Шопінг віза в Польщу.

viza na zakupyВід 1 грудня 2011 року, для жителів 5 областей України (Тернопільська, Чернівецька, Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська) польським урядом було введено можливість отримання шопінг візи, або як її називають у нас: Віза на закупи. 

Дана віза являється шенген візою і дає можливість пересуватися не тільки територією Польщі, але й країнами зони Шенген. Вперше дана віза робиться як одноразова, на 7 днів, із коридором в 21 день, вдруге можна зробити багаторазову (дозволяє багатократно перетинати кордон) візу на рік із можливістю  сумарного перебування до 30 днів на кожне із півріч. Однією важливою умовою отримання другої візи на закупи до Польщі — іменний чек (фактура), мінімальна сума і об’єм закупок не встановленні. Як пожартував посол, Респбліки Польща в Україні: Це можуть бути і два льодяники, головне, щоб ви підтвердили цільове використання візи.

Польське консульство не займається виготовленням такого типу документів, тому вам буде потрібно звернутися до візового центру, де можна буде зробити всі необхідні маніпуляції для отримання візи.

Необхідні документи: http://www.polandvisa-ukraine.com/other_documents.html

Подати заявку на реєстрацію: http://www.polandvisa-ukraine.com/scheduleappointment.html

Бланк візової анкети: українською мовою, польською мовою

Вартість:
шопінг-віза — 35 євро,
послуги візового центру — 200 грн.,
страховка — 35 грн.,
комісія при оплаті — 20 грн.,
фото — 25 грн.

Порада від себе особисто: Якщо вам не вдається в інтернеті знайти відповіді на питання, пов’язане із візою до Польщі, процедурами чи документами, не соромтесь і телефонуйте до call-цетрів консулятів чи візових центрів. Ввічливі і кваліфіковані працівники зможуть надати вам детальну консультацію трьома мовами: українською, російською чи польською.

 

113 коментарів до “Шопінг віза в Польщу.”

 1. третя шопінг віза в мене закінчується 2 квітня 2017 коли я можу подавати вже на наступну шопінг візу?дякую.

  Ответить
 2. Доброго Дня!!! Маючи робочу візу D Multi до Польщі, з ряду сімейних обставин, невикористана. Закінчується віза 6 грудня. Але є бажання хоча б на 3 — 5 днів поїхати до Польщу, екскурсії, закупи. Чи можливо це зробити в 20 числах листопада самостійно? Або ж можливо заказати тур в агентстві? Дякую.

  Ответить
 3. доброго дня, на яку суму потрібно зробити закупи по чеках по першій шопінг візі для подальшого отримання шенген, якшо я їду з дівчиною то ця сума подвоюється?

  Ответить
 4. Скажіть 2 га шопінг віза перший раз вїзд через Польщу, чи можна наступний раз їхати через інший кордон в Іспанію автобусом? Чи не буде проблем на кордоні?

  Ответить
  • Якщо «прокатали візу» через Польщу (правило країни першого в»їзду), тоді спокійно їздите з цією візою по усьому Шенгену. Шопінг віза — це Шенген віза типу «С»

   Ответить
 5. Доброго дня! Маю таке питання. Маю використану шопінг візу, відкриваю зараз другу, національну, тип D, і хочу з Варшави полетіти до Мадриду до родичів. Чи не буде проблем в аеропорту Мадриду? Віза на рік з терміном перебування 180 днів.
  Дякую)

  Ответить
 6. Маю відкриту шопінг візу вже 3ій раз. Минулого разу літала прямим літаком з києва в неаполь і назад. . ТОбто без вїзду через Польщу. ЦЬого разу збираюсь відвідати Мюнхен. Є дешеві авірейси з Києва в Мюнхен і назад. ЧИ можуть цього разу виникнути якісь проблеми з візою? хтось стикався з таким? (з цією візою, що зараз маю вже їздила до кракова.

  Ответить
 7. добрий день у мене віза шопінг 90 днів але відкрили на 2 роки як це рахувати 90нів за 2 роки чи там е якийсь коридор

  Ответить
 8. Добрий день, Сірко. У мене таке питання. Зробила шопінг візу. Їду через Польщу у Нідерланди разом зі своїм другом іноземцем. Чи виникнуть на кордоні якісь питання в Нідерландах чи Німеччині якщо я їду жити до нього? І до того ж віза в мене річна і планую в Нідерландах залишитись на місяць, чи це буде нормально так як це шопінг віза? Буду дуже вдячна за відповідь.

  Ответить
 9. Доброго дня! У мого чоловіка річна шопінг віза з перебуванням 90 днів, скажіть чи він зможе без проблем потрапити В Іспанію на своєму авто!

  Ответить
 10. Добрий день! Я перебувала на території Польської Республіки 5 днів, за цей час, по потребі пройшла курс масажу і маю іменний рахунок — фактуру на дані послуги, що по суті є купівлею послуг, чи можу пред»явити саме цей рахунок при оформленні наступної візи? Дякую

  Ответить
 11. Перша шопінг віза має термін 7 днів. На протязі якого часу я маю їх використати?? Чи вона діє тільки 7 днів з дати отримання візи??

  Ответить
 12. Добрий вечір! Скажіть будь ласка як а процедура відкриття шопінг візи для дітей і на який термін відкривають візу?

  Ответить
 13. Доброго вечора, Сірко. По шопінг візі їздила в Німеччину. Автобус не зупинявся біля великих магазинів, а на заправках фактури не дають і чеки мені теж не дали. Чи зможуть мені вдруге відкрити шенген візу без фактури? що ви порадите в моєму випадку?

  Ответить
 14. доброго дня.питання якщо я по 3 шопінг візі всіх днів не використала то чи вплине це на термін дії 4 шопінг візи?

  Ответить
  • Доброго дня
   Право працювати в Польщі дає тільки віза на основі освядчення або зезволення. Все інше дає право тільки перебувати, без права на роботу

   Ответить
 15. Доброго дня! Облазила інтернет і ніде не знайшла інформації про термін давності фактури на другу шопінг-візу. Чи має якесь значення, що фактура видана минулого року? Чи такі чеки не мають терміну давності?

  Ответить
  • Доброго дня, Софіє
   Я теж ніде не зустрічав такої інформації, але якщо фактура містить ваше прізвище та ім’я, і виписана під час використання вашої шопінг візи, то це якраз те, що має бути для отримання другої шопінг візи.

   Ответить
 16. Доброго дня.
  Якщо в мене перша шопінг віза . Планую їхати в Іспанію через Польщу автобусом .Чи будуть перевіряти по всіх транзитних країна чи тільки на кордоні із Польщею?

  Ответить
  • Доброго вечора, Максе
   Саме головне — це в’їхати через Польщу і не забути зробити покупку, щоб відразу мати при собі чек із вашим ім’ям та прізвищем. А далі, їдьте куди душа бажає, адже у вас шенген віза, яка дозволяє пересуватитися країнами зони Шенген. Внутрішнього контролю в Шенгені нема, але у зв’язку із недавними подіями у Франції, могло щось і змінитися. В будь-якому разі, раджу вам не хвилюватися і насолоджуватися подорожжю.

   Ответить
 17. Доброго дня!
  Маю робочу візу до Польщі, але по ряду причин так і не поїхала на роботу. Віза закінчується в кінці січня. Щоб її «прокатати» чи можна ще зараз по ній поїхати один раз на закупи на 1-2 дні ?
  Буду вдячна за відповідь)

  Ответить
  • Доброго вечора, Олесю
   Нічого «відкатувати» не потрібно, бо вас просто не пустять польські прикордонники. Це не шенген віза, а національна, і призначена вона для довгострокового перебування.
   Закінчиться діюча віза, потім робіть наступну і майте чистий спокій )

   Ответить
 18. Доброй день!
  Питання полягає у тому, що маю вже декілька шоппінг віз, одна з яких навіть річною була. Але проблема у тому, шо хотіла відкривати наступну, але загубила фактуру з останньої поїздки. Можливол знаєте, чи відкриють шопінг-візу довше, ніж на 7 днів і чи взагалі відкриють без фактури?
  Дякую

  Ответить
  • Доброго дня, Олено
   На сайті консульства РП в Україні чітко написано:
   1. Pierwsza wiza wydawana jest zainteresowanym osobom na podstawie pisemnej prośby o wystawienie wizy w celu realizacji turystyki zakupowej. Wiza ta jest wizą 1-krotną na 7 dni pobytu.
   2. Kolejne wizy (wielokrotne) — z ważnością do roku czasu — wystawiane są na podstawie oryginału imiennej faktury, która potwierdza dokonanie zakupów w Polsce w okresie ważności wcześniejszych wiz zakupowych, oraz pisemnej prośby.

   Якщо ви мали та втратили фактуру, то думаю, існує можливість звернутися із заявою на відкриття візи на закупи на 7 днів, а потім по схемі. Без фактури, із строго визначеними параметрами, як самі бачите, наступну візу не відкривають.
   Думаю, що є можливість написати заяву на отримання візи на 7 днів (як вперше) без фактури, а потім використавши її, можна буде із фактурою та заявою подавати на річну шенген візу.
   Але це мої думки, вам ліпше всьго проконсультуватися по телефону в консульстві чи візовому центрі VFS Global

   Ответить
 19. а якщо за шопінг візою заїхав через польшу а далі в італію а повертатись літаком після прострочки візи

  Ответить
 20. Доброго дня!!! У мене виникло таке питання. Якщо загубили чек -фактуру,чи можливо отримати шопінг-візу(хоча б одноразово для початку) чи буде відмова ??? Друга шопінг- віза була річною!!!

  Ответить
  • Доброго дня, Оленко
   Нічого не зрозумів із вашого питання… надто багато емоцій, і заламо деталізованої інформації

   Ответить
 21. доброго дня! у мене відкрита перша польська шопінг віза, з якою я планую летіти до Італії на зустріч з друзями на декілька днів. Іду до Кракова, потім літаком на Рим, так само повертаюсь.Чи не буде в мене ніяких проблем в аеропорту Кракова? мається на увазі, що відповідати на питання митної служби у таких випадках?
  І ще питання: які штампи будуть в моєму паспорті: в»їздта виїзд з Польщі? Дякую!

  Ответить
  • Доброго вечора, Лєно
   1. Вас поляки нічого не будуть питати.
   Максимум, що буде — попросять показати візу. Ваша віза дозволяє перебувати як в Польщі, так і в інших країнах зони шенген.
   2. Штампів в середині Євросоюзу не ставлять, тому у вас буде стояти тільки штампи перетину Україно-Польского кордону

   Ответить
 22. Добрий день! У мене перша проїзджена шопінг віза, є фактура. Скільки часу дійсна ця фактура? І скільки часу я маю для відкривання другої візи? бо мала дитина і не мая зараз можливості відкрити другу. Дякую!

  Ответить
  • Доброго дня, Христино
   Ніколи не зустрічав інформації щодо вашого питання. Нічим не зможу допомогти
   В такому разі я завжди телефону до консульства і питаюся, вони знають найліпше

   Ответить
 23. Добрий день! У мене віза 90/180, і я хотіла би проживати на території Польщі упродовж 60-70 днів, в’їхавши лише один раз. Але почула інформацію, що в консула можуть виникнути питання на рахунок наступної візи, або ж прикордонники щось можуть зробити. Чи можна використати усі дні візи лише одним в’їздом?

  Ответить
  • Добрий, добрий
   Олю, якщо ви хочете почути мою думку, то поділіться, якого типу ваша віза.

   Ответить
 24. Доброго дня. Поможіть, будь ласка. У мене запланована поїздка в Австрію із 2.08.15 по 8.08.15. Є уже авіабілети зі Львова в Мюнхен і назад. З Мюнхена я поїздом їду у Філах, де оплатила уже житло на відповідний період. Раніше відкривала першу Шопінг візу. Скажіть чи могла б я цього разу відкрити другу Шопінг візу, поїхати по ній в Польщу (щоб підтвердити правильне використання даної візи), а потім у серпні без проблем прямо зі Львова полетіли у Мюнхен? Чи краще відкривати туристичну візу? Буду вдячна за відповідь.

  Ответить
  • Доброго дня, Христино
   Я знаю, що шопінг-віза являєтья шенген візою, і за умови дотримання правила «країни першого в»їзду», потім можете вільно подорожувати по країнах шенгенського договору.
   Єдине, що варто порахувати, що буде економічно доцільніше: шопінг віза із поїздкою в Польщу і назад, чи туристична віза.

   Ответить
   • Дякую! Скажіть ще, будь ласка, якщо виникнуть додаткові питання (по типу чого летиш? де будеш жити?), що відповідати і чи варто показувати бронювання житла? Німці, на скільки я чула, можуть поцікавитися.

    Ответить
    • Власного досвіду не маю із німцями, але погоджуся із тим, що німці строго відносяться до всіх, хто перетинає кордон із польськими візами.
     Я б нічого не комбінував, і казав би так як є — лечу до друзів, маючи при цьому номер телефону тих самих друзів та їх координати, або якщо у туристичних цілях, то показав би бронювання житла і скзазав би, що хочу прогулятися Мюнхеном та накупляти сувенірів.
     Якось так…

     Ответить
  • Доброго дня, Христина. Розкажіть як поїздка в Мюнхен пройшла? Чи питали щось на кордоні? Планую так само прямим літаком летіти.

   Ответить
 25. Доброго дня!
  У мене друга шопінг віза на рік. В Польщі маю родичів, хочу поїхати з дітками погостювати. Питання в наступному: скільки часу я можу перебувати на території Польщі під час одного в»їзду? Просто знайомі мене налякали, що оскільки віза закупівельна,то не більше 10-ти днів, а я так розумію, що головне не перевищити сумарну кількість днів вказаних у візі. Тобто якщо у мене, для прикладу, 90/370, то мені можна бути на території шенген не більше 90 днів (незалежно чи три рази по 30 днів, чи тридцять раз по три дні). Я правильно розумію?

  Ответить
  • Доброго дня, Ліно
   Ви все правильно розумієте, навіть поправити нема що. А про обмеження перебування до 10 чи скільки там днів, я жодного разу не чув. Хоча, для підстраховки, можете зателефонувати до консульства і запитатися. Вони вже напевно знають )

   Ответить
 26. Доброго дня.
  Я проживаю і прописана в Хмельницькій області. Чи є в мене можливість отримати шопінг візу, чи це виключно для жителів Тернопільської, Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської та Закарпатської областей ?

  Ответить
 27. Підскажіть будь-ласка,чи потрібна довідка з місця роботи для відкриття першої шопінг візи?Дякую!!!

  Ответить

Залишити коментар