Відгуки про фірми та працедавців в Польщі, та Європі

Я започаткував цей розділ, щоб ми всі могли ділитися своїм досвідом, що до польських працедавців, а також, фірм-посередників. Для того, щоб цей розділ був максимально інформативним, прошу дотримуватися наступних правил:

— Забороняється:

 • вживання ненормативної лексики, лайок, образливих порівнянь;
 • розміщення інформації рекламного типу;
 • розміщення активних зворотніх посилань на сторонні сайти;
 • розміщення контактної інформації компаній (номери телефонів, email, url);
 • розміщення неінформативних повідомлень, складних для сприйняття (транслітерація, велика кількість граматичних помилок), а також спаму.

— Інформація, яку ви залишаєте повинна бути правдивою та містити достовірні факти;

— У разі порушення правил, адміністратор сайту має право на видалення повідомлення користувача;

— Адміністратор сайту не несе відповідальності за розміщенну користувачами інформацію.

 

 

724 thoughts on “Відгуки про фірми та працедавців в Польщі, та Європі

 • 22.02.2024 at 6:05 пп
  Permalink

  Фірма Хакі(Olden) разом з Бєдронкою, не доплачують зарплату, при звільненні придумують штрафи, при тому що люди нічого не порушують. Ні в якому разі не йдіть до них на роботу, бо заливають Вони гарно, а потім кинуть Вас на гроші аж бігом. Андрій і Олег(юридичний засновник фірми), основні ключові особи цих схем. Скоріш за все, це ще хтось покриває на складі. Я нічого не порушив при звільненні, мене оштрафували на 700 злотих і ніхто не пояснив за що, ось така чудова контора.

  Reply
 • 11.04.2023 at 8:54 пп
  Permalink

  Отже, 5 квітня я відправила 2000 гривень за консультацію з пошуку роботи у Кракові. Послуги надавала Ціцельска Світлана, знайшла її через телеграм канал OutJob. Консультація мала проходити в четвер о 15:30. Але зранку вона мене заблокувала в телеграмі, дзвінки теж не доходять. Сьогодні вже понеділок і на зв’язок Світалана так і не вийшла, просто зникла. Тому не зв’язуйтесь з цією людиною.

  Reply
 • 11.04.2023 at 2:31 дп
  Permalink

  Отже, 5 квітня я відправила 2000 гривень за консультацію з пошуку роботи у Кракові. Послуги надавала Ціцельска Світлана Володимирівна, знайшла її через телеграм канал OutJob. Спілкувалась з нею за цим номером +380977989448. Можливо пов’язані з нею номери: +380730483903, +380991818989. Також ел. пошта [email protected].
  Консультація мала проходити в четвер о 15:30. Але зранку вона мене заблокувала в телеграмі, дзвінки теж не доходять. Сьогодні вже понеділок і на зв’язок Світалана так і не вийшла, просто зникла. Тому не зв’язуйтесь з цією людиною.

  Ось, що я знайшла про неї в інтернеті.

  ФОП Ціцельська Світлана Володимирівна

  Діяльність: 63.99 Надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у.

  Стан: зареєстровано

  Дата реєстрації: 12.01.2023

  Дата народження: 16.01.1989

  Телефони: +38(099)-181-89-89

  Додаткова діяльність:
  70.22 Консультування з питань комерційної діяльності й керування
  70.21 Діяльність у сфері зв’язків із громадськістю

  Reply
 • 22.07.2022 at 10:58 дп
  Permalink

  Виробництво кабелів. Умови роботи хороші. Не ображають. Дві зміни по 8 годин. З/п вчасно нараховують. Мама живе в кімнаті від міста, окремо. В мене квартира з хорошим ремонтом, є постільна білизна, посуд, в кімнаті є 3 дівчат. Рекомендую.

  Reply
 • 29.03.2022 at 4:02 пп
  Permalink

  Цей відгук буде стосуватися лише агенції праці PRADOS S.C. Агенція займається працевлаштуванням українців на роботу в Польщі.

  Так ось, в жодному разі НЕ ЗВЯЗУЙТЕСЬ З ЦІЄЮ «агенцією». Мав досвід співпраці з ними 7 робочих днів. Безвідповідальні, некомпетентні, умови праці які озвучують працівники агенції — не відповідають умовам які є по факту. коли приступаєш до роботи кажуть зарпалта одна, а по фатку виходить інше, графік один а по факту буде інший. Запрошення робилося в двічі довше, договір підписаний не з перших днів роботи (нові люди які приступають до роботи не підписують умови протягом декількох днів, так як представник Людмила і ця агенція взагалі знаходиться в Любліні і ніякого відношення до Катовіце в них немає). Вийти на звязок буває дуже важко, Людмила може бути «дуже занятою». Влад який опублікував оголошення і з яким з самого початку звязався міг не відповідати мені ні на дзвінки і на повідомлення по декілька днів. Всі дрібні нюанси виплави в робочому процесі. В перший день нашій групці новеньких сказали працювати 5 годин. В результаті відпрацювали 9 год. Журналу введення робочих годин не було з самого початку. Мені треба було 2 дня аби достукатися до того що ми маємо десь записуватися скільки і коли ми відпрацювали. Штрафи в порівнянні з іншими агенціями великі, я б назвав грубо «рабовласницькі» до 1000 злотих (питав у колег, які працюють в іншій агенції, в них до 600 злотих). Під час підписання договору Людмила сама запропонувала зробити нам бонус — аванс в сумі 300 злотих за те що ми були не до кінця проінформовані і наші умови відрізнялися від того що нам розказували. Я вирішив скористатися цією пропозицією і зразу перевірив би відповідальність і компетентність самого представника, так як з грошима було туго, цих 300 злотих допомогли би мені адже треба було платити за помешкання. Я попросив за цей аванс в пятницю. Людмила відповіла що це буде в понеділок, я без проблем погодився. протягом дня в понеділок нічого не відбулося, ніякого авансу. думав забулись. Вирішив нагадати але ніякої відповіді не отримав. передзвонив на наступний день і запитався, в чому проблема… і тут почалося стандартне відтягування процесу, «я передам щоб тобі скинули цей аванс, мабуть це буде сьогодні або завтра». тут я зрозумів для себе що натрапив на недобросовісну контору яка ще в такий важкий час наживається на українцях при тому що люди які в ній працюють теж українці. з нашої групки новеньких практично всі залишили співпрацю і до підписання договору бо на мою думку побачили аналогічне — НЕСЕРЙОЗНІСТЬ. я ризикнув і протримався довше=)) в той день як я підійшов до кервіника складу і проінформував що я ненамірений далі співпрацювати з такою агенцією, мені передзвонила Людмила і почала зі мною в грубому тоні спілкуватися. я пояснив що я не буду працювати так як агенція не серйозна і ви як представник не дотримуєтесь своїх слів, на що отримав відповідь «збирай свої речі і вали — ти звільнений» і скинула трубку. на цьому моменті все стало на свої місця =)) 7 днів попрацював за дякую але отримав урок=))

  можливо цей відгук комусь буде корисний, дякую за увагу

  Reply
 • 24.01.2022 at 3:07 пп
  Permalink

  Хотел оставить отзыв о компании Виза Про, так как уже дважды пользовался их услугами и считаю, что мой отзыв может быть полезен. Я не очень доверяю посредникам, но случилось так, что работа требовалась срочно, а у предыдущего работодателя вакансии не было. Сотрудники Визы Про Предложили мне несколько вакансий в Польше на выбор, помогли оформить необходимые документы и все время были на связи.
  В следующий раз я сразу обратился в компанию «Виза Про». В этот раз ехал на сезонную работу вместе с супругой. Все прошло хорошо, поэтому могу смело рекомендовать эту компанию всем, кто хочет поехать на работу в Польше.

  Reply
 • 12.12.2021 at 7:29 дп
  Permalink

  Працювала на пекарні Jan Kierzel в Мелянувек Польща. Дуже дурять і використовують українців. Зміни тільки нічні і всю тяжку працю роблять українці. За 15 ночей мені заплатили 700 злотих. Зняли за житло 300зл, за карантин 415зл, за освядчення 300зл і недоплатили 2 ночі. Так що добре подумайте перш ніж їхати.

  Reply
 • 12.11.2021 at 12:37 пп
  Permalink

  Люди,подскажите кто ездил в Европу через Praca so far,so goog.Есть какая информация об этом агентстве?

  Reply
 • 13.08.2021 at 5:17 пп
  Permalink

  Доброго дня всім, хочу вам розказати цікаву історію про те, як я місяць за дурняк побатрачила в Польщі. Робота в Жирардуві, недалеко від Варшави, влаштовувалися через Світлану Павлівну 0976997019, це посередниця, яка займається виготовленням запрошення, офіс знаходиться в Тернополі вул. Чорновола 1а, 2 поверх. Оця Світлана Павлівна є дуже не зговорчивою людиною, нічого конкретного пояснити і розказати не може, за умови житла і праці відбріхується. Так от, прочекавши 2 місяці на запрошення і зробивши візу я поїхала на заробітки. В той час я думала, що все добре , от поїду і трошки підзароблю грошей на сім’ю. В день від’їзду водій від цієї компанії 2 години возив мене і ще декількох людей, які їхали в Польщу на заробітки, але в інші міста, десь 1 годину по Тернополі. Мотивуючи це своїми власними справами: то йому конче треба якісь документи відвезти , то ще м‘ясо забирати від родички. Виїхали ми з Тернополя через годину, я думала ми зразу поїдемо до границі, но не тут то було, водій, який сам з Бережан, повіз нас( мене і решту людей) до себе до хати,стверджуючи, що сонце дуже світить і буде не зручно виїхати. В нього на подвір‘ї, під сонцем, на спеці, ми просиділи 4 години, потім після довгого очікування, коли вже всі розсілися по бусиках я думала, слава Богу, нарешті в дорогу, але де там, водії вирішили покататися по найближчих селах і позбирати людей, що взагальному зайняло ще 3 години. Насправді, можна дуже багато розказати за цю чудову поїздку довжиною в один день, бо до цілі ми приїхали через 24 години. Ось номера водіїв: 0963723811; 0684294593; звати Іван та Марія. Так от , привезли мене в якийся типу «офіс», але виглядав він як магазинчик-будка, яких на любій автобусній і в Україні вдосталь. Там протримали 1 годину, заповняли документи і лише після того змучених і голодних людей відвезли на хату. Мене і ще 1 жінку поселили в кімнату в якій вже було 5 людей, хоча якщо знадати то обіцяли що в кімнаті повинно було бути 3, максимум 4 людини. В кімнатушці пахло цвіллю і була поломана підлога, але їх це не турбувало.. За житло знімали 350 злотих, хоча насправді там воно і 200 не коштувало. Отож,влаштували нас на ті телевізори(завод називається TCL) працювати потрібно дуже тяжко 12 годин, перерви короткі по 5 хв і одна «велика перерва» — аж 20 хв, але лише після 6 годин інтенсивної і тяжкої роботи. За ті перерви багато з моїх колег навіть в туалет не встигали сходити, не те що вже поїсти. Жінки носили тяжкі коробки, піднімали телевізори, тобто для них не було, та певне і досі немає різниці на фізичні можливості людини. Після тижня роботи в стресовому середовищі, коли навіть розігнутися не було коли, почалися проблеми зі здоров‘ям: втрата сну, апетиту, а також декілька дрібних виробничих травм.
  Але то ще виявляється були квіточками, а дальше пішли такі ягоди: після першого місяця роботи нам не виплатили зарбплати, люди, які працювали там більше півроку стверджували, що фірма-посередник часто то затримує, а то і зовсім не виплачує зароблених грошей, пояснюючи це відсутністю коштів( «коли будуть- обов‘язково вам повідомимо», так стверджувала небезуспішна жіночка — Марія +48 538 629 465 , яка там всім заправляє разом зі своїм чоловіком Андрієм. Не отримавши грошей, я вирішила що нема потреби терпіти такі мерзенні умови життя і праці та відношення гірше ніж до тварини , моя сусідка по кімнаті і я не заробивши ні копійки, витративши свій час і нерви, вирішили поїхати назад додому.
  Отож висновок такий: ніхто так не обмане своїх людей як свої ж люди, просто кругом брехня. Але я дуже надіюся що дана історія застереже якщо не багатьох, такихоч декілька людей від співпраці з посередниками, адже щоб вони там вам не обіцяли, пам‘ятайте то все нагла брехня. Їдьте або через перевірених людей, або через знайомих, а ще краще зв‘язуватися напряму з роботодавцем, якщо є така можливість.
  Всім добра!!!!

  Reply
 • 13.07.2021 at 6:39 пп
  Permalink

  Доброго дня, звати мене Яна, і я хотіла б розповісти про останню поїздку на роботу в Польшу. Сама я з Галицького району Івано-Франківської області с. Криліс. Уже третє літо їжджу до сусідів на підзаробіток через фірму в м. Галич та пані Вор…….( боюсь шоб адмін не заблокував через фамілію). Попередні рази не було усе гладко, та принаймі працювала як було домовлено про терміни і умови. Хочу сказати що притензій до пані Наді напевно бути не може, вона завжди просить читати те що маєм підписувати у роботодавця, і питати та уточняти якшо щось незрозуміло. Отож , на цей раз були вакансії на збір урожаю (ягода, банани, яблука, овочі) та «прибирання» (чому в лапках буде зрозуміло далі. Вибрала прибирання, оскільки літо жарке, думала що в приміщенні буде не так важко. Приїхавши до польщі нас зустрів куратор, який возив до офісу, на медогляд (українець), в офісі польської фірми ООО W2 ENTERPRISE INVESTMENT підписали договір про роботу, їхала по біометрії, тож термін 180 днів мені підходив, людей було багато тож куратор зробив нам «послугу» в двох словах розповів про роботу та договір, сунув ручку і сказав підписати. Для проживання був вибір, або квартира (25злотих в день !!!!!) або гуртожиток. Пішли в гуртожиток (7злотих в день). Про умови життя писати не буду , це просто жах , перейдем до роботи. Пару днів поробивши (мила посуд) , куратор сказав що дальше будем прибирати , оскільки є полячки і роботодавці надають перевагу своїм. Просидівши майже тиждень без роботи написав куратор, їдем на прибирання-ОК !! Тиждень прибирання закінчився, три дні дома….. і тут почались проблеми. Так як прибирати поки що ніде, нам (мені і двом дівчатам з івано-франківська) видали дорожні желетки , по 5л води на душу, вивезли на трасу і сказав мести від ранку до 17:00 !!! Жара, сховатись ніде….. відробивши так декілька днів вирішили поговорити з куратором, тон його розмови був зовсім інакшим…. зразу витянув з кишені наш договір і вказав, на які роботи ми підписались (прибирання, легкий ремонт всередині приміщень та ззовні, прибирання снігу, догляд за дорожним покриттям !!!! Догляд за людьми похилого віку, догляд за деревами та кущами . Ми обурено почали говорити що ми їхали на прибирання , на шо куратор відповів : платіть штраф 4000 злотих (!!!!!!!!) це при тому що пропрацювали ми реально 12 днів !!!!! І їдьте . Ми були шоковані… зразу поступили пропозиції тікати поки є гроші на дорогу… одна з дівчат так і зробила. Після цього куратор сказав шо повісить її штраф на нас, якшо ми недоробим. Почався справдній ад, дороги, допомога мужчинам на будівництві( підносили воду і матеріали) чистка чагарників попри дорогу, і постійні втики куратора про те, що робота виконана не в повному обсязі або неякісно…. так продовжувалось 1,5 місяця.. я вирішила дурити куратора і якнайскоріше тікати з рабства. Притворившись хворою почала просити про лікарню, що у мене хворі нирки і може бути приступ. На слідуючий день куратор віддав мені 30% зароблених грошей ( замість 17,5 злотих в договорі 13 нараховано, мінус податок з 17,5 !!!!!! Получилось 9 злотих в годину. 24 години не були оплачені через неякісне виконання робіт. Решта суми (згідно підписаного договору) мають перерахувати протягом 90 днів…..
  Люди … будьте уважні, вже потім дізналась і зрозуміла куди попала, але вирватись через погрози штрафів дуже важко. Друга дівчина чекає уже тиждень на заміну, яку їй повинні знайти.

  Reply
 • 03.06.2021 at 12:14 пп
  Permalink

  Хто їхав через Razem work?

  Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *