Як я реєструвався до візового центру Республіки Польща у своєму місті

polandviza-ukraine, візовий центр, віза польща, робота в польщі

Хочу сьогодні поділитися своїм досвідом реєстрації  до візового центру Республіки Польща. Послуги у цьому напрямку надає компанія VFC Global. Відразу, що хочеться сказати, що дуже сподобалося ввічливе ставлення операторів call center, приязність у тоні і терплячість. Про все інше — далі )

Отже, сьогодні понеділок, 24-03-2014 р., вільні місця для реєстрації до Вінницького консульства Республіки Польща (в системі e-consulat) відсутні до 18-04-2014. Така ситуація існує вже від 17 березня, тобто, черга до Вінницького консульства є довжиною у місяць (!)

Зважаючи на таку ситуацію, я вирішив защадити час та гроші, та звернутися до послуг візового центру. При спробі призначити дату на сайті http://www.polandvisa-ukraine.com/, хоча б до одного із 4 візових центрів (які територіально відносять до мого консульства), я побачив тільки напис No date(s) available for appointment at Польщі Хмельницький. Як висновок: Реєстрація до візового центру Республіки Польща через сайт є малоефективною.

Наступне і останнє, що я вирішив зробити — це додзвонитися по одному із трьох номерів телефонів Візового центру. Як з’ясувалося, то досить непроста справа, бо ні по одному із тих номерів не було навіть гудка додзвону. Тобто, всі три лінії (а вони багатоканальні) перевантажені починаючи із першої хвилини роботи Візового центру. Дзвонити на поданий номер мобільного із кодом 050 я припинив після того, як мені три рази підряд, роботи UMC повідомив, що напрямок перевантажений. Залишилося ще два номери, але акцент я зробив на номер із кодом міста Києва 044.

Для дзвінків до call center варто запастися витримкою і поповненим рахунком мобільного, без того ніяк. Так, як технічних засобів для спеціального додзвону у мене нема, то вирішив використовувати простий і дієвий метод послідовного набору: постійно набирав один і той самий номер телефону, без пауз. Тобто, як тільки система відкинула мою спробу додзвону (пішли короткі гудки, або взагалі без звуків), я знову і знову тиснув клавішу додзвону. Як то кажуть: «Вода камінь точить», — і на 26 спробі додзвону мені вдалося почути довгожданий довгий гудок додзвону. Я розумів, що таким чином перевантажую і без того завантажену лінію, але нічого іншого в мене не залишається. Якщо телефонувати із перервами в часі, то ймовірність вдалого додзвону досить низька (то є власне припущення).

Після вибору мови спілкування, робот системи повідомив мені жіночим голосом, що потрібно приготувати свій закордонний паспорт для того, щоб оператор телефонної лінії зміг мене зареєструвати. Від себе додам, що для збільшення шансів на успішну реєстрацію, потрібно мати не тільки закордонний паспорт, але й знати де знаходять візові центри, що територіально відносяться до вашого консульства. Бо може так статися, що у візовому центрі вашого міста, будуть відсутні вільні місця, тоді ви маєте законне право стати на чергу до іншого візового центу, що так само подає документи у ваше консульство.

Для прикладу: до Вінницького консульства Республіки Польща, відноситься 4 області (Вінницька, Хмельницька, Чернівецька та Житомирська), відповідно для вас доступні послуги всіх чотирьох візових цетрів. 

Якщо вам не вдалося стати на чергу до візового центру у вашому місті, тоді відразу питайте про наявність вільних місць у інших, доступних вам візових центрах.

Мій висновок: Реєстрація до візового центру Республіки Польща через телефонну лінію call center є більш ефективною, ніж реєстрація на сайті компанії VFC Global, але не гарантує успіху, бо місця для реєстрації всеодно можуть бути відсутні.

П.С. Так, як я і припускав у попередній статті Реєстрація анкети в Консульстві Республіки Польща , візові центри мають свою квоту на подачу документів для виготовлення віз до Польщі, і завдяки реєстрації у візовому центрі, можна отримати візу раніше, ніж при персональній подачі у консульстві. Як приклад: На даний момент у Вінницькому консульстві, вільні дати відсутні до 18-04-2014, а у візовому центрі м.Хмельницький — до 07-04-2014. Тобто, це дає змогу заощадити десь біля двох тижнів часу, що є важливим для тих, хто поспішає із виїздом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *