viza na zakupyВід 1 грудня 2011 року, для жителів 5 областей України (Тернопільська, Чернівецька, Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська) польським урядом було введено можливість отримання шопінг візи, або як її називають у нас: Віза на закупи. 

Дана віза являється шенген візою і дає можливість пересуватися не тільки територією Польщі, але й країнами зони Шенген. Вперше дана віза робиться як одноразова, на 7 днів, із коридором в 21 день, вдруге можна зробити багаторазову (дозволяє багатократно перетинати кордон) візу на рік із можливістю  сумарного перебування до 30 днів на кожне із півріч. Однією важливою умовою отримання другої візи на закупи до Польщі — іменний чек (фактура), мінімальна сума і об’єм закупок не встановленні. Як пожартував посол, Респбліки Польща в Україні: Це можуть бути і два льодяники, головне, щоб ви підтвердили цільове використання візи.

Польське консульство не займається виготовленням такого типу документів, тому вам буде потрібно звернутися до візового центру, де можна буде зробити всі необхідні маніпуляції для отримання візи.

Необхідні документи: http://www.polandvisa-ukraine.com/other_documents.html

Подати заявку на реєстрацію: http://www.polandvisa-ukraine.com/scheduleappointment.html

Бланк візової анкети: українською мовою, польською мовою

Вартість:
шопінг-віза — 35 євро,
послуги візового центру — 200 грн.,
страховка — 35 грн.,
комісія при оплаті — 20 грн.,
фото — 25 грн.

Порада від себе особисто: Якщо вам не вдається в інтернеті знайти відповіді на питання, пов’язане із візою до Польщі, процедурами чи документами, не соромтесь і телефонуйте до call-цетрів консулятів чи візових центрів. Ввічливі і кваліфіковані працівники зможуть надати вам детальну консультацію трьома мовами: українською, російською чи польською.

 

113 thoughts on “Шопінг віза в Польщу.

 • 06.08.2013 at 8:52 пп
  Permalink

  Добрий день !Сьогодні подала документи на візу до Польщі на закупи ! І хочу після приїзду подавати на другу … Таке питання другу візу тоже треба про катати ? Ми хочемо летіти з Польщі до Іспанії , це є безпечно щоб не поставили департацію ? Чи її повторно треба обкатати ?

  Reply
  • 07.08.2013 at 8:37 дп
   Permalink

   1. Дана віза являється шенген візою і дає можливість пересуватися не тільки територією Польщі, але й країнами зони Шенген. (с)
   2.Однією важливою умовою отримання другої візи на закупи до Польщі — іменний чек (фактура), мінімальна сума і об’єм закупок не встановленні. Як пожартував посол, Респбліки Польща в Україні: Це можуть бути і два льодяники, головне, щоб ви підтвердили цільове використання візи. (с)

   Отже, пересуватися територією Європи можете без проблем, ніхто вам нічого не скаже, стосовно «обкатати» — я не зовсім розумію що ви вкладаєте у це визначення, але якщо ви придбаєте якусь кофтинку чи кілька футболок у Польщі і будете мати чек (УВАГА! В чеку обов»язково мають бути вказані ваше ім»я та прізвище), який буде підтверджувати факт покупки, то проблем ніяких не виникне.
   Обов’язково тільки в’їжджайте і виїжджайте через Польщу.

   Reply
 • 14.11.2013 at 8:58 пп
  Permalink

  Скажіть будь ласка, я відвідав Польщу по шопінг візі, думаю подавати на наступну. Таке питання: коли попросив зробити мені фактуру в магазині, мені відповіли, що вони можуть зробити тільки людині, яка має зареєстровану фірму*номер фірми*(думав, що ця віза для простих смертних, які їдуть на закупи), так ось, щоб вийти з такої ситуації, я вирішив розплатитись картою, і в чеку вказаний номер моєї банківської карти, як ви думаєте це спрацює при відкритті 2ї візи?

  Reply
  • 15.11.2013 at 10:31 дп
   Permalink

   Доброго дня, Олександре.
   Судячи із того, що довелося читати у коментарях до постанови про шопінг візу, то вашого чека із вказанням номеру карти цілком достатньо. Єдине, якщо крім номеру карти у чеку не вказане ім»я та прізвище, то не полініться зробити довідочку із банку, де буде вказано, що власником банківської карти є саме ви.
   Мушу відмітити, що ви швидко зорієнтувалися у цій ситуації. Маєте гострий розум )

   Reply
 • 01.12.2013 at 11:49 дп
  Permalink

  Доброго дня!

  У мене є друга шопінг-віза! По ній я вже був в Польщі!
  Чи можу я тепер поїхати у Литву не через Польщу?
  Це ж шенген-Віза

  Reply
  • 02.12.2013 at 1:52 пп
   Permalink

   Таких тонкощів я не знаю, ліпше вам про те запитатися по телефону у працівниць консульства, але мій здоровий глузд підказує, щоб в подальшому не виникало питань із отриманням шопінг візи (яка видається ПОЛЬСЬКИМ консульством), краще мати відмітки в’їзду-виїзду через польські контрольні пункти. Сам так роблю і вам раджу.

   Reply
 • 05.12.2013 at 8:17 пп
  Permalink

  Скільки часу оформляється шоінг віза.

  Reply
  • 07.12.2013 at 7:49 пп
   Permalink

   Термін розгляду візових заявок складає від 6 робочих днів. У випадку необхідності детальнішої перевірки документів розгляд справи може бути продовжений до 30 календарних днів.

   Детальніше на http://www.polandvisa-ukraine.com/allaboutvisa.html

   Reply
 • 05.12.2013 at 11:32 пп
  Permalink

  Доброго дня. Я хочу відкрити шопінг візу. У анкеті потрібно вказати місце роботи, але працюю я не офіційно. Чи не відмовлять мені у видачі візи якщо я цей пункт залишу незаповненим?

  Reply
  • 07.12.2013 at 7:54 пп
   Permalink

   Із власного досвіду знаю (неоднократне отримання робочих віз), що працівники консульства не перевіряють на якій основі ви працюєте. Тому можете спокійно вказувати фактичне місце роботи.

   Reply
 • 09.12.2013 at 10:16 пп
  Permalink

  Чи обовязковим є оформлення медичного полісу якщо я оформлюю шопінг візу в Польщу(у випадку закупівельного туризму)?Якщо так,то де його можна оформити(проживаю в місті Івано Франківськ)і скільки це приблизно буде коштувати?

  Reply
  • 10.12.2013 at 12:38 дп
   Permalink

   Якщо йдеться про страховку, то вона вам необхідна обов’язково. Я не знаю, які є акредитовані страхові компанії для цих цілей у Франіку, а у своєму місті я завжди йду до страхової компанії «Про100 страхування». Там завжди в курсі що та до чого, і дешевше, ніж в інших компаніях.

   П.С. Ось їхні координати у Франківську:
   Про100 стахование
   Ивано-Франковский филиал
   76000, г. Ивано-Франковск, ул. Военных ветеранов, 10
   Телефон: (03422) 4-02-09, 4-00-87, (067) 693-71-62, (099) 380-59-19
   Понедельник-четверг: с 9-00 до 19-00, пятница: с 9-00 до 17-45, суббота: с 10-00 до 14-00
   Саваневский Александр Владимирович

   Reply
 • 20.12.2013 at 5:14 пп
  Permalink

  Хочу подати документи на другу шопінг візу,але на фактурі немає серії паспорта. Підкажіть будь ласка,чи підійде така фактура?

  Reply
  • 20.12.2013 at 7:45 пп
   Permalink

   А хіба Ви маєте інші варіанти? Особисто я маю досвід більше по робочих візах, тому ліпше зателефонуйте до консультантів вашого консуляту, де на одній із трьох мов (українська, російська, польська) Вам нададуть кваліфіковану інформацію.
   Номер телефону можна знайти тут: https://secure.e-konsulat.gov.pl

   Reply
 • 22.12.2013 at 4:18 дп
  Permalink

  Якщо друга шопінг-віза видана на 80 днів,то яким чином їх варто використати?Тобто чи можна,скажімо,на тиждень поїхати в Німеччину,місяць пожити в Італії?В’їхати,звичайно,через Польщу.
  І ще одне,виїхати потрібно також через Польщу чи це принципового значення не немає?
  Дякую за інформацію!

  Reply
  • 22.12.2013 at 10:14 дп
   Permalink

   Шопінг віза являється шенген візою, тому ви безперешкодно можете пересуватися країнами зони шенген. В»їжджати та виїждати раджу через Польщу, тоді питань про нецільове використання візи ні в кого не виникне.

   Ось невеличкий коментар Генерального консула Польщі в Луцьку:
   Шопінг візу можна буде використати також і в туристичних цілях. Крім того, як розповів Консул, останнім часом став популярним туризм у Польщу.
   — В кожній країні є люди багатші і бідніші. Багаті можуть собі дозволити скористатися послугами туристичної фірми. Бідніші не мають такої можливості, але хочуть подорожувати за кордон. Шопіпінг віза допоможе тій групі людей, тому що людина вказує ціль візиту «закупи» і напевно щось там купить. Також зможе реалізувати свої туристичні цілі — побачити пам»ятники, познайомитися із традиціями іншої країни — зазначив Марек Мартінек.

   Із шопінг візою можна поїхати до інших країн Європи. Але, підкреслюють в консульстві, перетинаючи кордон, потрібно мати документ, котрий підтверджує ціль в»зду до тієї країни.
   — Кожна шенген віза дає право на перебування у всіх країнах «зони шенген». Але прошу вас запам»ятати, що така віза видається у 25 країнах. Звичайно, це не ускладнює в»їзду до тих країн, але варто розуміти, що прикордонні служби контролюють проїзд через кордон громадян, так званих «третіх країн». Якщо ви маєте польську шопінг візу і хочете поїхати до Чехії, то мусите показати документ, який підтверджує ціль вашого в»їзду, наприклад — резервацію в готелі. В інакшому разі, прикордонники можуть не пустити вас через кордон. Німцеві не вистачить пояснення, що хочете поїхати до Німеччини, щоб придбати магніт на холодильник. Всюди суворі порядки — підсусумав Генеральний Консул РП в Луцьку Марек Мартінек.

   – Każda wiza Schengen daje prawo do przebywania we wszystkich krajach „strefy Schengen”. Ale proszę pamiętać, że taka wiza jest wydawana w 25 krajach. Oczywiście nie komplikuje to wjazdu do innych krajów, ale należy być świadomym tego, że służby przygraniczne kontrolują przejazd przez granicę obywateli, tak zwanych, państw trzecich. Jeśli mają Państwo polską shopping-wizę i chcą pojechać do Czech, to muszą Państwo pokazać dokument, który potwierdza cel wjazdu, na przykład rezerwacja hotelu. W innym przypadku pogranicznicy mogą nie przepuścić was przez granicę. Niemcowi nie wystarczą wyjaśnienia, że chcecie pojechać do Niemiec, żeby kupić magnes. Wszędzie są surowe porządki – podsumował Konsul Generalny RP w Łucku Marek Martinek.»

   Повна версія інтерв»ю: Na zakupy do Polski

   Reply
 • 22.12.2013 at 4:04 пп
  Permalink

  Дуже дякую за вичерпну інформацію!

  Reply
  • 22.12.2013 at 7:25 пп
   Permalink

   Будь ласка, Павле.
   Заходьте ще, діліться враженнями від поїздок, пригодами )

   Reply
 • 05.03.2014 at 10:22 пп
  Permalink

  Я ще читав, що начебто можна в якості фактури для подачі в консульство на другу шопінг візу, можна пред’явити фактуру tax-free для выдкшкодування податку ВАТ. Незнаю чи це правда)

  Reply
  • 06.03.2014 at 12:37 пп
   Permalink

   Теж не знаю чи правда, бо ніколи не займався відшкодуванням податків у Польщі. В будь-якому разі, я раджу мати кілька чеків на реальні покупки, та фактуру до них із вказанням вашого прізвища та імені. Це буде залізна гарантія того, що ви використали візу за призначенням.

   Reply
 • 07.03.2014 at 11:52 пп
  Permalink

  Доброго дня пане Сірко. Хочу вам подякувати за корисну інформацію. Отримав шопінг візу без жодних проблем, тепер 11.03 вирушаю в Краків також планую відвідати Гданськ.

  Reply
  • 11.03.2014 at 7:51 пп
   Permalink

   Доброго дня, пане Олександре
   Ваші слова для мене — це прояв найвищої подяки, адже цей блог я веду саме для людей. Дуже радий, що мій сайт sirko.org.ua став комусь у пригоді )
   Із нетерпінням чекаю ваших враєжень і фотографій із поїздки )

   Reply
 • 19.03.2014 at 10:21 дп
  Permalink

  Доброго дня! читаю Ваші пояснення, зробила висновок, що Ви досить обізнанні у питаннях подорожі пр шенгену. Тому звертаюся за допомогою у моїй ситуації: маю другий шенген шопінг, два рази прокатаний по Польщі. Зараз подруга запросила на Великодні свята до Парижу. Чи не будуть в мене проблеми в перетині кордону з Францією в аеропорту, планую летіти з Кракова? дякую

  Reply
  • 19.03.2014 at 8:48 пп
   Permalink

   Доброго дня, пані Наталю.
   Якщо ви уважно подивитися, то ваша віза є шенген візою, тобто, ви можете спокійно пересуватися країнами зони шенген. У вас в аеропорту тільки перевірять наявність візи (а можуть і не перевіряти). Їдьте спокійно )

   Reply
   • 31.10.2014 at 8:03 пп
    Permalink

    Підкажіть будь-ласочка, маючи першу шопінг польську (шенген) візу, чи можу я безперешкодно вилетіти з аеропорту Кракова до Мадриду? Чи не винекне в мене проблем із прикордонними службами Польщі? Дякую

    Reply
    • 31.10.2014 at 11:27 пп
     Permalink

     Ні, не виникне.
     Шопінг віза є шенген візою, яка дозволяє безперешкодно пересуватися країнами зони шенген. Так сказано у правилах.
     Не забудьте іменний чек, щоб отримати наступну візу на закупи.

     Reply
 • 12.05.2014 at 10:13 пп
  Permalink

  скажіть будь ласка чи можна робити шопінг візу для дитини якщо дитина вписана в мій паспорт?і скільки можна перебувати в шенгені по цій візі???

  Reply
  • 13.05.2014 at 11:05 дп
   Permalink

   Стосовно дитини, я вам не скажу. Не маю такої інформації.
   Не хочу навіть озвучувати припущень, щоб не збивати вас з толку.

   От стосовно перебування в зоні Шенген, то ви можете перебувати по цій візі цілий час, адже ця віза являється не національною, а шенген-візою. Одна умова: в’їзд/виїзд до Шенгену тільки через Польщу.

   Reply
   • 23.06.2014 at 4:00 пп
    Permalink

    На рахунок в’їзду/виїзду — то не є правдою — минулого року заїжджали в Польщу, виїжджали зі Словаччини.

    Reply
    • 30.06.2014 at 10:30 дп
     Permalink

     Таки правда — можна виїждати як завгодно. Поділитеся досвідом про наступне відкривання шопінг візи.

     Reply
  • 11.06.2014 at 3:34 пп
   Permalink

   Ми нещодавно робили шопінг візу для себе і для дітей, фото яких вклеєні в паспорт. Реєструвались на сайті консульства окремо, і на дітей кожного окремо. В анкеті , в графі супровід для дитини, вказували мої дані. Дитячі візи вклеєні в мій паспорт, і є безкоштовними. Дітям 9 і 10 років. Платною є страховка. Візу відкрили на рік.

   Reply
   • 11.06.2014 at 4:57 пп
    Permalink

    Пані, Людмило, гарно дякую вам за коментар )

    Reply
 • 05.06.2014 at 3:37 пп
  Permalink

  Добрий день! Скажіть будь-ласка, чи можна вказувати неофіційне місце роботи в анкеті на шопінг візу? Просто думаю, якщо вказати безробітня, тоді можуть не видати візу, а раптом я там на роботу їду))

  Reply
  • 05.06.2014 at 6:22 пп
   Permalink

   Так, можете вказувати місце неофіційної роботи )
   Того ніхто не перевіряє, і в податкову не стануть писати.
   Сам так робив — все було файно )

   Reply
 • 05.06.2014 at 8:17 пп
  Permalink

  Дякую за те, що поділились власним досвідом)

  Reply
 • 06.06.2014 at 12:46 пп
  Permalink

  Дуже дякую за відповідь)

  Reply
 • 11.07.2014 at 6:32 пп
  Permalink

  Скажіть будь ласка, якщо відкрита друга шопінг віза на 90 днів, то коридор також 90 днів в кожному півріччі?

  Reply
  • 16.07.2014 at 10:15 дп
   Permalink

   Залежить яка у Вас віза.
   Якщо 90/180, то маєте 90 днів перебування на протязі 180 днів коридору.
   Якщо 90/360, то відповідно 90 днів перебування на 360 днів коридору.

   Reply
 • 15.07.2014 at 9:07 пп
  Permalink

  Добрий вечір! Підскажіть будь-ласка чи можу я відкрити першу шопінг візу але на покупки поїхати в Італію на 7 днів

  Reply
  • 16.07.2014 at 10:13 дп
   Permalink

   Добридень, Наталю
   Можете їхати куди завгодно, але пам’ятайте, що при наступному відкритті шопінг візи, вам потрібно буде подати іменний чек чи фактуру, про покупки в Польщі )

   Reply
   • 16.07.2014 at 10:24 пп
    Permalink

    дуже дякую за відповідь))

    Reply
 • 21.08.2014 at 8:00 пп
  Permalink

  Доброго дня!
  Скажіть будь ласка. Чи є якісь обмеження на перебування в інших країнах аніж польща.?
  В мене третя шопінг віза 180/90. ( ще не користувався нею)
  Планую їхати в нідерланди через польщу. Хочу дізнатись скікльи часу там можна перебувати?
  Чекаю відповіді. Дякую)

  Reply
  • 22.08.2014 at 10:14 дп
   Permalink

   Добридень, Юріє
   Шопінг віза являється шенген-візою, а тому ви можете перебувати в країнах зони Шенген увесь час, поки дійсна ваша віза. Лише є одна умова — країною першого в’їзду має бути Польща. Також, не забувайте про іменні товарні чеки, які будуть підтверджувати цільове використання візи (для закупів у Польщі), для можливості отримання наступної шопінг візи.

   Reply
   • 27.08.2014 at 4:43 дп
    Permalink

    Дуже дякую) виручили

    Reply
 • 21.09.2014 at 8:17 пп
  Permalink

  в яких магазинах в Кракові можна отримати фактуру?

  Reply
  • 22.09.2014 at 6:19 дп
   Permalink

   Не знаю, то варто питати на місці.
   Але наскільки я пам’ятаю, то в будь-якому більш-менш великому магазині можна попросити роздрукувати рахунок-фактуру.

   Reply
 • 20.10.2014 at 3:59 пп
  Permalink

  Доброго дня, пане Сірко. Не знайшов підходящої теми на Вашому сайті, тому запитаю тут. А може Ви вирішите винести це питання в окрему тему. Отже питання: яким мобільним оператором Ви порадите користуватися в Польщі? 2 вимоги більш-менш лояльний тариф для дзвінків в Україну та дешевий чи безкоштовний мобільний інтернет. І, взагалі, чи є якісь нюанси при підключенні до місцевих операторів? Чи вимагають паспорт? Чи просто прийшов у магазин і купив стартовий пакет :) Заздалегідь дякую.

  Reply
  • 20.10.2014 at 9:29 пп
   Permalink

   Доброго вечора, Ігорю
   Скажу чесно, що для мене мобільний телефон то річ непотрібна, а тимбільше — мобільний інтернет.
   Сам я користувався PLUS, але лише тому, що кілька людей, із якими я тримав контакт, були саме в цій мережі.
   Більшість наших співвітчизників користуються Hejah, так як там дзвінки до України коштують найдешевше. Ніколи тими питаннями не переймався, тому порадити толком нічого не можу.
   Ліпше вивчайте пропозиції операторів, та вибирайте найкращу для вас.
   Паспорта для купувлі картки вам не треба, лише гроші )

   Reply
  • 21.10.2014 at 3:07 пп
   Permalink

   Ігоре, Сірко правильно Вам підказав пакет. У Польщі є можливість купити даний пакет з безкоштовним інтернетом протягом року! Правда,не пам*ятаю які ціни на дзвінки в Україну(

   Reply
   • 21.10.2014 at 11:31 пп
    Permalink

    Якщо йдеться про Хеях, то там стартовий пакет дійсний більше року без усяких поповнень. Вже мабуть півтора чи два роки вожу із собою у гаманці, і він ще працює. Дуже зручно )

    Що до тарифів, то ось сайт Хея, там все розписано heyah[крапка]pl/internet

    Reply
 • 22.10.2014 at 8:17 пп
  Permalink

  Добрий вечір, дуже ціную Вашу допомогу у багатьох питаннях. Таких людей зараз мало. Моя тема така: хочу допомогти людині,яка поіхала на заробітки до Італіі і там ніхто не допоміг з роботою,тут біда чорна, загинув брат в АТО, батьки пенсіонери ну досить.Він хоче переіхати в Польщу і знайти роботу, може щось підкажете де, як? Може хтось прочитає з наших людей і підкаже. Давайте допоможемо людині.

  Reply
  • 23.10.2014 at 11:05 дп
   Permalink

   Доброго дня, Анно
   Я розумію про що йдеться, але на жаль, конкретно з роботою допомогти не можу, бо не той профіль. Може хтось із читачів щось підкине.
   Стосовно складнощів у житті і заробітків, то раджу прочитати ось цю річ: http://putnik.biz/rabota-za-rubezhom-kogda-luchshe-ehat/
   Тим більше, що зима і свята на носі…

   Reply
 • 07.12.2014 at 11:25 дп
  Permalink

  Підкажіть,будь- ласка в такій ситуації. В мене друга шопінг віза 90\360. Я 90 днів вже використав маю 2 фактури з Польщі з різних поїздок. Три перетини кордону польського. А 360 днів закінчаться через 150 днів. Чи дадуть мені зараз третю шопінг візу чи треба чекати 150 днів?? Дякую

  Reply
  • 08.12.2014 at 5:38 пп
   Permalink

   Юрію, таких деталей я не знаю, думаю, що вам ліпше задати це питання по телефону на лінії підтримки вашого консуляту.

   Reply
 • 15.01.2015 at 5:59 пп
  Permalink

  А скільки часу фактура дійсна?

  Reply
  • 15.01.2015 at 6:23 пп
   Permalink

   Питання трішки незрозуміле, Соломіє.
   Ви хочете використовувати фактуру для бухгалтерії, чи на вимогу консульської установи?

   Reply
 • 10.02.2015 at 5:33 пп
  Permalink

  Доброго дня! Збираюсь подавати документи на третю шопінг візу. По другій шопінг візі я була в Польщі 3 рази, сумарна кількість перебування там 10 днів, крім цього проходила виробничу практику від університету в Словаччині 30 днів(вїжджала і виїжджала через Словаччину), маю довідку про проходження практики у словацькому університеті. Чи можуть бути проблеми при отриманні третьої шопінг візи у звязку з тим що кількість днів перебування в Польщі менша ніж в Словаччині?

  Reply
  • 10.02.2015 at 7:12 пп
   Permalink

   Доброго вечора, Юліє
   Шопінг віза — це шенгенська віза, і якщо ви перший раз в’їхали через Польщу, то ніяких питань до вас не повинно бути. Це моя особиста думка.

   Reply
 • 11.02.2015 at 12:54 дп
  Permalink

  ясно, дякую=)

  Reply
 • 23.02.2015 at 6:08 пп
  Permalink

  скажіть будь ласка відкрив польску візу на закупи (першу візу 7 днів) зараз польщі їду в германію, в мене не буде проблем з міліцією ???

  Reply
  • 23.02.2015 at 6:22 пп
   Permalink

   Якщо не будете порушувати громадський спокій то і вас ніхто чіпати не стане.
   Ваша шопінг віза є ШЕНГЕНСЬКОЮ візою. В’їжджайте через Польщу (країна першого в’їзду), а далі куди собі забажаєте.
   Не забудьте про іменні чеки для підтвердження цільового використання шопінг візи.

   Reply
 • 26.02.2015 at 2:54 пп
  Permalink

  В мене шенгенська віза на закупи, річна 90 днів…. я вже потратила 60 Чи можу я повернутись до дому і ті дні що залаишились використати через 2 місяця…?

  Reply
  • 27.02.2015 at 10:14 дп
   Permalink

   Звичайно можете!
   Ви маєте право використовувати 90 днів перебування протягом усього терміну дії візи (дивіться на строк закінчення візи).

   Reply
 • 28.02.2015 at 3:10 пп
  Permalink

  Якщо я повертаюсь не через Польський кордон і без чеку фактури, а поїхавши 2 гий раз придбати чек , але на більшу суму

  Reply
  • 01.03.2015 at 10:30 дп
   Permalink

   Юліє, розкрийте будь ласка ваше питання ширше, бо із того, що ви написали, мені важко зрозуміти, про що йдеться.

   Reply
 • 02.04.2015 at 10:46 дп
  Permalink

  чи потрібний воєнний білет на подачу шопінг візи

  Reply
  • 04.04.2015 at 7:21 пп
   Permalink

   здавали 23 березня ніхто не вимагав воєнного білета візу отримали.

   Reply
 • 21.04.2015 at 9:23 пп
  Permalink

  Підскажіть будь-ласка,чи потрібна довідка з місця роботи для відкриття першої шопінг візи?Дякую!!!

  Reply
 • 22.04.2015 at 5:22 пп
  Permalink

  Доброго дня.
  Я проживаю і прописана в Хмельницькій області. Чи є в мене можливість отримати шопінг візу, чи це виключно для жителів Тернопільської, Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської та Закарпатської областей ?

  Reply
 • 14.06.2015 at 6:29 пп
  Permalink

  Доброго дня!
  У мене друга шопінг віза на рік. В Польщі маю родичів, хочу поїхати з дітками погостювати. Питання в наступному: скільки часу я можу перебувати на території Польщі під час одного в»їзду? Просто знайомі мене налякали, що оскільки віза закупівельна,то не більше 10-ти днів, а я так розумію, що головне не перевищити сумарну кількість днів вказаних у візі. Тобто якщо у мене, для прикладу, 90/370, то мені можна бути на території шенген не більше 90 днів (незалежно чи три рази по 30 днів, чи тридцять раз по три дні). Я правильно розумію?

  Reply
  • 15.06.2015 at 11:48 дп
   Permalink

   Доброго дня, Ліно
   Ви все правильно розумієте, навіть поправити нема що. А про обмеження перебування до 10 чи скільки там днів, я жодного разу не чув. Хоча, для підстраховки, можете зателефонувати до консульства і запитатися. Вони вже напевно знають )

   Reply
 • 26.06.2015 at 8:56 пп
  Permalink

  Доброго дня. Поможіть, будь ласка. У мене запланована поїздка в Австрію із 2.08.15 по 8.08.15. Є уже авіабілети зі Львова в Мюнхен і назад. З Мюнхена я поїздом їду у Філах, де оплатила уже житло на відповідний період. Раніше відкривала першу Шопінг візу. Скажіть чи могла б я цього разу відкрити другу Шопінг візу, поїхати по ній в Польщу (щоб підтвердити правильне використання даної візи), а потім у серпні без проблем прямо зі Львова полетіли у Мюнхен? Чи краще відкривати туристичну візу? Буду вдячна за відповідь.

  Reply
  • 27.06.2015 at 5:44 пп
   Permalink

   Доброго дня, Христино
   Я знаю, що шопінг-віза являєтья шенген візою, і за умови дотримання правила «країни першого в»їзду», потім можете вільно подорожувати по країнах шенгенського договору.
   Єдине, що варто порахувати, що буде економічно доцільніше: шопінг віза із поїздкою в Польщу і назад, чи туристична віза.

   Reply
   • 27.06.2015 at 7:05 пп
    Permalink

    Дякую! Скажіть ще, будь ласка, якщо виникнуть додаткові питання (по типу чого летиш? де будеш жити?), що відповідати і чи варто показувати бронювання житла? Німці, на скільки я чула, можуть поцікавитися.

    Reply
    • 28.06.2015 at 9:21 дп
     Permalink

     Власного досвіду не маю із німцями, але погоджуся із тим, що німці строго відносяться до всіх, хто перетинає кордон із польськими візами.
     Я б нічого не комбінував, і казав би так як є — лечу до друзів, маючи при цьому номер телефону тих самих друзів та їх координати, або якщо у туристичних цілях, то показав би бронювання житла і скзазав би, що хочу прогулятися Мюнхеном та накупляти сувенірів.
     Якось так…

     Reply
  • 09.08.2016 at 8:12 пп
   Permalink

   Доброго дня, Христина. Розкажіть як поїздка в Мюнхен пройшла? Чи питали щось на кордоні? Планую так само прямим літаком летіти.

   Reply
 • 07.07.2015 at 5:29 пп
  Permalink

  Добрий день! У мене віза 90/180, і я хотіла би проживати на території Польщі упродовж 60-70 днів, в’їхавши лише один раз. Але почула інформацію, що в консула можуть виникнути питання на рахунок наступної візи, або ж прикордонники щось можуть зробити. Чи можна використати усі дні візи лише одним в’їздом?

  Reply
  • 07.07.2015 at 8:24 пп
   Permalink

   Добрий, добрий
   Олю, якщо ви хочете почути мою думку, то поділіться, якого типу ваша віза.

   Reply
 • 14.07.2015 at 1:58 пп
  Permalink

  Добрий день! У мене перша проїзджена шопінг віза, є фактура. Скільки часу дійсна ця фактура? І скільки часу я маю для відкривання другої візи? бо мала дитина і не мая зараз можливості відкрити другу. Дякую!

  Reply
  • 14.07.2015 at 7:14 пп
   Permalink

   Доброго дня, Христино
   Ніколи не зустрічав інформації щодо вашого питання. Нічим не зможу допомогти
   В такому разі я завжди телефону до консульства і питаюся, вони знають найліпше

   Reply
 • 29.07.2015 at 10:44 пп
  Permalink

  доброго дня! у мене відкрита перша польська шопінг віза, з якою я планую летіти до Італії на зустріч з друзями на декілька днів. Іду до Кракова, потім літаком на Рим, так само повертаюсь.Чи не буде в мене ніяких проблем в аеропорту Кракова? мається на увазі, що відповідати на питання митної служби у таких випадках?
  І ще питання: які штампи будуть в моєму паспорті: в»їздта виїзд з Польщі? Дякую!

  Reply
  • 30.07.2015 at 10:29 пп
   Permalink

   Доброго вечора, Лєно
   1. Вас поляки нічого не будуть питати.
   Максимум, що буде — попросять показати візу. Ваша віза дозволяє перебувати як в Польщі, так і в інших країнах зони шенген.
   2. Штампів в середині Євросоюзу не ставлять, тому у вас буде стояти тільки штампи перетину Україно-Польского кордону

   Reply
 • 06.10.2015 at 10:21 дп
  Permalink

  Доброго дня!!! У мене виникло таке питання. Якщо загубили чек -фактуру,чи можливо отримати шопінг-візу(хоча б одноразово для початку) чи буде відмова ??? Друга шопінг- віза була річною!!!

  Reply
  • 10.10.2015 at 3:50 пп
   Permalink

   Доброго дня, Оленко
   Нічого не зрозумів із вашого питання… надто багато емоцій, і заламо деталізованої інформації

   Reply
 • 13.11.2015 at 6:57 пп
  Permalink

  а якщо за шопінг візою заїхав через польшу а далі в італію а повертатись літаком після прострочки візи

  Reply
  • 13.11.2015 at 8:29 пп
   Permalink

   А де, власне, питання?

   Reply
 • 17.11.2015 at 1:33 пп
  Permalink

  Доброй день!
  Питання полягає у тому, що маю вже декілька шоппінг віз, одна з яких навіть річною була. Але проблема у тому, шо хотіла відкривати наступну, але загубила фактуру з останньої поїздки. Можливол знаєте, чи відкриють шопінг-візу довше, ніж на 7 днів і чи взагалі відкриють без фактури?
  Дякую

  Reply
  • 17.11.2015 at 5:50 пп
   Permalink

   Доброго дня, Олено
   На сайті консульства РП в Україні чітко написано:
   1. Pierwsza wiza wydawana jest zainteresowanym osobom na podstawie pisemnej prośby o wystawienie wizy w celu realizacji turystyki zakupowej. Wiza ta jest wizą 1-krotną na 7 dni pobytu.
   2. Kolejne wizy (wielokrotne) — z ważnością do roku czasu — wystawiane są na podstawie oryginału imiennej faktury, która potwierdza dokonanie zakupów w Polsce w okresie ważności wcześniejszych wiz zakupowych, oraz pisemnej prośby.

   Якщо ви мали та втратили фактуру, то думаю, існує можливість звернутися із заявою на відкриття візи на закупи на 7 днів, а потім по схемі. Без фактури, із строго визначеними параметрами, як самі бачите, наступну візу не відкривають.
   Думаю, що є можливість написати заяву на отримання візи на 7 днів (як вперше) без фактури, а потім використавши її, можна буде із фактурою та заявою подавати на річну шенген візу.
   Але це мої думки, вам ліпше всьго проконсультуватися по телефону в консульстві чи візовому центрі VFS Global

   Reply
 • 16.12.2015 at 11:13 дп
  Permalink

  Доброго дня!
  Маю робочу візу до Польщі, але по ряду причин так і не поїхала на роботу. Віза закінчується в кінці січня. Щоб її «прокатати» чи можна ще зараз по ній поїхати один раз на закупи на 1-2 дні ?
  Буду вдячна за відповідь)

  Reply
  • 03.01.2016 at 8:30 пп
   Permalink

   Доброго вечора, Олесю
   Нічого «відкатувати» не потрібно, бо вас просто не пустять польські прикордонники. Це не шенген віза, а національна, і призначена вона для довгострокового перебування.
   Закінчиться діюча віза, потім робіть наступну і майте чистий спокій )

   Reply
 • 24.12.2015 at 1:09 пп
  Permalink

  Доброго дня.
  Якщо в мене перша шопінг віза . Планую їхати в Іспанію через Польщу автобусом .Чи будуть перевіряти по всіх транзитних країна чи тільки на кордоні із Польщею?

  Reply
  • 03.01.2016 at 8:11 пп
   Permalink

   Доброго вечора, Максе
   Саме головне — це в’їхати через Польщу і не забути зробити покупку, щоб відразу мати при собі чек із вашим ім’ям та прізвищем. А далі, їдьте куди душа бажає, адже у вас шенген віза, яка дозволяє пересуватитися країнами зони Шенген. Внутрішнього контролю в Шенгені нема, але у зв’язку із недавними подіями у Франції, могло щось і змінитися. В будь-якому разі, раджу вам не хвилюватися і насолоджуватися подорожжю.

   Reply
 • 14.01.2016 at 2:41 пп
  Permalink

  Доброго дня! Облазила інтернет і ніде не знайшла інформації про термін давності фактури на другу шопінг-візу. Чи має якесь значення, що фактура видана минулого року? Чи такі чеки не мають терміну давності?

  Reply
  • 17.01.2016 at 11:56 дп
   Permalink

   Доброго дня, Софіє
   Я теж ніде не зустрічав такої інформації, але якщо фактура містить ваше прізвище та ім’я, і виписана під час використання вашої шопінг візи, то це якраз те, що має бути для отримання другої шопінг візи.

   Reply
 • 28.01.2016 at 7:12 пп
  Permalink

  чи есть шанс в получении шопинг виги после отказа в шенгенской бізнес візи

  Reply
 • 10.02.2016 at 6:47 пп
  Permalink

  Доброго дня.можна за допомогою шопінг візи працювати в польщі,який період???

  Reply
  • 14.02.2016 at 5:32 пп
   Permalink

   Доброго дня
   Право працювати в Польщі дає тільки віза на основі освядчення або зезволення. Все інше дає право тільки перебувати, без права на роботу

   Reply
 • 15.02.2016 at 2:33 пп
  Permalink

  доброго дня.питання якщо я по 3 шопінг візі всіх днів не використала то чи вплине це на термін дії 4 шопінг візи?

  Reply
 • 15.02.2016 at 9:21 пп
  Permalink

  Що таке віза на основі освядчення і зезволення???

  Reply
 • 07.03.2016 at 10:41 пп
  Permalink

  Доброго вечора, Сірко. По шопінг візі їздила в Німеччину. Автобус не зупинявся біля великих магазинів, а на заправках фактури не дають і чеки мені теж не дали. Чи зможуть мені вдруге відкрити шенген візу без фактури? що ви порадите в моєму випадку?

  Reply
 • 25.03.2016 at 8:59 пп
  Permalink

  Добрий вечір! Скажіть будь ласка як а процедура відкриття шопінг візи для дітей і на який термін відкривають візу?

  Reply
 • 03.04.2016 at 3:44 пп
  Permalink

  Перша шопінг віза має термін 7 днів. На протязі якого часу я маю їх використати?? Чи вона діє тільки 7 днів з дати отримання візи??

  Reply
 • 19.05.2016 at 5:59 пп
  Permalink

  Добрий день! Я перебувала на території Польської Республіки 5 днів, за цей час, по потребі пройшла курс масажу і маю іменний рахунок — фактуру на дані послуги, що по суті є купівлею послуг, чи можу пред»явити саме цей рахунок при оформленні наступної візи? Дякую

  Reply
 • 26.05.2016 at 1:16 пп
  Permalink

  Доброго дня! У мого чоловіка річна шопінг віза з перебуванням 90 днів, скажіть чи він зможе без проблем потрапити В Іспанію на своєму авто!

  Reply
 • 02.07.2016 at 2:07 пп
  Permalink

  Добрий день, Сірко. У мене таке питання. Зробила шопінг візу. Їду через Польщу у Нідерланди разом зі своїм другом іноземцем. Чи виникнуть на кордоні якісь питання в Нідерландах чи Німеччині якщо я їду жити до нього? І до того ж віза в мене річна і планую в Нідерландах залишитись на місяць, чи це буде нормально так як це шопінг віза? Буду дуже вдячна за відповідь.

  Reply
 • 20.07.2016 at 10:24 дп
  Permalink

  добрий день у мене віза шопінг 90 днів але відкрили на 2 роки як це рахувати 90нів за 2 роки чи там е якийсь коридор

  Reply
 • 17.08.2016 at 10:29 пп
  Permalink

  Маю відкриту шопінг візу вже 3ій раз. Минулого разу літала прямим літаком з києва в неаполь і назад. . ТОбто без вїзду через Польщу. ЦЬого разу збираюсь відвідати Мюнхен. Є дешеві авірейси з Києва в Мюнхен і назад. ЧИ можуть цього разу виникнути якісь проблеми з візою? хтось стикався з таким? (з цією візою, що зараз маю вже їздила до кракова.

  Reply
 • 03.09.2016 at 11:46 дп
  Permalink

  Доброго дня! Маю таке питання. Маю використану шопінг візу, відкриваю зараз другу, національну, тип D, і хочу з Варшави полетіти до Мадриду до родичів. Чи не буде проблем в аеропорту Мадриду? Віза на рік з терміном перебування 180 днів.
  Дякую)

  Reply
 • 05.09.2016 at 6:08 пп
  Permalink

  Скажіть 2 га шопінг віза перший раз вїзд через Польщу, чи можна наступний раз їхати через інший кордон в Іспанію автобусом? Чи не буде проблем на кордоні?

  Reply
  • 05.09.2016 at 9:43 пп
   Permalink

   Якщо «прокатали візу» через Польщу (правило країни першого в»їзду), тоді спокійно їздите з цією візою по усьому Шенгену. Шопінг віза — це Шенген віза типу «С»

   Reply
 • 18.10.2016 at 9:36 дп
  Permalink

  доброго дня, на яку суму потрібно зробити закупи по чеках по першій шопінг візі для подальшого отримання шенген, якшо я їду з дівчиною то ця сума подвоюється?

  Reply
 • 05.11.2016 at 4:33 пп
  Permalink

  Доброго Дня!!! Маючи робочу візу D Multi до Польщі, з ряду сімейних обставин, невикористана. Закінчується віза 6 грудня. Але є бажання хоча б на 3 — 5 днів поїхати до Польщу, екскурсії, закупи. Чи можливо це зробити в 20 числах листопада самостійно? Або ж можливо заказати тур в агентстві? Дякую.

  Reply
 • 02.02.2017 at 5:12 пп
  Permalink

  третя шопінг віза в мене закінчується 2 квітня 2017 коли я можу подавати вже на наступну шопінг візу?дякую.

  Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *