Вера Полозкова. Знак неравенства.

Віра Полозкова — народилася 5 квітня 1986 року в Москві. Це молода і талановита поетеса, яка не просто придумує рими і складає їх у вірші, вона жанглює словами, вона вкладає глибокий зміст у свої творіння, який часом і не відразу збагнеш. Де-які вірші я починав розуміти тільки після 4-5 прослуховування. Це вірші для гурманів, де зміст потрібно «прожовувати», щоб відчути смак. На разі, пропоную познайомитися ближче із Вірою Полозковою через інтерв’ю з нею:

Як ви вже встигли почути, розмірність і звучання віршів досить незвичне. Перша збірка, яка мені трапилася в інтернеті у вигляді аудіозапису (аудіокнига) — Знак неравенства. У цій збірці, Віра читає власні вірші, а вся компіляція дуже гарно оформленна музикальним супроводом.  Раджу починати знайомство із творчістю Віри Полозкової саме з цієї збірки, а далі просто послухати в на youtube інші її твори. Не знаю ще ні однієї людини, яка б залишилася байдужою.

Також, всім охочим пізнати ближче цю неординарну особистість, раджу заглядати час-від-часу на її сторінку в ЖЖ http://mantrabox.livejournal.com/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *