viza na zakupyВід 1 грудня 2011 року, для жителів 5 областей України (Тернопільська, Чернівецька, Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська) польським урядом було введено можливість отримання шопінг візи, або як її називають у нас: Віза на закупи. 

Дана віза являється шенген візою і дає можливість пересуватися не тільки територією Польщі, але й країнами зони Шенген. Вперше дана віза робиться як одноразова, на 7 днів, із коридором в 21 день, вдруге можна зробити багаторазову (дозволяє багатократно перетинати кордон) візу на рік із можливістю  сумарного перебування до 30 днів на кожне із півріч. Однією важливою умовою отримання другої візи на закупи до Польщі — іменний чек (фактура), мінімальна сума і об’єм закупок не встановленні. Як пожартував посол, Респбліки Польща в Україні: Це можуть бути і два льодяники, головне, щоб ви підтвердили цільове використання візи.

Польське консульство не займається виготовленням такого типу документів, тому вам буде потрібно звернутися до візового центру, де можна буде зробити всі необхідні маніпуляції для отримання візи.

Необхідні документи: http://www.polandvisa-ukraine.com/other_documents.html

Подати заявку на реєстрацію: http://www.polandvisa-ukraine.com/scheduleappointment.html

Бланк візової анкети: українською мовою, польською мовою

Вартість:
шопінг-віза — 35 євро,
послуги візового центру — 200 грн.,
страховка — 35 грн.,
комісія при оплаті — 20 грн.,
фото — 25 грн.

Порада від себе особисто: Якщо вам не вдається в інтернеті знайти відповіді на питання, пов’язане із візою до Польщі, процедурами чи документами, не соромтесь і телефонуйте до call-цетрів консулятів чи візових центрів. Ввічливі і кваліфіковані працівники зможуть надати вам детальну консультацію трьома мовами: українською, російською чи польською.

 

No votes yet.
Please wait...

113 thoughts on “Шопінг віза в Польщу.

 • 02.02.2017 at 5:12 пп
  Permalink

  третя шопінг віза в мене закінчується 2 квітня 2017 коли я можу подавати вже на наступну шопінг візу?дякую.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
 • 05.11.2016 at 4:33 пп
  Permalink

  Доброго Дня!!! Маючи робочу візу D Multi до Польщі, з ряду сімейних обставин, невикористана. Закінчується віза 6 грудня. Але є бажання хоча б на 3 — 5 днів поїхати до Польщу, екскурсії, закупи. Чи можливо це зробити в 20 числах листопада самостійно? Або ж можливо заказати тур в агентстві? Дякую.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
 • 18.10.2016 at 9:36 дп
  Permalink

  доброго дня, на яку суму потрібно зробити закупи по чеках по першій шопінг візі для подальшого отримання шенген, якшо я їду з дівчиною то ця сума подвоюється?

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
 • 05.09.2016 at 6:08 пп
  Permalink

  Скажіть 2 га шопінг віза перший раз вїзд через Польщу, чи можна наступний раз їхати через інший кордон в Іспанію автобусом? Чи не буде проблем на кордоні?

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
  • 05.09.2016 at 9:43 пп
   Permalink

   Якщо «прокатали візу» через Польщу (правило країни першого в»їзду), тоді спокійно їздите з цією візою по усьому Шенгену. Шопінг віза — це Шенген віза типу «С»

   No votes yet.
   Please wait...
   Reply
 • 03.09.2016 at 11:46 дп
  Permalink

  Доброго дня! Маю таке питання. Маю використану шопінг візу, відкриваю зараз другу, національну, тип D, і хочу з Варшави полетіти до Мадриду до родичів. Чи не буде проблем в аеропорту Мадриду? Віза на рік з терміном перебування 180 днів.
  Дякую)

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *