smartboy ultralotos

Отже, з чого все почалося — це була рекламна стаття у газеті ‘Пенсійний кур’єр’, де яскраво рекламували новий революційний прилад для економії електроенергії Ultralotos.

Цитую:
Енергозберігачі до недавнього часу використовувалися тільки на великих промислових об’єктах, на флоті, для раціонального розподілу в бойових машинах, космічних апаратах і техніці

  і мали досить великі габарити. Сьогодні компанія Ultralotos дарує можливість обзавестися новітньою моделлю енергозберігача, який поміщається на долоні і при цьому розрахований на обслуговування вашого будинку! Енергозберігачі електроенергії Ultralotos — це нове покоління енергозберігальних  пристроїв, які заощадять ваші гроші, не вимагаючи жодних обмежень у використанні електроенергії! Потрібно просто увімкнути прилад у найближчу до лічильника розетку, а решту він зробить за вас!Енергозберігачі Ultralotos абсолютно безпечні! Кожна одиниця товару перевірена сервісним центром, підкріплена реальною діючою гарантією. Спеціально адаптовані під електромережі України. В кінці місяця ви приємно здивуєтеся, зауваживши, що показання лічильника стали приблизно у 2 рази менше, ніж зазвичай. Користуйтеся пральною машинкою, холодильником, кондиціонером і т.д. стільки, скільки вам  необхідно, і сплачуйте за це майже в 2 рази менше! (с) 

Отже, гарно розібравшись у роботі приладу, як інженер-електрик, скажу, що воно функціонує, навіть у якихось мікроскопічних масштабах компенсує перетікання реактивних струмів в середині квартири, які утворюються від холодильника, кондиціонера і т.д., але… але наші квартирні лічильники рахують тільки активну електроенерегію, реактивна енергія, яку ніби то компенсують ці прилади не рахується нашими лічильниками. Тобто, прилад не шкодить, і не допомагає, він просто світиться двома зеленими світлодіодами і все… Запитайте себе, навіщо вам платити за прилад від 240 до 480 грн, який нічого не робить???

Кому цікаво, можемо розібратися у схемі того самого Smartboy, яку мені вдалося знайти на сайті виробника. Червоним зліва обведений конденсатор — основа нашого приладу для економії електроенергії, а зправа обведені червоним ті два світлодіоди, які світяться на панелі. Всі інші деталі слугують для того, щоб ці світлодіоди світилися стабільно.

схема smartboy

Одне тільки, що ‘цікаво’ у цій схемі, то це варистор, який ‘пробивається’ під дією напруги вищої, ніж його номінальна (390В), створюючи тим самим коротке замикання у вашій електропроводці. І якщо автоматичні вимикачі  чи пробки (запобіжники) у вас правильно підібрані, то вони просто спрацюють як при звичайному короткому замиканні, якщо ж ні, то… навіть не хочеться робити прогнози…

Внутрощі приладу економії електроенергії

Ось на фото начинка нашого приладу. Позначені головні елементи схеми — світлодіоди і конденсатор. Ті, хто розбирається у електроніці, можуть запросто оцінити весь комплект, хто ж не розбирається, то деталей по вартості тут не більше, ніж у звичайного китайського зарядного пристрою для мобільного телефона.

П.С. Хотілося б відмітити способи впливу на непосвячену аудиторію використанням псевдонаукових понять і виразів, які і близько не мають стосунку до роботи приладу, але звучать гарно. Зверніть увагу на хитрість: Наиболее полные показатели экономии вы получите после использования устройства в течение полного календарного месяца, когда сравните свой счет за электроэнергию за аналогичный предыдущий период. (с) (взято із сайту продавців цього приладу). Коли минеться повний місяць використання приладу і ви не побачите ефективності, то двотижневий період, на протязі якого ви законно можете повернути товар із поверненням грошей, минеться.
Кожна одиниця товару перевірена сервісним центром, підкріплена реальною діючою гарантією. (с) 
Яким сервісним центром, і яка гарантія — повна чи сервісна теж невідомо і… ні слова про сертифікацію як приладу для економії електроенергії, крім того. на сайті у розділі Свідоцтва та ліцензії, є тільки свідоцтво реєстрації фізичної особи-підприємця, без адреси. Спеціально адаптовані під електромережі України. (с) Електричні мережі України по своїх електричних параметрах нічим не відрізняються від електричних мереж Росії та країн Європи.

Отже, відповідь має бути всім зрозуміла )

P.S. Для того, щоб зрозуміти, що всі ці енергозберігачі, економайзери, ультралотоси, смартбої — ПОВНИЙ ЛОХОТРОН, пропоную прочитати статтю із фотографіями розібраного приладу http://prikol.i.ua/view/975747/

——————————————————————————————

Самым азартным и знающим свое дело игрокам рекомендую заглянуть и сыграть в онлайн казино кинг обыкновенный, или простой, а также покер, рулетку и много-много других увлекательных игр.

No votes yet.
Please wait...

17 thoughts on “Smartboy, ultralotos економія електроенергії чи черговий лохотрон?

 • 25.02.2015 at 7:36 пп
  Permalink

  Мне прислали вообще не робочий ,мошеники конкретные

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
  • 25.02.2015 at 7:50 пп
   Permalink

   Маша, цей прилад не виконує НІЧОГО!
   Це лохотрон!

   No votes yet.
   Please wait...
   Reply
 • 28.04.2013 at 12:24 дп
  Permalink

  А як же з тим, що такі пристрої народні умільці виготовляли вже давно: споживач вмикався в пристрій, а той в свою чергу вмикався в розетку. І економить реально. Ну правда для «реактивних » споживачів. А, може, хтось має схемку такого чуда. Хочу і собі сам зварганити. Та ніяк не придумаю і не знайду щось підходяще. Скиньте, будь ласка, на [email protected]

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
  • 03.05.2013 at 8:15 пп
   Permalink

   Дядько, я теж чув байки про те, що існують такі схеми, які якимось чином обманюють лічильник, але… то все байки. Якщо ви знайомі із електронікою та принципом роботи звичайного індукційного лічильника, то зрозумієте, що такі схеми не працюють. Крім того, теперішні електронно-механічні лічильники та електронні лічильники електроенергії розраховані так, що їх обманути дуже складно, майже неможливо (без втручання у схему).
   Ліпше застосовувати енергозберігаючі лампи якісних виробників — це куди краща економія ;)

   No votes yet.
   Please wait...
   Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *