polandviza-ukraine, візовий центр, віза польща, робота в польщі

Хочу сьогодні поділитися своїм досвідом реєстрації  до візового центру Республіки Польща. Послуги у цьому напрямку надає компанія VFC Global. Відразу, що хочеться сказати, що дуже сподобалося ввічливе ставлення операторів call center, приязність у тоні і терплячість. Про все інше — далі )

Отже, сьогодні понеділок, 24-03-2014 р., вільні місця для реєстрації до Вінницького консульства Республіки Польща (в системі e-consulat) відсутні до 18-04-2014. Така ситуація існує вже від 17 березня, тобто, черга до Вінницького консульства є довжиною у місяць (!)

Зважаючи на таку ситуацію, я вирішив защадити час та гроші, та звернутися до послуг візового центру. При спробі призначити дату на сайті http://www.polandvisa-ukraine.com/, хоча б до одного із 4 візових центрів (які територіально відносять до мого консульства), я побачив тільки напис No date(s) available for appointment at Польщі Хмельницький. Як висновок: Реєстрація до візового центру Республіки Польща через сайт є малоефективною.

Наступне і останнє, що я вирішив зробити — це додзвонитися по одному із трьох номерів телефонів Візового центру. Як з’ясувалося, то досить непроста справа, бо ні по одному із тих номерів не було навіть гудка додзвону. Тобто, всі три лінії (а вони багатоканальні) перевантажені починаючи із першої хвилини роботи Візового центру. Дзвонити на поданий номер мобільного із кодом 050 я припинив після того, як мені три рази підряд, роботи UMC повідомив, що напрямок перевантажений. Залишилося ще два номери, але акцент я зробив на номер із кодом міста Києва 044.

Для дзвінків до call center варто запастися витримкою і поповненим рахунком мобільного, без того ніяк. Так, як технічних засобів для спеціального додзвону у мене нема, то вирішив використовувати простий і дієвий метод послідовного набору: постійно набирав один і той самий номер телефону, без пауз. Тобто, як тільки система відкинула мою спробу додзвону (пішли короткі гудки, або взагалі без звуків), я знову і знову тиснув клавішу додзвону. Як то кажуть: «Вода камінь точить», — і на 26 спробі додзвону мені вдалося почути довгожданий довгий гудок додзвону. Я розумів, що таким чином перевантажую і без того завантажену лінію, але нічого іншого в мене не залишається. Якщо телефонувати із перервами в часі, то ймовірність вдалого додзвону досить низька (то є власне припущення).

Після вибору мови спілкування, робот системи повідомив мені жіночим голосом, що потрібно приготувати свій закордонний паспорт для того, щоб оператор телефонної лінії зміг мене зареєструвати. Від себе додам, що для збільшення шансів на успішну реєстрацію, потрібно мати не тільки закордонний паспорт, але й знати де знаходять візові центри, що територіально відносяться до вашого консульства. Бо може так статися, що у візовому центрі вашого міста, будуть відсутні вільні місця, тоді ви маєте законне право стати на чергу до іншого візового центу, що так само подає документи у ваше консульство.

Для прикладу: до Вінницького консульства Республіки Польща, відноситься 4 області (Вінницька, Хмельницька, Чернівецька та Житомирська), відповідно для вас доступні послуги всіх чотирьох візових цетрів. 

Якщо вам не вдалося стати на чергу до візового центру у вашому місті, тоді відразу питайте про наявність вільних місць у інших, доступних вам візових центрах.

Мій висновок: Реєстрація до візового центру Республіки Польща через телефонну лінію call center є більш ефективною, ніж реєстрація на сайті компанії VFC Global, але не гарантує успіху, бо місця для реєстрації всеодно можуть бути відсутні.

П.С. Так, як я і припускав у попередній статті Реєстрація анкети в Консульстві Республіки Польща , візові центри мають свою квоту на подачу документів для виготовлення віз до Польщі, і завдяки реєстрації у візовому центрі, можна отримати візу раніше, ніж при персональній подачі у консульстві. Як приклад: На даний момент у Вінницькому консульстві, вільні дати відсутні до 18-04-2014, а у візовому центрі м.Хмельницький — до 07-04-2014. Тобто, це дає змогу заощадити десь біля двох тижнів часу, що є важливим для тих, хто поспішає із виїздом.

70 thoughts on “Як я реєструвався до візового центру Республіки Польща у своєму місті

 • 05.03.2016 о 12:40 дп
  Постійне посилання

  Ребятки !, давйте усердно бороться с КОРУПЦИЕЙ в нашей Укрине.. писать письма на антикорупционніе бюро на МВД на … да куда только можно, ну єтож уже ПРЕДЕЛ… за деньги записывают на любую дату и время без денег нет свободных дат никогда…

  Відповіcти
 • 04.03.2016 о 2:11 пп
  Постійне посилання

  Добрий день Сірко! Підскажіть, будь-ласка, якими програмами користуються так звані «посередники»? Мені відомо лише про програму формробот, який заповнює форми на тій сторінці сайту ппва там де дати, ініціали… Дати з»являються пару раз на день, але я все одно не встигаю так бистро все ввести… Підскажіть назви програм, про які вам відомо.
  І ще одне питанячко, якщо я жінка — що мені потрібно вибрати — «Ms.»? Дякую за увагу)

  Відповіcти
   • 07.04.2016 о 2:54 пп
    Постійне посилання

    Ні. В мене нічого не вийшло. Лише відомо що «посередники» користуються програмою, яка вибиває інших відвідувачів сайту. Я не раз дойшла до календаря, і була вільна дата. Тричі вводила правильно капчу та непройшла далі… Дати не стало… Це неможливо зробити самому у сезон…

    Відповіcти
 • 01.03.2016 о 10:32 дп
  Постійне посилання

  Доброго дня! Ніяк не можна зареєструватись ні через сайт ні через кол-центр. Що Ви скажете на це? Що робити? Чим в такому випадку можете допомогти і поділитись?!

  Відповіcти
 • 20.02.2016 о 9:33 дп
  Постійне посилання

  Доброго дня,якщо зараз немає вільних дат у Львівському ППВА, то через який ще ППВА я можу зареєструватись,якщо в мене Львівська прописка?

  Відповіcти
 • 13.02.2016 о 6:12 пп
  Постійне посилання

  Підкажіть будь ласка, якщо у мене попередня віза була з 13,07,15-14,11,15,тепер запрошення з 15,05,16 до 14,11,16 коли можна відкривати візу ?

  Відповіcти
 • 07.02.2016 о 6:49 пп
  Постійне посилання

  Доброго вечора.А зараз спробуйте зареєструватись на подачу документів в ПВа.Сайт тормозить,з мобільного і,планшета не пройдеш.На Віницький округ немає дат.

  Відповіcти
 • 28.01.2016 о 2:37 пп
  Постійне посилання

  Доброго дня! Повинна здавати документи 29.01.2016 та на жаль іще не одержала запрошення. Чи можу я пізніше здати, чи моя черга пройде і мені потрібно знову ставати на чергу?

  Відповіcти
 • 26.01.2016 о 10:02 пп
  Постійне посилання

  Скажіть будь-ласка.Як правильно призначити дату подачі документів.Якщо мені їхати потрібно 2-го червня,то на яке число мені потрібно призначити подачу документів.І чи встановлюється якийсь час максимальний до якого потрібно після взяття коду зарееструватися.Спасибі.

  Відповіcти
 • 21.01.2016 о 6:35 пп
  Постійне посилання

  Доброго вечора, пане Сірко!
  Дуже дякую за Ваші дописи. Допоможіть, будь ласка, оцінити ситуацію і зробити правильний вибір стосовно моїх подальших дій.
  Прописана у м. Суми. Маю дозвіл від воєводи, до роботи повинна вже стати 1.03.15 . Зараз намагаюсь призначити дату в харківському та дніпропетровському ППВА (у кол-центрі та по інтернету), а також у консульстві в Харкові. Моніторю ситуацію щоденно вже протягом тижня з інтенсивністю щогодини або щопівгодини. Панікувати почала після розмови зі знайомим, який так само безуспішно штурмував харківський округ протягом попередніх 2 місяці. Ще більше виникає питання після моніторингу львівського та одеского ППВА — там із датами проблем немає. (Вже почали виникати припущення про блокування східних областей у зв’язку із війною.)

  Отже, розглядаю наступні варіанти:
  1) продовжувати далі ловити дати самостійно;
  2) знайти посередника (перевірених не маю та й сумніваюсь, що вони можуть більше наловити, ніж я, бо капча на призначення дати у ППВА он-лайн якісна);
  3) прописатись в іншій області (чи не може так статись, що я пропишусь, а ситуація із наявністю вільних дат по округах змінеться на протилежну :) ).

  Що би Ви порекомендували? Можливо, є ще якісь варіанти?

  Дуже дякую.

  Відповіcти
 • 04.12.2015 о 11:47 дп
  Постійне посилання

  Доброго дня! Підкажіть що робити у ситуації: зареєструвалася на подачу документів на шенгенку на 24.12,потім побачила що з»явилися і ближчі дати для подачі,скасувала попередню реєстрацію, і пробувала зареєструватися на потрібну дату,проте мені висвітлилося що мій код вже використано. Невже тепер я не зможу перереєструватися?

  Відповіcти
 • 18.11.2015 о 8:54 пп
  Постійне посилання

  Доброго вечора! Підкажіть , будь ласка, що ознаає платна черга до візового колцентру на подачу документів? Дякую за відповідь.

  Відповіcти
  • 18.11.2015 о 9:22 пп
   Постійне посилання

   Доброго вечора, Наталіє
   Платна черга до візового центру — це люди, які за гроші сидять на телефонах із вашими даними (код із квитанції та паспортні дані), та за наявності вільного місця, ставлять вас на чергу.
   Тобто, це звичайні люди, які за певну винагороду (часом до 150$) виловлюють вам вільну дату, поки ви займаєтесь своїми справами.

   Відповіcти
  • 17.11.2015 о 9:55 пп
   Постійне посилання

   Доброго вечора, Андрію.
   Коли мова йде про ППВА, то дату змінити неможливо.
   У разі, якщо ви реєструвалися до консульства, то реєстрація дійсна до 30 днів (про це не всі знають)

   Відповіcти
 • 22.09.2015 о 11:28 пп
  Постійне посилання

  Добрий вечір. Мене цікавить чи існують такі запрошення на два роки від воєвуди (тобто відкривають на рікі коли віза закінчеться по тому самому запрошенню ще раз на рік) де пише що ти будеш працювати водійом фури?
  Наперед дякую)

  Відповіcти
  • 28.09.2015 о 10:37 пп
   Постійне посилання

   Доброго вечора, Vitalik
   Взагалі, дозвіл на працю (воєвудське запрошення) відкривається максимально на ТРИ РОКИ, незалежно від роду праці.
   Тому, все можливо )

   Відповіcти
   • 03.10.2015 о 4:18 пп
    Постійне посилання

    Була записана на шенгенку 02,10,15,папери на робочу навіть не прийняли потрібно терміново стати на чергу робочої візи допоможіть, дякую.

    Відповіcти
 • 17.08.2015 о 10:01 пп
  Постійне посилання

  Вітаю. Я зареєструвався у візовому центрі на подачу документів на шенген візу. Чи можна змінити категорію візи при подачі документів з шенген на національну?

  Відповіcти
 • 07.07.2015 о 6:07 пп
  Постійне посилання

  Доброго дня. Підскажіть щоб переглянути на сайті вільні дати мені вибиває вказати E-mail, і пароль…? який емаіл і пароль потрібно вказувати, раніше такого не було. дякую…)

  Відповіcти
  • 07.07.2015 о 8:22 пп
   Постійне посилання

   Доброго дня, Петре
   Нічим допомогти не можу, оскільки не знаю про який сайт йдеться

   Відповіcти
 • 06.06.2015 о 11:49 дп
  Постійне посилання

  Доброго дня!
  Скажіть, будь ласка, чи можливо зареєструватися в чергу (до 15.06.15) на подачу документів для візи в Польщу? м. Тернопіль. ТЕРМІНОВО потрібна ВІЗА.
  Дякую за відповідь!

  Відповіcти
 • 02.06.2015 о 11:24 дп
  Постійне посилання

  Добрий день. Підкажіть будь ласка.мене зареєстрували на подачу документів,але при реєстрації неправильно ввели місяць народження. Чи зможу я здати документи в назначений день?чи дату народження не провіряють

  Відповіcти
  • 05.06.2015 о 2:59 пп
   Постійне посилання

   Доброго дня, Іванко
   Подавайтесь, все в порядку
   Єдине, при подачі документів, попросіть, щоб вам виправили помилку. Це допускається

   Відповіcти
 • 29.04.2015 о 12:08 дп
  Постійне посилання

  День добрий, коли є доступна дата для подачі документів,я з Хмельницького…чи можна якось швидши подати документи,темріново?!!!

  Відповіcти
 • 18.04.2015 о 2:59 пп
  Постійне посилання

  Скажiть будь ласка Пане Sirko мені не получається зловити дату на реєстрацію в є косуляті з 1 квітня 2015р. як можна ще зловити і коли це можливо. Срочно треба на кінець квітня бо по запрошення вже підходить термін до 30 квітня 2015р. ДОПОМОЖІТЬ коли за звичай появляються дати.

  Відповіcти
  • 18.04.2015 о 11:46 пп
   Постійне посилання

   Ну якщо це питання до всіх а не тільки до Сірка, то можу сказати що мені відомо: на сайті зловити дату майже нереально, більш реальний варіант то реєструватися через візовий центр, але зареєструватися до 30 квітня навряд чи вже вдасться.

   Відповіcти
 • 05.04.2015 о 9:51 дп
  Постійне посилання

  Скажiть будь ласка Пане Sirko.Що писати у графi (статус) при реестрацii через сайт ППВА на подання документiв i чи можливо зреесруватися у вихiдий день ,чи тiльки в робочий? Маю запрошення .
  Завчасно дякую за вiдповiдь.Вова

  Відповіcти
 • 23.03.2015 о 7:45 пп
  Постійне посилання

  Доброго вечора! Скажіть будь ласка, що мені робити в даній ситуації? Мені прийшло запрошення від польського роботодавця на період з 01.04.2015 по 29.06.2015, з 01.09.2015 по 30.10.2015, з 01.02.2016 по 27.02.2016. Власне питання — що писати в даті в»їзду, і від»їзду в анкеті? Наскільки я розумію, дату від»їзду можна написати — дата подачі документів у Візовий центр + 7 днів(поки робиться віза), а що ж робити з датою від»їзду? Наперед дякую!

  Відповіcти
  • 28.03.2015 о 9:03 дп
   Постійне посилання

   Доброго ранку, Паша
   1. Дата в’їзду — правильно. Але там ліпше навіть 8-9 днів від моменту подачі.
   2. Дата виїзду — це дата фінального виїзду, і вона має збігатися із останньою датою періоду перебування — 30.10.2015

   Відповіcти
   • 29.03.2015 о 2:44 пп
    Постійне посилання

    Дуже дякую за відповідь! Але мені трохи не зрозуміло — ви кажете, що дата фінального виїзду, має збігатися із останньою датою періоду перебування — 30.10.2015…але ж в мене остання дата перебування записана як — з 01.02.2016 по 27.02.2016. Поясніть будь ласка, бо я вже взагалі заплутався. Дякую!

    Відповіcти
 • 23.03.2015 о 9:30 дп
  Постійне посилання

  і якщо я скасую дату подачі а потім заново подам це нічого? А як зазначив дату і час подачі документів? можна час змінити якщо можна то як? дякую

  Відповіcти
 • 26.09.2014 о 6:04 пп
  Постійне посилання

  Доброго дня.
  Сьогодні цілий день телефоную в кол-центр візового центру, вмикається автовідповідач, який спочатку пропонує вибрати мову, потім пропонує вибрати консульський регіон, після вибору регіону каже «Вибачте, вільних дат не має». Коротше кажучи, з живою людиною навіть не вдається поговорити)) Як Вам вдалося дотелефонуватися до них? Чи тоді ще автовідповідача не було на лінії?

  Відповіcти
  • 26.09.2014 о 8:09 пп
   Постійне посилання

   Автовідповідач часто казав: «Просимо вас залишатися на лінії, вільний оператор очікується за 3 хвилини», — після чого, мені доволилося чути цю фразу ще тричі… а то і більше раз. Найдовше, я «висів» на лінії — 15 хвилин, і як тільки мене з’єднали із оператором, після кількох слів, компанія київстар розірвала з’єднання, бо в мене закінчилися гроші.
   Бачу, що тепер VFC Global вирішили все перевести на роботів-автовідповідачів… Нічого не можу в такому разі порадити, тільки пробувати наступного дня, потім знову, знову, і знову.

   Відповіcти
   • 03.10.2014 о 10:33 дп
    Постійне посилання

    Вдалося зареєструватися в ППВА Харкова (хоча сам я з Дныпропетровська). Тому поділюся свіжим досвідом:))
    На сайті polandvisa-ukraine є 2 меню:
    1) «Призначити дату подачі документів» — це саме реєстрація через сайт. Декілька разів з»являлися вільні дати, але навантаження на сайт таке шалене, що в процесі реєстрації мене просто викидало знову на стартову сторінку, а при повторній реєстрації виявлялось, що дата вже зайнята. Причому якось дивно ті дати з»являються. Наприклад, 30 вересня з»явилася на 10 жовтня, а 1 жовтня з»явилася на 06 жовтня. Зрештою через цю функцію я сьогодні і зареєструвався на 17 жовтня.
    2) «Перевірити доступні для реєстрації дати» — цей пункт відображає вільні дати саме для реєстрації через кол-центр. Тобто дати в п. 1 можуть бути, а в п. 2 їх може не бути, або навпаки. Так 29 вересня з»явилась вільна дата на 01 жовтня в Харків, але в кол-центр я поки додзвонився, то ту дату вже розібрали.

    Отже, висновок — якщо цілий день сидіти за компом і намагатись зареєструватися, то можна виловити вільні місця у візовому центрі :)

    Відповіcти
    • 03.10.2014 о 12:16 пп
     Постійне посилання

     Ну, гарний досвід )
     Дякую, що поділилися!

     Особисто я, коли мав багато вільного часу, та потребу зареєструватися, то 7-10 разів на день перевіряв сайт електронного консуляту )))
     Як треба, то треба ))))

     Відповіcти
 • 25.09.2014 о 10:46 дп
  Постійне посилання

  Чи правильно я зрозумів, якщо я маю дніпропетровську прописку і мені вдалось додзвонитися в кол-центр, то я можу вибрати куди саме записатися: в Дніпропетровський візовий центр чи в Харківський (де мені зручніша дата буде), бо ці 2 центри обслуговують одні й ті ж регіони?

  Відповіcти
  • 25.09.2014 о 7:51 пп
   Постійне посилання

   Саме так, Ігоре
   Вас запитають до якого візового центру ви хочете потрапити на запис, і ви називаєте потрібний.

   Відповіcти
 • 24.08.2014 о 2:44 пп
  Постійне посилання

  Доброго дня. Підскажіть, будь-ласка, в мене київська прописка, і на даний час немає вільних місць для реєстрації. Чи можу я зареєструватися в іншому місті, наприклад у Луцьку(при наявності вільних місць) і поїхати туди для подачі документів. Дякую.

  Відповіcти
  • 24.08.2014 о 7:25 пп
   Постійне посилання

   Добридень, Олександре
   Ні, за київської прописки, ви не можете подавати документи на візу, крім як до київського консульства. Виходом буде тільки спроба реєстації до одного із візових центрів в тих областях, які відносяться до київського консульства (Черкаська, Чернігівська, Київська, Кіровоградська)
   Як реєструватися до візового центру, читайте вище )

   Відповіcти
 • 04.06.2014 о 11:43 пп
  Постійне посилання

  Доброго вечора) Скажіть будь-ласка, на сайті візового центру не написано, що потрібно подавати документи, які підтверджують наявність фінансових засобів в розмірі 100 злотих на кожний день перебування, але на сайті посольства у Києві написано, що потрібно мати такі документи. Скажіть будь-ласка, чи працівники на кордоні перевіряють наявність фінансових засобів у людей, які вїзджають у Польщу? Щиро вдяна вам за інформацію!

  Відповіcти
  • 05.06.2014 о 9:48 дп
   Постійне посилання

   Доброго вечора, Оксано
   Документ, який потрібен вам для підтвердження достатньої кількості коштів для перебування — це виписка із вашого рахунку. Згідно правии, на кожний день перебування потрібно мати не менше 30 євро (трішки більше 100 зл).
   У нас ніхто таких грошей не має, тому на рахунок переводять гроші, роблять виписку і знімають гроші )
   На кордоні ніхто і ніколи не перевіряє чи володієте ви потрібними коштами, чи ні (із власної практики), лише перевіряють сумки, щоб не було цигарок та алкоголю.
   Гіпотетично — прикордонники можуть вас запитати, але практично — ще ні про один такий випадок я не чув.

   Відповіcти
 • 04.06.2014 о 10:01 пп
  Постійне посилання

  Добрий вечір п. Сірко! Мені неодноразово попадалось на очі в інтернеті інформація, що якщо є діюча віза, то щоб оформити іншу візу, потрібно спочатку скасувати попередню. Скажіть будь-ласка, що означає «діюча віза»? Наприклад, якщо є віза на 90 днів з коридором 180 днів, і якщо я була вже 90 днів по цій візі, але ще до закінчення коридору залишилось наприклад 65 днів, то така віза вважається діючою чи ні, так як я вже не маю права по ній в’їхати у країну?

  Відповіcти

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *