pollux_10

Фірма Pollux запрошує людей на роботу на підприємствах поблизу Вроцлава. Робота на фірмі Electrolux (Świdnica, Żarów), при виробництві посудомийних машин. Зарплата 1500 зл.нетто, плюс 20% нічні, можливі понаднормові.  Загалом виходить близько 2100 зл. нетто. Робота в три зміни, переважно 6 днів в тиждень. Субота оплачується, як понаднормова.

Також є вакансії на цинковні в Вальбжиху, при виробництві сітки. Зарплата від 1700 плюс нічні, понаднормові. В цілому, виходить до 2100 зл на місяць. Житло в межах 350 зл. на місяць. Офіційне працевлаштування (umowa o pracy). Вимоги: вік до 45 років, можливість працювати мінімум 4 місяці. —

Обидві вакансії безкоштовні.

 • Знання польської бажане, але не принципово;
 • Досвід роботи не вимагається;
 • Працодавцем є фірма Pollux, котра делегує працівників на різні підприємства.

Контакти:

Почтова скринька: [email protected]

Моб. +48-507-166-675 Марія

No votes yet.
Please wait...

37 thoughts on “Вакансії роботи в Польщі від Pollux Sp. z o.o. (ОБЕРЕЖНО!)

 • 01.02.2016 at 6:07 пп
  Permalink

  Pollux ГОВНО!!!!

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
  • 04.02.2016 at 12:33 дп
   Permalink

   Підтримую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   No votes yet.
   Please wait...
   Reply
   • 04.02.2016 at 12:39 дп
    Permalink

    10.01.2016 повернувся додому, працював в Олаві на Електролюксі через Pollux, З/П на заводі в середньому 500$ Якщо когось цікавлять подробиці чи є якісь питання, прошу [email protected] буду відповідати по можливості як найшвидше але за компютером буваю частіше вечером

    No votes yet.
    Please wait...
    Reply
  • 21.06.2016 at 10:37 пп
   Permalink

   Поддерживаю! И Мариуш тоже гавно-владелец хостелов.

   No votes yet.
   Please wait...
   Reply
 • 14.12.2015 at 7:44 пп
  Permalink

  РЕБЯТА ПОЛЕЗНАЯ ДУМАЮ ИНФОРМАЦИЯ.FLAGMAN-сайт з оголошеннями про роботу на територии ПОЛЬШИ ВИД ФИРМ ПОЛЬСЬКИХ

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
 • 14.12.2015 at 2:18 пп
  Permalink

  привет всем читателям и писателям.очень интересние есть коментарии.я работал в Польше в 2009году в Zambrow на металопластиковом заводе.Работа канешно тижолая но приятная в плане равенства ведь Поляки работали на равне ато и лутше.Проживание было шикарное.Есть желание поехать ещо.Хто-то может подсказать какие есть агенства в Польше по трудоустройству на металопластиковие заводи буду благодарен

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
 • 05.07.2015 at 10:51 пп
  Permalink

  Доброго дня,Сірко!Ми плануємо(3 жінки)в жовтні виїхати на роботу до Польші.Скажіть будь-ласка,які на даний момент там умови праці,тому що ходять чутки,що там не дуже добре,тобто:обманюють,дають меншу зарплату,їдеш працювати в одне місце,а тебе відправляють в інше…На скільки це правда?

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
  • 06.07.2015 at 6:02 пп
   Permalink

   Доброго дня, Наталі
   Те, що вам розказували — зачасту правда. Так розумію, що ви збираєтесь їхати на якісь польові роботи (пізновато правда щось), а там завжди доводиться працювати важко і багато. Це перше
   Умови проживання та побуту будуть елементарні, а зачасту — примітивні. Це два
   Зарплатня часто лежить в межах 6-8 злотих на годину, але не більше 10. Це три
   Така правда фізичної праці в Польщі.
   Хочете нормальних умов праці, побуту та оплати — потрібно шукати кваліфіковану роботу та володіти польською

   No votes yet.
   Please wait...
   Reply
   • 07.07.2015 at 3:21 пп
    Permalink

    Плануємо на м’ясокомбінат,але ж не відомо,що буде по приїзду,тому і «стрьомно»кидати роботу і їхати…і тут неможливо за мізерну зарплатню працювати,тому шукаємо поради більш досвідчених людей у цьому плані.Дякую!

    No votes yet.
    Please wait...
    Reply
    • 07.07.2015 at 8:25 пп
     Permalink

     Точно скажу, що будете працювати важко і багато.
     Польща не самий кращий край для заробітків, але найбільш доступний.

     No votes yet.
     Please wait...
     Reply
 • 18.06.2015 at 8:30 пп
  Permalink

  Привіт, Сірко.
  Хочу зробити зауваження. Відкрийте зображення з логотипом і подивіться на його адрес. Не знаю чий це промах, але це не додає солідності ні вашому сайту, ні агенству.

  Заодно запитаюсь, пані Марія розмовляє українською?

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
  • 18.06.2015 at 10:24 пп
   Permalink

   Привіт, Артуре
   Дякую за підказку, вже поправив. Все в порядку )
   Стосовно пані Мірії, то вона спілкується українською, як я зрозумів, бо листа від неї отримав українською.

   П.С. Оголошень від пані Марії по інтернету я знайшов досить багато по різних сайтах. Ніби ніяких явних ознак, які свідчили б про неправдивість оголошень чи шахрайські наміри, але при тому раджу бути уважним у бесіді та своїх подальших діях.

   No votes yet.
   Please wait...
   Reply
   • 06.07.2015 at 2:05 пп
    Permalink

    Здравствуйте, Сирко. Интересует такой вопрос, как работают такие агенства, кто в конечном результате оплачивает услуги фирмы, работодатель? вопрос очень актуальный, чтоб не было в этом какой нибудь уловки, людям обещают одно, а в итоге получаеш проблемы и негатив.

    No votes yet.
    Please wait...
    Reply
    • 06.07.2015 at 5:45 пп
     Permalink

     ПРивіт, Nik
     Рекламодавець чітко написав, що всі вакансії безкоштовні для працівників, оскільки це заборонено законодавством Польщі. Фірма часто отримує відсоток від зарплатні працівника, або якусь фіксовану суму.
     Не соромтесь задавати питання людині, що розміщала оголошення, адже це ваш час та нерви, і вони варті того, щоб витратити зайвих 5-10 хвилин для додаткових питань.

     No votes yet.
     Please wait...
     Reply
     • 07.07.2015 at 12:08 пп
      Permalink

      Спасибо за ответ, сегодня буду в этом агенстве, о результате напишу.

      No votes yet.
      Please wait...
     • 07.07.2015 at 12:13 пп
      Permalink

      Чекатиму звіту )

      No votes yet.
      Please wait...
     • 09.07.2015 at 9:02 дп
      Permalink

      День перший: приїхав до Свідніци, зайшов до офісу Pollux, там декілька відділів, у кожному фахівець який займається з людьми (хто надає інформацію, хто оформляє папери), запитуюю пані Віолю, до якої мене просила звернутись пані Марія (перед тим ми з нею вели переписку ), звернувшись, кажу, що погано розмовляю польською, тоді вона мені радить звернутись до іншої пані, яку звуть Анна, так як вона розмовляє українською, супер, вона якраз працевлаштовувала наших співвітчизників, в кількості 4 особи. За якийсь час ми поспілкувались з нею, виявилось, що вакансія, яка мене цікавила (в електролюкс ) уже не актуальна, люди вже набрані. І це в принципі пояснюється, бо я мав приїхати до них у офіс днем раніше, але через пошук маршруту, довелось їхати на наступний день, плюс також цікавила будь-яка інформація, в тому числі відгуки про дану фірму. Пані Анна, повідомила мене про абір на роботу поблизу Вроцлава (вакансія — пакувальник). У Вроцлаві є їхній офіс, букввльно 2 хв. від з/д вокзалу, там працює їх колега, пан Тарас, який спілкується також українською. Їду назад до Вроцлава, заходжу у офіс… спілкуюсь з паном Тарасом, повідомляє зарплата нетто від 1600 до 2300 зл. міс. (робота в три зміни), з житлом допомагають, 400 зл. з особи в міс. Орієнтовно 4 особи на квартирі, хто має можливісь житло шукає сам, але на момент заповнення документів потенційний працівник обов’язково повинен вказати адресу проживання, так як я приїхав до офісу трохи пізно, ми з паном Тарасом домовились зучтрітись наступного дня на 9 ранку, (якщо, наприклад, людина приїхала і немає житла, її можуть відразу поселити, у мене був заброньований хостел). День другий(коротко): робота з паперами, похід у банк для відкриття рахунку, надання мірок для спецодягу. Медогляд призначили на наступний день, отож сьогодні на 13-ту год. іду туди, сьогодні по факту має бути навчання (орієнтовно 1 год.) Про вихід на роботу, скажуть після даних процидур. (за житло, вони вираховують з зарплати). Далі буде…

      No votes yet.
      Please wait...
     • 27.08.2015 at 11:14 пп
      Permalink

      Додам ще одну інформацію про Поллюкс. По перше п. Марія з оголошення не має до Поллюкса ніякого відношення. Це видно з адреси ел. пошти — досить знайти в інеті сайт Поллюкса, зайти в контакти і порівняти. Вона такий собі посередник посередника. По друге умови проживання на Поллюксі, кажучи лагідним словом, жахливі. Проживаю в двокімнатому «мурашнику» — 9 осіб!!! З мебелі — тільки кухня з холодильником висотою як стілець, без перебільшень. Коли на кухні всі 4 стільці (сусід зжалився і підігнав) зайняті, тоді холодильник- те що треба. В кімнатах -«повний фарш», крім розкладушок нічого нема. Посуду, засобів для прибирання, одним словом — елементарного — нема!!! Це вже за два місяці виживання познайомився з сусідами (дуже їм вдячний), то як кажуть, з миру по нитці голому сорочка. За весь цей all-inclusive — 4оо зл. з брата, при тому, що ціни на двокімнатні квартири в Свідниці коливаються від 1ооо до 15оо зл. Доречі, Поллюкс цю квартиру для нас сам винаймає. А заробітки то інша тема. Наведу приклад. Працюю на Електролюксі-Свідніца, виробництво електроплит. За серпень на руки отримав 818 зл.

      P.S. Шановні співвідчизники, прислухайтесь до порад п. Сірка і не користуйтесь послугами посередників, ні українських ні польських. Це бізнес, а збитковим бізнесом ніхто не займається.

      А вам, пане Сірко, пропоную дане оголошення перетворити на тему для обговорення і попереди користувачів, що це посередники. Доречі, сам скористався даним оголошенням і маю те, що описую.

      Кому цікаві всі подробиці про працю в Поллюксі, звертайтеся.

      Всім мирного неба над головою і рідної землі під ногами!

      No votes yet.
      Please wait...
     • 28.08.2015 at 7:19 пп
      Permalink

      Доброго дня, Edward
      Гарно дякую за інформацію. Негайно перенесу це оголошення в тему про посередників.
      Будь ласка, скиньте мені на пошту фото вашого мешкання та всього, що пов’язано із вашою роботою. Потрібно, щоб люди знали більше про цю фірму та посередників.

      No votes yet.
      Please wait...
     • 15.11.2015 at 2:18 пп
      Permalink

      Полностью согласен, сам там был все видел, народ там держат за рабов , и сем пары и одинокие все вместе живут

      No votes yet.
      Please wait...
     • 30.12.2015 at 10:05 дп
      Permalink

      Ви ще працюєте на електролюксі? Звяжіться зі мною будь ласка,хочу детальніше знати про роботу

      No votes yet.
      Please wait...
     • 18.01.2016 at 5:07 пп
      Permalink

      Доброго дня! Порадьте, будь-ласка, чи варто влаштовуватися на роботу в Електролюкс через агенцію Pollux в Олаві? Дякую!

      No votes yet.
      Please wait...
     • 04.02.2016 at 12:30 дп
      Permalink

      Доброго всім дня чи ночі!!!! Я працював в Олаві на Електролюксі через агенцію Polllux, проагенцію нічого доброго сказати неможу….. А робота на заводі більш менш нормальна якщо не брати до уваги те що агенція всеж має непогану долю з вашої зарплатні! Мешкав у квартирі три кімнати на три особи але це ми самі знайшли собі бо ті умови що пропонує агенція — вибачте на слові але скотина в хліву краще живе! Шукайте житло самі воно є але треба хоч трохи розмовляти Польською. Після працевлаштування потрібно буде з пів року терпіти що ви працюєте не лише на свій карман а і на агенцію, за цей час робіть карту Побиту після чого там реально працювати на завод а не на посередника

      No votes yet.
      Please wait...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *