Варшава — моя друга столиця

Tetiana Askerova

Сама Варшава  не викликає ніяких особливих емоцій. Місто повністю відбудоване, тому історичного подиху у ньому немає. Але все ж таки враження складає приємне. В порівнянні з Києвом, Варшава не метушиться, немає особливого поспіху, хоча і були в самому центрі. Чудова транспортна розв’язка, але все ж прийшлось трохи відчути вплив погодних умов на роботу транспорту.

Житло. Пошук житла ми почали ще з України, але оплатити чомусь не змогли, тому їхали без броні на житло. Прибули до Варшави в обідній час, пообідавши почали шукати, де б це нам поселитися. Насправді не так вже і важко було знайти апартаменти в центрі Варшави. Витративши всього кілька хвилин знайшли апартаменти на 4 особи приблизно 800 грн за добу.

Одразу ж забронювали і поїхали поселятися. Однокімнатна квартира-студія: окрема кімната з двоспальним ліжком, розкладний диван у вітальні та великий телевізор, чиста та простора ванна кімната, кухня невеличка, але є усе необхідне кухонне приладдя. Квартира здається подобово, тому і має трохи пошарпаний вигляд, але все ж достойний варіант, тим паче, що це центр Варшави. А вигляд з вікна на вечірню Варшаву взагалі перекривають усі недоліки. Тому можу з впевненістю сказати, що знайти житло у Варшаві можна за адекватні гроші.

Із цікавих закладів, які можна відвідати не тільки туристу, а і кожному жителю Варшави, із задоволенням рекомендую Podwale 25. Цікавий інтер’єр, чудова атмосфера і обслуговування, ну дуже смачні страви і додаток до усього жива музика. Ми провели неймовірний вечір у цьому закладі.

Загальне враження про Варшаву склалося хороше. Важко скласти уявлення про місто за кілька днів перебування. Але якщо вибирати між столицями Київ чи Варшава, то це точно буде Варшава!

1 коментар до “Варшава — моя друга столиця”

  1. Танюшко, скільки разів мені вже доводилося бувати в Варшаві, і враження про неї маю таке саме як ти )
    Але трагічно сірою, холодною і напіврозваленою столиця Польщі мені видається після Стокгольму.

    Ответить

Залишити коментар