MTAyNHg3Njg,14138440_14138405

На сьогоднішній день в Україні існує багато компаній, які пропонують свою допомогу абітураєнтам при вступі до польських ВУЗів. Беручи до уваги кількість шахраїв та недосконалість українського законодавства, часто, складно визначитися у виборі тієї чи іншої фірми, адже всі послуги оплачуються на перед, і вам доводиться тільки вірити у правильність свого вибору. Чи існують альтернативи? Як виявляється — існують.

Компанія TVO sp. z o.o.  являється офіційним представником відомих польських ВУЗів у процесі рекрутації абітурієнтів. Зареєстрована у Варшаві, компанія веде свою діяльність основуючись на польскому законодавстві, згідно якого: оплата послуг фірми здійснюється польським ВУЗом, а не абітурієнтом.

  • консультаційні послуги, що до процесу навчання та необхідних документів;
  • підготовка паперів для отримання студенської візи;
  • поселення та проживання в студенському гуртожитку;
  • цілодобова телефонна підтримка студентів, протягом усього часу навчання.

Перелічені вище послуги надаються БЕЗКОШТОВНО, тобто, ви здійснюєте тільки офіційні оплати (консульский збір, квитки на автобус).

Також, додатково, компанія TVO Sp. z o.o. організовує:

  • Курси польської мови з викладичами з ВИЩОЇ ШКОЛИ КОМУНІКАЦІЇ, ПОЛІТОЛОГІЇ ТА МІЖНАРОДНИХ СТОСУНКІВ, які будуть проводитися в приміщеннях ТНПУ і ТІ МАУП (м.Тернопіль). По закінченню курсів, всі слухачі отримують офіційні сертифікати, які необхідні при вступі до будь-якого польського ВУЗу;
  • Поїздки до Варшави, для практичного затвердження знань, набутих під час курсів польської мови. До програми входять відвідування офіційних польских установ (Urzad pracy, Straz miejska, Museum);
  • Трансфери зі Львова до Варшави, для клієнтів компанії для здачі вступних екзаменів.

Отже, якщо ви вирішили проходити навчання у польському ВУЗі, і не знаєте з чого почати, тоді зателефонуйте в офіс компанії  TVO Sp. z o.o. де вам нададуть вичерпну інформацію (українською, російською, польською).

Телефон для довідок у Варшаві: +48 506919570 — Ганущак Тарас Богданович
Телефон для довідок в Тернополі: +380672863730 — Воротний Олег Михайлович

Адреса компанії:

TVO Sp. z o.o.
02-530, Warszawa,
ul. Kielecka 41A/1
[email protected]
skype: tamas_g 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *