Вакансії роботи в Польщі від Pollux Sp. z o.o. (ОБЕРЕЖНО!)

pollux_10

Фірма Pollux запрошує людей на роботу на підприємствах поблизу Вроцлава. Робота на фірмі Electrolux (Świdnica, Żarów), при виробництві посудомийних машин. Зарплата 1500 зл.нетто, плюс 20% нічні, можливі понаднормові.  Загалом виходить близько 2100 зл. нетто. Робота в три зміни, переважно 6 днів в тиждень. Субота оплачується, як понаднормова.

Також є вакансії на цинковні в Вальбжиху, при виробництві сітки. Зарплата від 1700 плюс нічні, понаднормові. В цілому, виходить до 2100 зл на місяць. Житло в межах 350 зл. на місяць. Офіційне працевлаштування (umowa o pracy). Вимоги: вік до 45 років, можливість працювати мінімум 4 місяці. —

Обидві вакансії безкоштовні.

 • Знання польської бажане, але не принципово;
 • Досвід роботи не вимагається;
 • Працодавцем є фірма Pollux, котра делегує працівників на різні підприємства.

Контакти:

Почтова скринька: [email protected]

Моб. +48-507-166-675 Марія

54 коментарі до “Вакансії роботи в Польщі від Pollux Sp. z o.o. (ОБЕРЕЖНО!)”

 1. В компанию «Роlluх» обратилась по рекомендации моих хороших знакомых, который уже пользовались услугами данной компании в Харькове. Я ни капли не пожалела, что обратилась к ним. Меня трудоустроили без проблем, при этом учли мои пожелания к вакансии. Спасибо! Рекомендую

  Ответить
  • Активність появи позитивних коментарів по компанії Pollux Sp. z o.o. просто вражає. Так ви намагаєтесь «відбілитися» за рахунок замовлених коментарів.
   АЛе що ж — пишіть, пишіть. Інтернет зберігає все

   Ответить
 2. В компанию Pollux обращался за трудоустройством в Польше по наводке друга. В результате успешно проработал на сезонной работе в Польше четыре месяца и получил все обещанные деньги. Сейчас в Украине и планирую снова обращаться в компанию, чтобы меня хорошо трудоустроили.

  Ответить
  • Черговий замовний коментар про Pollux Sp. z o.o.
   Він вже вкотре повторюється, і все так само примітивно.
   Пишіть коментарі, і якомога більше. Мені вистачить і часу і натхнення відповісти на всі ваші фейкові коментарі

   Ответить
 3. Действительно условия такие же как и обещают. Работал рядом с Вроцлавом на Электролюксе. График сложный, но все переработки очень хорошо оплачиваются. У нас таких денег не заработать. Так что я рекомендую.

  Ответить
  • Вже значно і значно ліпше!
   Бачу, що ви взяли до уваги мої зауваження стосовно якості ЗАМОВНИХ КОМЕНТАРІВ
   Але те, наскільки фірма зіпсувала своє реноме раніше, а крім того, ще й активність дописів ФЕЙКОВИХ КОМЕНТАТОРІВ можу точно сказати, що НІКОМУ НЕ РАДЖУ ЗВЕРТАТИСЯ ДО POLLUX SP.Z.O.O.

   Ответить
 4. Устроился на работу в Польше через данную компанию. На фирму Electrolux в городе Swidnica. Работа на конвейере посменно. Не сказать, что работа легкая, но оплата без задержек. 10-го числа каждого месяца

  Ответить
 5. В агентстве работают внимательные, отзывчивые люди. Мне предоставляли несколько раз большой список вакансий, пока не нашел подходящую по всем параметрам. Спасибо за ответственный сервис.

  Ответить
  • Черговий фейк!
   Хороша спроба, особливо після моїх зауважень про однакові email та ip у різних ніби коментарях. Звертаєте увагу на мої слова — це приємно помічати.
   Все файно, але стиль коментарів все той самий і відчувається, коли людина пише реальний відгук, а коли фейковий
   Поки що «тест Тюрінга» ви не пройшли )

   Ответить
 6. Я доволен, что обратился в свое время в Pollux, в харьковский офис. Фирма честная, с ее помощью уже три раза выезжал на работу во Вроцлав. Заработок не заоблачный, но хороший, в Украине мне такие деньги не светят.

  Ответить
  • Фейк, фейк, фейк!
   То Pollux замовляє вже коментарі на біржі фрілансерів? Але схоже, що фрілансери, як завжди — роблять свою роботу формально…
   Тренуйтесь, поки що тренуйтесь )

   Ответить
 7. Хорошая компания, через нее много людей устраивалось из нашего села. Все остались довольными, ведь привозили хорошие деньги домой. Доволен остался услугами Pollux, устроили меня на завод, ЗП хорошая.

  Ответить
  • Фейковий відгук! Брехня на брехні! Той самий імейл та ip, що й в попереднього коментаря.
   Навіть брехати толком не вмієте. Навіть не беріться за те

   Ответить
 8. Благодаря компании Pollux устроились работать на завод в Польше. работали 4 месяца с друзьями, заработали очень хорошо. Могу сказать, что не зря обратились в Pollux, рекомендую их!

  Ответить
  • Фейковий відгук. Написаний з метою введення в оманю людей.
   Ви ні робити нічогого не можете толком, ні брехати навіть.
   Фантазії нуль

   Ответить
 9. Устроился с помощью компании Pollux на работу, свои обязательства они выполнили. Работаю в Electrolux сейчас, зарплата замечательная, хотя работать довольно сложно было в первое время.

  Ответить
  • Один і той самий хлоп пише коментарі під різними іменами
   Брехати теж потрібно вміти. Вчіться, або ліпше взагалі не займатесь тим
   Фейк, фейк, фейк!

   Ответить
 10. Читала і сміялась! Немов з моїх думок написано. Мала «насолоду» пізнати компанію Pollux. Зробила висновок, що це їх життєве кредо — брехня.. А Тарасик справжній артист, яку гарну козью морду він може скривить коли бреше..

  Ответить
 11. в житлі від поллюкса навідь немає елементарного подушок та одеял,пан мариуш чи марик який керує гуртожитками від поллюкса каже кукуйте самі собі. Зарплатня від поллюкса максимум 1300 злотих, бо поллюкс все відраховує та навідьщомісячну премію яка нараховується працівнику йде на поллюкс. ЦЮ ФІРМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ (державна польська аленція по працевлаштуванню) Я ТАМ БУВ у розвідці 10 місяць 2016р.

  В Свіднице головний менеджер Катарзина це одна нормальна поміркована людина (ТЕЛ.-510866334, 748566080 —Е МАЙЛ.- pollux/[email protected]/eu, тільки з нею можна вирішувати всі питання. А Тарас брехун повний ще той. До Тараса ніхто не звертайтесь.
  Воєвудське вони роблять !!!!!!!

  Ответить
  • Я такой самый было обещано 2 месяца . И это должно было подстраховать на период работы на штампе . Но увы не судьба . Из нас троих товарищей один работает без паузы получил зезволеня через два месяца , второй получил карту за 3,5 месяца но ещё не работает нет набора , ну а я почти два месяца уже байдыкую не имея доступа к работе . январь подача на зезволеня , февраль на карту .

   Ответить
   • Как мне дали ответ в ужонде моё зезволеня начали делать 23 Марта а не в январе что сказали в полюксе

    Ответить
    • А как в ужонде узнать?А то в поллюксе вообще ничего не говорят,мы проплатили за приглашения ещё 13 января и все ещё ждем

     Ответить
     • Пробуйте штурмовать через почту [email protected] добавьте номер своего дела . В письме от ужонда он есть . Я писал так Witam! Można sprawdzić stan decyzja nazwisko (имя фамилия ваша ), POLLUX. nr syst.30900990 Decyzje musi być 9.05.2016 r.
      Inspector wojewodzki Monika luniak. Zezwolenia na pracę czekam (od stycznia) juz 5 miesiąc tez nie mam. Od 6 kwietnia już nie pracuje . Na prace bardzo czekają mojego powrotu.
      Zawczasu dziękuje

     • Доброго дня. На рахунок воєвудського запрошення від Pollux немає і про що говоритти, ми з чоловівком чекаємо ще від листопада 2015 року, на телефоні дзвінки не відповідають , а як вдається зв’язатися то нічого не знають , Тараса ніколи немає намісці або він дуже зайнятий, нова «мадама» на телефоні часто хамить і кидає слухавку!! Чесно кажучи не раджу нікому з ними зв’язуватися і все що вони розказують байки!!! Аферисти!!! Весь час приїжають нові працівники з яких вони добре заробляють, а на старих стає наплювати!!!

 12. Работаю в Свиднице 8 месяцев через Pollux и мой вам совет: не связывайтесь с этой конторой.. Анна — сука редкая! Ваши проблемы там никто решать не будет и даже советом не поможет, но новых добавят столько, что о старых забудете.. То что эти агенства существуют за счет наших кровно заработанных денег, это ясно, но полюкс общитывает так, что другие отдыхают.. И без знания языка ничего доказать не возможно, только и твердят » nie wiem».. И еще, сложно вырваться из их лап когда устроился через них на работу и хочешь ее сменить.. Это возможно, но сложно.. Подумайте десять раз и примите решение в пользу другого агенства, мой вам совет.

  Ответить
  • Анна уже не работает . Её заменяет Тарас . По опыту заметил одно наш люд очень любит сплетничать и ляпать вещи о которых не знают. Немного примера работник работающий из подфирмы к примеру поллюкс получал ставку 1850 брутто на умова о праце (полный соц пакет) сейчас ставка поднята до 2080 брутто по истечению полугода рабства в полюксе люди подали на карты побыта от завода и в итоге получают 2080 брутто ) что у вас украл поллюкс не ясно . При этом не что не мешает взять фишку и просчитать ваш заработок. Не кто не говорит о плюшках как Пит 37. Когда к примеру я смог вернуть 478злотых налога за два месяца . Не подумайте я не в коем случае не защищаю поллюкс . Но все в наших руках нужно читать узнавать . И не кто не будет дурить . Как то так из личного опыта . Бюрократия в Польше очень хреновая . Все делают долго . При чем тебя оштрафуют быстро а если вопрос твой то его по пол года решать будут .

   Ответить
   • Честно ещё не знаю таких где было бы всё гладко. Самый надежный вариант это когда на прямую получается устроится .но опять же не кто не хочет возится с документами.

    Ответить
 13. Поллюкс просто жулики и негодяи…рассказывают сказки красиво….
  И Тарасу и Анетте насрать на людей…главное бабки срубить…
  Никому не советую с ними иметь дело!

  Ответить
   • 10.01.2016 повернувся додому, працював в Олаві на Електролюксі через Pollux, З/П на заводі в середньому 500$ Якщо когось цікавлять подробиці чи є якісь питання, прошу [email protected] буду відповідати по можливості як найшвидше але за компютером буваю частіше вечером

    Ответить
 14. РЕБЯТА ПОЛЕЗНАЯ ДУМАЮ ИНФОРМАЦИЯ.FLAGMAN-сайт з оголошеннями про роботу на територии ПОЛЬШИ ВИД ФИРМ ПОЛЬСЬКИХ

  Ответить
 15. привет всем читателям и писателям.очень интересние есть коментарии.я работал в Польше в 2009году в Zambrow на металопластиковом заводе.Работа канешно тижолая но приятная в плане равенства ведь Поляки работали на равне ато и лутше.Проживание было шикарное.Есть желание поехать ещо.Хто-то может подсказать какие есть агенства в Польше по трудоустройству на металопластиковие заводи буду благодарен

  Ответить
 16. Доброго дня,Сірко!Ми плануємо(3 жінки)в жовтні виїхати на роботу до Польші.Скажіть будь-ласка,які на даний момент там умови праці,тому що ходять чутки,що там не дуже добре,тобто:обманюють,дають меншу зарплату,їдеш працювати в одне місце,а тебе відправляють в інше…На скільки це правда?

  Ответить
  • Доброго дня, Наталі
   Те, що вам розказували — зачасту правда. Так розумію, що ви збираєтесь їхати на якісь польові роботи (пізновато правда щось), а там завжди доводиться працювати важко і багато. Це перше
   Умови проживання та побуту будуть елементарні, а зачасту — примітивні. Це два
   Зарплатня часто лежить в межах 6-8 злотих на годину, але не більше 10. Це три
   Така правда фізичної праці в Польщі.
   Хочете нормальних умов праці, побуту та оплати — потрібно шукати кваліфіковану роботу та володіти польською

   Ответить
   • Плануємо на м’ясокомбінат,але ж не відомо,що буде по приїзду,тому і «стрьомно»кидати роботу і їхати…і тут неможливо за мізерну зарплатню працювати,тому шукаємо поради більш досвідчених людей у цьому плані.Дякую!

    Ответить
    • Точно скажу, що будете працювати важко і багато.
     Польща не самий кращий край для заробітків, але найбільш доступний.

     Ответить
 17. Привіт, Сірко.
  Хочу зробити зауваження. Відкрийте зображення з логотипом і подивіться на його адрес. Не знаю чий це промах, але це не додає солідності ні вашому сайту, ні агенству.

  Заодно запитаюсь, пані Марія розмовляє українською?

  Ответить
  • Привіт, Артуре
   Дякую за підказку, вже поправив. Все в порядку )
   Стосовно пані Мірії, то вона спілкується українською, як я зрозумів, бо листа від неї отримав українською.

   П.С. Оголошень від пані Марії по інтернету я знайшов досить багато по різних сайтах. Ніби ніяких явних ознак, які свідчили б про неправдивість оголошень чи шахрайські наміри, але при тому раджу бути уважним у бесіді та своїх подальших діях.

   Ответить
   • Здравствуйте, Сирко. Интересует такой вопрос, как работают такие агенства, кто в конечном результате оплачивает услуги фирмы, работодатель? вопрос очень актуальный, чтоб не было в этом какой нибудь уловки, людям обещают одно, а в итоге получаеш проблемы и негатив.

    Ответить
    • ПРивіт, Nik
     Рекламодавець чітко написав, що всі вакансії безкоштовні для працівників, оскільки це заборонено законодавством Польщі. Фірма часто отримує відсоток від зарплатні працівника, або якусь фіксовану суму.
     Не соромтесь задавати питання людині, що розміщала оголошення, адже це ваш час та нерви, і вони варті того, щоб витратити зайвих 5-10 хвилин для додаткових питань.

     Ответить
     • Спасибо за ответ, сегодня буду в этом агенстве, о результате напишу.

     • День перший: приїхав до Свідніци, зайшов до офісу Pollux, там декілька відділів, у кожному фахівець який займається з людьми (хто надає інформацію, хто оформляє папери), запитуюю пані Віолю, до якої мене просила звернутись пані Марія (перед тим ми з нею вели переписку ), звернувшись, кажу, що погано розмовляю польською, тоді вона мені радить звернутись до іншої пані, яку звуть Анна, так як вона розмовляє українською, супер, вона якраз працевлаштовувала наших співвітчизників, в кількості 4 особи. За якийсь час ми поспілкувались з нею, виявилось, що вакансія, яка мене цікавила (в електролюкс ) уже не актуальна, люди вже набрані. І це в принципі пояснюється, бо я мав приїхати до них у офіс днем раніше, але через пошук маршруту, довелось їхати на наступний день, плюс також цікавила будь-яка інформація, в тому числі відгуки про дану фірму. Пані Анна, повідомила мене про абір на роботу поблизу Вроцлава (вакансія — пакувальник). У Вроцлаві є їхній офіс, букввльно 2 хв. від з/д вокзалу, там працює їх колега, пан Тарас, який спілкується також українською. Їду назад до Вроцлава, заходжу у офіс… спілкуюсь з паном Тарасом, повідомляє зарплата нетто від 1600 до 2300 зл. міс. (робота в три зміни), з житлом допомагають, 400 зл. з особи в міс. Орієнтовно 4 особи на квартирі, хто має можливісь житло шукає сам, але на момент заповнення документів потенційний працівник обов’язково повинен вказати адресу проживання, так як я приїхав до офісу трохи пізно, ми з паном Тарасом домовились зучтрітись наступного дня на 9 ранку, (якщо, наприклад, людина приїхала і немає житла, її можуть відразу поселити, у мене був заброньований хостел). День другий(коротко): робота з паперами, похід у банк для відкриття рахунку, надання мірок для спецодягу. Медогляд призначили на наступний день, отож сьогодні на 13-ту год. іду туди, сьогодні по факту має бути навчання (орієнтовно 1 год.) Про вихід на роботу, скажуть після даних процидур. (за житло, вони вираховують з зарплати). Далі буде…

     • Додам ще одну інформацію про Поллюкс. По перше п. Марія з оголошення не має до Поллюкса ніякого відношення. Це видно з адреси ел. пошти — досить знайти в інеті сайт Поллюкса, зайти в контакти і порівняти. Вона такий собі посередник посередника. По друге умови проживання на Поллюксі, кажучи лагідним словом, жахливі. Проживаю в двокімнатому «мурашнику» — 9 осіб!!! З мебелі — тільки кухня з холодильником висотою як стілець, без перебільшень. Коли на кухні всі 4 стільці (сусід зжалився і підігнав) зайняті, тоді холодильник- те що треба. В кімнатах -«повний фарш», крім розкладушок нічого нема. Посуду, засобів для прибирання, одним словом — елементарного — нема!!! Це вже за два місяці виживання познайомився з сусідами (дуже їм вдячний), то як кажуть, з миру по нитці голому сорочка. За весь цей all-inclusive — 4оо зл. з брата, при тому, що ціни на двокімнатні квартири в Свідниці коливаються від 1ооо до 15оо зл. Доречі, Поллюкс цю квартиру для нас сам винаймає. А заробітки то інша тема. Наведу приклад. Працюю на Електролюксі-Свідніца, виробництво електроплит. За серпень на руки отримав 818 зл.

      P.S. Шановні співвідчизники, прислухайтесь до порад п. Сірка і не користуйтесь послугами посередників, ні українських ні польських. Це бізнес, а збитковим бізнесом ніхто не займається.

      А вам, пане Сірко, пропоную дане оголошення перетворити на тему для обговорення і попереди користувачів, що це посередники. Доречі, сам скористався даним оголошенням і маю те, що описую.

      Кому цікаві всі подробиці про працю в Поллюксі, звертайтеся.

      Всім мирного неба над головою і рідної землі під ногами!

     • Доброго дня, Edward
      Гарно дякую за інформацію. Негайно перенесу це оголошення в тему про посередників.
      Будь ласка, скиньте мені на пошту фото вашого мешкання та всього, що пов’язано із вашою роботою. Потрібно, щоб люди знали більше про цю фірму та посередників.

     • Полностью согласен, сам там был все видел, народ там держат за рабов , и сем пары и одинокие все вместе живут

     • Ви ще працюєте на електролюксі? Звяжіться зі мною будь ласка,хочу детальніше знати про роботу

     • Доброго дня! Порадьте, будь-ласка, чи варто влаштовуватися на роботу в Електролюкс через агенцію Pollux в Олаві? Дякую!

     • Доброго всім дня чи ночі!!!! Я працював в Олаві на Електролюксі через агенцію Polllux, проагенцію нічого доброго сказати неможу….. А робота на заводі більш менш нормальна якщо не брати до уваги те що агенція всеж має непогану долю з вашої зарплатні! Мешкав у квартирі три кімнати на три особи але це ми самі знайшли собі бо ті умови що пропонує агенція — вибачте на слові але скотина в хліву краще живе! Шукайте житло самі воно є але треба хоч трохи розмовляти Польською. Після працевлаштування потрібно буде з пів року терпіти що ви працюєте не лише на свій карман а і на агенцію, за цей час робіть карту Побиту після чого там реально працювати на завод а не на посередника

Залишити коментар