Записуємося на подачу документів в e-konsulat. Дослід 2015-02-03

Ситуація із чергою на подачу документів до вінницького консульства просто катастрофічна. Відсутні вільні дати на 22-24 дні, але мушу відзначити, що це все ж ліпше, ніж ситуація із візовими центрами, що відносяться до вінницького консульського округу. Вільні дати  у візових центрах VFS Global (Вінниця, Хмельницький, Житомир та Чернівці) є тільки на початок травня, і відсуваються все далі та далі, а це більше 3 місяців. Це вже не катастрофа, а просто трагедія. Але перейду від констатації фактів, до аналізу.

Зваживши на умови, що склалися, вирішив «ломитися» у чергу до консульства, і за два тижні помітив наступні речі:

 • відсутність вільних дат на 24 дні, від моменту відкривання «вікна»;
 • «вікно» відкривається за 17 днів до вказанної дати про відсутність вільних місць;
 • «відкривається вікно» вранці між 9 та 11 годиною;

Отже, звідси можна робити наступні висновки, які допоможуть зареєструватися на подачу документів:

Вільні дати у консульстві з’являються раз на 7 днів, і починати «полювання» потрібно за 17 днів, до вказаної дати.

як зареєструватися на подачу документів
Стартувати потрібно не пізніше 9 ранку, і без фанатизму, раз на 5-10 хвилин оновлювати сторінку щоб «піймати» вільну дату.
Отакий мій досвід, після двох тижнів вихоплювання вільних дат у генеральному консульстві  Польщі в м.Вінниця

Приводжу ще два корисних лінки для тих, хто самостійно реєструється до консульства:

Може хтось поділиться своїм актуальним досвідом?

241 коментар до “Записуємося на подачу документів в e-konsulat. Дослід 2015-02-03”

 1. Добрий Вечір. Заповнив анкету для отримання національної візи у Вінниці, але забув зберегти самий вньосек. Підскажіть, будь ласка, що робити?! Ніяк не вийде знову побачити свою готову анкету, бо я став в чергу, але якщо я не принесу цей вньосек, то буде кінець чи ні?

  Ответить
 2. Доброго вечора. Прописка у Хмельницькій обл. Маю намір відкрити візу у Німеччину . Не знайду ніяк адреси візового центру в моєму окрузі. Де я можу подати документи в такому випадку??

  Ответить
 3. Доброго дня!!!
  Допоможіть будь ласка,тому що склалась наступна ситуація!
  Потрібно бути в Польщі 23 квітня!За запрошенням….це конференція!
  Співбесіду у візовий центр ум.Рівне назначили на 21 квітня !
  Як можна змінити дату на співбесіду? І чи можна подавати документи через м.Луцьк?
  Дуже дякую!

  Ответить
  • Доброго здоров’я, пані Юліє
   Луцький Консульський Округ
   області: Рівненська, Волинська, Тернопільська
   Тобто, ви можете подавати документи у Луцьку. Але у Вашому випадку, я би телефонував до консульства в Луцьку і просив би допомогти у вирішені ситуації.

   Ответить
 4. Хто подавав документи напряму в консульство, підкажіть, будь-ласка, в такому питанні. Зареєструвався на подачу документів на робочу візу через сайт e-konsulat. Коли роздрукував анкету то помітив помилку в своєму номері телефону (замість 097 вказав 096). Чи помилка в номері телефону неважлива? Також забув вписати в адресі роботодавця назву гміни — вписав тільки вулицю, номер будинку, назву населеного пункту та поштовий індекс. Це буде помилкою чи ні? Як тепер виправити? Чи можливий такий варіант — зайти на сайт e-konsulat, заповнити ще раз анкету, роздрукувати та подати разом із зареєстрованою анкетою? Дякую за відповідь!

  Ответить
  • Такі дрібні помилки можна на місці виправити прямо в анкеті. Робите виправлення, і біля нього потрібно поставити ваш підпис.
   Самому не раз в консуляті доводилося так робити, тому спокуха, все буде файно )

   Ответить
   • Сірко, тобто виправляти потрібно саме в консульстві в присутності працівника, який приймає документи? Чи можна зараз вдома виправити та принести вже виправлену анкету? Якщо заповнити анкету вже без помилок і роздрукувати ще раз то її не приймуть? У вінницькому консульстві працівники розмовляють українською? Дякую за відповідь!

    Ответить
    • Доброго дня, Ярославе
     Виправлення завжди робив на місці, в присутності працівниці консульства.
     В вінницькому консульстві працівники розмовляють українською, російською та польською. Може ще й англійською, але не доводилося перевіряти )

     Ответить
 5. Добрий день. Планую виїхати(перший раз) на роботу закордон в червні(не знаю точно куди саме,чи польщу чи фінляндію).Хочу самостійно без посередників зробити візу.1. Порадьте,БУДЬ ЛАСКА, робити краще нац. польську роб візу 180/360 ? чи шенген робочу…2.Також,коли краще стати на чергу,щоб поїхати в кінці червня (у квітні,щоб заздалегіть?), і коли краще щоб прийшло запрошення біля термінів реєстрації чи набагато скоріше(воно діє 90 днів до перетину?)…3.І найголовніше, де краще взяти запрошення, з яким би не виникло проблем як у консульстві,так і на перетині кордону…..(якщо спілкуватись напряму з роботодавцями,то вони хочуть,працівника зразу з готовою візою,щоб не чекати)…Дуже гарно дякую наперед за відповідь!)))

  Ответить
  • Доброго дня, Станіславе
   1. Дешевше і простіше всього — це польська робоча віза. Шенгенка, навіть туристична, коштує часто у два-три рази дорожче.
   2. На чергу ставайте тоді, коли буде чітка домовленність про запрошення на візу, щоб зайвий раз не стресувати, якщо будуть виникати затримки із документами.
   Точно можу сказати, що в наших умовах, ліпше все робити зазлалегідь. Черга на відвідування візового центру, часто зайнята на місяць-півтора, тому вже зараз можна пробувати дзвонити до колл центру, щоб замовити дату. В разі, якщо існуючі на той момент дати не будуть пасувати, то завжди можна відмінити реєстрацію і зателефонувати пізніше.
   3. На рахунок якісних запрошень, то я вже нічого не скажу, бо давно втратив контакти, а у де-яких людей закінчився строк придатності.

   Ответить
  • Станіслав. 1. Робити потрібно саме національну візу бо шенгенська не дає права на працю. 2. Реєструватися на чергу краще заздалегідь. Знаходив інформацію що запрошення вже діє 1 рік з дати реєстрації в ужонді праці. 3. По запрошеннях — то найкраще їх брати напряму у роботодавця. Спочатку визначіться де ви хочете працювати — якщо це завод чи фабрика — то звертайтеся напряму до польських агенцій праці — багато хто з них висилає запрошення безкоштовно і чекає працівника доки він відкриє візу. Якщо хочете працювати на зборах урожаю — тоді вже зараз шукайте в інтернеті польських фермерів та просіть їх вислати запрошення — до початку сезону ще якраз встигнете.
   Тепер по темі статті — вчора пробував реєструватися на e-konsulat — ось що з того вийшло https://m-yarix.blogspot.com/2017/02/e-konsulat-10022016.html

   Ответить
   • 2 Ярослав
    Шенген візи видаються в межах шенгенської угоди на строк до 90 днів, інакше потрібно отримувати національну візу. Якщо передбачаються короткотермінові роботи, котрі не вимагають дозволів на роботу: робота по освядченю терміном 90 і менше днів (Польща), збір ягід (Швеція) і т.д., тоді видається шенген віза.

    Ответить
 6. Рібятааа , таке питання : як записатись до консула в Луцьк на співбесіду по карті поляка? Може є люди які можуть записати?

  Ответить
 7. Доброго дня. В мене таке питання. Я скасував дату подачі документів, а тепер не знаю, як змінити дату на іншу. Що робити в такій ситуації? Дякую.

  Ответить
 8. Доброго дня. Поясніть процес подачі заяви.
  Я оплатила в банку 510 грн, через 24 год намагаюся дадзвонитися. Якщо я додзвонюся і призначу дату, то як мені отримати ту анкету? (Адже на сайті при реєстрації формуляра не має полів, де вказати якісь дані, які б підтверджували, що я вже маю ДАТУ).
  А якщо онлайн реєструватися на дату, то де саме — на сайті е-консул чи на polandvisa-ukraine.com??????

  Ответить
 9. Як це зрозуміти «Реєстрація візових анкет за допомогою скриптів забороняється. Анкета анульована.»
  таке мені вибило після того як я зареєструвала себе і чоловіка десь через неділю, і на сайт консульства не можу зайти з цього ІР-адреса…

  Ответить
 10. Хто знає, в які дні приймають апелляціі по поводу відмови в візі в Вінницькому консульстві?

  Ответить
 11. На візу реєструвалася самостійно через інтернет проблема в тому що дату поставили на 2,5 місяця пізніше ніж потрібно як можна поміняти дату коли на всі телефони які вказані не відповідають тел: +38-0445945496; +38-3022424564; +38-05011 7905; +38-0673430480; +38-0931755503; +38-0322351776

  Ответить
 12. підскажіть будь-ласка, для заповнення пункту 31,32 в анкеті дані у запрошенні де брати, в горі чи те що внизу, чи може те що штампом красного кольору!!!!!

  Ответить

Залишити коментар