Шахраї під прикриттям, або солодкі мрії за 180Є

Робота в Швеції прямо від працедавця. Ну чим не мрія? І коштує все це лише 180Є. Прикриваючись назвою солідної євпропейської фірми SWEDISH MEATS EK. FOR, шахраї розробили схему, де під виглядом «інспектора відділу кадрів», документи жертви ніби обробляли і перевіряли. Далі потрібно було заплатити 160Є завдатку + 20Є банківської комісії за SWIFT переказ. До речі, як мені повідомили, рахунок на котрий потрібно було переказати гроші, знаходиться в Чехії.

Добре, що хлопець, котрого намагались ошукати, регулярно читав стрічку нашої вайбер спільноти -=NyStartSverige=-. Він почав задавати незручні, але дуже правильні питання. В наказання за це, йому відмовили у неіснуючій вакансії, і видалили весь чат. На всяк випадок, бо зрозуміли, що не на того натрапили. Але завбачливий хлопець все заскрінив.

Будьте пильні! Не давайте себе ошукати, а про всі випадки шахрайства повідомляйте в наш чат, та у коментарях мого блогу «Нотатник емігранта»

UPDATE 22.09.2021

Шахраї стають все більш винахідливими, і як доказ того, що все цілком офіційно та легально, висилають потенційним кандидатам свідоцтво про реєстрацію фірми. Цього разу, це потужна шведська фірма, котра займається залізнодорожною технікою, із капіталом у 5 мільярдів крон. Навіть найбільший скепсис починає втрачати позиції, а особливо, коли вам дуууже хочеться поїхати до Швеції, і щоб все було красиво.

Та реальність така, що красиво вас тільки обмануть, і поїхати нікуди не вдасться. Все тому, що це не входить в плани шахраїв. Ось приклад документу, котрий недосвідчену людину зіб’є з толку в момент. Але тут є кілька моментів, завдяки котрим, людина із досвідом відразу зрозуміє, що це обман.

Отже, хто дочитав цю статтю до кінця, той має додатковий шанс не потрапити на гачок зловмисників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *