активних та небайдужих людей, де ми радимось стосовно питань легалізації в Швеції, пошуку роботи, трудових контрактах, шуканню притулку, навчанню та інших правових моментах, котрі стосуються життя і роботи в Швеції.

Тепер в режимі онлайн, не тільки я, але й багато інших користувачів, радимо як діяти в незнайомих ситуаціях. Нас вже більше 750 користувачів!

Посилання-запрошення до нашої вайбер групи:

Приєднуйся у Viber до -=NyStartSverige=- https://invite.viber.com/?g2=AQBMk%2BFGe3GZpUixKo0xZ%2Bb%2F%2Fz2CJOWEoyUZZscwXk7FnNhslb9DR4JRnoUD82tkhttps://invite.viber.com/?g2=AQAw8tXY01H3G0ixKo1YRDyp%2FZHnfDdYahypTenwBk6h8d%2FZKzVoHhpyGPh6hkrB

1 коментар до “Сайт sirko.org.ua тепер у вайбері”

Залишити коментар