Щоденник шведського електрика. 05.07.2017

Від недавна довелося знову користуватися стокгольмським метро, і я зрозумів, як скучив по ньому. Мало того, що ти маєш годину вранці, та годину увечері на читання улюбленої книги, то ще й у метрі на якийсь час всі стають рівні: шведський стиляга-менеджер у дорогому костюмі та екстравагантній краватці, та український роботяга-електрик, у робочій формі з плямами фарби і силікону.

Коли ми вийдемо з вагону, то кожен повернеться у свій світ, а поки що, ми змірюємо один-одного поглядами, і робимо свої висновки.

А ще, сьогодні купував каву в Pressbyrån, і продавець арабської зовнішносиі вирішив, що я поляк, привітавшись і подякувавши польською. То все дякуючи моїй робочій формі.
Але це ще нічого. Одного разу, жіночка, що працює в транспортній компанії, і роздає жовтеньки купони »щастя» за порушення правил паркування, подумала, що я з Румунії. От тоді я зрозумів, що пора в цій »жізні» щось міняти: поголитися, постригттся та приділяти більше часу для сну )))

 

4 коментарі до “Щоденник шведського електрика. 05.07.2017”

 1. У мене такі ж відчуття в Туннельбані. Недавно їхала з в одному вагоні з парою. Він у смокінгу. Вона у вечірній сукні. Це було екстраваґантно і приємно. Всі посміхалися їм. Вітали. Вони трохи соромилися. Але впевнено трималися. Видно таксі не брали, бо поспішали і обрали більш надійний спосіб транспорту.

  Ответить
  • Тунельбана — це чарівне місце, так само, як і вокзали. Там часто переплітаються долі і душі )

   Ответить
 2. Пане електрик!! А чому це ви себе вже так іноземно ідентифікуєте??!:))маю до вас розповідь про метро на іншому кінці світу!!

  Ответить
  • Щоб добре виглядати необхідно виспатися, постригтися, побритися і випрати робочий одяг. В іншому випадку тебе ідентифікують як поляка або румуна. Цікава ідентифікація народностей у Швеції :)

   Ответить

Залишити коментар