польська віза реєстрація, польська віза d, робоча польська візаВиди запрошень, на основі яких видається віза для виконання робіт у Польщі (робоча віза):

1. OŚWIADCZENIE O ZAMIARZE POWIERZENIA WYKONYWANIA PRACY OBYWATELOWI REPUBLIKI BIAŁORUŚ, REPUBLIKI GRUZJI, REPUBLIKI MOŁDOWY, FEDERACJI ROSYJSKIEJ LUB UKRAINYЗаява про намір надання виконання праці громадянину Республіки Білорусія, Республіки Грузія, Республіки Молдова, Російської федерації чи України (зразок можна подивитися тут). У народі цей документ називають: Освядченя (як то орігінально звучить польською)

На основі Освядченя можна отримати візу для роботи в Польщі, яка дає можливість працювати до 180 днів безперевно, або сумарно на протязі 360 днів.  Якщо при заповненні візової анкети ви вкажете, що плануєте багаторазовий перетин кордону, то у ваша національна віза стане мультивізою. Нічого особливого в ній нема, просто ви зможете багато раз перетинати кордон.  Подробиці процесу отримання піврічної польської візи можна прочитати у  попередній статті.

2. ZEZWOLENIE NA PRACĘ CUDZOZIEMCA NA TERENIE RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJДозвіл на працю іноземця на території Польщі. Дозвіл на працю дає можливість отримати річну візу 360/360 із подальшим подовженням терміну перебування в країні, шляхом отримання виду на тимчасове проживання. Відмінність від піврічної робочої візи:

 • час перебування в Польщі до 360 днів (один рік);
 • більш тривалий час виготовлення Zezwolenia (до 45 днів);

Більш детальний опис отримання річної візи ви зможете прочитати у статті: Робоча віза в Польщу без посередників

При подачі документів для отримання візи для виконання праці (пів-річна або річна) обов’язково подаються тільки і виключно оригінали запрошень.

Бізнес-запрошення

Для отримання бізнес візи, від польських партнерів потрібно отримати запрошення на фірмовому бланку компанії із вказанням наступних даних:

 • ім’я та прізвище запрошуваного;
 • дата народження;
 • серія та номер закордонного та внутрішнього паспортів;
 • термін та ціль подорожі.

Фірмовий бланк повинен містити:

 • повну назву та адресу компанії;
 • дані з реєстру, контактний;
 • контактні номери телефонів;
 • ім’я та прізвище запрошуючої особи;
 • підпис та печатка.

На відміну від запрошення для виконання праці, у випадку ділового запрошення або для участі у конференціях, тренінгах, дозволяється представляти факс за умови, що вказані дані відправника чіткі та читабельні. Повністю відсутня можливість подачі документу запрошення, який був отриманий по електронній пошті.

Підготовлено на основі інформації із офіційного сайту Консуляту Республіки Польща в Україні: http://www.winnica.msz.gov.pl

Також на сайті консуляту в місті Вінниця ви зможете дізнатися про правила транслітерації і скачати бланки візових анкет: Візові анкети.

——————————————————————-

Крупным производителям мебели будет интересно предложение компании Анис Тэкс, которая предлагает мебельные ткани оптом по очень привлекательным ценам. Узнать о всех предложениях компании, вы сможете на сайте компании: tkanyoptom.ru

116 thoughts on “Види польських віз для роботи та бізнесу

 • 26.06.2014 at 11:49 пп
  Permalink

  Zezvolenie na prace maju na 1,8 roku. Vizu otrymav na rik. Zaraz viza zakinchuet’sia, ale zezvolenie dijsne she 8 misiaciv. Chy mozhu ja na osnovg ciogo zezvolenia znowu vidkryty vizu?

  Reply
  • 30.06.2014 at 7:21 пп
   Permalink

   Так, можете
   На строк, поки у Вас дійсне зезволенє.

   Reply
   • 07.08.2014 at 5:10 пп
    Permalink

    diakuju! Ja tak rozumiju, szczo vizu mozhu otrymaty na 6 misiaciv po zezveniju, jake dijsne szcze 8 misiaciv, ale kolega meni govoryv szczo mozhna prosyty vizu na rik

    Reply
    • 07.08.2014 at 6:43 пп
     Permalink

     Навряд чи Вам дадуть на цілий рік, якщо дозвіл на працю дійсний ще 8 місяців, та й… навіщо виготовляти візу, якщо можна подати на карту часового побиту (в разі, якщо до кінця теперішньої візи залилилося більше чим 45 днів)

     Reply
     • 08.08.2014 at 10:12 пп
      Permalink

      diakuju! Viza dijsna szcze 2 misiaci, to dyvliachyś na chergy v konsuliati kraszczym variantom bude karta pobytu. I szcze odne pytania, pracuju v Szczeceni- 150 km. do Berlina. Chy mozhu ja zvernutysia z prohanniam pro vydachu vizy v konsulstvo Pol’shi, jake znahodyt’sia v Berlini?

      Reply
 • 16.09.2014 at 12:45 дп
  Permalink

  В мене є карта поляка по якій відкрив собі візу та звернув увагу на те, що у візі вказано cel wydania 18 (18 — віза видається для участі в обміні культурної або освітньої програми, програми гуманітарної допомоги), хоча у попередній моїй візі вказано cel wydania 23 (23 — коли віза видається на основі карти поляка). Також по своїй карті поляка зараз відкриваю візу своїй дружині (через 2 дня маю вже забрати, правда не знаю яка в неї буде cel wydania). Питання в тому, чи зможемо ми по даних візах легально працювати в Польщі?

  Reply
  • 16.09.2014 at 1:23 дп
   Permalink

   Тільки що знайшов інформацію про зміну шифровки цілей видачі віз, з 5 травня 2014 року cel wydania 18 — на основі карта поляка. З одним розібрався. От якщо моїй дружині відкриють візу через мою карту поляка, чи зможе вона легально працювати в Польщі?

   Reply
   • 16.09.2014 at 8:15 дп
    Permalink

    А яку візу ви відкриваєте для дружини? Яка ціль була вказана у анкеті?

    Reply
    • 18.09.2014 at 4:41 пп
     Permalink

     Довго не відповідав,тому що вирішив вже дочекатись і забрати паспорт дружини що знати вже точно. Коли подавав документи то вказував ціль на основі моєї карти поляка. Дружині відкрили візу, а от cel wydania 23 (віза видається для участі в обміні культурної або освітньої програми, програми гуманітарної допомоги). Тепер думаю що будуть проблеми з легальним працевлаштуванням. Можливо ви знаєте чи зможе вона легально працювати в Польщі по даній візі?

     Reply
     • 18.09.2014 at 9:09 пп
      Permalink

      Щоб не вдаватися до припущень, звернемося до державних документів:
      Ціль відання 23.
      робота в польщі, карта поляка, віза в польщу, як отримати карту поляка
      Які права має посядач карти поляка.

      Отже, це витяги із офіційних документів (спеціально повствляв шапки документів, щоб вам було легше особисто перевіряти). Думаю, що відповідь тут цілком однозначна.
      Не знаю, яким чином вашій дружині відкрили візу, як тримачу карти поляка, але все вийшло дуже гарно )

      І тепер в мене є запитання до вас, Олеже:
      В коментарях до іншої статті (http://sirko.org.ua/zrazok-zapownenia-vizovoi-ankety/), пані питає наступне:

      Поділіться своїм досвідом у подробицяз будь ласка

      Reply
    • 19.09.2014 at 2:41 пп
     Permalink

     Я знаю які можливості надає КП але справа в іншому. Я відкрив дружині візу через свою КП але cel wydania її візи не на основі КП(18), а 23 — віза видається для участі в обміні культурної або освітньої програми, програми гуманітарної допомоги. Тому я не знаю, чи зможе вона по ній працювати в Польщі?

     Reply
     • 19.09.2014 at 9:05 пп
      Permalink

      Пане Олеже, у попередньому документі відмічено, що ціль видання «23» — це користання із прав, що надає карта поляка. Де ви знайшли про культурний обмін (який є ОДНІЄЮ із цілей видання карти поляка)

      Reply
    • 20.09.2014 at 12:47 дп
     Permalink

     На якомусь сайті прочитав таку інформацію. Але знаю точно що після 5 травня 2014 року 18 — видача на основі КП, та й в мене в візі також пише 18, а в попередній було — 23 (до 5 травня 2014 року). А в дружини зараз у візі ціль видання пише 23. Можете самі ознайомитись зі зміною нумерації тут http://www.migrantinfo.org.ua/country-articles/Poland/aktualnye-tsely-vydachy-polskyh-vyz.htm

     Reply
     • 20.09.2014 at 8:31 дп
      Permalink

      В будь-якому разі, я раджу не хвилюватися. Віза відкрита, є можливість їхати. Коли ваша дружина будете влаштовуватися на роботу, тоді можна буде звернутися із питанням в Urzad pracy. Навіть, якщо по цій візі не можна офіційно працевлаштовуватися, то завжди можна виготовити Oswiadczenie lub Zezwolenie, маючи ту саму візу.
      До останнього часу, в Польщі не було жорсткого контролю за дотриманням візового режиму, тому люди комбінували і складніші речі )

      Reply
    • 20.09.2014 at 11:25 дп
     Permalink

     Я зрозумів. Дякую за інформацію.

     Reply
 • 29.09.2014 at 11:54 дп
  Permalink

  Доброго дня! Десь читала, що національна польська віза дає можливість здійснювати невеликі подорожі в інші країни шенгенської угоди. Чи правда це? Якщо правда, то на який скільки днів такі поїздки можна здійснювати? Скільки разів підчас дії візи такі поїздки можна здійснювати? Чи обов»язково треба їхати з Польщі чи можна і з України поїхати, наприклад в Словаччину? Дякую.

  Reply
  • 29.09.2014 at 7:22 пп
   Permalink

   Доброго вечора, Інно
   Так, польська національна віза дає можливливість перебувати в країнах зони Шенген протягом 90 днів в півріччі. Тобто, якщо у вас піврічна віза (180/360), то офіційно і без проблем ви можете їздити до будь-якої країни в шенген зоні. Фактично, того ніхто не контролює, бо ніде не ставлять відміток про перетин корднону всередині шенгену, тому особливо переживати не варто.
   Стосовно того, щоб потрапити повз Польшу до якоїсь із країн, такої інформації у мене нема, але всім раджу (та й сам так роблю) — перетніть польський кордон, отримайте відповідну відмітку, і тоді летіть куди завгодно. Тоді, при відкритті наступної візи, до вас не буде зайвих питань, що до цільового використання візи, та й ціни на квитки авіаперевізника Wizzair (лоукостер) дуже приємні.

   Reply
   • 02.10.2014 at 1:48 пп
    Permalink

    Дякую за консультацію :)

    Reply
 • 29.09.2014 at 7:39 пп
  Permalink

  Добрый вечер. Подскажите пожалуйста ответ на такой вопрос.Насколько я понимаю рабочая виза делается под приглашение конкретного работодателя. Мне предлагают открыть рабочую визу от работодателя 1(без реальной работы), а затем имея рабочую визу, переделать приглашение от работодателя 2 (реальная работа) . С нетерпением жду Вашего ответа. Заранее спасибо.

  Reply
  • 02.10.2014 at 9:15 дп
   Permalink

   Доброго дня, Олексіє
   Якщо йдеться про піврічну візу, то так як ви кажете — все можна зробити, і це цілком легально.
   Питання в іншому: чому працедавець №2 не може відразу виготовити Освядчення? Це справа двох днів + транспортування в Україну (до 3-5 днів).
   В мене така схема викликає підозри, якщо чесно.

   Reply
 • 09.10.2014 at 8:46 пп
  Permalink

  ЛЮДИ ДОПОМОЖІТЬ!
  Обіцяли мені польська фірма взяти на роботу і дати освєдчення.
  Проводили за носа місяць — без результату.
  Терміни вже трохи для поїздки жмуть.
  Почав шукати хто може зробити запрошення.
  Знайшов якогось студента, який обіцяє зробити це за 350 грн. ОПЛАТА ПО ФАКТУ ОТРИМАННЯ запрошення на руки в кур’єра.
  Тобто все що від мене треба дані з закордонного паспорта.
  Пересилає запрошення «Новою поштою» обіцяє зробити за днів орієнтовно 4.
  ПИТАННЯ: варто давати йому дані? Чи нічого це за собою не тягне? Я ж не копії коду та паспорту даю для отримання кредиту? ;-)
  Допоможіть, будь ласка, розібратися. Чи я чимось ризикую даючи йому свої дані???

  Reply
  • 09.10.2014 at 9:08 пп
   Permalink

   На закордонний паспорт кредити не роблять, як мені відомо )
   Дані закордонних паспортів використовують для інших цілей — виготовлення клонів.

   Reply
   • 09.10.2014 at 10:30 пп
    Permalink

    Клонів??? о_О
    Хм, щось нове та цікаве!
    То що порадите? Не давати?

    Reply
    • 09.10.2014 at 11:38 пп
     Permalink

     Особисто я, перші рази переймався тим, що просять паспортні дані. Зараз вже ні.
     Не можу радити нічого у тому випадку, рішення тільки за вами, як і вся відповідальність.

     Стосовно клонів паспортів: http://sirko.org.ua/robota-za-kordonom-oberezhno-lohotron/

     Reply
  • 10.10.2014 at 1:33 дп
   Permalink

   ну, в освядчення тре написати ваше ім»я і по-батькові.

   Reply
   • 10.10.2014 at 7:16 дп
    Permalink

    В освядчені по-батькові не пишуть, лише ім’я та прізвище )

    Reply
 • 13.10.2014 at 3:49 пп
  Permalink

  доброго дня а наскільки мені часу зможуть відкрити візу якщо в мене закінчилась 30.09.2014?

  Reply
  • 13.10.2014 at 9:13 пп
   Permalink

   Залежить від того, на основі чого ви будете робити наступну візу.

   Reply
 • 06.11.2014 at 11:54 дп
  Permalink

  Доброго дня, питання на рахунок oswiadczenie: Згідно нововведень у запрошенні вказуються періоди перебування, значить перебувати у Польщі я повинен згідно періодів які вказані у запрошенні? ще таке питання: запрошення дійсне із 25.08, у зв’язку із чергами подав документи 17.09, місяць тобто пройшов, точніше напевне буде так сформольоване питання: перший період у мене із 25.08 по 25.09 відповідно цей період я не перебув у Польщі то тепер я уже можу перебувати у Польщі на місяць менше наскільки я розумію. Чекаю відповідь, дякую

  Reply
  • 06.11.2014 at 2:07 пп
   Permalink

   Доброго дня, Тарасе
   Саме так, якщо ви з якихось причин пропустили період, який вказаний у Освядчені, то кількість пропущених днів, віднімається від основної кількості.
   Ось, наприклад, я подавав документи у візовому через 13 днів, після старту першого періоду. І дівчата, при заповненні анкети (дуже любязні дівчата), повідомили, що мають вказівку — віднімати пропущені дні. І тепер я маю візу не 180/360, а 167/360.
   Ось так

   Reply
 • 05.12.2014 at 4:48 пп
  Permalink

  на скільки вірно,що е відмовu по візах робочих від воєводи

  Reply
  • 06.12.2014 at 2:39 дп
   Permalink

   питання надто узагальнене
   конкретизуйте його будь ласка

   Reply
   • 07.12.2014 at 12:01 дп
    Permalink

    pruvit!vuba4te za duvnuù wruft)viza zvu4aùna robo4a,zakin4yetsùa 8.01.15,…xo4y vidkruvatu vizy z zaprowennùam vid voevodu,ale meni kazhyt’ w4o i v cux vizax e vid
    ovu,a meni v lùytomy vje treba pracùyvatu! bo v mene e informaciùa ,w4o konsyl’stvo ne moje vidmovutu y vizi,bo pidporùadkovyetsùa voevodstvy.dùakyùy

    Reply
    • 08.12.2014 at 3:43 пп
     Permalink

     Консульства в Україні, де ви будете виготовляти візу на основі дозволу на працю від воєводи, працюють по певних регіонах. Наприклад, до вінницького консульства відносяться Віниицька, Хмельницька, Чернівецька і Житомирська області. Якщо ви прописані (наприклад) у одному із циз регіонів, то подаєте документи без проблем. В разі, якщо ви будете подавати документи до консульства, до якого не відноситесь територіально, то вам відмовлять у розгляді документів (їх просто не приймуть).
     Найчастіше, відмови у видачі робочих віз наступають у разі, якщо допущені помилки у заповненні анкети, або ваше запрошення є недійсним (підроблене, від сумнівної фірми, запрошення містить помилки).
     Якщо ваше Zezwolenie na prace в порядку, та не містить помилок, то ваші страхи безпідставні.

     Reply
 • 07.12.2014 at 12:03 дп
  Permalink

  xo4y znatu,4u isnyùyt’ vidmovu y takux vizax???dùakyùy!!!

  Reply
  • 08.12.2014 at 3:46 пп
   Permalink

   Відповів вище

   Reply
 • 08.12.2014 at 11:23 дп
  Permalink

  Вітаю! У мене закінчується робоча віза в кінці грудня. Наступну хочу виготовити гостьову. Які для цього потрібні документи?

  Reply
  • 08.12.2014 at 3:57 пп
   Permalink

   Запрошення повинно містити наступну інформацію:
   — особові дані особи яка запрошує: ім’я, дату і місце народження, громадянство, адреса, рід занять, тип, серія та номер посвідчення особи, або: компанії або її назва, реєстраційний номер компанії, юридична адреса;
   — особові дані запрошеного іноземця: ім’я, прізвище, дата і місце народження, стать, громадянство, адреса, номер паспорта та серія, і, можливо, ступінь споріднення з приймаючою стороною;
   — Якщо ви запрошуєте також членів сім’ї іноземця — також подати їх дані: ім’я, прізвище, дату народження і стать чоловіка та дітей;
   — зобов’язання особи яка запрошує, що покриє витрати перебування та виїзду запрошених іноземних громадян, у тому числі витрати на лікування і витрати на депортацію з Польщі;

   Примітка: У зв’язку з необхідністю підписання цього зобов’язання, заявник повинен отримати документ особисто.

   — визначення місця проживання іноземця якого запрошують;
   — визначення часу, на який запрошено іноземця;
   — визначення мети перебування іноземця;
   — назва органу, який виконав запис до реєстру запрошень (як правило, виконує це воєводський відділ до справ іноземців; документи, складаються або в тому офісі або в його позамісцевому відділі);
   — дата і номер реєстрації в реєстрі запрошень;
   — підпис особи, яка запрошує.

   Особа, яка бажає вписати запрошення до реєстру повинна також мати:
   — заповнену анкету заяви про вписання запрошення до реєстру
   — документ, що підтверджує можливість покриття витрат, пов’язаних з перебуванням іноземця (включаючи вартість проживання, лікування, повернення в країну походження або проживання, транзиту і вартість депортації з Польщі);
   — доказ права власності на квартиру, якщо вона була визначена як місце проживання іноземця в Польщі і докази можливості надати житло іноземцю в іншому місці;
   — квитанцію про гербовий збір, який становить 27 зл.

   Запрошення входить в силу з моменту його реєстрації на прохання заявника, до реєстру запрошень і є дійсний упродовж року.
   Воєвода має право відмовити вписати запрошення до реєстру запрошень.

   Reply
   • 08.12.2014 at 4:27 пп
    Permalink

    dùakyùy!!!i w4e odne putannùa,viza zakin4yetsùa 10.01.15(robo4a 180)4u mojne po4unatu vje reestryvatusùa na kinec’ si4nùa na vizy robo4y(vid voevodu)???dùakyùy

    Reply
    • 08.12.2014 at 4:40 пп
     Permalink

     Реєструватися не можна, а ПОТРІБНО. В разі, якщо в момент подання документів в консульство, поточна віза буде діяти (залишиться кілька днів перебування, скажімо), то потрібно буде тільки написати заяву на скасування діючої візи. Правилами заборонено мати дві діючі національні візи (я сам так колись отримав відмову, бо не написав заяву на скасування)

     Reply
     • 08.12.2014 at 4:48 пп
      Permalink

      dùakyùy!!))vje vas zamy4ula))ni,viza 180\180

      Reply
   • 10.12.2014 at 11:26 дп
    Permalink

    Дякую Вам за таку розлогу відповідь.

    Reply
 • 08.12.2014 at 6:54 пп
  Permalink

  Добрий вечір,a може запрошення від воєводу робuтucя лише 2 тuжні,чи всетаки 30днів???

  Reply
  • 10.12.2014 at 2:30 пп
   Permalink

   Доброго дня
   Жодного разу не чув, щоб дозвіл від воєводи робився за 2 тижні. Не схоже на правду.
   Більш правдоподібно — 30-40 днів

   Reply
 • 27.01.2015 at 11:39 дп
  Permalink

  Добрий день. Дякую за створення такого корисного сайту, знайшов багато корисної інформації. Проконсультуйте, будь-ласка, у наступних питаннях. Перший раз їду працювати у Польшу. Маю вже відкриту візу на основі освядчення терміном на 6 міс. Питання:
  1. Через який проміжок часу і до кого мені потрібно буде звернутись у Польші, щоб отримати zazwolenia. Після його отримання потрібно буде повернутись в Україну і оформити нову візу на рік?
  2. Якщо я не зможу отримати zazwolenia, то після приїзду додому доведеться сидіти в Україні 6 місяців, щоб оформити нову робочу візу?

  Reply
  • 27.01.2015 at 1:56 пп
   Permalink

   Доброго дня, Сергію
   1. Зезволеня можна почати виготовляти у будь-який час. Але для вас буде найзручніше, коли зезволенє буде зроблене до моменту віїзду з Польщі. Це дасть можливість не чекати кур’єрської доставки, а також раціонально організувати час подачі документів на нову візу.
   Зезволенє виготовляє працедавець, котрий зацікавлений у вашій праці на довший час. Детальніше тут: http://sirko.org.ua/robota-v-polshi-part4/
   Повертатися доведеться, інакших способів я не знаю.
   2. Без зезволеня, на наступну візу доведеться чекати 12 місяців із початку дії поточної, незалежно від того, коли вона закінчиться. Тому раджу підійти зважено та відповідально до вивчення мови та зацікавлення працедавців своїми професійними здібностями.

   До речі, я зараз веду перемовити із де-якими знайомими в Польщі, які можуть допомогти у вирішені питань перебування, тому раджу час-від-часу заглядати у розділ ОГОЛОШЕННЯ. У найближчому часі там мають бути різні цікаві пропозиції

   Reply
   • 28.01.2015 at 8:07 пп
    Permalink

    Dziękuję bardzo. Дуже змістовна відповідь. Займаюсь вивченням мови самостійно оскільки обмежений у фінансових ресурсах. Погоджуюсь із Вами. що знання мови — дуже важливий фактор. На жаль, робочої професії не маю, тому їду працювати різноробочим через агенство. На вашу думку, у мене є шанс отримати зезволення, якщо сумлінно працюватиму «рабом» та покращу знання мови?

    Reply
    • 28.01.2015 at 8:35 пп
     Permalink

     Спробуйте пошукати роботу наступним чином: http://sirko.org.ua/robota-v-polshhi-shukayemo-vakansiyi-bez-poserednikiv/
     Стосовно отримання зезволення, то шанси завжди є. Виконуйте сумлінно свою роботу, та вчіть мову — це гарний настрой, і пам’ятайте про почуття гідності )
     Заглядайте час-від-часу у розділ ОГОЛОШЕННЯ. Може щось цікаве проскочить.

     Reply
     • 28.01.2015 at 11:18 пп
      Permalink

      Дякую за підтримку :) Усього Вам найкращого!

      Reply
   • 20.04.2015 at 6:02 пп
    Permalink

    панове, чи правильно я зрозумів, що якщо я пробув в польщі 180 днів по візі 180/360, то по поверненню в україну я маю написати заяву на анулюванню цієї візи і відразу ж можу відкрити нову чи таку ж чи річну (якщо звісно освядчення буде). чи треба чекати 6 місяців до закінчення поточніої візи?

    Reply
    • 20.04.2015 at 7:14 пп
     Permalink

     Віталій, якщо віза видається на 180 днів то ви по ній можете бути 180 днів протягом року, тобто якщо 180 днів пройшло то слідуючу таку ж візу можна оформляти аже через 6 місяців після закінчення терміну цієї. Або оформляти довготермінову візу зразу по закінченню цієї на підставі дозволу на роботу (зезволеня)

     Reply
 • 01.02.2015 at 8:54 пп
  Permalink

  Подскажите, пожалуйста, чем отличается приглашение, выданное Ужондом Воеводства, и приглашением, которое делают фирмы типа JobWest и прочих?

  Reply
  • 02.02.2015 at 9:07 дп
   Permalink

   Существует два вида так званных приглашений:
   — Oswiadczenie
   — Zezwolenie
   Первое дает право работы до полугода, второе до 3 лет.
   Посредники сами не делают приглашений, они всего лишь посредники и передают вам документ, который получил работодатель для вас в Ужонде. Это только в случае, если они выполняют свои обязательства )

   Reply
 • 01.02.2015 at 11:38 пп
  Permalink

  Необходима Ваша помощь в следующих моментах:
  1. Чем отличается «Зезволення» от «Освядчення»?
  2. Может ли «Зезволення» быть выдано на срок 6 месяцев?
  3. По субъективным причинам выражу свою мысль через сослагательное наклонение:
  Если бы был вариант получить «Зезволення» за $100 в краткие сроки прямиком из воеводы, но с самостоятельным поиском работы уже непосредственно в Польше, а сделать визу без очереди стоило бы $100 (в сумме это было бы уже $200), потом еще затраты на саму визу и на проезд (грубо говоря, получилось бы $300), то какие могли бы быть подводные камни, если бы данная схема имела возможность осуществления и стоило бы действовать именно так или проще было бы заплатить такие же деньги (а может и меньше) проверенному агенству? Условие: интересовали бы наикоротшие сроки и было бы доступно только два этих варианта — агенство или помощь ЛюдейХ :)
  Жду с нетерпением Вашего ответа! Заранее благодарен :)

  Reply
  • 02.02.2015 at 10:30 дп
   Permalink

   1. Відповів вище
   2. Зезволення видається максимально терміном до 3 років. Гіпотетично, зезволення можна отримати і на 6 місяців, але такого ще не зустрічав, бо всі зацікавлені у максимально довгому перебуванні в Польщі.
   3. Не знаю, хто вам пропонує такі речі, але я бачу наступне:
   — Ніхто не робить зезволення на 6 місяців, бо офіційна процедура видачі документа займає від 30 до 45 днів. Тому без сенсу робити зезволення на 6 місяців, і чекати так довго, якщо можна отримати освядчення по спрощеній схемі, і мати ту ж саму візу на 6 місяців.
   — Порядки сум та умови, що ви називаєте, виглядають для мене фантастичними. Сто доларів за зезволення — це порядка 300 злотих. Офіційна оплата за розгляд справи ужондом, про видачу дозволу на працю, склалає 100 злотих. Гарантую, що за 200 злотих, ніхто не буде бавитися вам із тим папірцем )

   Мені ваша комбінація не зрозуміла взагалі, бо саме простіше — це отримати освядчення, зробити візу і їхати до Польщі на роботу.

   П.С. НЕ потрібно спамити по розділах та дублювати запитання. Достатньо поставити пташка у потрібному місці, і ви одразу отримаєте повідомлення на імейл, в разі якщо тримаєте відповідь. Дивіться прінт-скрін:
   підписатися на нові коментарі

   Reply
   • 02.02.2015 at 10:51 дп
    Permalink

    Еще раз дико извиняюсь за спам!
    А в Zezwolenie указывается фирма/чп/прочее, которые приглашают на работу, к которым человек едет на работу или это приглашение от польского Ужонда и в нём не требуется фирма/чп/прочее?

    Reply
    • 02.02.2015 at 12:37 пп
     Permalink

     Чи то в освядчені, чи у зезволені ОБОВЯЗКОВО вказується запрошуюча сторона.
     В ситуації із дозволом, то він виготовляєтьс ВИКЛЮЧНО під потреби фірми.
     Взагалі, раджу вам почитати розділ ПРАЦЯ В ПОЛЬЩІ із самого початку, я там детально описував варіанти отримання візи як на пів-року, так і річної

     Reply
     • 02.02.2015 at 1:04 пп
      Permalink

      Да, я уже неоднократно читал все эти статьи, они очень полезные, но всё равно еще есть некоторые вопросы, вытекающие из сложившейся у меня ситуации. И мне пока не удалось найти на них ответ в статьях. Возможно, невнимательно читал… Либо вопросы неординарные :)
      1. Скажите, а возможно ли получить Зезволення на год и больше без Освядчення и если до этого еще никогда не работал в Польше? То есть сразу со старта и Зезволення на год. Естественно не без помощи третьих лиц.
      2. И если вдруг такое возможно, то получив такое Зезволення, где будет указано определённое чп, человек делает визу, приезжает в Польшу, ищет работу соответственно в другом месте, а не идёт работать на то место, которое указано в его изначальном Зезволенни (его там не ждут), и, как я понял из Ваших комментариев, «У кожного нового працедавця, для легальної роботи, потрібно виробляти новий документ: Освядчення або Зезволеня», правильно?
      3. Если п. 2 верный, то получается, что Зезволення вообще не имеет смысла изготавливать, если ехать работать не на то место, которое указано в нём, верно?
      Надеюсь Вас не сильно затрудняет отвечать на мои столь дотошные вопросы :) Просто хочется полностью разобраться в этой ситуации, чтобы в итоге не остаться в дураках. Лучше я 20 раз переспрошу и покажусь глупым, чем заплачу деньги непонятно за что и останусь … )

      Reply
      • 02.02.2015 at 1:58 пп
       Permalink

       Ще раз повторю:
       НЕМА СЕНСУ виготовляти дозвіл на працю, якщо ви не збираєтесь легально працювати у того працедавця, який робив документи.
       Робіть освядчення, їдьте на роботу, а там на місці шукайте ліпшої долі

       Reply
 • 02.02.2015 at 2:18 пп
  Permalink

  Дуже вдячний Вам за допомогу!

  Reply
 • 20.02.2015 at 6:02 пп
  Permalink

  Допоможіть будласка. Порядте де можна купити зазволєніє чи вкого?

  Reply
 • 01.03.2015 at 12:12 пп
  Permalink

  дедочекався на часовий побит в Польщі 6 місяців і мусів виіхати з Польщі.тільки зараз отримав підтверження на отримання.написали срочно приіхати.йду до консула на допомогу в отриманні любоі візи.всі документи від фірми і від воевудства є.які копіі документів треба мати з собою?і який бланк заповняти\робоча?\дякую

  Reply
  • 01.03.2015 at 1:45 пп
   Permalink

   Доброго дня, Юрію
   Я б на вашому місці зателефонував би консулу, і проконсультувався б щодо питання, про отримання карти побиту в консульстві. Такий варіант ви вже розглядали?

   Reply
 • 04.03.2015 at 8:47 дп
  Permalink

  Здраствуйте!
  Не могу точно понять разницу между виза и мульти виза,
  а также понятие копидора что єто?
  Зарание спасибо!

  Reply
  • 04.03.2015 at 9:29 дп
   Permalink

   Доброго дня, Вітя
   Мультивіза — це народна назва звичайної візи, яка дає можливість перетинати кордон багаторазово.
   Аде при заповненні бланку для отримання чи національної, чи шенген візи, ви ставите «пташка» у полі «кількість в’їздів»: одноразовий, дворазовий, багаторазовий.
   Поставите в полі «багаторазовий» і вийде вам мультивіза.
   Коридор — це той термін, протягом якого ви можете використати дозволені дні перебування. Наприклад: 90/180, — де 90 — це кількість днів перебування, а 180 — це і є коридор.

   Reply
 • 04.03.2015 at 11:05 дп
  Permalink

  Благодарен Вам за исчерпывающий ответ!
  Спасибо

  Reply
 • 06.03.2015 at 9:24 дп
  Permalink

  Доброго дня!
  Я з дружиною маємо відкриту національну мульти візу -180 днів на базі Oświadczenie. Приїхавши на місце праці хочемо подати документи на карту часового побиту для себе і малолітніх дітей (8 та 10 років) для того щоб можна було їх забрати з України в те місто де ми будемо працювати.
  Чи не буде проблем з відкиттям карти часового побиту для дітей? (Якщо є, то які? Де можна більш детально почитати інформацію?)

  Reply
  • 06.03.2015 at 10:18 дп
   Permalink

   Доброго дня, Мар’яне
   Щоб зробити карту побиту, потрібно відпрацювати мінімум 3 місяці, і отримати рішення від воєводи, подібне до дозволу на працю.
   Тому відразу не вийде отримати вид на проживання.
   Для того, щоб забрати дітей, то й справді достатньо або річної візи (воєвудська, як її ще називають), або карту побиту. Тільки крім того документа, потрібно мати довідку зі школи, де будуть навчатися дітлахи (цю деталь мені повідомили в консульстві)

   Ось про виклик для членів сім’ї, детальніше: http://sirko.org.ua/robota-v-polshi-part5/#comment-16556

   А взагалі, раджу не соромитися, і телефонувати до консульства, щоб отримати детальну консультацію із першоджерела.

   Reply
 • 11.03.2015 at 5:34 пп
  Permalink

  Доброго вечора!
  Будьласка підскажіть що означає шенген робоча віза класу «д»
  Чи можливо наприклад перебуваючи три місяці в польщі
  їхати в щвецію на роботу?
  Дякую за відповідь!

  Reply
  • 11.03.2015 at 10:35 пп
   Permalink

   Доброго вечора, Вікторе
   Не знаю, звідки у вас інформація, але я нічого не зрозумів, про що ви кажете. Мені потрібно більше деталей

   Reply
 • 20.03.2015 at 10:47 дп
  Permalink

  доброго дня усім! підскажіть, будь-ласка, таку штуку: мій товариш (громадянин Непалу) хоче виїхати до Польщі на заробітки як різноробочий або в іншій іпостасі (диплом у нього масажиста, та такі там навряд чи потрібні)! як я зрозумів, то йому для отримання візи потрібно подати (найкращий варіант) зезволєніє! так от, чи може хтось допомогти офоримити таке зезволєніє або підскажіть шось дільне як його оформити!!

  Reply
  • 31.03.2015 at 2:36 пп
   Permalink

   Та й мені шось не відповідає….

   Reply
 • 30.03.2015 at 2:31 пп
  Permalink

  Добрый день, Уважаемый Сирко.
  Не могу разобраться в сроках по визе.
  Виза выдавалась по освядченню 180/360. И действительна до 01 сентября 2015 г.
  20/11/2014 я въехала по ней в Польшу и пробыла там 10 дней (с работой были проблемы, пришлось уехать), вернулась 30/11/2014.
  Сейчас жду освядчення от нового работодателя и собираюсь опять ехать в Польшу по этой же визе. Получается я там могу еще 170 дней пребывать/работать?
  А что такое визовый коридор? Слышала вроде он от даты первого въезда считается? И как его увъязать со сроком работы?
  Заранее спасибо за ответ.

  Reply
  • 31.03.2015 at 1:02 пп
   Permalink

   Что-то пан Сирко мне не отвечает. Может не заметил вопрос? :)

   Reply
 • 02.04.2015 at 9:54 пп
  Permalink

  Привіт!В мене є питання важливе.Я з польською робочою візою (річна,до січня 2016)знаходжуся в Італії ,в вагітна і щоб отримати безкоштовне мед.обслуговування мені радять зробити «дозвіл на проживання на період вагітності»,який дає лише безкоштоне мед.обслуговування,проте народжувати планую на Україні,тобто повертатися планую в липні через Польщу. Чи не створю собі проблеми з цим дозволом?Чи буде звісно це полякам???Дякую!!#

  Reply
 • 13.04.2015 at 6:07 пп
  Permalink

  В мене відкрита робоча віза по освядченю але я хочу працювати в іншого працедавця. Як йому мене легально працевлаштувати?

  Reply
 • 14.04.2015 at 9:25 дп
  Permalink

  Maryna,
  не понятно как это у вас виза на 180 дней, вы ездили по ней в ноябре 2014 и у вас она еще действительна до сентября 2015? Если вы ее открывали в ноябре то в апреле должна уже закончится

  Reply
  • 16.04.2015 at 10:12 дп
   Permalink

   Maryna, добрый день. Что у вас написано в освядченни? Обычно оно выдается на полгода, и есть варианты дат, например:
   1. от 01.01.15, и указывается длительность — 6 месяцев (конечную дату придется высчитать самому)
   2. от 01.01.15 до 31.06.15 (даты указываются четко) и в таком случае в последнее время не дают коридор. виза 180/180.
   3. на разные периоды, которые в сумме составляют полгода (периоды также указываются четко). визовый коридор дается именно для такого варианта. например: периоды работы от 01.01.15 до 31.03.15 и от 01.05.15 до 31.07.15.
   Вы можете находится на территории в Польше в пределах этих дат. По окончанию обязаны выехать.
   Так что изучайте внимательно освядченне.
   Если не права — принимаю обоснованную критику от знатоков :)

   Reply
 • 15.04.2015 at 9:57 дп
  Permalink

  Пан Сірко,у мене вже є вільний перетин кордону та перебування в зоні Шенген. Мене цікавить як можна отримати дозвіл на працю в Польщі. І де краще це робити: в Україні,чи уже на місці?

  Reply
 • 18.04.2015 at 2:45 пп
  Permalink

  Добрій день, я потрапила в складну ситуацію. Ми з моєю знайомою робили через контору документи на робочу візу, адже закордоном ніколи не були, польської не знаємо, і запрошення дістати нам не легко. В общем нам відкрили візу, знайома пару днів тому їхала на кордон, її анулювали візу, поставили департацію, і вона змушена була заплатити штраф в 500 злотих, обґрунтував тим шо запрошення фальшиве. Тепер я не знаю шо мені робити, адже не знаю як перевірити орігінальність запрошення на роботу, якщо буду купувати інше запрошення в інших людей

  Reply
  • 18.04.2015 at 11:40 пп
   Permalink

   Оксана, а на яку ви роботу їдете? Ну на цю тему вже багато писалось на цьому блозі — не зв’язуйтесь з посередниками, вчіть польську мову та шукайте роботу самостійно через інтернет. Не знаю як перевірити реальність запрошення, але наявність фірми можна перевірити по номеру NIP, який вказаний в запрошенні. введіть по пошуку NIP ХХХХХХ і вам видасть інформацію про фірму. Напевно можна до них передзвонити і запитати чи видавали запрошення (можливо хтось із ваших знайомих розмовляє польською чи англійською та допоможе вам у цьому)

   Reply
 • 26.04.2015 at 10:43 дп
  Permalink

  добрий день! Питання в тому чи можу я відкрити наступну візу знову на пів року якщо я вже мав піврічну(21.11.11-20.05.12), потім на 298 днів(25.07.12-18.05.13),потім 180 днів(15.04.13-14.11.13-не виїзджав), а зараз на 150 днів(05.02.15-04.07.15-приїхав недавно, фактично до кінця цієї віщи залишається трохи більше двух місяців). Дякую!

  Reply
 • 26.04.2015 at 6:38 пп
  Permalink

  Підскажіть будь ласка, пан Сірко:
  1. У мене піврічна робоча віза з 23.03-22.11.2015р.,де в освядченні перший термін з 20.03 по 17.06, другий термін з 26.08 по 22.11.2015р. Зараз у Польщі чи можу зробити нове освядчення з іншими датами в межах дії візи, наприклад, з 23.03 по 19.07. і 24.09 по 22.11.2015р. в межах 180 днів?
  2. Як правильно зрозумів, дні рахуються не з дати вїзду, а з дати початку діі робвізи?
  3. Чи можу по воєводському запрошенні працювати легально в іншого роботодавця як в межах воєводства що видало дозвіл на працю, так в іншому воєводстві?
  Дякую.

  Reply
 • 16.06.2015 at 8:10 пп
  Permalink

  Хотів поцікавитись про бізнес а саме ООО.чи можна зробити вальшиву фірму раді візи???

  Reply
  • 16.06.2015 at 9:55 пп
   Permalink

   Вам фірму відкриють за 1500-2000 євро…
   Чи варта віза того?

   Reply
 • 17.06.2015 at 11:14 пп
  Permalink

  Чи можна людині ,яка працює в польщі по піврічній робочій візі отримати візу 360/360 не виїзджаючи з польщі?(на тереторії польщі)І де можна це зробити?

  Reply
  • 18.06.2015 at 9:51 дп
   Permalink

   Візу ви зможете зробити тільки і виключно в Україні, тому виїжджати доведеться. Нема шансів.
   Зате є інша можливість легалізувати свій побут — karta czasowego pobytu, або інакше — вид тимчасове проживання. Його можна отримати не виїжджаючи із Польщі, і маючи на руках піврічну візу. Деталі тут: http://sirko.org.ua/novi-pravila-pratsevlashtuvannya-inozemtsiv-v-polshhi-zmini-vid-1-travnya-2014-roku/
   Загалом скажу, що процес подібний до отримання Zezwolenia na prace, з тією різницею, що ви знаходитесь в Польщі на час розгляду і рішення про видачу приймає Воєвода, а не ваше територіальне консультво.

   Reply
   • 22.06.2015 at 9:00 пп
    Permalink

    Добрий день, Сірко. Скажіть, будь ласка, за скільки часу до закінчення піврічної візи можна подавати на карту часового побуту. Десь на вашому сайті прочитала, що можна робити ці документи, пропрацювавши три місяці(чи я щось наплутала-не можу знову знайти цю інфу).Просто мій чоловік якраз проробив три місяці і наразі їде додому на два тижні.Тож може зразу взяти справки з налогової та міліції. Я все правильно розумію?

    Reply
    • 23.06.2015 at 10:09 дп
     Permalink

     Доброго дня
     Раніше потрібно було подаватися не пізніше ніж за 45 днів до завершення візи, а тепер можна хоч в останній день. Тому подавайтесь коли вам буде зручно
     Єдине не забудьте, що довідка із міліції дійсна кілька тижнів (вже не пам»ятаю точно).

     П.С. Із податкової довідку потрібно брати не в Україні, а в Польщі, в найближчому Urzedzie Skarbowym

     Reply
     • 23.06.2015 at 8:18 пп
      Permalink

      Дякую за швидку відповідь. Мабуть, я трохи не так поставила питання. Мій чоловік проробив три місяці без пяти днів і зараз приїздить на два тижні у відпустку.Чи може він взяти документи з України і по приїзду до Польші подавати на карту часового побуту?Чи потрібно проробити більше часу? Яка ймовірність відмови у виготовленні цієї карти? І які подальші дії в разі відмови?.Дякую

      Reply
      • 24.06.2015 at 8:58 дп
       Permalink

       Для подачі документів на отримання карчти часовего побиту, потрібно показати доходи мінімум за останні 2 місяці, тому можна починати, але питання в іншому: Роботодавець вже отримав для вашого чоловіка спеціальний папір, щоб можна було починати процес отримання карти побиту? Я маю на увазі ось це: http://sirko.org.ua/novi-pravila-pratsevlashtuvannya-inozemtsiv-v-polshhi-zmini-vid-1-travnya-2014-roku/

       П.С. Для того, щоб ваш чоловік не був змушений їздити за кожним папірцем до України, раджу зробити генеральне доручення на вас (наприклад). З тим дорученням, від імені чоловіка ви зможете отримувати різні довідки, знімати-класти гроші на його рахунок і багато іншого. Це дуже зручно

       Reply
       • 24.06.2015 at 10:03 пп
        Permalink

        Щиро дякую за відповідь, тепер ніби все зрозуміла.

        Reply
 • 21.06.2015 at 11:28 дп
  Permalink

  чи можна отримати два рази підряд піврічну візу? Раніше була вже воєвудська, на даний час звичайна піврічна.

  Reply
  • 21.06.2015 at 9:34 пп
   Permalink

   Піврічні два рази підряд можуть бути ТІЛЬКИ І ВИКЛЮЧНО із перервою десь у пів-року, а точніше — не раніше 12 місяців від дати першого перетину кордону по першій візі.

   Reply
 • 04.07.2015 at 7:50 пп
  Permalink

  Доброго дня. Підскажіть будь ласка. В мене е готова віза категорії D 360 днів 127 дніп перебування . Запрошення на роботу поділене на три періоди з (один вже пройшов) 01.09.2015 по 01.11.2015 потім з 03.02. 2016 по 03.04. 2016. А на роботу потрібно їхати з липня 2015 на чотири місяці . Чи можна долучити до візи якесь інше запрошення? Тобто запрошення від роботодавця з 01.07.2015 по 01.12.2015. Дуже вдячний за відповідь.

  Reply
  • 04.07.2015 at 11:06 пп
   Permalink

   Доброго дня, Юріє
   Так, виготовляйте нове освядченє під цю візу, із потрібними періодами праці, і сміливо їдьте до праці. Це нормальна і абсолютно легальна практика

   Reply
 • 23.11.2015 at 4:51 пп
  Permalink

  Доброго дня! Вишліть, будь ласка, зразок запрошення на роботу. Дякую!

  Reply
  • 10.12.2015 at 10:23 пп
   Permalink

   Доброго вечора
   Напишіть у гуглі запит: oswiadczenie wzor

   Reply
 • 09.12.2015 at 6:32 пп
  Permalink

  Запрошення воєвудське з Познаня,працюю в Бидгощі(легально).Чи потрібно перемедьдовувати запрошення на те воєвудство в якому працюю.На фірмі видали тільки умову о праце.Питаю тому,що на Різдво їду до дому і чи ге буде проблем при в’їзді після свят.

  Reply
  • 10.12.2015 at 10:04 пп
   Permalink

   Дивіться у зезволені — мейсце праци, щоб бути повністю певним. А взагалі, ніхто із зезволенням не буде мати до вас справи. Головне — не забудьте його вдома чи на роботі, бо може так статися, що попросять показати на кордоні (при в’їзді) )

   Reply
 • 13.01.2016 at 4:31 пп
  Permalink

  Доброго дня!
  У грудні 2015 закінчилася віза типу D(05). Маю «Zezwolenie на працю в Польщі» типу С на 1,5 року. Яку візу мав би просити відкрити зараз: національну чи шенген?

  Reply
  • 17.01.2016 at 12:00 пп
   Permalink

   Доброго дня, Мар’яне
   Якщо у вас дозвіл на працю в Польщі, то ви маєте клопотатися про отримання національної візи строком на 365 днів

   Reply
 • 03.02.2016 at 4:54 пп
  Permalink

  Привіт таке питання відкрита віза на 2 роки із ціллю видання 23 тобто на основі документів про переселення родичів і отже я можу по такій візі працювати в польщі зробивши якесь запрошення або дозвіл??

  Reply
 • 23.03.2016 at 3:12 пп
  Permalink

  Сірко,здрастуйте знову.Перечитав купу інфи у неті про типи дозволів на працю у Польщі та коментарів до них .Враження двояке та не зовсім зрозуміле.Порадьте будь-ласка Ви,якщо зможете,бо по публікаціях бачу що маєте немалий досвід у цих «юридичних»тонкощах:зараз маю піврічну візу робочу «Д»,і працюю по місцю запрошення,хоча їхав через таку собі польську фірму з працевлаштування СаС Логістик(філія в Україні).Віза закінчується на початку липні.Хочу виробити такий дозвіл на працю,щоб можна було працювати і,коли є потреба,поїхати додому в Україну,бо ,на відміну від багатьох,які шукають шляхи щоб залишитись,бачу себе тільки там,на Батьківщині.Пропонують воєвудське запрошення,але одні кажуть ,що працювати можна тільки в тому воєводстві,яке його видало,інші-що його можна переоформити в іншому,якщо туди приїдеш на працю,але гарантій абсолютно ніяких немає.Інші радять карту тимчасового перебування.Нібито,то є те саме,але з можливістю працювати і подорожувати в країнах Шенгену ,але тільки 3 місяці.Я вже геть заплутався читаючи коментарі ,і ваших читачів також)))))).Є бажання і можливість працювати ,окрім Польщі,в Чеській республіці та Прибалтиці(Естонія) на основі документів,виданих польською стороною.Чув,що таке можливо.Порадьте будь-ласка,як краще зробити.Буду дуже вдячний.Завчасно дякую

  Reply
 • 23.03.2016 at 7:03 пп
  Permalink

  Добрий день!

  Reply
 • 23.03.2016 at 7:10 пп
  Permalink

  Добрий день! Маю робочу візу типу D 180/360. Був в Польщі 4 місяці і зараз знову хочу їхати. Десь читав, що запрошення(осв’ядченє) під яке робив візу дійсне 3 місяці, а тоді треба виробляти нове. Це правда? Чи з ним можна їздити цілий рік?

  Reply
 • 14.04.2016 at 5:23 пп
  Permalink

  Привіт таке питання відкрита віза на 2 роки із ціллю видання 23 тобто на основі документів про переселення родичів і отже я можу по такій візі працювати в польщі зробивши якесь запрошення або дозвіл??чи можна якось легалізуватись по цій візі, получити карту побуту чи ше шось)

  Reply
 • 14.04.2016 at 10:30 пп
  Permalink

  доброго вечора, маю таке питання, прошу допомоги у вирішенні. Працювала в Польщі за візою типу Д 05, в данний час віза закінчилась і я перебуваю в Україні, чекаю на запрощення від воєвуди на роботу на фірму на якій працювала… питання, чи можу я знаходитись на території Польщі з бізнес-візою (04) НЕ для праці і очікувати безпосередньо там на запрощення… чула таку думку, що бізнес віза в період очукування запрошення може вплинути на подальший перебіг подій… чи анулюється бізнес-віза, коли відкриватиметься по воєвудському? Дякую

  Reply
  • 15.04.2016 at 4:36 пп
   Permalink

   Доброго дня, Мілено
   Дозволяється мати одночасно дві діючі візи: національну та шенген. Тобто, поки буде прийматися рішення по вашому дозволу на роботу, їдьте собі спокійно до Польщі. Звісно, що сидіти і чекати на дозвіл ви не станете, але то вже ваша справа.

   Reply
 • 30.04.2016 at 8:23 пп
  Permalink

  Чи можу я легально працювати з Шенген тип С ціль видання 23

  Reply
 • 05.09.2016 at 10:49 дп
  Permalink

  Доброй день ! Чи може людина працювати легально в Польщі з візою типу *С* ????

  Reply
  • 05.09.2016 at 10:27 пп
   Permalink

   Доброго вечора
   Залежить від мети отримання візи.
   Якщо віза робилася не для роботи, тоді вашому працедавцю буде потрібно отримати для вас Освядчення.

   Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *