Швеция на ладони (snl.com.ua) — огляд пропозиції

Поки люди шукають надійного працедавця для роботи за кордоном, до тих пір будуть існувати і плодитися фірми, котрі «продають мрії». Сьогодні піде мова про нову фірму на ринку, та її сайт «Швеция На Ладони».

Отже, давайте по порядку. Фірма знаходиться в м. Харків і була створена зовсім недавно, так само як і її сайт. Про це нам кажуть наступні речі:

 • продовжується набір в команду фірми, і на сайті work.ua за запитом «Швеция на ладони» ви знайдете мінімум 4 вакансії не старше 1 місяця, і ось скрін однієї із них
 • 22 липня 2021 року уряд Швеції зняв заборону на в’їзд українців до Швеції в туристичних цілях, поправка набула чинності 26 липня 2021 року, а сайт «агенства» створили 28 липня 2021 року — рівно через два дні після оприлюднення інформації

Тепер давайте розглянемо, що компанія пропонує своїм клієнтам

 • Предлагаем полностью легальную работу в Швеции с зарплатой от 2000€ до 2700€ — так, то цілком реальна зарплатня в Швеції, якщо ви працюєте офіційно;
 • Официальные выплаты на карту. Никакой наличной оплаты, только официальная работа с выплатами заработных плат на карточный счет — цей момент теж в певній мірі відповідає дійсності, але не так все просто (далі буде пояснення);

Далі слідує саме те, що ви хочете прочитати чи почути. Звісно, це мрія кожного із заробітчан, як професійного, так і потенційного: достойна робота, безкоштовне житло, легальна робота і навіть куратор вас зустріне.

Отримаєте ви це все чи ні — цього ніхто не знає, але саме цікаве починається ось на цьому моменті, як власне, і відверта брехня.

На першому фото зображено пластикову карту, котра в Швеції називаєтсья ID06, і фактично являється посвідченням того, що ви працюєте на конкретній фірмі, також вона являється посвідкою для проходження електронного контролю обліку персоналу на великих будовах та підприємствах. Ця карта не дозволяє вам ні жити, ні працювати в Швеції.

На другому фото зображено LMA карту, котру багато нечесних посередників (а зачасту і шахраїв) представляють, як «внутрішній паспорт» або як «карту ВНЖ». Що про це пишуть на сайті самої Міграційної служби Швеції:

При обращении с прошением об убежище в Швеции вас фотографируют. Позже вам выдается так называемая карта LMА. Карта не является удостоверением личности (ID картой), а свидетельством того, что вы являетесь просителем убежища и имеете право находиться в Швеции, пока ждете принятия решения. Карта является личным документом и заменяет квитанцию, полученную вами при обращении с прошением об убежище.

Детальніше можна прочитати тут: https://www.migrationsverket.se/Other-languages/Russkij/Zasita-i-ubezise-v-Svecii/Vo-vrema-vasego-ozidania/Karta-LMA-dla-prositelej-ubezisa.html

Під виглядом легального працевлаштування, вас за ваші ж гроші відправляють до Швеції шукачем притулку. Вам якийсь час доведеться бути серед таких самих шукачів притулку із різних куточків світу: Синегалу, Сомалі, Сірії, Лівії та інших країн, котрі потерпають через війну, голод і безвладдя. Сам по собі процес шукання притулку не є таким страшним, але вам доведеться ходити на інтерв’ю-допити і багато брехати, оскільки в 99% випадків, українці не мають підстав для такої процедури. Детально не буду зупинятись на цьому моменті, оскільки більш детально про азюль я розписав в іншій статті: «Нью Ворк — детальний розбір відео»

Тепер розберемо вартість послуг. Переважно, фірми, котрі відправляють людей до Швеції беруть за свої послуги в районі 1000-1500 Є. Тут же в сумі вам доведеться заплатити 400Є. Може вони дійсно планують влаштовувати людей на роботу, і заробляти завдяки потоку людей? Може й так, але часто доводилось зустрічати пропозиції, де за 180-200Є за вами бронюють вакансію, і ви ніби легально їдете на роботу. В результаті, ви не отримуєте нічого, і прощаєтесь з грошима. Детальніше в статті «Солодкі мрії, або шахраї під прикриттям». Доводилось особисто спілкуватись з людьми, котрих ошукали, так з’явився цей матеріал.

Тепер поговоримо про роботу, котру надають подібні фірми. Це правда, що часто, коли ви заплатили більше 1200-1500Є за послуги посередника, вам запропонують вакансію в Швеції. Найчастіше, такі вакансії шукають на сайті «Шведська пальма» http://www.sweden4rus.nu/ або у вайбер чатах українців в Швеції.

Що можна сказати про якість таких вакансій та умов роботи. Переважно, це робота в невеличких приватних фірмах, котрі засновані та керуються емігрантами з країн колишньго союзу. Так, трапляються порядні серед них, але переважна більшість — це люди, котрі просто експлуатують дешеву роботу силу. Постійні порушення гігієни та безпеки праці, і абсолютно ніяких гарантій, що вам виплатять всю зарплатню. Це дуже поширене явище, і саме неприємне, що навіть офіційне працевлаштування не допоможе вам зароблені гроші. Ні поліція, ні податкова не мають особливого бажання займатись фінансовими справами азюлянтів, чи нелегалів.

Якщо ви дочитали до цього моменту, то певен, що в когось могла з’явитись думка, що я намагаюсь залякати своїх читачів. Я хотів би розказати щось більш оптимістичне, але реальність невмолима. Доводиться спілкуватись з великою кількістю людей тут в Швеції, і весь мій досвід побудований на реальних фактах.

І тепер бонус для тих, хто уважно читає, або хоч пролистує до самого кінця статті. Компанія «Швеция на ладони» дії по шаблонній схемі, як і багато інших компаній, котрі часто вводять людей в оману. Для здобуття досвіду та імунітету проти шахраїв, раджу вам прочитати дві наступні статті, котрі написані по реальній історії хлопця, котрий всім вірив, і поплатився за це: Pelekh agency l Відгук клієнта та Pelekh Agency l Чат з менеджером

Ну, і хто не боїться читати, та хоче заощадити кілька тисяч євро, раджу відкрити розділ мого блогу «Швеція», там багато корисного і практичного матеріалу.

2 thoughts on “Швеция на ладони (snl.com.ua) — огляд пропозиції

 • 13.12.2021 at 8:17 пп
  Permalink

  Кидалово и только!

  Reply
 • 18.10.2021 at 12:20 пп
  Permalink

  Спасибо за подробное описание этой фирмы. И как они «трудоустраивают» в Швецию, рассказывая сказки о беззаботной жизни и как легко получить работу через них.
  Таких фирм появилось много в последнее время.
  Будьте внимательны и ищите как можно больше информации о фирме из разных источниках.

  Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *